Teksti suurus:

Ametisse astumise teadaanne

Väljaandja:Riigisekretär
Akti liik:teadaanne
Teksti liik:algtekst
Jõustumise kp:09.04.2015
Avaldamismärge:RT III, 10.04.2015, 5

Ametisse astumise teadaanne

Vastu võetud 09.04.2015

Riigisekretär teatab, et Vabariigi Presidendi 8. aprilli 2015. a otsusega nr 645 ametisse nimetatud Vabariigi Valitsus koosseisus:

peaminister

Taavi Rõivas

ettevõtlusminister

Urve Palo

haridus- ja teadusminister

Jürgen Ligi

justiitsminister

Urmas Reinsalu

kaitseminister

Sven Mikser

keskkonnaminister

Marko Pomerants

kultuuriminister

Indrek Saar

maaeluminister

Urmas Kruuse

majandus- ja taristuminister   

Kristen Michal

rahandusminister

Sven Sester

riigihalduse minister

Arto Aas

siseminister

Hanno Pevkur

sotsiaalkaitseminister

Margus Tsahkna

tervise- ja tööminister

Rannar Vassiljev

välisminister

Keit Pentus-Rosimannus


astus ametisse ametivande andmisega Riigikogu ees 9. aprillil 2015. a kell 10.15.

Heiki Loot
Riigisekretär