Teksti suurus:

Teaduspoliitika komisjoni koosseisu kinnitamine

Väljaandja:Vabariigi Valitsus
Akti liik:korraldus
Teksti liik:terviktekst
Redaktsiooni jõustumise kp:17.04.2014
Redaktsiooni kehtivuse lõpp:
Avaldamismärge:RT III, 23.04.2014, 4

Vali redaktsioon:

Eelmine...

Hetkel kehtiv

Teaduspoliitika komisjoni koosseisu kinnitamine

Vastu võetud 08.03.2012 nr 115
RT III, 13.03.2012, 1
jõustumine 08.03.2012

Muudetud järgmiste aktidega (näita)

VastuvõtmineAvaldamineJõustumine
17.04.2014RT III, 23.04.2014, 117.04.2014

Teadus- ja arendustegevuse korralduse seaduse § 10 punkti 41 alusel kinnitada kolmeks aastaks teaduspoliitika komisjoni koosseis järgmiselt:

Esimees:
Haridus- ja teadusminister

Aseesimees:
Haridus- ja Teadusministeeriumi kõrghariduse ja teaduse asekantsler

Liikmed:
Riin Ehin

 
Eesti Biotehnoloogia Liit

Kristjan Haller Tartu Ülikool
Jüri Jõema Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit
Külli Kaare Põllumajandusministeerium
Henry Kattago Riigikantselei
Rainer Kattel Tallinna Tehnikaülikool
Andres Koppel Sihtasutus Eesti Teadusagentuur
Maarja Kruusmaa    Tallinna Tehnikaülikool
Mart Laatsit Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Leo Mõtus Eesti Teaduste Akadeemia
Erki Mölder Teenusmajanduse Koda
Ülo Niinemets Eesti Maaülikool
Mart Noorma Tartu Ülikool
Ivi Normet Sotsiaalministeerium
Mait Palts Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
Viola Rea-Soiver Siseministeerium
Toivo Roosimaa Eesti Kõrgkoolide, Teadus- ja Arendusasutuste Ametiliitude Ühendus UNIVERSITAS
Toomas Tamsar EESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT
Erkki Truve Tallinna Tehnikaülikool
Magnus Urb Rahandusministeerium
Urmas Varblane Tartu Ülikool
Heido Vitsur AS LHV Pank

[RT III, 23.04.2014, 1 - jõust. 17.04.2014]

/otsingu_soovitused.json