Teksti suurus:

Teaduspoliitika komisjoni koosseisu kinnitamine

Väljaandja:Vabariigi Valitsus
Akti liik:korraldus
Teksti liik:terviktekst
Redaktsiooni jõustumise kp:06.07.2017
Redaktsiooni kehtivuse lõpp:
Avaldamismärge:RT III, 11.07.2017, 7

Teaduspoliitika komisjoni koosseisu kinnitamine

Vastu võetud 22.05.2015 nr 209
RT III, 26.05.2015, 1
jõustumine 22.05.2015

Muudetud järgmiste aktidega (näita)

VastuvõtmineAvaldamineJõustumine
10.03.2016RT III, 15.03.2016, 210.03.2016
17.11.2016RT III, 22.11.2016, 117.11.2016
06.07.2017RT III, 11.07.2017, 206.07.2017

Teadus- ja arendustegevuse korralduse seaduse § 10 punkti 41 alusel kinnitada kolmeks aastaks teaduspoliitika komisjoni koosseis järgmiselt:

Esimees:
   valdkonna eest vastutav minister

Aseesimees:
   Haridus- ja Teadusministeeriumi kõrghariduse ja teaduse asekantsler

Liikmed:
   Kaupo Heinma
   Els Heinsalu
   Jüri Jõema
   Külli Kaare
   Henry Kattago
   Andres Koppel
   Ülo Niinemets
   Mart Noorma
   Ergo Nõmmiste
   Ander Ojandu
   Joonas Pärenson
   Viola Mäemurd
   Sigrid Rajalo
   Marju Raju
   Anu Reinart
   Priit Rohumaa
   Eve Sild
   Kadri Ukrainski
   Kristjan Vassil
   Renno Veinthal
   Heido Vitsur

[RT III, 11.07.2017, 2 - jõust. 06.07.2017]