Teksti suurus:

Muudatuste tegemine Vabariigi Valitsuse koosseisus

Väljaandja:Vabariigi President
Akti liik:otsus
Teksti liik:algtekst
Jõustumise kp:12.06.2017
Avaldamismärge:RT III, 10.06.2017, 1

Muudatuste tegemine Vabariigi Valitsuse koosseisus

Vastu võetud 08.06.2017 nr 106

1. Vabastan Mihhail Korbi riigihalduse ministri ametist.

2. Nimetan Jaak Aabi Vabariigi Valitsuse liikmeks, riigihalduse ministriks.

3. Otsus jõustub 12. juunil 2017 kell 15:00.

Alus: Eesti Vabariigi põhiseaduse § 78 p 10, § 90,
         Vabariigi Valitsuse seaduse § 7 lg 3 ja lg 4.


 

Kersti Kaljulaid