Teksti suurus:

Teadus- ja Arendusnõukogu koosseisu kinnitamine

Väljaandja:Vabariigi Valitsus
Akti liik:korraldus
Teksti liik:algtekst-terviktekst
Redaktsiooni jõustumise kp:09.11.2018
Redaktsiooni kehtivuse lõpp:20.11.2019
Avaldamismärge:RT III, 13.11.2018, 3

Teadus- ja Arendusnõukogu koosseisu kinnitamine

Vastu võetud 09.11.2018 nr 283

Teadus- ja arendustegevuse korralduse seaduse § 11 lõike 2 alusel:

1. Kinnitada Teadus- ja Arendusnõukogu järgmises koosseisus:
Esimees
   peaminister
Liikmed
   ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister
   haridus- ja teadusminister
   rahandusminister
   Jaak Aaviksoo
   Toomas Asser
   Toomas Luman
   Gunnar Okk
   Mart Saarma
   Tarmo Soomere
   Toomas Tamsar
   Oliver Väärtnõu

2. Tunnistada kehtetuks Vabariigi Valitsuse 19. novembri 2015. a korraldus nr 494 „Teadus- ja Arendusnõukogu koosseisu kinnitamine“.

Jüri Ratas
Peaminister

Aivar Rahno
Riigikantselei istungiosakonna juhataja riigisekretäri ülesannetes

/otsingu_soovitused.json