Teksti suurus:

Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni moodustamine

Väljaandja:Riigikogu
Akti liik:otsus
Teksti liik:terviktekst
Redaktsiooni jõustumise kp:05.11.2019
Redaktsiooni kehtivuse lõpp:
Avaldamismärge:RT III, 07.11.2019, 3

Vali redaktsioon:

Eelmine...

Hetkel kehtiv

Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni moodustamine

Vastu võetud 30.05.2019
RT III, 31.05.2019, 4
jõustumine 30.05.2019

Muudetud järgmiste aktidega (näita)

VastuvõtmineAvaldamineJõustumine
05.11.2019RT III, 07.11.2019, 105.11.2019

Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse § 44 ning välissuhtlemisseaduse § 6 lõike 1 punkti 4 alusel Riigikogu otsustab:

Moodustada Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsioon, mille koosseisu kuuluvad järgmised Riigikogu liikmed:

delegatsiooni juht   

Sven Sester

liikmed

Heljo Pikhof
Marko Šorin

asendusliikmed

Johannes Kert
Anti Poolamets.


[RT III, 07.11.2019, 1 - jõust. 05.11.2019]

/otsingu_soovitused.json