Teksti suurus:

Statistikanõukogu moodustamine

Väljaandja:Vabariigi Valitsus
Akti liik:korraldus
Teksti liik:terviktekst
Redaktsiooni jõustumise kp:28.08.2020
Redaktsiooni kehtivuse lõpp:12.05.2021
Avaldamismärge:RT III, 01.09.2020, 5

Statistikanõukogu moodustamine

Vastu võetud 28.03.2019 nr 82
RT III, 29.03.2019, 1
jõustumine 01.04.2019

Muudetud järgmiste aktidega (näita)

VastuvõtmineAvaldamineJõustumine
28.08.2020RT III, 01.09.2020, 428.08.2020

Riikliku statistika seaduse § 13 lõike 1 alusel:

1. Moodustada statistikanõukogu järgmises koosseisus:
Andmekaitse Inspektsiooni esindaja
Eesti Panga esindaja
Statistikaameti esindaja
Urmas Kaarlep – andmeesitajate ja tarbijate esindaja
Marko Gorban – põllumajandusekspert, andmeesitajate ja tarbijate esindaja
Sven Kirsipuu – majandusekspert, tarbijate esindaja
Kätlin Mandel – keskkonnaekspert, andmeesitajate ja tarbijate esindaja
Allan Puur – rahvastikuekspert, tarbijate esindaja
Hede Sinisaar – sotsiaalvaldkonna ekspert, andmeesitajate ja tarbijate esindaja
Marko Udras – andmeesitajate ja tarbijate esindaja
Ott Velsberg – andmeesitajate ja tarbijate esindaja
[RT III, 01.09.2020, 4 - jõust. 28.08.2020]

2. [Käesolevast tekstist välja jäetud.]

3. Korraldus jõustub 1. aprillil 2019. a.

/otsingu_soovitused.json