Teksti suurus:

Riigi F. J. Wiedemanni keeleauhinna komisjoni liikmete ja asendusliikme kinnitamine

Väljaandja:Vabariigi Valitsus
Akti liik:korraldus
Teksti liik:terviktekst
Redaktsiooni jõustumise kp:23.01.2020
Redaktsiooni kehtivuse lõpp:
Avaldamismärge:RT III, 28.01.2020, 6

Vali redaktsioon:

Eelmine...

Hetkel kehtiv

Riigi F. J. Wiedemanni keeleauhinna komisjoni liikmete ja asendusliikme kinnitamine

Vastu võetud 24.01.2019 nr 18
RT III, 29.01.2019, 2
jõustumine 24.01.2019

Muudetud järgmiste aktidega (näita)

VastuvõtmineAvaldamineJõustumine
23.01.2020RT III, 28.01.2020, 123.01.2020

Riigi kultuuripreemiate ja kultuuristipendiumide seaduse § 15 lõike 1 ja Vabariigi Valitsuse 8. jaanuari 2004. a määruse nr 4 „Riigi F. J. Wiedemanni keeleauhinna komisjoni töökord“ § 1 lõike 3 alusel:

1. Moodustada riigi F. J. Wiedemanni keeleauhinna komisjon (edaspidi komisjon) järgmises koosseisus:

Esimees – haridus- ja teadusminister

Liikmed:
   Haridus- ja Teadusministeeriumi keeleosakonna nõunik
   Reili Argus – Emakeele Seltsi juhatuse liige
   Toomas Haug – Eesti Kirjanike Liidu esindaja 
   Birute Klaas-Lang – Tartu Ülikooli eesti keele võõrkeelena professor
   Indrek Lillemägi – Väike-Maarja Vallavalitsuse esindaja
   Kristiina Ross – Eesti Keele Instituudi juhtivteadur
   Jüri Viikberg – Tallinna Ülikooli emeriitdotsent
   Piret Voolaid – Eesti Kirjandusmuuseumi folkloristika osakonna vanemteadur.

2. Nimetada 24. jaanuarist kuni 31. detsembrini 2020. a komisjoni liikme Jüri Viikbergi asendusliikmeks Tallinna Ülikooli esindajana komisjoni liige Reili Argus ning omakorda tema asendusliikmeks Emakeele Seltsi esindajana Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituudi läänemeresoome keelte lektor Miina Norvik.
[RT III, 28.01.2020, 1 - jõust. 23.01.2020]

3. [Käesolevast tekstist välja jäetud.]

/otsingu_soovitused.json