Teksti suurus:

Välisministeeriumi teadaanne

Väljaandja:Välisminister
Akti liik:teadaanne
Teksti liik:algtekst
Avaldamismärge:RT II, 22.06.2022, 1

Välisministeeriumi teadaanne

Välislepingu jõustumine


Rahvusvahelise Elektersideliidu (uue nimega: Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu) 1992. aasta Genfi erakorralisel täievolilisel konverentsil vastuvõetud põhikiri, konventsioon ning põhikirja, konventsiooni ja administratiiveeskirjade rakendamisega seotud tülide kohustusliku lahendamise fakultatiivprotokoll, mis koostati 22. detsembril 1992 Genfis, jõustus Eesti Vabariigi suhtes 23. jaanuaril 1996.

Alus: Ülalnimetatud põhikirja artikkel 53 lõige 3, ülalnimetatud protokolli artikkel 3 ja Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu teatis.


Rahvusvahelise Elektersideliidu (uue nimega: Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu) 1994. aasta Kyoto täievolilisel konverentsil vastuvõetud põhikirja ja konventsiooni parandusdokumendid, mis on koostatud 14. oktoobril 1994 Kyotos, jõustusid Eesti Vabariigi suhtes 1. jaanuaril 1996.

Alus: Ülalnimetatud põhikirja ja konventsiooni parandusdokumendi II osa ja Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu teatis.


Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu 1998. aasta Minneapolise täievolilisel konverentsil vastuvõetud põhikirja ja konventsiooni muutmisdokumendid, mis on koostatud 6. novembril 1998 Minneapolises, jõustusid Eesti Vabariigi suhtes 13. septembril 2000.

Alus: Ülalnimetatud põhikirja ja konventsiooni muutmisdokumendi II osa ja Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu teatis


Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu põhikirja ja konventsiooni muutmisdokumendid, mis on koostatud 18. oktoobril 2002 Marrakechis ja millele Eesti Vabariik on samas alla kirjutanud, jõustusid Eesti Vabariigi suhtes 12. jaanuaril 2005

Alus: Ülalnimetatud põhikirja ja konventsiooni muutmisdokumendi II osa ja Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu teatis.


Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu põhikirja ja konventsiooni 2010. aasta muutmise aktid, mis on koostatud 22. oktoobril 2010 Guadalajaras ja millele Eesti Vabariik on samas alla kirjutanud, jõustusid Eesti Vabariigi suhtes 6. jaanuaril 2012.

Alus: Ülalnimetatud põhikirja ja konventsiooni muutmise aktide II osa ja Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu teatis.

Andres Sutt
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister välisministri ülesannetes

https://www.riigiteataja.ee/otsingu_soovitused.json