Teksti suurus:

Välisministeeriumi teadaanne

Väljaandja:Välisminister
Akti liik:teadaanne
Teksti liik:algtekst
Avaldamismärge:RT II, 11.02.2021, 3

Välisministeeriumi teadaanne

Välislepingu jõustumine ja välislepingute lõppemine


Eesti Vabariigi ja Euroopa Tuumauuringute Organisatsiooni (CERN) vaheline CERN-iga ühinemise eelses staadiumis assotsieerunud liikme staatuse andmist käsitlev kokkulepe, mis sõlmiti 19. juunil 2020 Tallinnas ja Genfis, jõustus 1. veebruaril 2021.

Alus: Eesti Vabariigi ja Euroopa Tuumauuringute Organisatsiooni (CERN) vahelise CERN-iga ühinemise eelses staadiumis assotsieerunud liikme staatuse andmist käsitleva kokkuleppe artikkel V lõige 4 ja Euroopa Tuumauuringute Organisatsiooni kiri.


Eesti Vabariigi ja Euroopa Tuumauuringute Organisatsiooni teadus- ja tehnikakoostöö edendamise kokkulepe, mis sõlmiti 23. aprillil 1996 Genfis, lõppes 20. oktoobril 2010.

Alus: 20. oktoobril 2010 sõlmitud Eesti Vabariigi ja Euroopa Tuumauuringute Organisatsiooni (CERN) vahelise teaduse ja tehnika alase koostöö edendamise kokkuleppe artikkel 1.


Eesti Vabariigi ja Euroopa Tuumauuringute Organisatsiooni (CERN) 23. aprilli 1996. aasta koostöökokkuleppe protokoll Eesti Vabariigi ülikoolide ja teadusinstituutide osalemise kohta suure energiaga elementaarosakestega seotud füüsikalistes eksperimentides CERN-i juures, mis sõlmiti 25. mail 2004, lõppes 20. oktoobril 2010.

Alus: „Eesti Vabariigi ja Euroopa Tuumauuringute Organisatsiooni (CERN) 23. aprilli 1996. aasta koostöökokkuleppe protokolli Eesti Vabariigi ülikoolide ja teadusinstituutide osalemise kohta suure energiaga elementaarosakestega seotud füüsikalistes eksperimentides CERN-i juures“ artikli 10 lõige 1.

Eva-Maria Liimets
Välisminister

https://www.riigiteataja.ee/otsingu_soovitused.json