Teksti suurus:

Riigi kultuuripreemiate komisjoni koosseisu kinnitamine

Väljaandja:Vabariigi Valitsus
Akti liik:korraldus
Teksti liik:terviktekst
Redaktsiooni jõustumise kp:23.01.2020
Redaktsiooni kehtivuse lõpp:
Avaldamismärge:RT III, 28.01.2020, 7

Riigi kultuuripreemiate komisjoni koosseisu kinnitamine

Vastu võetud 16.11.2017 nr 338
RT III, 22.11.2017, 6
jõustumine 16.11.2017

Muudetud järgmiste aktidega (näita)

VastuvõtmineAvaldamineJõustumine
03.10.2019RT III, 08.10.2019, 303.10.2019
23.01.2020RT III, 28.01.2020, 223.01.2020

Riigi kultuuripreemiate ja kultuuristipendiumide seaduse § 5 lõike 1 alusel:

1. Kinnitada riigi kultuuripreemiate komisjon järgmises koosseisus:
   Esimees:
valdkonna eest vastutav minister
   Liikmed:
Sven Grünberg
Martti Helde
Krista Kaer
Tõnis Kahu
Marge Monko
Kristjan Mändmaa
Triin Soone
Hagi Šein
Garmen Tabor
Toomas Tammis
David Vseviov
[RT III, 28.01.2020, 2 - jõust. 23.01.2020]

2. [Käesolevast tekstist välja jäetud.]

/otsingu_soovitused.json