Teksti suurus:

Vabariigi Valitsuse 11. detsembri 2015. a määruse nr 129 „Vabariigi Valitsuse julgeolekukomisjoni põhimäärus“ muutmine

Väljaandja:Vabariigi Valitsus
Akti liik:määrus
Teksti liik:algtekst
Jõustumise kp:17.02.2017
Avaldamismärge:RT I, 14.02.2017, 11

Vabariigi Valitsuse 11. detsembri 2015. a määruse nr 129 „Vabariigi Valitsuse julgeolekukomisjoni põhimäärus“ muutmine

Vastu võetud 10.02.2017 nr 52

Riigikaitseseaduse § 4 lõigete 2 ja 3 alusel sõnastada Vabariigi Valitsuse 11. detsembri 2015. a määruse nr 129 „Vabariigi Valitsuse julgeolekukomisjoni põhimäärus“ § 2 lõige 1 järgmiselt:

„(1) Komisjoni liikmed on peaminister, ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister, justiitsminister, kaitseminister, majandus- ja taristuminister, rahandusminister, siseminister ja välisminister.“.

Jüri Ratas
Peaminister

Margus Tsahkna
Kaitseminister

Heiki Loot
Riigisekretär

/otsingu_soovitused.json