Teksti suurus:

Riigikogu valimiste tulemuste kohta

Väljaandja:Vabariigi Valimiskomisjon
Akti liik:teadaanne
Teksti liik:algtekst
Avaldamismärge:RT 1992, 37, 486

Riigikogu valimiste tulemuste kohta

Vastu võetud 28.09.1992

EESTI VABARIIGI VALIMISKOMISJONI TEADAANNE

Eesti Vabariigi Riigikogu valimisseaduse § 32 kohaselt teatab Eesti Vabariigi Valimiskomisjon, et 1992. a. 20. septembril toimunud valimistel on registreeritud Riigikogu liikmeteks:

Eesti Ettevõtjate Erakond

1) Tiit Made

Valimisliit «Mõõdukad»

(Eesti Maa-Keskerakond, Eesti Sotsiaaldemokraatlik Partei)

2) Jaak Herodes

3) Liia Hänni

4) Vambo Kaal

5) Valve Kirsipuu

6) Jaan Kross

7) Ülo Laanoja

8) Marju Lauristin

9) Uno Mereste

10) Mihkel Pärnoja

11) Ivar Raig

12) Vello Saatpalu

13) Andres Tarand

Valimisliit «Isamaa»

(Eesti Konservatiivne Rahvaerakond, Eesti Kristlik-Demokraatlik Erakond, Eesti Kristlik-Demokraatlik Liit, Eesti Liberaaldemokraatlik Partei, Vabariiklaste Koonderakond)

14) Sulev Alajõe

15) Tiit Arge

16) Jaanus Betlem

17) Lauri Einer

18) Illar Hallaste

19) Andres Heinapuu

20) Karin Jaani

21) Tõnu Juul

22) Kalle Jürgenson

23) Toivo Jürgenson

24) Aivar Kala

25) Kaido Kama

26) Indrek Kannik

27) Heiki Kranich

28) Tiit Käbin

29) Mart Laar

30) Jüri Luik

31) Aap Neljas

32) Ülo Nugis

33) Mart Nutt

34) Jüri Põld

35) Matti Päts

36) Heiki Raudla

37) Paul-Eerik Rummo

38) Tiit Sinissaar

39) Enn Tarto

40) Lauri Vahtre

41) Arvo Vallikivi (Valton)

42) Trivimi Velliste

Valimisliit «Kindel Kodu»

(Eesti Koonderakond, Eesti Maaliit, Eesti Demokraatlik Õiglusliit)

43) Juhan Aare

44) Toomas Alatalu

45) Lembit Arro

46) Rein Hanson

47) Tõnu-Reid Kukk

48) Ants Käärma

49) Peeter Lorents

50) Ilmar Mändmets

51) Kalev Raave

52) Kuno Raude

53) Riivo Sinijärv

54) Arvo Sirendi

55) Edgar Spriit

56) Tõnu Tepandi

57) Heido Vitsur

58) Ülo Vooglaid

59) Raoul Üksvärav

Valimisliit «Rahvarinne»

(Eestimaa Rahvarinne, Eesti Rahva-Keskerakond, Eesti Naisliit, Eestimaa Rahvuste Ühendus)

60) Olav Anton

61) Ignar Fjuk

62) Mati Hint

63) Arvo Junti

64) Jaan Kaplinski

65) Krista Kilvet

66) Kalev Kukk

67) Ants-Enno Lõhmus

68) Siiri Oviir

69) Jüri Rätsep

70) Edgar Savisaar

71) Olli Toomik

72) Liina Tõnisson

73) Andra Veidemann

74) Rein Veidemann

Valimisliit «Rohelised»

(Eesti Roheline Liikumine, erakond «Eesti Rohelised», keskkonnakaitse- ja noorteühendus «Euroopa Noorte Metsaaktsioon Eestis», ühendus «Roheline Maardu», Roheline Rügement)

75) Rein Järlik

Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Partei

76) Jüri Adams

77) Rein Arjukese

78) Ants Erm

79) Epp Haabsaar

80) Tunne Kelam

81) Avo Kiir

82) Viktor Niitsoo

83) Jaanus Raidal

84) K. Jaak Roosaare

85) Vardo Rumesser

Valimisliit «Eesti Kodanik»

(Eesti Vabariigi Partei, Noarootsi Tervisliku Eluviisi Selts)

86) Tiina Benno

87) Rein Helme

88) Katrin Linde

89) Paul-Olev Mõtsküla

90) Mart-Olav Niklus

91) Aime Sügis

92) Jüri Toomepuu

93) Toivo Uustalo

Valimisliit «Sõltumatud Kuningriiklased»

(Eesti Rojalistlik Partei, rojalistlik ühendus «Vaba Toome»)

94) Priit Aimla

95) Rein Kikerpill

96) Kalle Kulbok

97) Tõnu Kõrda

98) Lembit Küüts

99) Ralf Parve (Ralf R. Parve)

100) Vambola Põder

101) Kirill Teiter

Valimiskomisjoni esimees E.-J. TRUUVÄLI
Valimiskomisjoni sekretär T. TORGO

Tallinn, 28. septembril 1992.