Teksti suurus:

Ametiisikute majanduslike huvide deklaratsioonid

Lingimärkmikku lisamiseks pead olema MinuRT keskkonda sisse loginud

Väljaandja:Riigikogu korruptsioonivastase seaduse kohaldamise erikomisjon
Akti liik:teadaanne
Teksti liik:algtekst
Avaldamismärge:RT III, 06.07.2012, 2

Ametiisikute majanduslike huvide deklaratsioonid

Alljärgnevad majanduslike huvide deklaratsioonid esitasid ametiisikud korruptsioonivastase seaduse § 14 lõike 2 alusel Riigikogu erikomisjonile. Deklaratsioonid avaldatakse seaduse § 15 lõike 2 alusel seaduse lisana kinnitatud ametiisiku majanduslike huvide deklaratsiooni vormi järgi:

I Üldandmed

1. Ees- ja perekonnanimi.

2. Isikukood. [Ei kuulu avaldamisele.]

3. Ametikoht.

4. Asutus (tööandja).

5. Ametipalga aste ja ametipalk. [Avaldatakse koos asutusest makstavate lisatasudega.]

II Andmed vara kohta

6. Kinnisvara (kuni kinnistusraamatusse kandmiseni ka ehitised ja nende osad, deklareeritakse ka pooleliolevad ehitised, ühis- ja kaasomandiks oleva vara puhul näidatakse ametiisiku osa selles): otstarve, asukoha maakond, vald, linn, kinnistuspiirkond, kinnistu number. [Asukoha aadressi ei näidata.]

7. Registrisse kantud autod, vee- ja õhusõidukid: sõiduki liik, mark, väljalaske aasta.

8. Aktsiad, osad ja muud väärtpaberid: emitent, liik, kogus, nimiväärtus, koguväärtus.

9. Pangakontod (pank, konto liik ja nende arv).

III Andmed varaliste kohustuste kohta

10. Võlad pankadele ja teistele eraõiguslikele isikutele, kui võla suurus ületab eelmise kuue kuu ametipalga või 3500 eurot, kui ametikohal ametipalka ei maksta: võlausaldaja, võlajääk deklareerimise ajal.

11. Muud varalised kohustused, mille suurus ületab deklareerimise ajal eelmise kuue kuu ametipalga või 3500 eurot, kui ametikohal ametipalka ei maksta (liisingud, käenduslepingud, hüpoteegid jms).

IV Andmed muude tulude kohta

12. Muud regulaarsed tulud (palk ja lisatasud põhitöökohal, kui ametiisikul puudub ametipalk, näidates nende suuruse; kompensatsioonid, sh nõukogudest saadavad hüvitised, nimetades nõukogu ja näidates hüvitise suuruse; intressid; pensionid; töövõtust ning teadus- ja õppetööst saadavad tasud; autoritasud; muud tulud või tuluallikad, näidates ära, mis liiki tuludega on tegemist). [Tulu suurust ei näidata.]

V Andmed maksustatava tulu ja dividenditulu kohta

[Ei kuulu avaldamisele.]

VI Andmed abikaasa, vanemate ja laste kohta

[Ei kuulu avaldamisele.]

 

Deklaratsiooni järel sulgudes on näidatud deklaratsiooni täitmise kuupäev.

Lisatud abieluvaralepingud ei kuulu avalikustamisele.

 

1. Jüri Ratas. 3. Riigikogu aseesimees. 4. Riigikogu. 5. 4420 eurot. 6. Elamu Tallinnas, nr 241901; kinnistu Hiiumaal Kõrgessaare vallas, nr 1146233 (abikaasade ühisomand); elamumaa Kõrgessaare vallas, nr 508633 (abikaasade ühisomand). 7. Mootorratas Yamaha (1999); Citroën C3 (2005). 8. SEB Progressiivne Pensionifond, 19 841,862 osakut, 18 153,91 eurot. 9. Swedbank, 2 arvelduskontot, õppelaenukonto, limiidikonto. 10. Ei ole. 11. Ei ole. 12. Tallinna Tehnikaülikool, loengutasu (ebaregulaarne tulu). (29.06.2012)

https://www.riigiteataja.ee/otsingu_soovitused.json