Teksti suurus:

Teadaanded

Väljaandja:Ametlikud Teadaanded
Akti liik:teadaanne
Teksti liik:algtekst
Avaldamismärge:RTL 1999, 42,

Teadaanded

Vastu võetud 26.02.1999

KINNISTAMISTEATED

Hiiu Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Kärdla linn

1. Käina mnt 50, 2,8 ha, Johanna Kibuspuu

2. Marja 4, 8,066 m2, Aita Liiva

Emmaste vald

3. Õngu küla, Rohuniidu, 13,77 ha, Agu Takis

Kõrgessaare vald

4. Kalana ja Hirmuste küla, Heinamaa, 9,89 ha, Uibo Jõgi

5. Heistesoo küla, Heiste, 1,9 ha, Aino Küttim

6. Suureranna küla, Ranna, 3,9 ha, Aino Küttim

7. Heiste küla, Kuusiku, 0,66 ha, Heli Kuusik

8. Nõmme küla, Mardi, 10,19 ha, Vootele Mardi

9. Kiivera küla, Murru, 29,21 ha, Hans Kaljo 1/2, Aadi Salumaa 1/4, Reedi Valk 1/4

10. Paope küla, Nurme, 9,22 ha, Rutt Märtson 1/2, Rein Rool 1/2

Käina vald

11. Kassari küla, Roosi, 8,88 ha, Vilja Saar

12. Villemi küla ja Käina alevik, Vana-Vihura, 4,6 ha, Margo Liivo

13. Lelu küla, Tiina, 15,1 ha, Laine Kubja

14. Lelu küla, Maantee, 7,44 ha, Milvi Pius

15. Kleemu küla, Tellise, 4,66 ha, korteriomand: Maie Lepik, Ene Krimm

16. Käina alevik, Sõpruse 28, 1790 m2, korteriomand: Evelin Pärtel, Priit Kuusik, Kaido Tseller, Taivi Lõhmus, Arvi Tinits, Maret Teeääre, Helja Kaptein, Pille Kaups, Vilja-Ruth Pauk, Kristi Kaev, Malle Koor, Väino Laid, Margit Karras, Elmar Aksli, Aivar Kõrm

Pühalepa vald

17. Salinõmme küla, Lääne-Hanikatsi, 42,41 ha, Marju Hännile

18. Tubala küla, Uustalu, 14,9 ha, Avo Kibuspuu

19. Heltermaa küla, Pärtovi, 17,9 ha, Leili Saarnak

20. Soonlepa küla, Vapperi, 3,08 ha, Aino Vapper

21. Harju küla, Väike-Peedu, 1,00 ha, Artemi Heilo

22. Heltermaa küla, Tambi, 4,39 ha, Alma Leesma

23. Värssu küla, Vana-Uustalu, 14,1 ha, Taavi Hanikat

24. Tempa küla, Nauri, 2,24 ha, Ellen Naur

25. Tempa küla, Pärdi, 26,42 ha, Magda Elmi 339/625, Ellen Naur 286/625

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Hiiu Maakohtu Kinnistusametile (Põllu 17, 92414 Kärdla) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Ida-Viru Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Alajõe vald

1. Alajõe küla, Jõe 13, 2300 m2 , Paraskovja Frolova

2. Alajõe küla, Kooli 11, 495 m2  + 399 m2, Galina Borissova

3. Katase küla, SÜ Energia-4, 879 m2 , Tatjana Ertis

4. Katase küla, SÜ Energia-7, 490 m2 , Jevgeni Kuleðov

5. Uusküla küla, SÜ Puhkus, krunt nr 13, 1312 m 2, Dmitri Rudakov

6. Vasknarva küla, Vasknarva 31, 1013 m2, Nadeþda Kaasiku

Aseri vald

7. Aseri alevik, Roosi 4, 4974 m2, Villi Kalda

8. Aseriaru küla, 0,5 ha, Helmi Peuða

9. Kestla küla, 1,4 ha, Evald Siru

10. Koogu küla, 43,5 ha, Lembit Ojasalu

11. Avinurme alevik, Tööstuse 5, 2280 m2 , Lembit-Karl Aademets

Iisaku vald

12. Kuru küla, SÜ Kanarbik, krunt nr 5, 451 m 2, Helen Mast

13. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 12, 494 m 2, Endel Sepp

14. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 14, 1090 m 2, Rein Sild

15. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 9, 754 m 2, Elve Sillaste

Jõhvi linn

16. Marja 38, 600 m2, Ljudmila Dmitrijeva

17. Nooruse 7, 1892 m2, Uusapostlik Kirik Eestis

18. Rakvere 21, 1484 m2, Vladimir Ðmarjov

19. Soo 11, 728 m2, Vladimir Poluðtðenkov

Jõhvi vald

20. Puru küla, AÜ Kevadaeg, krunt nr 48, 772 m 2, Dmitri Petuhhov

21. Puru küla, AÜ Kevadaeg, krunt nr 44, 725 m 2, Nikolai Olland

Kohtla vald

22. Kohtla küla, 1403 m2, Alla Surkova

23. Saka küla, 5583 m2, Merje Salonen

24. Valaste küla, AÜ Servaääre, krunt nr 8, 1007 m 2, Niina Grigortðuk

Lohusuu vald

25. Lohusuu alevik, 12 462 m2, Madi Tamm

26. Piilsi küla, Jõemetsa küla, 20,4 ha, Kersti Kirss

27. Raadna küla, 53,4 ha, Raadna küla, 1,5 ha, Uno Tamm

Lüganuse vald

28. Jabara küla, 2,5 ha, Ilmar Roosimägi

29. Liimala küla, 1,04 ha, Alfred Rebane

30. Lüganuse alevik, 3,4 ha, Üllar Vent

31. Purtse küla, 3,16 ha, Kalle Koppel

Mäetaguse vald

32. Võide küla, 0,39 ha, Tadeuð-Jossif Pavlovitð

Sonda vald

33. Sonda alevik, Aseri tee 8, 1700 m2, Maria Gvozdkova

34. Sonda alevik, Depoo 2, 1200 m2, Anna Rebane

35. Sonda alevik, Depoo 7, 1300 m2, Valve Veskus

36. Sonda alevik, Depoo 6, 1300 m2, Niina Raznoguzova

37. Sonda alevik, Karja 3, 1300 m2, Rain Salk

38. Sonda alevik, Laane 3, 1500 m2, Asta Nilk

39. Sonda alevik, Lembitu 20b, 1500 m2, Endel Alvet

40. Sonda alevik, Lembitu 31, 3000 m2, Helle Kallikorm, Kaido Antik, Raivo Trummar

41. Sonda alevik, Lembitu 52, 2800 m2, Valve Rikas

42. Sonda alevik, Lembitu 22, 1100 m2, Andrei Gävgänen

43. Sonda alevik, Lembitu 21, 1900 m2, Irina Runga

44. Sonda alevik, Posti 11, 1300 m2, Kalju Pungas

45. Sonda alevik, Vahe 4, 1200 m2, Hilda Ivaine

46. Varinurme küla, 0,47 ha, Oleg Petlitski

47. Varinurme küla, 3,58 ha, Riina Frolova

Toila vald

48. Martsa küla, AÜ Martsa Rand, krunt nr 43, 888 m 2, Kapitalina Piir

49. Toila alevik, Liiva 20, 1355 m2, Helgi Mäetaga

50. Toila alevik, Pikk 27, 568 m2, Hilda Puss

51. Toila alevik, Pikk 42, 945 m2, Arvo Lossi

52. Toila alevik, Pikk 45, 985 m2, Hans Neiland

53. Toila alevik, Uus 24, 2510 m2, Endel-Robert Murd

54. Toila alevik, Õuna 5, 989 m2, Agnes Kalvet

55. Voka alevik, Narva mnt 10, 2799 m2, Aivar Lembit

Vaivara vald

56. Peeterristi küla, 13,5 ha, Peeterristi küla, 5,6 ha, Albert Levonti

57. Peeterristi küla, 2 ha, Endel Siig

58. Peeterristi küla, 2,16 ha, Anna Johannes

* * *

Kohtla-Järve linn

1. Ahtme linnaosa, Altserva 1a, 1428 m2, AS Lukoil Eesti

2. Ahtme linnaosa, Sõpruse 48-2, 600 m2, Nikolai Kunnumäe

3. Järve linnaosa, Ehitajate 50, 576 m2, Ain Kiviorg

4. Järve linnaosa, Järve põik 3, 580 m 2, Lembit Roosimäe

5. Järve linnaosa, Mõisa tee 32, 599 m2 , Vladimir Gontðarov

6. Järve linnaosa, Sakala 15, 600 m2, Juri Kisseljov

7. Kukruse linnaosa, Võsa 42, 1200 m2, Reinhold Äri

8. Sompa linnaosa, Terase 7, 1193 m2, Vjatðeslav Novikov

9. Sompa linnaosa, Tuule 9, 1474 m2, Aleksander Aav

Püssi linn

10. Hõbepaju 44, 1532 m2, Hilje-Johanna Murula

11. Metsa 26, 1726 m2, Anna Sviridova

* * *

Ida-Viru kinnistusjaoskond

Alajõe vald

1. Karjamaa küla, 6,8 ha, Juri Ahmedov, Vassili Ahmedov, Ljubov Letitskaja, Viktor Lütter, Niina Tamm

2. Katase küla, 0,5 ha, Vitali Lütter

3. Uusküla küla, 1 ha, Klavdia Lantova, Aleksandr Tverskoi, Vladimir Tverskoi

4. Uusküla küla, 1519 m2, Vladislav Plistkin

5. Uusküla küla, Uusküla küla 3, 2397 m 2, Marina Hunt

6. Vasknarva küla, 3,7 ha, Vasknarva küla, 8 ha, Vassili Lupanov

7. Vasknarva küla, Vasknarva küla nr 43a, 1275 m 2, Dina Sujarova

Aseri vald

8. Aseriaru küla, 0,4 ha, Jaan Riimanson

Avinurme vald

9. Avinurme alevik, Rakvere 22, 1489 m2, Leino Kukk

10. Paadenurme küla, 8,16 ha, Milvi Aabrams

Iisaku vald

11. Kuru küla, 1213 m2, Rudolf Kalm

12. Kuru küla, 1539 m2, Valentina Galeðeva, Galina Romanova

13. Kuru küla, 6466 m2, Ludmilla Sikkar

14. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 15, 1239 m 2, Helmut Metspalu

15. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 1, 1351 m 2, Marina Puzinas

16. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 6, 677 m 2, Linda Räitsak, Enno Räitsak, Raul Räitsak

17. Tärivere küla, 13 992 m2, Õie Antonov

Illuka vald

18. Karoli küla, 4154 m2, Tatjana Prihhodko

19. Konsu küla, 10,72 ha, AS Puhatu Turvas

Jõhvi linn

20. Kungla 13, 600 m2, Loreida-Maria Nõlvak

21. Lennuki 35, 680 m2, Harri Torn

22. Ploomi 4, 600 m2, Moonika Eero, Ermo Eero

23. Raudtee 49, 587 m2, Niina Boljutskaja

Kohtla vald

24. Roodu küla, 19 037 m2, Ardi Molodov

25. Valaste küla, 4737 m2, Roman Johanson

26. Valaste küla, Tuuletare-36, 1302 m2, Ivan Sotnik

Lohusuu vald

27. Lohusuu alevik, Avinurme tee 41, 1592 m2, Olga Sotnitðenko

28. Lohusuu alevik, Avinurme tee 45a, 7155 m2, Liidia Ðmõgarjova

29. Lohusuu alevik, Kingu 5, 1,55 ha, Eldur Uuspalu

30. Lohusuu alevik, Põllu 28, 3941 m2, Natalja Tumanova

31. Tammispää küla, 2637 m2, Ivo Kask

32. Tammispää küla, 4020 m2, Vladimir Jartðuk

33. Liimala küla, 1,19 ha, Liimala küla, Purtse, 6,16 ha, Purtse küla, 0,76 ha, Anne Uibopuu

34. Liimala küla, Purtse küla, 16,7 ha, Liimala küla, 5,9 ha, Artur Tori

35. Lüganuse alevik, 7,2 ha, Aare Vent

Maidla vald

36. Uniküla küla, 6688 m2, Heiki Laanemäe

Narva-Jõesuu linn

37. Karja 15, 1200 m2, Tatjana Verjovkina

38. Kudruküla 25, 898 m2, Agrafena Timofejeva, Pavel Petrað

39. Kudruküla 26, 1260 m2, Aleksandra Gaponova

40. L. Koidula 40b, 1200 m2, Veera Putan

41. Mäe 47, 972 m2, Inga Samusseva, Gennadi Müürsepp

42. Nurme 54, 1239 m2, Natalja Hents

43. Nurme 7a, 1113 m2, Milvia Johannes

Toila vald

44. Konju küla, Kalda 10, 2550 m2, Toivo Tünni

45. Martsa küla, AÜ Kaasiku, krunt nr 24, 1394 m 2, Endel Eglit

46. Martsa küla, AÜ Martsa, krunt nr 15, 1205 m 2, Jekaterina Toomik

47. Toila alevik, Liiva 24, 4908 m2, Maire Piibar

48. Toila alevik, Nõlva 5, 2350 m2, Harri Laas

49. Toila alevik, Pikk 19, 1646 m2, Endel Pilder

50. Toila alevik, Pikk 40a, 1455 m2, Alfred Aman

Tudulinna vald

51. Kellassaare küla, 2,31 ha, Kellassaare küla, 2,86 ha, Kellassaare küla, 1,1 ha, Kellassaare küla, 3,04 ha, Sahargu küla, 2,11 ha, Sahargu küla, 3,78 ha, Olev Oja

52. Oonurme küla, 10,15 ha, Oonurme küla, 13,26 ha, Oonurme küla, 4,8 ha, Oonurme küla, 3,25 ha, Oonurme küla, 2,07 ha, Liis Vahtra

53. Oonurme küla, 34,5 ha, Oonurme küla, 4,8 ha, Külli Teearu, Kalev Roosiväli, Ain Erik

54. Tudulinna alevik, Kooli 13, 5653 m2, Enno Lumila

Vaivara vald

55. Peeterristi küla, 15 ha, Albert Levonti

56. Peeterristi küla, 26,7 ha, Vassili Vonti

57. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt V4, 694 m 2, Ivan Glebov

58. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 205, 588 m 2, Mihhail Muhhin

59. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 91, 539 m 2, Vladimir Mironov

60. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 202, 492 m 2, Vladimir Smirnov

61. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 345, 623 m 2, Juri Komin

62. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 383, 570 m 2, Aleksandr Burjakov

63. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 48, 565 m 2, Vitali Tðervjuk

64. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 68, 485 m 2, Valentin Fomin

Kohtla-Järve kinnistusjaoskond

Kiviõli linn

1. Kuuse 27, 794 m2, Aivo Kannikka

2. Laste 1--1, 26 m2, Vladimir Larin

3. Laste 1--3, 26 m2, Vello Sai

4. Lepa tee 49, 957 m2, Olev Oja

5. Metsa 4a--11, 25 m2, Hille Filippova

6. Metsa 4a--16, 22 m2, Arno Malleus

7. Metsa 4a--12, 31 m2, Maido Agur

8. Metsa 4a--18, 22 m2, Endel Kask

9. Metsa 4a--23, 24 m2, Eino Rokko

10. Metsa 4a--5, 48 m2, Kalju Priks

11. Papli 20, 711 m2, Harri Laur

12. Sambla 11, 1475 m2, Elsa Paikles, Veera Paikles

13. Ahtme linnaosa, Jaaniku 33a, 628 m2, Oleg Rõssakov

14. Ahtme linnaosa, Kaja 5, 909 m2, Arved Lillak

15. Ahtme linnaosa, Sõpruse 49g, 98 m2, Anatoli Vähejaus

16. Ahtme linnaosa, Sõpruse 79, 700 m2, Linda Klimov

17. Ahtme linnaosa, Sõpruse 81, 800 m2, Johannes Mandel

18. Järve linnaosa, Järve 15, 703 m2 , Vilma Siiman

19. Järve linnaosa, Järve 28, 705 m2 , Johannes Palu

20. Järve linnaosa, Õuna 33, 1528 m2 , Lembit Sibrits

21. Karja 17, 554 m2, Pavel Sergeev

22. Sompa linnaosa, Terase 3a, 964 m2, Valentina Fjodorova

23. Sõpruse 52, 1200 m2, Feliks Mägin

Narva kinnistusjaoskond

Narva linn

1. AÜ Mebelðtðik, Laastu 88, 713 m 2, Niina Malinovskaja

* * *

Ida-Viru kinnistusjaoskond

Alajõe vald

1. Katase küla, SÜ Energia-10, 543 m2 , Arvo Sirel

2. Uusküla küla, SÜ Honga 1, 1160 m 2, Alfred Seppenin

Iisaku vald

3. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 18, 941 m 2, Külli Kõlvald

4. Varesmetsa küla, 290 000 m2, Eesti Vabariik, Sulev Kortin

Illuka vald

5. Konsu küla 3, 1137 m2, Jekaterina Arhipova

Jõhvi linn

6. Oru 21, 600 m2, Frantið Filippovitð, Stanislav Filippovitð

Kohtla vald

7. Kohtla küla, 131,9 ha, Eesti Vabariik

Lüganuse vald

8. Aa küla, 5,3 ha, Aa küla, 2,8 ha, Urmas Seppik

9. Lüganuse alevik, 6018 m2, Tõnu Lont

10. Voorepera küla, 3,5 ha, Urmas Seppik

Mäetaguse vald

11. Mäetaguse alevik, 2537 m2, Esta Reigo

12. Pagari küla, 2,19 ha, Gennadi Gunt

Narva-Jõesuu linn

13. L. Koidula 48, 1206 m2, Galina Zjuzina, Vjatðeslav Zjuzin, Alla Dmitrijeva

14. Meriküla, SÜ Lõke, maatükk nr 12, 1481 m 2, Natalja Mamtðits

15. Õnne 15, 1154 m2, Antonina Põhtina, Valentina Petratðkova

Toila vald

16. Toila alevik, Liiva 4, 678 m2, Õie Veinberg

Tudulinna vald

17. Rannapungerja küla, 7886 m2, Ivan Sokol

Vaivara vald

18. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt nr V2A, 372 m 2, Ljubov Titus

19. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt nr 143, 470 m 2, Gennadi Maslov

20. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt nr 221, 566 m 2, Gleb Nedbalski

21. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt nr 98, 477 m 2, Iraida Kuprina

22. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt nr 435, 711 m 2, Antonina Goba, Inga Konovalova, Aleksandr Konovalov

Kohtla-Järve kinnistusjaoskond

Kohtla-Järve linn

1. Ahtme linnaosa, Altserva 3d, 39 m2, Valeri Pampus

2. Ahtme mnt 35 korteriühistu: 3520 m2, Mart Laaniste, Ljudmila Kriðtofor, Natalja Jakovleva, Valentina Pogorelova, Elsa Piirits, Maria Pankova, Vassili Krasnõhh, Natalja Ðevtðenko, Jelena Dvoretskaja, Ljudmilla Pärn, Aleksei Zahharenkov, Valeri Zavaliðin, Liilia Medvedeva, Vadim Vorobjov, Sergei Podatov, Tamara Voitehhovskaja, Ulve Värimäe, Janelle Vister, Svetlana Sveþova, Valentina Lukoðeiko, Valentina Þukova, Igor Ðiðkov, Svetlana Ojamaa, Evi Loit, Vladimir Astapov, Olga Potapova, Tatjana Razmõslova, Sergei Surkov, Galina Sadovskaja, Eesti Vabariik, Irina Lukatsevitð, Natalia Meþennja, Antonina Griðukevitð, Jelena Solomonova, Tatjana Seppenen, Aleksandr Novitðkov, Valeri Krivodonov, Svetlana Kisseljova, Valentina Dzivak, Vladimir Artjuhh, Veera Trofimova, Svetlana Zubanova, Svetlana Kirikova, Nikolai Kapitonov, Svetlana Beljankina, Tatjana Jevsejeva, Jacklyn Viik, Liidia Terial, Irina Mehh, Kohtla-Järve Linnavalitsus, Margarita Volkova, Hille Estna, Tamara Baraðkova, Valentine Barkova

3. Järve linnaosa, Pärna 44a, 43 m2, Valdimir Ðapiro

4. Sompa linnaosa, Betooni 40, 1193 m2, Juri Timofejev

5. Sompa linnaosa, Ereda 29, 1209 m2, Aleksander Markovski

Narva kinnistusjaoskond

Narva linn

1. 26. Juuli 23, 608 m2, Silva Kupper

2. Paemurru 14, 1197 m2, Tatjana Leðtðova

3. Hane 25, AÜ Olginski, 523 m2, Antonina Ðirokova

4. Udu 254, AÜ Baltika, 1422 m2, Vladimir Rodionov

5. Oja 88, AÜ Baltika, 864 m2, Galina Nikolina

6. Palavuse 55, AÜ Baltika, 950 m2, Zinaida Lukjanova

7. Palavuse 45, AÜ Baltika, 950 m2, Esteri Sannamees

8. Kaluri 21, AÜ Energeetik-1, 632 m2 , Niina Menðenina

9. Mesilase 42, AÜ Energeetik-1, 626 m2 , Aleksandra Presnova

10. Mesilase 45, AÜ Energeetik-1, 645 m2 , Tatjana Rostovtseva

11. Õlelille 149, AÜ Gvozdika, 947 m2 , Valentina Petrotðenko

12. Laastu 75, AÜ Mebelðtðik, 446 m 2, Natalja Raaga

13. Vesiroosi 15, AÜ Metsaonnid, 728 m2 , Agnia Gontðarova

14. Marja 3, AÜ Metsaonnid, 556 m2, Anatoli Suhovei

15. Mesika 8, AÜ Metsaonnid, 561 m2, Maie Nelis

16. Nirgi 71, AÜ Ogonjok, 509 m2, Galina Lebedeva

17. Karu 162, AÜ Ogonjok, 811 m2, Maria Antipina

18. Lõuna 71, AÜ Oktoober, 870 m2 , Galina Beljankina

19. Lõuna 9, AÜ Oktoober, 909 m2 , Valentina Markova

20. Põhja 127, AÜ Oktoober, 1142 m2 , Jevgeni Danilov

21. Põhja 111, AÜ Oktoober, 1101 m2 , Zinaida Urbans

22. Tedre 35, AÜ Olginski, 996 m2, Konstantin Ojala

23. Kotka 21, AÜ Olginski, 523 m2, Evi Suurkaev

24. Leevikese 2, AÜ Olginski, 545 m2 , Aleksandra Barkanova

25. Luige 12, AÜ Olginski, 593 m2, Liina Fjodorova

26. Luige 26, AÜ Olginski, 574 m2, Ljubov Vassiljako

27. Lõokese 30, 522 m2, Zinaida Leonova

28. Tedre 29, AÜ Olginski, 671 m2, Albina Kudrjavtseva

29. Tedre 18, AÜ Olginski, 451 m2, Dekabrina Filatova

30. Väikesaare 20, AÜ Retðnoi, 521 m 2, Stanislav Zemskov

31. Väikesaare 2, AÜ Retðnoi, 507 m 2, Galina Nikitina

32. Okka 735, AÜ Rjabinka, 813 m2, Irina Hrurina

33. Nädala 69, AÜ Solnetðnoe, 699 m 2, Antonina Kukk

34. Aasa 11, AÜ Solnetðnoe, 703 m2 , Tatjana Tsarjova

35. Aiandi 118, AÜ Svetofor, 981 m2, Sirve Orehhova

36. Kaupluse 275, AÜ Svetofor, 714 m2 , Juri Katðalov

37. Pikk 25, AÜ Svetofor, 903 m2, Sergei Balõkov

38. Pikk 38, AÜ Svetofor, 943 m2, Julia Tamm

39. Suvila 263, AÜ Svetofor, 1085 m2 , Ljubov Borissova

40. Sõnajala 2, AÜ Tervis, 927 m2 , Aleksandr Sorokin

41. Jõe põik 2, 628 m2, Galina Krõlova

42. Mängu 16, 659 m2, Tatjana Simonova

43. Oru 23, 1027 m2, Rufina Fersel

44. Oru 41, 728 m2, Ivan Postolenko

45. Pikse 9, 660 m2, Valentina Nadejeva

46. Rakvere 23, 715 m2, Jekaterina Koþajeva

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Ida-Viru Maakohtu Kinnistusametile (Narva mnt 11, 41598 Jõhvi) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Jõgeva Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Jõgeva linn

1. Tulika 1--2, 265 m2, Kirsti Soosaar

2. Roosi 1b, 202 m2, Aide Rand, Arnold Kivik

3. Rohu 3, 923 m2, Viivi Kuusik

4. Aia 5, 850 m2, Herbert Valdson, Kersti Toit

5. Tulika 1--4, 265 m2, Tiit Gailan

6. Roosi 3, 750 m2, Leida-Marie Riibak

Jõgeva vald

7. Paduvere küla, Laane, 19,70 ha, Maris Paas

8. Jõgeva alevik, Linnumetsa 14, 1506 m2, Juhan Danneberg

9. Jõgeva alevik, Muru 3, 465 m2, Anne Valdmaa

10. Kurista küla, Mesika, 1966 m2, Heldur Laumets

11. Pedja küla, Kuuse, 9,8 ha, Ants Kuusk

Kasepää vald

12. Raja alevik, Liiva 6, 1457 m2, Nikolai Melnikov

13. Raja alevik, Kalda 61, 1024 m2, Aime Püvi

Pajusi vald

14. Mõisaküla ja Mõrtsi küla, Laugi, 54,89 ha, Milvi Altvälja

Pala vald

15. Ranna ja Sääritsa küla, Mareki, 4796 m2  + 3,9 ha, Urve Vikat

16. Haavakivi küla, Annuka, 30,5 ha, Tiiu Kokka

17. Assikvere küla, Joosepi, 11,7 ha, Indrek Päll

18. Nõva küla, Lombi, 19,6 ha, Anne Freienthal

19. Nõva küla, Kivistiku, 12,5 ha, Karl Mäe

Puurmani vald

20. Tammiku küla, Vana-Kaave, 26,3 ha, Karl-Raoul Põldmaa

21. Pikknurme küla, Peedo, 33,2 ha, Endel Peedo

22. Härjanurme küla, Tiidu, 5,33 ha, Marja Matsi

23. Jõune küla, Vene, 38,90 ha, Ülo Kuuskmäe

Saare vald

24. Tuulavere küla, Juhani-Eliase, 20 051 m2 , Karl-August Martin

Tabivere vald

25. Tabivere alevik, Voldi ja Valgma küla, Vabaduse, 43,66 ha, Eevi Aru

26. Koogi küla, Kirsi, 19,7 ha, Vaike Ratman

27. Valgma ja Õvanurme küla, Lombi, 17,2 ha, Urve Ernits, Merike Õunma

28. Pataste küla, Saburi IV, 15,4 ha, Valve Kadaja

29. Raigastvere küla, Kõlu, 2,48 ha, Tiiu Sarv

Torma vald

30. Sadala alevik, Sepa, 9020 m2, Koidula Sepa

* * *

Jõgeva linn

1. Mustvee mnt 4, 2890 m2, Aino Karusoo

2. Jaama 3, 1222 m2, Aino Karusoo

Mustvee linn

3. Narva 80, Jõe, 2883 m2, Mihhail Jerðov

4. Metsa tn, krunt 80, 33 237 m2, Kalle Lindvere

Põltsamaa linn

5. Põhja-Kaare 5, 1264 m2, Ülo Terep

6. Tuleviku põik 4, 553 m2, Elmine Meijel

7. Tamme 16, 2740 m2, Helga Kimmel

8. Lossi 51, 2111 m2, Maire Nevdubskaja

9. Kaare 26, 1316 m2, Lembit Velling

10. Käo 4, 1315 m2, Leo Mölder

11. Tallinna mnt 18, 3325 m2, Paul Reha

12. Tamme 7, 2022 m2, Elsa Pent, Leida Veermann

13. Kuperjanovi 12, 620 m2, AS Melior

14. K. A. Hermanni 25, 675 m2, Merike Moora

15. Pikk 53, 700 m2, Ülo Loik

16. Tamme 5, 1188 m2, Ene Läänesaar

17. Tehnika 12, 2009 m2, Neeme Hansschmidt, Raivo Lomp

18. Ringtee 1a/14, 51 m2, Vambola-Heldur Kasemets

19. Ringtee 1a/3, 101 m2, Rein Mäll

20. Lembitu 4, 711 m2, Milvi Vahul

21. Ringtee 1c/24, 54 m2, Endel Pajumägi

Jõgeva vald

22. Liivoja küla, Linnumetsa 33, 1670 m2, Tõnu Männik

23. Siimusti alevik, Siimusti 43, 1588 m2, Georgi Kopas

24. Mooritsa küla, Kase, 1,1 ha, Madis Mölder

Kasepää vald

25. Raja küla, Kalda 105, 1979 m2, Svetlana Fedina

Pajusi vald

26. Tõivere küla, Andrese, 14,15 ha, Endla Luigand

27. Tapiku küla, Katku, 26,61 ha, Valdik Laanemets

28. Pajusi küla, Trumbi, 12,5 ha, Ene Põder

Palamuse vald

29. Visusti küla, Lombi, 3,11 ha, Mati Vihtol

30. Rahivere küla, Virtsa, 16,0 ha, Valter Bloom

31. Visusti küla, Andrese, 2,33 ha, Andres Kaldoja

32. Palamuse alevik, Kalmistu 14, 3,57 ha, Kaido Veske

Puurmani vald

33. Puurmani alevik, Kalmuse, 1500 m2, Heljo Kalmus

34. Altnurga küla, Audoja, 1,5 ha, Hilja Randoja

35. Tõrve küla, Marguse, 6,2 ha, Harri Jalakas

Põltsamaa vald

36. Pauastvere küla, Aleksi, 0,99 ha, Niina Ellissaar, Vladimir Porkanen

37. Puduküla küla, Piibu I, 34,28 ha, Vello Kaselo

Saare vald

38. Odivere küla, Kambsu, 472 889 m2, Aino Orrak

39. Tarakvere küla, Lepa, 17,9 ha, Ellen Kuslap

Tabivere vald

40. Kaitsemõisa küla, Kivistiku, 4,74 ha, Maria Ðmutova

41. Kaiavere küla, Veski, 3,45 ha, Tõnu Keskküla

42. Valgma küla, Nukati, 3,82 ha, Lembit Tõnnov

Torma vald

43. Tõikvere ja Sätsuvere küla, Simo, 22,4 ha, Janek Einling

Saare ja Kasepää vald

44. Tarakvere küla ja Raja alevik, 3,7 ha, 2146 m 2, Pjotr Jodkin

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Jõgeva Maakohtu Kinnistusametile (Pargi 1, 48306 Jõgeva) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Järva Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Paide linn

1. Karja 6, 630 m2, Silvia Klimenjuk

2. Kastani 11, 1128 m2, Peeter Beet

3. Raudtee 12, 818 m2, Hilja Sirotina

4. Vainu 29, 803 m2, Eevi Merilo

5. Vainu 35, 653 m2, Ester Vooremäe

6. Väike-Aia 30, 4948 m2, korteriomandid: Leili Lepp, Pille Uusjärv, Arved Halg, Aime-Liis Sääsk, Liidia Villik, Pille Lehemets, Meeme Rummi, Irma Pentla, Klarissa Langenbraun, Arvo Jokst, Maimu Liplap, Rutt Mihkelson, Kristiina Herodes, Elle Tikker, Liidia Moleva, Helga Maasikas, Taima Andruse, Aino Teder, Jüri Kuusmann, Sirje Ainjärv, Matti Orumaa, Peet Kaljuste, Leo Schkiperov, Elfriede-Marie Ivanova, Elbe Metsatalu, Hendrik Vahter, Ellen Aarde, Kai Mesikepp, Õie Vaalu, Anne Uustalu, Martin Aasa, Hannes Aasa, Alma Kuusvald, Asta Mandel, Urve Urb, Halfin Magsum, Elmo Tischler, Rein Seire, Dimitri Golovkov, Maire Ott, Aili Rebas, Virve Punapart, Rein Vaher, Urmas Allas, Siina Trutin, Monika-Aino Jõesaar, Hilda Teral, Leo Korva, Ivo Nurklik, Anu Salandi, Anne Pajupuu, Mihail Kekkonen, Arvi Kaasik, Liina Molotovskaja, Milvi Laanemets, Lembit Haavasalu, Hindrek Krabi, Marju Sklave, Kalle Kriisa, Adele Massa, Valentina Persidski, Helmut Oja, Lii Linnamäe, Eveli Jaksi, Jaan Timmermann, Linda Saarik, Virko Lepmets, Marje Niinep, Marta Videl, Aime Allorg, Aksel Sõnajalg, Valve Sikut, Asta Raag, Sirje Jõgi, Liina Herem, Maimu Vantsi, Edvi Kruuse, Aleksandr Aleksejev, Grete Kallas, Aliide Raidma, Evi Enno, Milvi Tuimann, Asta Susi, Meeta Ilves, Leeve Koobas

Türi linn

7. Kastani 13, 595 m2, Toivo Porval

8. Kastani 15, 685 m2, Arvo Otsason

9. Kastani 17, 698 m2, Paavo Raidal

10. Marjamaa põik 28, 1376 m2, Viktor Mundi

11. Metsa 12, 697 m2, Külli Muruväli

12. Nooruse 8, 1170 m2, Lembit Pall

13. Puiestee 11, 1245 m2, Lidia Lillak

14. Puiestee 11a, 1238 m2, Aksenia Sipria

15. Vainu 4, 1945 m2, Aino Kaev

16. Viljandi 72, 887 m2, Saima Mäesalu

Albu vald

17. Ahula küla, Volli, 0,18 ha, Edith Räni

18. Järva-Madise küla, Korva, 4,6 ha, Sirje Ugam

19. Peedu küla, Kreisbergi, 1,8 ha, Eve Kreisberg

Ambla vald

20. Mägise küla, Tooma, 19 975 m2, Kalju Toomas

21. Reinevere küla, Mardi, 50 ha, Mart Older

Imavere vald

22. Imavere küla, Konna, 0,64 ha, Annely Rull

23. Imavere küla, Tuti, 0,38 ha, Adele Lettens

Koeru vald

24. Vao küla, Õuna, 0,48 ha, Õilme Määrmann

Koigi vald

25. Vaali küla, Asko, 44,1 ha, Raivo Pajuman

26. Ülejõe küla, Söödi, 10,9 ha, Elvi Roosi

Oisu vald

27. Oisu alevik, Põllu 5, 0,16 ha, Kalju Kuldkepp

28. Retla küla, Eilase, 8,93 ha, Maksim Laev

29. Retla küla, Vahe, 7,51 ha, Ants Kaiv

30. Saareotsa küla, Kooli, 35,7 ha, Linda Lengert

31. Saareotsa küla, Oru, 7,8 ha, Maimo Rang

32. Väljaotsa küla, Muruvälja, 49,6 ha, Ilmar Surva

Paide vald

33. Sargvere küla, Sõstra, 0,34 ha, Elfriede Pannel

34. Viraksaare küla, Saare 32, 1011 m2, Maria Tchouikina

Väätsa vald

35. Aasuvälja küla, Idmari, 7,44 ha, Aili Varbe

36. Aasuvälja küla, Kõrgemäe, 0,81 ha, Oskar Rajasalu

37. Lõõla küla, Kuuse, 1,4 ha, Jelena Poremskaja

38. Lõõla küla, Miitjani, 2,1 ha, Maria Miitjan

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Järva Maakohtu Kinnistusametile (Pärnu 58, 72712 Paide) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Lääne Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Haapsalu linn

1. Holmi-Kallas 20, 5446 m2, AS Lääne Kalur

2. Jaama 11, 1490 m2, AS Lääne Kalur

3. Jalaka 106, 605 m2, Toivo Aardemaa

4. Kaluri 5, 697 m2, Silva Siil

5. Kaluri 21, 269 m2, AS Lääne Kalur

6. Kaluri 28, 1340 m2, AS Lääne Kalur

7. Koidula 28, 502 m2, Malle Päri

8. Lembitu 4, 730 m2, August Einaste

9. Tamme 10a, 872 m2, AS Haapsalu EPT

10. Turu 11, 1803 m2, AS Svejo Carpets 1/3, OÜ PVMP-EX 2/3

11. Ungru tee 2, 1967 m2, Silvi Tarang

12. Uus 9/11, 922 m2, Hülme Saag 2/5, Heljo Teppor 3/5

13. Westmeri 2, 2470 m2, AS Lääne Kalur

14. Westmeri 3, 2343 m2, AS Lääne Kalur

15. Õpetaja 3a, 594 m2, Aime Edasi 1/2, Eimar Edasi 1/2

Hanila vald

16. Nehatu küla, Jaagu, 8,4 ha, Marje Tiido 1/2, Evi Vister 1/2

Kullamaa vald

17. Kullamaa küla, Rohuaia I, 2715 m2, Janno Lepalaan

18. Kullamaa küla, Metsaääre, 6,2 ha, Ilmar Soodla

19. Liivi küla, Selja I, 50,0 ha, Valdek Leht

20. Liivi küla, Kasemäe, 49,5 ha, Virve Leht

21. Silla küla, Lepiku, 6,3 ha, Ants Kriisa

Lihula linn

22. Pioneeri 22, 3140 m2, Vaike Teesaar

23. Vee 16, 2592 m2, Aivar Rehe

Martna vald

24. Väike-Lähtru küla, Kirikumõisa elamu, 0,62 ha, Enno Rüütel

Noarootsi vald

25. Dirhami küla, Liivalahe, 2,8 ha, Ulla Pauline Urefalk

26. Elbiku küla, Jaani, 0,3 ha, Jaan Piberman

27. Höbringi küla, Kasemetsa, 5,3 ha, Margus Lehmus

28. Väike-Nõmmküla küla, Vahtra, 3,8 ha, Selma-Edna Kõiv

29. Österby küla, Ambos, 51,7 ha, Harry Laanemets

Nõva vald

30. Hindaste küla, Keldri, 14,5 ha, Lea Erit

31. Nõva küla, Kissa, 0,62 ha, Helju Sääma

32. Peraküla küla, Laanemetsa, 5,9 ha, Tiit Randla

33. Variku küla, Undisoo, 3,6 ha, Tiiu Unt

Oru vald

34. Ingküla küla, Söödi, 2,0 ha, Reet Heinmets

35. Salajõe küla, Juhani, 0,34 ha, Adele Kreek

36. Salajõe küla, Tooma, 1,78 ha, Aune Meelind

37. Uugla küla, Aida, 1,72 ha, Harda Einlo

Ridala vald

38. Herjava küla, Looduse V-15, 0,15 ha, Valentin Budraitis

39. Herjava küla, Valteri, 0,1 ha, Valter Puda

40. Herjava küla, Redis-3, 1550 m2, Helga Ainsoo

41. Kiideva küla, Lugusta, 0,56 ha, Sirje Kala 1/2, Tarmo Korp 1/2

42. Kiideva küla, Kopaniidu, 2,8 ha, Feliks Spuul

43. Kolila küla, Tale, 1,17 ha, Miralda Mihkelson

44. Kolila küla, Noksi, 43,6 ha, Helju-Silvija Kruusmäe

45. Lannuste küla, Jaanimäe, 2,5 ha, Urve Kabel

46. Mäeküla küla, Puraviku-10, 0,19 ha, Janne Tüür

47. Mäeküla küla, Puraviku-20, 0,14 ha, Janno Lepalaan

48. Paralepa alevik, Ööbiku-7, 730 m2, Sergei Potapov

49. Puiatu küla, Pootsi, 11,1 ha, Aita Oks

50. Puise küla, Vahevälja, 6,9 ha, Harri Karjane

51. Pusku küla, Tormilind-8, 1180 m2, Kalju Kais

52. Rohuküla küla, Hallika, 32,8 ha, Maie Bergman 1/3, Enno Hallek 1/3, Heino Hallek 1/3

53. Rohuküla küla, Rohuküla-3, 0,52 ha, Ljubov Melnikova

54. Tanska küla, Uue-Mihkli, 2,0 ha, Ilvi Mets

55. Topu küla, Sirmik-9, 1583 m2, Üllar Anni

56. Saardu küla, Välja, 42,3 ha, Linda Haarjõe 1/3, Avo Männik 1/3, Kaie Trepp 1/3

57. Sinalepa küla, Vaduma, 4,0 ha, Tiiu Kurisman

58. Vilkla küla, Mõtsi, 12,8 ha, Adeele Prignits

59. Võnnu küla, Hiiemäe, 1,5 ha, Adeele Roes

Risti vald

60. Jaakna küla, Männiku, 12,4 ha, Mare Raba

61. Jaakna küla, Hindreku, 86,9 ha, Andrus Reinsoo

62. Kuijõe küla, Nõmme, 24,9 ha, Sirje Leppmaa

63. Risti alevik, Jaama 3, 1,21 ha, Heldi Edela 1/3, Nele Silagava 1/3, Ela Tudeberg 1/3

64. Risti alevik, Paldiski mnt 2, 0,92 ha, Heldi Edela 1/3, Nele Silagava 1/3, Ela Tudeberg 1/3

Vormsi vald

65. Diby küla, Kadaka, 0,77 ha, AS Eesti Talleks

66. Norrby küla, Bertas, 3,31 ha, Heldur Soeson

67. Norrby küla, Mans, 7,94 ha, Alfred Soeson

* * *

Haapsalu linn

Pargi 2/2, 2998 m2, korteriomandid:

1. Elvi Heinorg

2. Erna Idla

3. Karl Eriks

4. Ameeta Allmere

5. Kristina Ruhno

6. Tiina Kõiv

7. Endel Toomsalu

8. Helgi Medell

* * *

Haapsalu linn

1. Jaama 26, 247 m2, Ats Notton

2. Kopli 21, 1134 m2, Rein Nurk

3. Niine 6, 2011 m2, OÜ PVMP-EX

4. Nurme 1, 3980 m2, OÜ PVMP-EX

Kullamaa vald

5. Kullamaa küla, Paepealse, 1,0 ha, Tiia Topper

6. Liivi küla, Liiamaa, 20,2 ha, Vello Tohter

Lihula linn

7. Karja 6, 2006 m2, Ants Urb

Lihula vald

8. Alaküla küla, Pärna, 0,7 ha, Peeter Vjatkin

Martna vald

9. Suure-Lähtru küla, Keldri, 3,8 ha, Enno Mölder

Noarootsi vald

10. Dirhami küla, Reinu, 0,22 ha, Rein Megel

11. Elbiku küla, Prosta, 1,0 ha, Leonard Teral

12. Tahu küla, Mere, 12,4 ha, Toomas Loik

Oru vald

13. Oru küla, Männi I, 13,5 ha, Kalju Maide

14. Saunja küla, Mangu, 8,8 ha, Helene-Benita Kaup

15. Seljaküla küla, Kopli, 31,07 ha, Mihkel Likk

Ridala vald

16. Haeska küla, Lauda, 0,77 ha, Vello Pruul 1/2, Eino Valgemäe 1/2

17. Haeska küla, Tomba, 7,9 ha, Anne Andrejeva

18. Haeska küla, Palli II, 14,0 ha, Heindri Victerpal

19. Haeska küla, Uustalu, 4,9 ha, Vilve Vichterpal

20. Kiideva küla, Põldemäe, 5,6 ha, Urve-Vilma Randma

21. Kiviküla küla, Tooma-Jaani, 0,67 ha, Alma Lamp

22. Kiviküla küla, Tooma, 20,5 ha, Alma Lamp 2/9, Elvo Lamp 2/9, Erich Lamp 2/9, Valdo Luisk 2/9, Endel Maripuu 1/9

23. Puise küla, Pruuli I, 0,4 ha, Aino Aarniste 3/4, Maaja Küüra 1/4

24. Puise küla, Pruuli II, 16,9 ha, Maaja Küüra 1/2, Salme Laande 1/2

25. Pusku küla, Tormilind-19, 750 m2, Iivi Tamm

26. Tanska küla, Kadaka-12, 0,39 ha, Enn Lepistu

27. Topu küla, Viigi-21, 2071 m2, Kalle Tiisma

28. Uuemõisa küla, Tammemetsa, 1,8 ha, Hindrik Vahter

Taebla vald

29. Kedre küla, Uuetoa, 0,6 ha, Karin Merilo

30. Koela küla, Tõnu I, 11,6 ha, Ain Prangel

31. Palivere alevik, Haapsalu mnt 6a-10, 940 m2 , Ahto Sats

32. Palivere alevik, Põllu 10a, 644 m2, Jüri Hiiesalu 1/10, Toivo Kelkka 1/10, Aime Kuusemäe 1/10, Ivar Kääramees 1/10, Kuno Laug 1/10, Gennadi Levoðkin 1/10, Kaarel Ots 1/10, Eduard Rätsep 1/10, Nadeþda Ðtðerbakova 1/10, OÜ Audiitorbüroo Roosimaa ja Soots 1/10

* * *

Haapsalu linn

1. Võnnu 36, 1047 m2, korteriomand: Aleksandra Karatsentseva, Galina Kanivets, Kaja Rand, Maire Gilden

2. Lembitu 14, 1514 m2, korteriomand: Leili-Therese Boitðenko, Ellen Kurisman, Ivika Ots, Sulev Ummus, Tiit Saar, Tamara Kulabuhhova, Vello Vaistla, Linda Viiberg, Toomas Tee

3. Niine põik 2, 1093 m2, korteriomand: Silvi-Ellen Õismaa, Aleksander Selge, Kaljo Silde, Alide Sirensky, Elvi Anni, Einart Seeman, Maili Eero, Natalia Särg, Sergei Savtðenko

4. Tamme 23, 1120 m2, korteriomand: Tarmo Niinemets, Galina Tee, Harri Tau, Kairit Krikk, Viktor Poretðenski, Rita Hein, Helve Uustalu, Mati Tooma, Merike Köösel, Aino Krikk, Vello Nõupuu, Vladimir Parbus

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Lääne Maakohtu Kinnistusametile (Sadama 21, Haapsalu) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Lääne-Viru Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Avanduse vald

1. Avanduse küla, 3,29 ha, Harry Peil

Haljala vald

2. Auküla küla, 42,97 ha, Auküla küla, 2,17 ha, Maire Leetberg

3. Essu küla, 0,77 ha, Heinar Aasumäe

4. Essu küla, 6,49 ha, Ilmar Tõnurist

5. Haljala alevik, 0,69 ha, Raivo Luukas

6. Haljala alevik, 1767 m2, Marika Sootaga

7. Haljala alevik, 2,14 ha, Ivo Vainola

8. Kõldu küla, 4,96 ha, Sirje Veerme

9. Liiguste küla, 7,34 ha, Anne Põrm

10. Põdruse küla, 0,42 ha, Asta Meekler

11. Põdruse küla, 3,7 ha, Elfrida Tamm

12. Sauste küla, 2,97 ha, Sauste küla, 3,74 ha, Albert Pakkonen

Kadrina vald

13. Ridaküla küla, 7,54 ha, Helgi Mooses

Rakvere linn

14. Eha 2, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 815 m 2, Illar Kukk

15. Kõrre 3, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 940 m 2, Peep Kärp

16. Mäe 23, 879 m2, Marta Bankova

17. Rägavere tee 73a, 902 m2, Silver Vaade

18. Vahtra pst 39, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 587 m 2, Elju Floren

19. Vahtra pst 35, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 591 m 2, Arvi Partonen

20. Õli 18, 1073 m2, Elfride Ojamets

Rägavere vald

21. Kantküla küla, 0,47 ha, Ellen-Marie Võtti

22. Viru-Kabala küla, 0,17 ha, Kalju Võtti

Vihula vald

23. Lauli küla, 2,62 ha, Juhan Muttika

Vinni vald

24. Kadila küla, 48,93 ha, Valdur Janno

25. Kakumäe küla, 0,25 ha, Kakumäe küla, 0,27 ha, Lembit Kilm

26. Kakumäe küla, 0,93 ha, Aare Ust

27. Kakumäe küla, 1,11 ha, Kalju Urban

Võsu vald

28. Võsu alevik, Mere 53, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 2670 m 2, Andre Polt, Silver Polt, Edgar Polt

29. Võsu alevik, Mere 60, 875 m2, Annely Märtin, Agnes Märtin

Väike-Maarja vald

30. Kiltsi alevik, Uuemõisa küla, 11,64 ha, Toomas Erikson

* * *

Haljala vald

1. Kavastu küla, 1,04 ha, Erich Põldoja

2. Liiguste küla, 0,61 ha, Leonid Fiveger

Kadrina vald

3. Ama küla, 19,1 ha, Endel Maamägi

4. Loobu küla, 10,22 ha, Ene Pihol

5. Ridaküla küla, 41,68 ha, Lembit Müntser

6. Ridaküla küla, 5 ha, Indrek Taal

7. Vandu küla, 49,05 ha, Andres Lindam

Laekvere vald

8. Rahkla küla, 0,38 ha, Urmas Siim

9. Rahkla küla, 10,29 ha, Tõnu Sibolt

10. Rahkla küla, 10,67 ha, Urmas Siim

Rakvere linn

11. Kauri 21, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 900 m 2, Igor Hudik

12. Lubja 6, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 860 m 2, Juhan Ambus

13. Lääne 4, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 820 m 2, Ralf Kobin

14. Mäe 25, 895 m2, Ille Laks

Rakvere vald

15. Päide küla, 2 ha, Askor Vasiljev

Rägavere vald

16. Kõrma küla, 15,01 ha, Üllar Inno

17. Nurkse küla, 27,24 ha, Viivi Jõgiste

18. Viru-Kabala küla, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 2,1 ha, Stanislav Simonenko

Saksi vald

19. Saksi küla, 31,6 ha, Eino Kirsch

Sõmeru vald

20. Sõmeru alevik, Luha 6, 1938 m2, Rein Hussar

Vihula vald

21. Rutja küla, 9,15 ha, Malle Palm

22. Vergi küla, 2,4 ha, Pihlaspea küla, 1,9 ha, Vergi küla, 2,5 ha, Vergi küla, 3,1 ha, Lalli Randoja

Vinni vald

23. Kadila küla, 2,32 ha, Kalmer Mets

24. Kakumäe küla, 0,39 ha, Kakumäe küla, 0,48 ha, Krista Afanasjeva

25. Kehala küla, 9,39 ha, Jakko Kuldmaa

26. Tudu alevik, 16,2 ha, Tudu alevik, 8,1 ha, Kaukvere küla, 13 ha, Olev Põdersalu

27. Veadla küla, 6,69 ha, Tiit Raatma

Viru-Nigula vald

28. Pada küla, 1,57 ha, Jaanus Soolep

Võsu vald

29. Võsu alevik, Pargi 1, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 750 m 2, Silvi Eenmaa, Aivar Eenmaa

Väike-Maarja vald

30. Vorsti küla, 1,26 ha, Õie Midt

* * *

Haljala vald

1. Essu küla, 1,41 ha, Jaanus Põld

2. Haljala alevik, Uus 4, 1838 m2, Tõnu Lutter

3. Haljala alevik, Võsu mnt 21, 2084 m2, Elle Salak

4. Kavastu küla, 1,04 ha, Nikolai Jenajev

5. Kavastu küla, 5,36 ha, Eini Kilk

6. Lihulõpe küla, 3,6 ha, Lihulõpe küla, 13 ha, Kisuvere küla, 14 ha, Anton Maiblum

7. Liiguste küla, 5,14 ha, Liiguste küla, 5,41 ha, Anne Põrm

Rägavere vald

8. Põlula küla, 8,16 ha, Aasuvälja küla, 1,61 ha, Põlula küla, 2,41 ha, Alf Vakker

9. Ulvi küla, 3,21 ha, Ulvi küla, 3,54 ha, Ulvi küla, 0,89 ha, Ants Allikma

Saksi vald

10. Saiakopli küla, 18,43 ha, Arvo Ojasoo

11. Saiakopli küla, 4,18 ha, Saiakopli küla, 2,36 ha, Helga Kallau

Tamsalu linn

12. Tehnika 2, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 39 107 m 2, Tamsalu EPT AS

Tamsalu vald

13. Assamalla küla, 11,45 ha, Assamalla küla, 26,31 ha, Leo Lindre

14. Uudeküla küla, 4,42 ha, Jüri Uudeküll, Ants Uudeküll

Vinni vald

15. Tudu alevik, 32,3 ha, Jaagup Põdersalu

* * *

Avanduse vald

1. Kärsa küla, 23,72 ha, Tiit Vahter

2. Käru küla, 42,93 ha, Valter Vaarik

Laekvere vald

3. Muuga küla, 4,54 ha, Muuga küla, 7,6 ha, Rajaküla küla, 19,06 ha, Maria Luise Frese

4. Muuga küla, 7,54 ha, Edgar Tikk

5. Rajaküla küla, 9,95 ha, Manivalde Õis

6. Sootaguse küla, 8,91 ha, Sootaguse küla, 4,24 ha, Helle Lavone

Rakvere linn

7. Kaevu 3, 602 m2, Aime Herne

8. Kesk 19, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 822 m 2, Valve Rulli

9. Kivi 8, 583 m2, Eesi Herne

10. Rähni 22, 875 m2, Priit Pegonen

11. Vahtra pst 6, 598 m2, Virve Hüüs

12. Võidu 59, 1565 m2, Kalle Roostik

Rägavere vald

13. Nõmmise küla, 1,37 ha, Riho Koppel

Sõmeru vald

14. Rahkla küla, 29,27 ha, Mati Errild

15. Uhtna küla, 0,57 ha, Richard Upsi

Tapa linn

16. Hommiku pst 8, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 600 m 2, Enda Midt

17. Jaani 38, 948 m2, Eduard Serk

18. Kalda 3, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1480 m 2, Natalja Safronova

19. Paide mnt 48, 721 m2, Nikolai Aldybaev

20. Piiri 5, 1597 m2, Aili Valdaru

21. Pikk 39, 1836 m2, Linda-Elisabeth Laanemets, Magda-Vilhelmine Mätlik

Vihula vald

22. Annikvere küla, 1314 m2, Madis Rossmann

Vinni vald

23. Kakumäe küla, 1,36 ha, Eldur Undrest

24. Kannastiku küla, 1,97 ha, Eila Viilup

25. Kaukvere küla, 13,59 ha, Tiit Kelk

26. Mõdriku küla, 6408 m2, Aksel Noormägi

27. Suigu küla, 66,34 ha, Ants Lill

28. Vetiku ja Piira küla, 31,54 ha, Mati Rohtsalu

29. Paasküla küla, 0,25 ha, Villu Säkk

Võsu vald

30. Võsu alevik, Laine 5, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1200 m 2, Tõnu Leppik

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Lääne-Viru Maakohtu Kinnistusametile (Tallinna 21, 44308 Rakvere, tel 232 25 900, faks 232 25 902, vastuvõtuajad T, K, N 9--13) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Põlva Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Kanepi vald

1. Kaagvere küla, 17 ha, Kaagvere küla, 1,2 ha, Aresi Metsma, Ilmar Metsma

2. Kanepi alevik, 1853 m2, Kanepi alevik, 225 m 2, Laine Jalas

3. Karste küla, 1,5 ha, Karste küla, 9,6 ha, Karste küla, 2,7 ha, Elle Kroon

4. Peetrimõisa küla, 4,7 ha, Peetrimõisa küla, 0,2 ha, Vambola Allas

5. Piigandi küla, 24 561 m2, Jaan Ansmann

Kõlleste vald

6. Ihamaru küla, 25 536 m2, Imbi Heinla

Mikitamäe vald

7. Kahkva küla, 12,1 ha, Ruute Arna, Lilli Piksööt, Luule Zirk

8. Selise küla, 0,73 ha, Maria Parksepp

Mooste vald

9. Jaanimõisa küla, 3 ha, Jaanimõisa küla, 2,2 ha, Jaanimõisa küla, 4,9 ha, Jaanimõisa küla, 1,4 ha, Rainer Siitoja

10. Jaanimõisa küla, 3,6 ha, Kauksi küla, 6,2 ha, Kauksi küla, 0,9 ha, Urmas Sillamäe

11. Jaanimõisa küla, 4,5 ha, Jaanimõisa küla, 5,2 ha, Jaanimõisa küla, 2,9 ha, Rutt Nutt

12. Kaaru küla, 22 440 m2, Helju-Miralda Järv

13. Kadaja küla, 12,7 ha, Kadaja küla, 6,5 ha, Milvi Elmik, Malle Kurusk

14. Laho küla, 12,9 ha, Terepi küla, 4,2 ha, Tiit Rämmar

15. Säässaare küla, 8,3 ha, Viive Tiirik

Orava vald

16. Kliima küla, 13,4 ha, Heino Katte

Põlva linn

17. Kesk 21, 2402 m2, Põlva linn

18. Kesk 25, 28 565 m2, Põlva linn

19. Kesk 8, 710 m2, Põlva linn

20. Põllu 8, 1175 m2, Loore-Silvia Elias

21. Kesk 3, 1171 m2, Põlva linn

22. Kesk 5, 1249 m2, Põlva linn

23. Uus 3, 2529 m2, Põlva linn

24. Võru 1, 2032 m2, Põlva linn

Põlva vald

25. Adiste küla, 4,07 ha, Adiste küla, 17,2 ha, Adiste küla, 2,3 ha, Eoste küla, 3,6 ha, Taimi Peets

26. Eoste küla, 3,6 ha, Taimi Peets

27. Himmaste küla, 11 251 m2, Himmaste küla, 1235 m2, Abel Käis

28. Lutsu küla, 10 ha, Lutsu küla, 5,3 ha, Lutsu küla, 7,1 ha, Kalju Tobreluts

29. Lutsu küla, 10 818 m2, Kalmer Lina

30. Mammaste küla, 1384 m2, Maria Kergand

31. Mammaste küla, 15,4 ha, Mammaste küla, 11,6 ha, Isolde Männiste

32. Meemaste küla, 8,8 ha, Meemaste küla, 6,7 ha, Meemaste küla, 3 ha, Helju Saarepuu

33. Metste küla, 7168 m2, Sulev Maltsar

34. Tromsi küla, 318 424 m2, Aivar Kuusik

Räpina linn

35. Põllu 8, 1117 m2, Karl Feller

36. Tamme 3, 1839 m2, Lembit Oksar

Veriora vald

37. Jõeveere küla, 11,8 ha, Heldur Saag, Valve Saag

38. Pahtpää küla, 0,2 ha, AS Eesti Gaas

39. Väike-Veersku küla, 28,5 ha, Maret Häidesk, Erich Udumäe

Värska vald

40. Nedsaja küla, 54 581 m2, Malle Aigro, Matti Alve

41. Nedsaja küla, 94 882 m2, Malle Aigro, Matti Alve

42. Pattina küla, 4,9 ha, Volli Sarv

43. Väike-Rõsna küla, 6,3 ha, Väike-Rõsna küla, 1,6 ha, Kalju Otsaru

44. Väike-Rõsna küla, 3,2 ha, Maria Saarde

* * *

Kõlleste vald

1. Veski küla, 17 324 m2, Margarita Majak

Laheda vald

2. Mustajõe küla, 5 ha, Lembit Kusma

3. Naruski küla, 1,8 ha, Naruski küla, 1,2 ha, Emilie Koskoja

Mikitamäe vald

4. Mikitamäe küla, 0,62 ha, Aare Laaneots, Elmar Teresk

Mooste vald

5. Kauksi küla, 22 993 m2, Kaie Suits

Orava vald

6. Jantra küla, 18,3 ha, Roland Rauba

7. Kamnitsa küla, 11,2 ha, Kamnitsa küla, 19 ha, Olar Järvloo

8. Kliima küla, 2,2 ha, Kliima küla, 5,7 ha, Kliima küla, 2,3 ha, Kliima küla, 4,6 ha, Raini Pahkla, Kalevi Sillaots

9. Lepassaare küla, 18,8 ha, Lepassaare küla, 1,4 ha, Hella-Galja Luik

10. Orava küla, 12,1 ha, Avo Helk

11. Rõssa küla, 14,5 ha, Värska vald, Nedsaja küla, 9,8 ha, Evald Pähn

12. Tamme küla, 5,4 ha, Elvine Klaas

Põlva linn

13. Jaama 3, 546 m2, Aino-Agate Juks

14. Kesk 17, 1740 m2, OÜ Haapsalu Kodukaup

Põlva vald

15. Eoste küla, 1,9 ha, Vanaküla küla, 1,6 ha, Vanaküla küla, 9,8 ha, Tiit Matson

16. Himmaste küla, 4,1 ha, Himmaste küla, 9 ha, Lidia Hurt

17. Lutsu küla, 94 751 m2, Õie Sing

18. Metste küla, 13,5 ha, Metste küla, 6,2 ha, Melaine Jaaska

19. Soesaare küla, 2,3 ha, Soesaare küla, 3,5 ha, Ivar Hämelane

20. Soesaare küla, 90 963 m2, Soesaare küla, 63 753 m2, Helgi Teder

Räpina linn

21. Oja 12, 1114 m2, Jegor Vassiljev

22. Oja 29, 3779 m2, Mart Plakso

23. Raigla mnt 15, 1383 m2, Aimer Zirk

24. Sireli 8, 1698 m2, Roland Salomon, Jaan Oja, Eha Solman, Jana Puistaja

25. Võõpsu mnt 2, 1781 m2, Valentine Uibo

Räpina vald

26. Pindi küla, 1,8 ha, Pindi küla, 4,7 ha, Elar Ivanov

27. Pindi küla, 3 ha, Pindi küla, 2,6 ha, Manni Ojakivi

28. Pindi küla, 3,9 ha, Ants Rahe, Villem Rahe

29. Pääsna küla, 5,4 ha, Pääsna küla, 46,6 ha, Ilmar Kivisild

30. Raigla küla, 11 936 m2, Heivi Soidla

31. Sillapää küla, 1609 m2, Valentina Narruskberg

32. Sillapää küla, 2687 m2, Kaie Matson

33. Suure-Veerksu küla, 14,6 ha, Suure-Veerksu küla, 4,6 ha, Suure-Veerksu küla, 14,4 ha, Väino Zupsmann

34. Võõpsu alevik, 1125 m2, Leo Utter

Valgjärve vald

35. Saverna küla, 12 355 ha, Andres Meitsar

36. Sirvaste küla, 3,8 ha, Veera Proos

Vastse-Kuuste vald

37. Padari küla, 2,6 ha, Ljubov Linnamägi

38. Padari küla, 7,6 ha, Vello Kana

Veriora vald

39. Veriora alevik, 1927 m2, Heino Mähar

Värska vald

40. Kolodavitsa küla, 9 ha, Kolodavitsa küla, 27,3 ha, Kolodavitsa küla, 2,6 ha, Kolodavitsa küla, 3 ha, Kolodavitsa küla, 1,9 ha, Heino Katte

41. Litvina küla, 2,5 ha, Ulitina küla, 25,4 ha, Villu Perve

42. Nedsaja küla, 3 ha, Nedsaja küla, 9,5 ha, Nedsaja küla, 15,5 ha, Anna Säro, Volli Säro

43. Saabolda küla, 1 ha, Pattina küla, 1,6 ha, Pattina küla, 8,3 ha, Maria Martihina

44. Saabolda küla, 12,1 ha, Saabolda küla, 10,8 ha, Stepan Kullasaar, Nikolai Kullasaar

45. Saabolda küla, 2,8 ha, Nadezda Laimets

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Lääne-Viru Maakohtu Kinnistusametile (Tallinna 21, 44308 Rakvere, tel 232 25 900, faks 232 25 902, vastuvõtuajad T, K, N 9--13) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Rapla Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Juuru vald

1. Hõreda küla, Kasemäe I, 6,5 ha, Kehtna vald, Ingliste küla, Kasemäe I, 14 ha, Rapla vald, Oola küla, Kasemäe I, 6,4 ha, Andres Pärn

Järvakandi vald

2. Järvakandi alev, Nõlva 18a, 1916 m2 , Meelis Tomson, Ahti Arak

Kaiu vald

3. Suurekivi küla, Kuuse, 9,2 ha, Anti Kullap

4. Tamsi küla, Kamarahansu, 3,7 ha, Henno Parker

Kehtna vald

5. Eidapere alevik, Männi 11, 1525 m2, Enno Bender

6. Kalbu küla, Kohtra, 0,5 ha, Evald Vaikna

7. Kastna küla, Mihkli-Hansu, 26,8 ha, Kastna küla, Mihkli-Hansu, 1,2 ha, Kastna küla, Mihkli-Hansu, 8,3 ha, Anton Kaal

8. Kõrbja küla, Päri, 61 ha, Olev Juurik

9. Laeste küla, Viljandi, 9,2 ha, Laeste küla, Viljandi, 2,8 ha, Laeste küla, Viljandi, 4,7 ha, Laeste küla, Viljandi, 4,7 ha, Ahekõnnu küla, Viljandi, 12,4 ha, Atko Heinsalu

10. Lelle alevik, Rohu 8, 6119 m2, Leida Ehala

11. Lelle alevik, Sputniku 28, 3222 m2, Ilmar-Arved Künnapuu

12. Linnaaluste küla, Hangu, 15,1 ha, Linnaaluste küla, Hangu, 1,9 ha, Liisi Pettai

13. Paluküla küla, Sepahindreku, 24 ha, Saarepõllu küla, Sepahindreku, 5,6 ha, Armilde Valner

Kohila vald

14. Adila küla, Rohuallika II, 0,8 ha, Armont Sunni

15. Aespa küla, AÜ Ikarus, krunt nr 37, 983 m2 , Endel Parts

16. Aespa küla, Metsavaikus-65, 1103 m2, Eduard Kondraðev

17. Lohu küla, Pihlaka, 0,6 ha, Lohu küla, Pihlaka, 20,4 ha, Kadri Ellervee

18. Lümandu küla, Ulja, 12,7 ha, Lümandu küla, Ulja, 17,8 ha, Sutlema küla, Ulja, 14,5 ha, Mati Schleicher

19. Pihali küla, Matsoni, 12,3 ha, Pihali küla, Matsoni, 18,7 ha, Mati Reidma, Raido Reidma

20. Urge küla, Sadam-57, 1288 m2, Valeri Ossipov

Käru vald

21. Kullimaa küla, Suurehaua, 1,5 ha, Valentina Kontsova

22. Kõdu küla, Turumetsa, 31,7 ha, Rein Pari

23. Kädva küla, Karjavälja, 28,1 ha, Meelis Vist

24. Kädva küla, Paju, 20,3 ha, Asta Vääranen

25. Kädva küla, Remmelga, 2,7 ha, Kändliku küla, Remmelga, 7,8 ha, Rein Gross

26. Kändliku küla, Järve, 2,5 ha, Jugan Kauler

27. Käru alevik, Aia 5, 1495 m2, Aare Saia, Külli Saia

28. Käru alevik, Jaama 16, 4659 m2, Jüri Palling

29. Käru alevik, Jõe 15, 1620 m2, Lilian Kadakas

Loodna vald

30. Luiste küla, Moisina, 6,2 ha, Luiste küla, Moisina, 5,5 ha, Aili Kukk

31. Teenuse küla, Ohtla Oja, 3,6 ha, Raido Saul

Märjamaa vald

32. Tolli küla, Allika, 10,4 ha, Juhan Malmberg

33. Vaimõisa küla, Taga-Õisva II, 18 140 m 2, Igor Tðegurov

Raikküla vald

34. Keo küla, Sobli, 17,8 ha, Erich Võrahanso

35. Nõmmemetsa küla, Neeme, 4,8 ha, Ants Siniallik

36. Pühatu küla, Pärna, 28 ha, Hilda Taal

37. Raikküla küla, Haljema, 3,8 ha, Hillar Riisalu

38. Raikküla küla, Kuusemäe, 8,6 ha, Raikküla küla, Kuusemäe, 8,64 ha, Raikküla küla, Kuusemäe, 3,09 m2, Matti Riisna

Rapla linn

39. Kevade 2, 5519 m2, Kevade 4a, 4013 m 2, Õilme Kaal

40. Koidu 11a--4, 38 m2, Aivar Susi

41. Muruplatsi 6, 570 m2, Toomas Tiitso

42. Side 12, 1602 m2, Riho Jakobson

43. Viljandi mnt 5, 1682 m2, Boris Bõstrov

44. Välja 36, 1930 m2, Richard Lang

Rapla vald

45. Kalevi küla, Kalda, 11,1 ha, Sikeldi küla, Kalda, 6,3 ha, Maie Ilumäe

46. Kuusiku-Nõmme küla, Altsaare, 28,7 ha, Kuusiku-Nõmme küla, Altsaare, 16,2 ha, Kuusiku-Nõmme küla, Altsaare, 4,9 ha, Kalju Rannamäe

47. Oola küla, Kruusiaugu, 3,4 ha, Lenne Vahtmäe

* * *

Juuru vald

1. Atla küla, Karskemäe, 8,5 ha, Atla küla, Karskemäe, 4,5 ha, Leo Rüütalu

Kaiu vald

2. Karitsa küla, Alttoa, 7,1 ha, Karitsa küla, Alttoa, 9,6 ha, Karitsa küla, Alttoa, 6,7 ha, Karitsa küla, Alttoa, 2,4 ha, Helmut Nurk

3. Suurekivi küla, Uuepargi, 20,2 ha, Suurekivi küla, Uuepargi, 11,9 ha, Rein Pekkermann

4. Tamsi küla, Alt-Hansu, 16,8 ha, Tamsi küla, Alt-Hansu, 16 ha, Tamsi küla, Alt-Hansu, 7,3 ha, Tamsi küla, Alt-Hansu, 5,9 ha, Helene Hea

Kehtna vald

5. Eidapere alevik, Tuule tee 1, 1531 m2, Maia Pajula

6. Haakla küla, Kõrgemäe, 25,8 ha, Haakla küla, Kõrgemäe, 17,5 ha, Vootele Hansen

7. Ingliste küla, Jõekalda, 4007 m2, Heino Linamägi

8. Kaerepere küla, Uus-Liivaku, 3024 m2, Urmas Päärma

9. Koogiste küla, Tootsi, 43 ha, Kai Võigemast

10. Lelle alevik, Sputniku 10, 1582 m2, Maie Neemelo, Valve Osolainen

11. Lokuta küla, Kaasiku, 25,5 ha, Arne Lips

12. Mukri küla, Vanaõue, 22,3 ha, Oskar Reinaus

13. Pae küla, Lame, 7,8 ha, Pae küla, Lame, 23,3 ha, Mati Radiko

14. Reonda küla, Karupahna, 28,2 ha, Reonda küla, Karupahna, 7,6 ha, Elmar Pertel

Kohila vald

15. Aespa küla, AÜ Rosinka-4, 9530 m2, Ljudmilla Salijeva

16. Aespa küla, Metsavaikus-24, 1453 m2, Margarita Belaja

17. Rabivere küla, Vana-Kumla, 6 ha, Urmas Kukk

18. Urge küla, Sadam-49, 1105 m2, Nikolai Sarviro

19. Vilivere küla, Siimu II, 2,7 ha, Heini Haljasorg

Loodna vald

20. Laukna küla, Mini-Priit 10, 4826 m2, Saima Kuusberg

21. Laukna küla, Mini-Priit 11, 2911 m2, Eve Kuld

22. Maidla küla, Sipelga, 16,4 ha, Ago Kirsipuu

Märjamaa vald

23. Märjamaa alev, Lauluväljaku 7, 1190 m2, Heljo Visnu, Jüri Visnu, Kalju Visnu, Tiiu Veske

24. Märjamaa alev, Nurme 10, 1192 m2, Signe Burmeister, Erik Kiisa

25. Märjamaa alev, Nurme 14, 306 m2, Ado Tomingas

26. Märjamaa alev, Pikk 1, 1200 m2, Hugo Lukas

27. Kasti küla, elamu nr 7, 4491 m2, Märt Arula, Mai Kantsik, Katrin Mitt, Heino Oja, Linda Kullassaar, Riina Roosioja, Heli Lehto, Olev Kütt

28. Lümandu küla, Allika, 5098 m2, Meida Toomesaar

Rapla linn

29. Kastani 14, 50 m2, OÜ Rapla Termo

30. Kastani 3a, 6891 m2 + 76 m 2, OÜ Rapla Termo

31. Koidu 20a, 229 m2, OÜ Rapla Termo

32. Lepiku 19, 3926 m2, OÜ Rapla Termo

33. Metsapargi 1a, 99 m2, OÜ Rapla Termo

34. Metsapargi 3, 100 m2, OÜ Rapla Termo

35. Metsapargi 4, 5614 m2, Ellen Kaluhina, Andrus Volga, Tiia Susi, Viivi Tomingas, Moonika Kutser, Svjatoslav Ðkarlatjuk, Ene Tamsalu, Vladimir Starikov, Koit Soots, Toivo Ert, Raissa Borissova, Raivo Rebane, Astrid Schutting, Heli-Laine Luikmäe, Ruslan Münt, Mare Leega, Ülo Viru, Urmas Poola, Heljo Klaas, Taivo Kutser, Rein Sirel, Anne Soomre, Ülle Raidma, Rein Pajunurm

36. Viljandi mnt 68, 1196 m2, Jaanus Mõttus

Rapla vald

37. Oela küla, Kolimuse, 24,4 ha, Oela küla, Kolimuse, 10,6 ha, Oela küla, Kolimuse, 10,2 ha, Oela küla, Kolimuse, 8,3 ha, Enn Rosenthal

38. Uusküla küla, Kivi 10, 1217 m2, Maimu Pihlak

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Rapla Maakohtu Kinnistusametile (Tallinna mnt 14, 79513 Rapla, tel 248 94 409, faks 248 94 409, vastuvõtuajad T, K 9--13; N 9--13, 14--16) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Saare Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Kaarma vald

1. Jõe küla, Kaasiku, 15,5 ha, Jõe küla, Kaasiku, 15,2 ha, Jõe küla, Kaasiku, 0,82 ha, Clara Neggo

2. Tahula küla, Tassi, 28,77 ha, Tahula küla, Tassi, 5,38 ha, Aare-Hillar Tass

Kihelkonna vald

3. Kallaste küla, Jõgede, 9651 m2, Arteemi Väärtnõu

4. Kihelkonna alevik, Valla 8, 13 066 m2, Kalju Algo

5. Lätiniidi küla, Viiu, 5,68 ha, Lätiniidi küla, Viiu, 5,85 ha, Elga Kester

6. Rootsiküla küla, Metsa I, 17,42 ha, Rootsiküla küla, Metsa I, 5,5 ha, Rootsiküla küla, Metsa I, 6,09 ha, Kaljo Metsmaa, Olev Metsmaa, Sulev Metsmaa, Ants Metsmaa

7. Rootsiküla küla, Saare, 14,01 ha, Enno Tahk

8. Tagamõisa küla, Kanarohu, 8,67 ha, Linda-Rosine Meri

9. Viki küla, Hendriku I, 2,08 ha, Rein Sepp

Kuressaare linn

10. Kalevi 11, 1014 m2, Rein Tiitma

11. Kelluka 2, 1022 m2, Meelis Lonn

12. Kevade 26, 811 m2, Helle Kiil

13. Koidu 15, 1695 m2, Hilda Vesik

14. Kullerkupu 1, 1116 m2, Õnne Kane

15. Pärna 9, 912 m2, Vello Räim

16. Saue 6a, 905 m2, Udo Kremm

17. Traktori 11, 594 m2, Aino Opp

18. Uus-Roomassaare 35a, 4715 m2, AS Espak

Kuressaare vald

19. Aste alevik, AÜ Õun, krunt nr 14, 1040 m 2, Toomas Janu

20. Lahe küla, Marise, 775 m2, Lahe küla, Marise, 238 m2, Aare Reinmaa

21. Laheküla küla, Koplimäe, 1018 m2 , Peeter Kao

22. Mändjala küla, AÜ Metsa, krunt nr 17, 1152 m 2, Tiit Aua

23. Mändajala küla, AÜ Metsa, krunt nr 8, 0,15 ha, Lembit Murd

24. Mändjala küla, Raa, 663 m2, Lea Lumiste

25. Viira küla, Konnamätta, 0,9 ha, Marta Vakk

Leisi vald

26. Angla küla, Vähitiigi, 3,5 ha, Jaan Ärmus

27. Murika küla, Tuhkana-Ranna, 6,28 ha, Pöitse küla, Tuhkana-Ranna, 5,59 ha, Härta Ollerma

Lümanda vald

28. Kotlandi küla, Härjamaa II, 19,16 ha, Kotlandi küla, Härjamaa II, 7 ha, Ivi Pihlakas

Muhu vald

29. Kallaste küla, Kauniaugu, 5,24 ha, Oskar Saarkoppel

30. Koguva küla, Jaagu, 1,39 ha, Hilja Tüür

31. Koguva küla, Väljamihkli, 0,91 ha, Koguva küla, Väljamihkli, 5,03 ha, Koguva küla, Väljamihkli, 9,02 ha, Luule Karlsson, Lea Schmuul, Matti Schmuul, Ilme Schmuul Paulin

32. Laheküla, küla, Lauri II, 7,09 ha, Tambet Randmets, Sulev Randmets, Anne Randmets, Kaljo Randmets

33. Levalõpme küla, Eriko, 7,59 ha, Toomas Mikkor

34. Pärase küla, Jüri, 6,38 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 6,09 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 2,55 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 0,09 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 5,09 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 10,57 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 12,12 ha, Laheküla küla, Jüri, 7,79 ha, Nurme küla, Jüri, 1,2 ha, Kalvin Jürjestaust

35. Pärase küla, Seljamaa, 2,11 ha, Vanamõisa küla, Seljamaa, 4,68 ha, Vanamõisa küla, Seljamaa, 3,25 ha, Vanamõisa küla, Seljamaa, 3,05 ha, Kaljo Randmets

36. Vahtraste küla, Uielõo, 6594 m2, Enn Roose

37. Vanamõisa küla, Lauri, 0,54 ha, Vanamõisa küla, Lauri, 4,38 ha, Vanamõisa küla, Lauri, 2,54 ha, Vanamõisa küla, Lauri, 3,01 ha, Anne Randmets

38. Vanamõisa küla, Matsi-Laasu, 9,76 ha, Vanamõisa küla, Matsi-Laasu, 19,34 ha, Vanamõisa küla, Matsi-Laasu, 9,08 ha, Laheküla küla, Matsi-Laasu, 7,15 ha, Jüri Ling

39. Vanamõisa küla, Randla, 5,54 ha, Vanamõisa küla, Randla, 1,07 ha, Vanamõisa küla, Randla, 3,06 ha, Vanamõisa küla, Randla, 3,02 ha, Sulev Randmets

40. Vanamõisa küla, Ranna, 3,64 ha, Vanamõisa küla, Ranna, 3,21 ha, Vanamõisa küla, Ranna, 3,03 ha, Tambet Randmets

41. Vanamõisa küla, Silla, 0,68 ha, Vanamõisa küla, Silla, 0,57 ha, Kati Saaremäel

42. Vanamõisa küla, Tähvena, 19,15 ha, Vanamõisa küla, Tähvena, 7,97 ha, Laheküla küla, Tähvena, 2,41 ha, Aima Tuust

43. Vanamõisa küla, Vana-Silla, 7,04 ha, Vanamõisa küla, Vana-Silla, 4,03 ha, Laheküla küla, Vana-Silla, 2,08 ha, Valve Väärtnõu, Orm Kirikal

Mustjala vald

44. Ninase küla, Seebi, 2 ha, Ninase küla, Seebi, 0,42 ha, Salme Harjus

45. Võhma küla, Lembri, 0,9 ha, Võhma küla, Lembri, 4 ha, Võhma küla, Lembri, 6,7 ha, Harald Kallas

Orissaare vald

46. Orissaare alevik, Rahu 9, 1198 m2, Jaanus Väin

Pihtla vald

47. Kailuka küla, Lauda, 12 184 m2, Kailuka küla, Lauda, 6741 m2, Maimi Raudsepp

48. Reo küla, Lepiku, 14,9 ha, Reo küla, Lepiku, 2,5 ha, Reo küla, Lepiku, 3,3 ha, Villi Lepik

Pöide vald

49. Muraja küla, Puinuma, 8,99 ha, Muraja küla, Puinuma, 0,42 ha, Eimar Sepp

Salme vald

50. Möldri küla, Pärnpõllu, 8,55 ha, Möldri küla, Pärnpõllu, 2,97 ha, Möldri küla, Pärnpõllu, 0,66 ha, Möldri küla, Pärnpõllu, 0,21 ha, Elfi Valge

Valjala vald

51. Kallemäe küla, Kalda, 7,47 ha, Margus Kald

52. Kõnnu küla, Raadi-Reinu, 6,1 ha, Vilidu küla, Raadi-Reinu, 11,15 ha, Lööne küla, Raadi-Reinu, 10,09 ha, Kõnnu küla, Raadi-Reinu, 2,55 ha, Helgi Sirel

53. Rannaküla küla, Lõugu-Niidi, 6,35 ha, Aime Janhunen

54. Siiksaare küla, Jaagu, 17,16 ha, Siiksaare küla, Jaagu, 10,01 ha, Siiksaare küla, Jaagu, 7,38 ha, Siiksaare küla, Jaagu, 0,76 ha, Siiksaare küla, Jaagu, 3,84 ha, Siiksaare küla, Jaagu, 0,25 ha, Alkmar Tõnisots

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Saare Maakohtu Kinnistusametile (pk 241, Lossi 4a, 93802 Kuressaare, tel 245 33 075, faks 245 53 424, vastuvõtuajad T, N 9--13; K 13--17) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Tallinna Linnakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Anija vald

1. Raudoja küla, 2694 m2, Heli Kõmmus

2. Vikipalu küla, 1008 m2, Signe Arras

3. Vikipalu küla, 1020 m2, Oleg Bosenko

4. Vikipalu küla, 1024 m2, Aune Vilkre

Harku vald

5. Naage küla, 1106 m2, Harri Ellart

6. Rannamõisa küla, 1341 m2, Triin Soone

7. Suurupi küla, 1075 m2, Reinhard Kristiansen

8. Suurupi küla, 1590 m2, Valentina Tðernõðeva

9. Suurupi küla, 693 m2, Olga Jüristo

10. Suurupi küla, 972 m2, Irina Lukaðevitð

11. Türisalu küla, 1153 m2, Erna Mering

12. Vääna-Jõesuu küla, 1118 m2, Raissa Solovjova

Jõelähtme vald

13. Haapse küla, 1054 m2, Toivo Viidemann

14. Iru küla, 1503 m2, Natalja Sedova

15. Uusküla küla, 1310 m2, Mati Mathiesen

16. Uusküla küla, 915 m2, Eha Kurvits

Keila linn

17. Kase 3, 668 m2, Vello Mänd

18. Koidu 59, 600 m2, Kaie Baum

19. Oksa 3, 547 m2, Uno Puusepp

20. Teaduse 18, 1115 m2, Virve-Lende Ellert

Keila vald

21. Käesalu küla, 1013 m2, Illar Rannik

22. Käesalu küla, 1115 m2, Igor Krjukov

23. Laulasmaa küla, 2196 m2, Marina Trapido

24. Laulasmaa küla, 2500 m2, Sirje Maiväli

25. Laulasmaa küla, 2716 m2, Sergei Aleksejev

26. Nahkjala küla, 9884 m2, Evi Sõstramäe

27. Niitvälja küla, 4525 m2, August Part

28. Tuulna küla, 1315 m2, Vello Lugna

29. Valkse küla, 2195 m2, Tõnu Tibbing

Kernu vald

30. Kaasiku küla, 1227 m2, Helju Suurkask

31. Kibuna küla, 1162 m2, Ingrid-Aurelie Koka

32. Kibuna küla, 1163 m2, Valeri Hirvone

33. Kibuna küla, 872 m2, Vjatðeslav Ohotnik

34. Laitse küla, 740 m2, Viktor Sadovnikov

Kiili vald

35. Kiili alevik, Sausti tee 1, 5028 m2, Annely Mõttus

36. Luige küla, 1622 ha, Velda Varimõis

37. Luige küla, 1855 m2, Nadezda Krõlova-Muraðova

38. Luige küla, 3673 m2, Anne-Marie Kirsimäe

39. Luige küla, 875 m2, Vadim Semikine (Vadim Semikin)

Kuusalu vald

40. Vahastu küla, 1665 m2, Sergei Meluzov

Loksa linn

41. Lõuna 9, 2352 m2, Aivar Jürimets

Maardu linn

42. Karikakra tee 54 / Lõikheina tee 9, 1103 m 2, Taissija Pepenova

43. Karitsa 32, 1109 m2, Galina Andilevko

44. Kivilille 9, 1010 m2, Larissa Geller

45. Liivakivi 14, 940 m2, Irina Kalutskih

46. Lõikheina tee 7, 1070 m2, Votele Tõsine

47. Ohaka tee 3, 818 m2, Elsa Kütt

48. Oravasaba tee 19, 849 m2, Astra Veeäär

49. Pirnipuu põik 6, 856 m2, Alevtina Kudrjavtseva

50. Porrulaugu 12, 1037 m2, Galina Ðmitkova

51. Raudkivi 4, 949 m2, Irina Chelepouguina

52. Ränikivi 5, 1015 m2, Tiia Siir

53. Sõõrkakra põik 19, 857 m2, Einar Viikmaa

54. Uus-Muuga pst 21, 991 m2, Veniamin Danilin

55. Veehoidla 22, 1001 m2, Nadeþda Zlobina

56. Viljapuu pst 17, 780 m2, Väino Koppel

57. Võra tee 4, 834 m2, Ivan Ðapoval

58. Väriheina tee 3, 856 m2, Natalja Gerassenkova

Raasiku vald

59. Aruküla alevik, 2948 m2, Renee Peegel

60. Aruküla alevik, 3912 m2, Vaike-Veelaine Mättas

61. Aruküla alevik, 5173 m2, Vaike-Veelaine Mättas

62. Aruküla alevik, 5491 m2, Vaike-Veelaine Mättas

63. Raasiku alevik, Jaama 9, 1540 m2, Toivo Tänover

Rae vald

64. Aaviku küla, 1761 m2, Jüri Kraam

65. Kadaka küla, 3,94 ha, Margit Hanni, Heino Uusaed

66. Patika küla, 1462 m2, Tõnu Hirsik

67. Vaskjala küla, 1705 m2, Irja Ivarinen

68. Vaskjala küla, 712 m2, Nina Alimova

Saue linn

69. Sooja 6, 2650 m2, AS Sauko

70. Töö pst 27, 839 m2, Maksim Jefimtðuk

Saue vald

71. Laagri alevik, 1568 m2, Erich-Johannes Klamp

72. Maidla küla, Jõe 5, 1758 m2  + 878 m2, Helmut Reiss

73. Vatsla küla, 998 m2, Sirje Luik

Vasalemma vald

74. Vasalemma alevik, 1200 m2, Lembit Lahi

Viimsi vald

75. Miiduranna küla, Lahe tee 12, 1575 m2, Helju Tuulmets

76. Muuga küla, 849 m2, Antonina Stepanova

77. Pringi küla, 1043 m2, Vello Meristo

78. Püünsi küla, 1103 m2, Ilma Tiedemann

79. Püünsi küla, 1265 m2, Taimi Kuuskaru

80. Püünsi küla, 1326 m2, Heino-Aleksander Heinassaar

81. Randvere küla, 1007 m2, Eduard Rebane

82. Randvere küla, 1032 m2, Kulla Ring

83. Randvere küla, 1046 m2, Maido Põder

84. Randvere küla, 1066 m2, Heljo Adelbert

85. Randvere küla, 1184 m2, Nelly Puudist

86. Randvere küla, 1221 m2, Urmas Vain

87. Randvere küla, 1277 m2, Peet Sulg

88. Randvere küla, 867 m2, Ellen Sternhofn

* * *

Tallinn

1. Aasa 2, 564 m2, Asta Loopere, Marten Loopere

2. Astangu 29c, 1961 m2, Gert Klaaser, Eda Kosenkranius Sikkemäe

3. Haava 14, 822 m2, Evi-Lea Saumaa

4. Harku 16, 1376 m2, Kaido Berting, Lia-Marie Berting, Georg Seim

5. Hõimu 11a, 593 m2, Silvia Zilbert

6. Ilmarise 43, 600 m2, Ahti Sillat, Linda Sillat

7. Järveotsa tee 14a, 11 648 m2, Aita Aule

8. Kaevu 19 / Haava 37, 1901 m2 , Salme Tellas

9. Kakumäe tee 27, 2395 m2, Maret Klaamas

10. Keemia 27b, 1342 m2, Rita Viitmann, Veljo Viitmann

11. Kohtu 6, 1731 m2, Eesti Vabariik

12. Laane 6 / Lauliku 39, 1832 m2 , Ants-Enni Rõõmusoks, Arvo Rõõmusoks

13. Laulu 7, 2807 m2, Helgi Gustafsson, Anne Ilves

14. Mäekalda 7, 1735 m2, Jaan Kurusoo

15. Männiku tee 50 / Kaitse 7, 922 m 2, Aino Joa, Anneli Raudvee

16. Neeme 2, 680 m2, Ants Joorits, Aino Pärnits

17. Olevi 15, 1846 m2, Fred-Ivar Reikop

18. Purde 16 / Jaaniku 12, 899 m2 , Vello Pikkoja

19. Põllu 80, 594 m2, Peeter Þagel

20. Pärnu mnt 388a, 20 515 m2, Hiiu Kaubahoovi OÜ

21. Pärnu mnt 388, 4384 m2, OÜ Lektrol, OÜ Rekton Invest

22. Salu tee 8, 1367 m2, Aime Kreis

23. Sirge 6, 1200 m2, Helle Klanberg

24. Tartu mnt 53, 1246 m2, Kiirlaenude & Kinnisvara AS

25. Vabaduse pst 14, 1844 m2, Helgi Liin, Ants Kotkas

* * *

Aegviidu vald

1. Aegviidu alev, 1200 m2, Vilma Keller

2. Aegviidu alev, 2880 m2, Urmas Keller

Anija vald

3. Ülejõe küla, 3312 m2, Vello Niilo

Harku vald

4. Muraste küla, 1125 m2, Leonid Aunapu

5. Muraste küla, 966 m2, Tiit-Guido Koppel

6. Suurupi küla, 2836 m2, Jüri Rimmel

7. Viti küla, 1201 m2, Ivar Nurste

Jõelähtme vald

8. Iru küla, 1251 m2, Endrik Aardemäe

Kernu vald

9. Kabila küla, 2021 m2, Rene Tunga

10. Kibuna küla, 1079 m2, Regina Panina

11. Metsanurga küla, 1503 m2, Vadim Ignatjev

Kiili vald

12. Kiili alevik, 1493 m2, Aavo Roodla

13. Luige küla, 1097 m2, Olev Kalle

14. Luige küla, 1266 m2, Juta Arikainen

15. Luige küla, 1697 m2, Villem Laas

16. Luige küla, 3380 m2, Aino Ivkov

Kuusalu vald

17. Salmistu küla, 10 622 m2, Leida Maipuu, Mait Maipuu

18. Salmistu küla, 1171 m2, Urmas Viirmaa

19. Sigula küla, 0,3 ha, Dina Jefanova

Maardu linn

20. Liivakivi 13, 730 m2, Ljudmila Filinkova

21. Uus-Muuga pst 56, 972 m2, Astra-Dagmar Lukk

22. Viljapuu pst 61, 850 m2, Arnold Reinik

Tallinn

23. Lehola 23a, 908 m2, Erki Tint, Kätlin Tint

Padise vald

24. Alliklepa küla, 8,8 ha, Alliklepa küla, 10,6 ha, Lehte Heyman, Viia Edholm, Agda Söderström

Rae vald

25. Patika küla, 1379 m2, Lauri Värk

Saku vald

26. Metsanurme küla, 0,25 ha, Alo Sirp, Ivar Sirp

27. Metsanurme küla, 0,28 ha, Lui Sirp

28. Metsanurme küla, 0,29 ha, Alo Sirp, Ivar Sirp

29. Metsanurme küla, 0,3 ha, Alo Sirp, Ivar Sirp, Lui Sirp

30. Metsanurme küla, 0,36 ha, Lui Sirp

31. Metsanurme küla, 2,31 ha, Alo Sirp, Ivar Sirp, Lui Sirp

32. Metsanurme küla, 9789 m2, Alo Sirp, Ivar Sirp, Lui Sirp

33. Rahula küla, 24,54 ha, Juhan Tarve

Saue vald

34. Vatsla küla, 1176 m2, Svetlana Kuzmuk

35. Vatsla küla, 982 m2, Viktor Zahharov

Viimsi vald

36. Haabneeme alevik, 1662 m2, Natalja Sokoluhina

37. Haabneeme alevik, 991 m2, Andrus Möllits

38. Metsakasti küla, 1140 m2, Raili Hüür

39. Pringi küla, 1380 m2, Vambola Kivisaar

40. Pringi küla, 1727 m2, Sulev Alas

41. Pringi küla, 1881 m2, Edgar Aguraiuja

42. Pringi küla, Tuule tee 10, 1170 m2, Kai Timmusk, Kristel Timmusk, Tanel Timmusk

43. Randvere küla, 1014 m2, Anu Kruus

44. Randvere küla, 1169 m2, Irina Hamidullina

45. Randvere küla, 874 m2, Meeta Mägi

46. Randvere küla, 936 m2, Galina Potepalova

47. Randvere küla, 952 m2, Tiina Talijärv

48. Randvere küla, 974 m2, Eha Rikberg, Eve Kümnik

* * *

Tallinn

1. Aate 10, 600 m2, Heido Ots, Heli Ots

2. E. Vilde tee 155a, 3032 m2, AS Temiir

3. Ehitajate tee 2, 1848 m2, Eesti Vabariik

4. Hiiu 8a, 839 m2, Aune Jürisoo

5. Kadaka pst 14 / Lõo 9, 595 m2 , Maie Tarma, Raul Tarma

6. Kastani 21 / Päikese pst 26a, 599 m 2, Herbert Lass

7. Keeru tee 16 / Nõo tee 22, 883 m 2, Niina Miðtðenko

8. Kressi tee 31, 600 m2, Viktor Jaakman

9. Kumalase 3, 591 m2, Hugo Reiman

10. Köömne 30, 781 m2, Therje Prohorova, Konstantin Prohhorov

11. Maikellukese 46a, 1345 m2, Regina Glebova

12. Mängu 2 / Kirde 6, 1751 m2 , Guido Rajalo

13. Niidu tee 22, 1079 m2, Lembit Liivo

14. Nurme 29a, 630 m2, Toomas Lepasaar

15. Põllu 104, 1150 m2, Gersti Soopõld

16. Pärnunt 458 / Õitse 2a, 2093 m 2, Voldemar Reiman

Raasiku vald

17. Matka tee 22, 1032 m2, Aino Koch

18. Vanemuise 77, 824 m2, Viive Nigu

Tallinn

19. Rahumäe tee 11, 1441 m2, Kaisa Puustak

20. Rao 10, 599 m2, Rein Tulver

21. Rebase 29a, 472 m2, Viktor Klaus

22. Rohula 13a, 1099 m2, Paavo Juga

23. Sihi 137, 2596 m2, Leili Messimas

24. Sisaski 76, 887 m2, Maris Marandi

25. Tanuma 18, 599 m2, Sirje Karu, Tiit Karu

26. Tähetorni 3, 916 m2, Heino Lõo, Helgi Toom

27. Vabaduse pst 143a / Laulu 1, 1689 m 2, Anne Roosipõld

28. Vabarna tee 56, 600 m2, Linda Kubber

29. Vabaõhukooli tee 56, 3268 m2, Yves Kapper

30. Vabriku 27 / Graniidi 29, 935 m2 , Elsa-Alfrida Roos

31. Vahe 8, 1126 m2, Vivi Kaleviste, Karin Oja

32. Valgevase 1, 549 m2, Astra Andreller, Maie Andreller, Lea Reino, Eva Valksaar

33. Vana-Mustamäe tn, 1944 m2, Helve Pehme, Jüri Pehme, Regina Sild

34. Vääna 10, 1078 m2, Ilmar Kroonmann, Aita Prodo

35. Vääna 32, 894 m2, Lehte-Õie Pärtma

* * *

Tallinn

1. Arnika tee 41, 600 m2, Heljo-Liili Kaivo

2. Kaasiku 10, 1166 m2, Edgar Niinepuu, Maie Koks

3. Kummeli tee 6, 600 m2, Mari Pakosta

4. Kuremarja 4 / Mahla 46, 599 m2 , Hilda Ruusmaa, Anu Ruusmaa

5. Kõivu tee 16, 600 m2, Taivo Sillar

6. Lemmiku 20, 1196 m2, Mare Lipping

7. Mooni 107, 3279 m2, Arne-Andres Lokko

8. Pärnu mnt 181a, 67 m2, Jaan Rohtla

9. Pärnu mnt 342, 1253 m2, Peeter Tõnurist

10. Rästa 17, 1804 m2, Rudolf Matt

11. Tolmuka tee 24 / Aianduse tee 29, 600 m 2, Evald Brenner

12. Tähe 10, 567 m2, Toomas Klementi

13. Tüve 17, 600 m2, Heino-Ulrich Tammemäe

14. Tüve 29/7, 381 m2, Nikolai Korosteljov

15. Tüve 29/4, 274 m2, Raivo Reigam

16. Vana-Kalamaja 9a, 2511 m2, AS TTP

17. Vuti 53, 615 m2, Vladimir Barsuk

* * *

Aegviidu vald

1. Aegviidu alev, 2891 m2, Elviira Vaas, Elvi Kalvi

Anija vald

2. Lükati küla, 9,53 ha, Karli Seermaa

3. Raudoja küla, 16 ha, Ljubov Kütimaa

4. Uuearu küla, 9,97 ha, Vilme Einsok

Harku vald

5. Rannamõisa küla, 1116 m2, George Treier

6. Vääna-Jõesuu küla, 0,37 ha, Edit Maria Hints

Jõelähtme vald

7. Iru küla, 1455 m2, Kusta Reinsoo

8. Kaberneeme küla, 0,4746 ha, Rein Liik

9. Uusküla küla, 1078 m2, Valentina Musinova

Kehra linn

10. Lõhmuse 6, 1679 m2, Sirje Kikkas

Keila vald

11. Käesalu küla, 1791 m2, Peeter Siniväli

Kernu vald

12. Kaasiku küla, 1083 m2, Kaie Mets

13. Kaasiku küla, 256 m2, Kaasiku küla, 389 m 2, Irina Ploðtðadnaja

14. Kaasiku küla, 485 m2, Kaasiku küla, 591 m 2, Georgi Teras

15. Kibuna küla, 1058 m2, Marina Kamenskaja

16. Kibuna küla, 1359 m2, Igor Ogloblin

17. Laitse küla, 747 m2, Nikolai Mihhailjuk

18. Laitse küla, 975 m2, Nikolai Basalõga

Kiili vald

19. Luige küla, 1347 m2, Lioudmila Koukouchkina (Ljudmila Kukuðkina)

Kõue vald

20. Ardu küla, 4084 m2, Kalle Roomet

Loksa linn

21. Pargi tn 16, 904 m2, Taaso-Toomas Eintrei

Padise vald

22. Padise küla, 569 m2, Rein Kiviorg

23. Vintse küla, 11,39 ha, Meelis Vetevool

Rae vald

24. Patika küla, 1213 m2, Rozalia Klimson

25. Patika küla, 2103 m2, Sergei Ovtðinnikov

26. Urvaste küla, 6000 m2, Tigran Sarkisjan

27. Vaskjala küla, 678 m2, Niina Suðtðenko

Viimsi vald

28. Metsakasti küla, 905 m2, Anatoli Zurkov

29. Randvere küla, 1035 m2, Viktor Golinski

30. Randvere küla, 966 m2, Andres Lõo

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Tallinna Linnakohtu Kinnistusametile (Endla 10, EE0001 Tallinn, tel 610 3100, faks 610 3150, vastuvõtuajad T, N 9--13; K 14--18) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Tartu Linnakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Tartu linn

1. Aardla 49, 1020 m2, Oili Suvi

2. Aasa 15, 1046 m2, Elmar Kivaste

3. Aruküla tee 44, 1686 m2, Ivan Bersenev

4. E. Wiiralti 19, 566 m2, Jevgenia Goidina

5. Fr. R. Kreutzwaldi 38, 3897 m2, Eesti Vabariik, Toivo Uue, Tõnu Sooaru, Elmar-Ants Valdmann, Urmas Lombiots, Irene Laur, Mati Mölder, Arvi Olkonen, Jaan Parts, Tullike Vaasa, Andres Valdmann, Asta-Regina Idarand, Valter Pilv, Evald Pedak, Olev Vutt

6. H. Mugasto 12, 896 m2, Olev Truija

7. Ihaste tee 8, 1548 m2, Lilian Reemets

8. Jalaka 5, 765 m2, Egert Ärmann

9. Kesa 6, 953 m2, Edgar Nagel, Indrek Nagel

10. Kruusamäe 29, 994 m2, Inge Kääp

11. Kruusamäe 63, 679 m2, Riina Kallas

12. Leevikese 15, 661 m2, Elgi Vaikmäe

13. Liivakuru 2, 420 m2, Kalle Merioja

14. Linnu 33, 710 m2, Ülo Keir

15. Luigelahe 26, 1370 m2, Milvi Laas

16. Puiestee 99, 571 m2, Anne Lilleorg, Margus Puusepp

17. Ranna pst 11, 927 m2, Elgi Raba

18. Ranna pst 20, 1599 m2, Elfriede Aasamäe

19. Ravila 40, 2911 m2, Eesti Vabariik, Kristiina Rannikmäe, Mari Roostalu, Ljudmila Voitehovskaja, Sergei Voitehovski, Elfriide Peterson, Helmuth Rehelem, Aida Rehelem, Mare Kont, Salme Rõhu, Tiit Odjak, Eva Otter, Ene Sinisaar, Külli Rohtmets, Viivi Klaup, Ljudmila Hüneva, Anatoli Artjuhhov, Alo Varula, Maire Sikk, Elmar Sikk, Tõnu Peetsmann, Iriina Peetsmann, Tatjana Miðina, Nadeþda Koljazina, Sergei Koljazin, Zinaida Borisjuk, Jossif Borisjuk, Ülo Jürgenson, Natalja Jürgenson, Liidia Krasnopolskaja, Asta Lepik, Heino Anni, Imbi Keisk, Sirje Muhhina, Siim Pärtel, Raaja Saksa, Lii Jaanus, Evi Vähi, Kalev Karuoja, Kersti Kübar, Galina Ðlenduhhova, Dmitri Ðlenduhhov, Ene Käo, Tarmo Käo, Silva Palgi, Margus Limberg, Üllar Kuusik, Marika Kuusik, Natalja Ivanenko, Viktor Ivanenko, Allan Vuori, Jekaterina Ritari, Katrin Võro, Eha Ojamets, Arvo Kukkes, Raivo Otter, Milja Tätte, Milvi Vaiksaar, Jaan Tammsalu

20. Roosi 6, 730 m2, Heiko Sammul

21. Soinaste 50, 2882 m2, Villu Timma

22. Soinaste 25, 999 m2, Aleksandra Huul

23. Taara pst 22, 1276 m2, Piret Laumets, Peet-Henn Kingisepp

24. Tungla 4, 664 m2, Heldi Palu

25. Vaarika 13, 4240 m2, Eesti Vabariik, Heini Narusk, Jaak Paulson, Ravu Ivask, Merle Allik, Einar Saar, Heino Võsu, Valter Keis, Jüri Suuroja, Urmas Peetsu, Tõnu Kassarits

26. Vainu 2, 348 m2, Peep Västrik

27. Võru 142a, 681 m2, Virve Lillemets, Ursula Marga

Alatskivi vald

28. Nina küla, 2687 m2, Maila Väljaste

29. Nina küla, 3,4 ha, Aleksandra Aljoðkina, Tatjana Aljoðkina, Georgi Aljoðkin

30. Torila küla, 2,7 ha, Laine Anderson

Elva linn

31. Liiva 5, 811 m2, Leili Palusoo

Haaslava vald

32. Aardla küla, 6205 m2, Milvi Silm

33. Aardlapalu küla, 12 581 m2, Toivo Karusion

34. Kriimani küla, 1066 m2, Elmar Vares

35. Mõra küla, 2653 m2, Tarmo Kivisik

Kambja vald

36. Paali küla, 2,38 ha, Kammeri küla, 8,86 ha, Aavo Toom

37. Sipe küla, 4,46 ha, Elmar Koosa

38. Sulu küla, 3750 m2, Reet Lepa

Konguta vald

39. Annikoru küla, 50 510 m2, Meelis Ajaots

40. Külaaseme küla, 2,32 ha, Karl Rebane

41. Metsalaane küla, 28,31 ha, Ivar Lepp

42. Metsalaane küla, 3,28 ha, Eino Lepp

43. Pööritsa küla, 32 244 m2, Lea Truus

Laeva vald

44. Siniküla küla, 4210 m2, Antonina Õunap

Luunja vald

45. Luunja alevik, 0,3 ha, Ruben Pärn

Meeksi vald

46. Aravu küla, 0,83 ha, Aivar Truuts

47. Meerapalu küla, 19 162 m2, Urve Juht, Ilmar Voog, Ilmi Tammekun

Mäksa vald

48. Kaagvere küla, 35 333 m2, Tõnis Kala

49. Tammevaldma küla, 0,31 ha, Tammevaldma küla, 1,93 ha, Elsa Viia

50. Tammevaldma küla, 3,83 ha, Tea Palgi

51. Veskimäe küla, 6452 m2, Arvo Suik

Nõo vald

52. Aiamaa küla, 6,57 ha, Aiamaa küla, 6,24 ha, Meedy Männiste

53. Vissi küla, 708 m2, Riina Rekand

Rõngu vald

54. Koruste küla, 0,7 ha, Erika-Armilde Peterson

55. Kõduküla küla, 8006 m2, Kõduküla küla, 11 450 m2, Aino Voog

56. Rõngu alevik, Viljandi mnt 6, 4781 m2, Eesti Vabariik, Elvi Hinrikus, Anna Hainsalu, Vaike Paurson, Heiki Juus, Enn Urbmets, Tõnu Tomingas, Riin Raie, Andres Lensin, Erna Teder, Aare Tops, Mare Lamp, Urve Kasemets

Tartu vald

57. Aovere küla, 1261 m2, Aniise Tammetalu

58. Aovere küla, 6,3 ha, Eesti Vabariik, Ain Rammo

59. Erala küla, 2747 m2, Kiur Räppo

60. Vasula küla, 0,85 ha, Vasula küla, 6,88 ha, Mai Mihhailova

Tähtvere vald

61. Haage küla, 2793 m2, Karel Rüütli

Vara vald

62. Matjama küla, 25 359 m2, Eda Raud

Võnnu vald

63. Ahunapalu küla, 94 926 m2, Jaan Jõepera

64. Lääniste küla, 3075 m2, Linda Otti

65. Lääniste küla, 3741 m2, Julius Jakson

Ülenurme vald

66. Külitse küla, 1385 m2, Tiit Paas

67. Külitse küla, 1444 m2, Harald Rüütel

68. Külitse küla, 789 m2, Alexandre Dolgov

69. Tõrvandi alevik, 114 m2, Endel Velt

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Tartu Linnakohtu Kinnistusametile (Vanemuise 21, 51014 Tartu) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Valga Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Helme vald

1. Ala küla, 20,9 ha, Maimu Jaaksoo ja Magda Tammemägi

2. Holdre küla, 39,3 ha, Viljam Kabanen

3. Karjatnurme küla, 50,7 ha, Üllar Mölder

4. Möldre küla, 64,4 ha, Tiiu Sumberg

5. Patküla küla, 6,4 ha, Enn Kurg

6. Patküla küla, 3,3 ha, Virve Oja

7. Pilpa küla, 16,9 ha, Rein Saarniit

Hummuli vald

8. Alamõisa küla, 14,3 ha, Reet Nikkanen

9. Jeti küla, 1,73 ha, AS Valga GOMAB Mööbel

Karula vald

10. Kaagjärve küla, 28,0 ha, Karula vald

11. Rebasemõisa küla, 19,2 ha, Melania Madal

12. Purgitsa küla, 44,7 ha, Enn Tiirak

Otepää linn

13. Kastani 3, 656 m2, Heino Mõttus

14. Kirsi 8, 756 m2, Elvi Pärli

15. Kirsi 9, 1030 m2, Signe Metsla

16. Kolga tee 4, 1345 m2, Maia Mirme

17. Kolga tee 12a, 1545 m2, Rein Urbmets

18. Piiri 8, 1180 m2, Ilmar Kasemets

19. Pikk 3, 720 m2, Milla-Tresenni Kutsar

20. Tamme pst 14, 1034 m2, Harry Ilves

21. Tamme pst 16, 897 m2, Jaan Ilves

22. Tamme pst 20, 1015 m2, Lembit Hõrak

23. Vahe 1, 595 m2, Selma Raud

24. Vahe 6, 599 m2, Rein Hani

25. Vahe 10, 600 m2, Hele-Mall Konno

26. Vahe 12, 600 m2, Harry Jalajas

Palupera vald

27. Lutike küla, 15,3 ha, Tõnu Tiisler

28. Neeruti küla, 20,4 ha, Harald Mägi

Puka vald

29. Puka alevik, 30 711 m2, AS Valga GOMAB Mööbel

Põdrala vald

30. Rulli küla, 0,50 ha, Ants Tamm

31. Voorbahi küla, 13,26 ha, Erna Kailas

Pühajärve vald

32. Kaurutootsi küla, 11,6 ha ja Vidrike küla, 10,9 ha, Aare Sisask

33. Nüpli küla, 2,0 ha, Aavo Ossip

34. Tõutsi küla, 29,2 ha, Riina Kaha

Sangaste vald

35. Kurevere küla, 4,20 ha, Riho Falkenberg

Taheva vald

36. Kalliküla küla, 14,1 ha, Rein Varik

37. Lutsu küla, 19,5 ha, Enno Tuvikene

38. Sooblase küla, 2,5 ha, Anna Mikkal

Tõlliste vald

39. Supa küla, 3,89 ha, Verner Teder

40. Tsirguliina alevik, 2,31 ha, Volli Ukkur

Tõrva linn

41. Aasa 4, 1030 m2, Maie Jaago

Valga linn

42. Allika 4, 3897 m2, korteriomandid: Meelis Säinas, Anna Krivoðejeva, Elina Kopteva, Jevgenija Teplikova, Oleg Matvejev, Valeri Novitski, Tatjana Ciritis, Anatoli Haritonov, Valga linn, Þanetta Solodkova, Jekaterina Mospan, Vjatðeslav Lepman, Elle Märtinson, Merje Puusalu, Eve Liiv, Urmas Sillari, Margit Otsa, Tatjana Babahanova, Irina Ðulþenko, Karin Kängsepp, Emilie Ilula, Natalia Tolotðko, Natalja Behtir, Jelena Tðaplõgina, Maria Kolomiets, Maret Kaasik, Irina Drutskaja, Tõnu Kürsa, Marina Smurova, Metðislav Gutovski, Raissa Plumite, Veera Drutskaja, Airi Lõhmus, Niina Aleksejeva, Anna Kondrat, Nelja Gabbassova, Maria Zimak, Eesti Vabariik, Egon Raudheiding, Tiiu Hain, Haidar Gainullin, Ljubov Kornejeva, Niina Vesselõhh, Aleksander Voss, Tiit Rebane, Jevdokia Horm, Lidia Plotnikova, Ljudmila Petrova, Antonina Koleðenova, Tatjana Kull, Tiiu Ratassepp, Siiri Nael, Aleksandr Mateljonok, Helju Ruusmäe, Valentina Tverdoljubova, Tamara Udovenko, Ilona Pärnaku, Jekaterina Tðihal, Eve Liiv, AS Valga Elamu

43. Lembitu 6, 1905 m2, Joann Helletäht

44. Roosi 11a, 2440 m2, korteriomandid: Liivia Mäerand, Veera Käis, Enn Simson, Anne-Marii Kaur, Malle Salusaar, Evi Pindma, Viktor Kulða, Merike Salumäe, Aime Kukk, Kert Möldre, Olev Kustavus, Juta Koop, Maie Muraðova, Arved Raudvee, Kairi Braun, Leida Oja, Olav Kahr, Evelin Mihailov, Merike Hiiemäe, Andry Zaèek, Elviira Härg, Enno Põldsaar, Nadezda Matsujeva, Rene Kuzmin

Õru vald

45. Õru alevik, 3511 m2, Ljudmilla Jurjeva

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Valga Maakohtu Kinnistusametile (Vabaduse 5, 68204 Valga, vastuvõtuajad T 13--16; K, N 9--13) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Viljandi Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Abja vald

1. Kamara küla, Tiru Enn, 23,5 ha, Kamara küla, Tiru Enn, 22,1 ha, Davy Jakobson

2. Lasari küla, Nõgese, 60,2 ha, Jüri Edur

3. Põlde küla, Kõrgemäe, 4,7 ha, Saate küla, Kõrgemäe, 3,2 ha, Urmas Laidvee

4. Sarja küla, Männiku, 75,4 ha, Sarja küla, Männiku, 7,6 ha, Jaan Kollist

5. Veelikse küla, Sillaotsa, Toomas, 0,6 ha, Veelikse küla, Sillaotsa Toomas, 4,1 ha, Veelikse küla, Sillaotsa Toomas, 16,7 ha, Anna Kiin

Halliste vald

6. Maru küla, Lätinurme, 12 ha, Vjatðeslav Oissar

7. Maru küla, Nõlvaku, 7,4 ha, Maru küla, Nõlvaku, 33 ha, Peeter Kuuse

Karksi vald

8. Lilli küla, Luha-1, 10,5 ha, Hillevi-Kärt Muska

Kolga-Jaani vald

9. Järtsaare küla, Otsa, 13,4 ha, Valdo Mölter

10. Kaavere küla, Käo, 19,3 ha, Kaavere küla, Käo, 28,1 ha, Kaavere küla, Käo, 2,1 ha, Meleski küla, Käo, 6,4 ha, Viiratsi vald, Jõeküla küla, Käo, 1,4 ha, Oleg Akopjan

11. Lätkalu küla, Jaagu I, 1,4 ha, Lätkalu küla, Jaagu I, 1,9 ha, Lätkalu küla, Jaagu I, 4,5 ha, Lätkalu küla, Jaagu I, 1,9 ha, Meleski küla, Jaagu I, 2 ha, Lalsi küla, Jaagu I, 2,1 ha, Vaibla küla, Jaagu I, 1,6 ha, Vaibla küla, Jaagu I, 2,1 ha, Vaibla küla, Jaagu I, 1,9 ha, Liidia Tuudak

12. Lätkalu küla, Jaagu, 13,7 ha, Lätkalu küla, Jaagu, 4,7 ha, Liidia Tuudak

13. Vissuvere küla, Jaani, 4,9 ha, Vissuvere küla, Jaani, 26 ha, Elmar Parm

Kõo vald

14. Loopre küla, Adu, 23,2 ha, Valter Evard

Kõpu vald

15. Kõpu alevik, Viljandi mnt 5, 0,48 ha, Elmar Põder

16. Uia küla, Kuke, 16,3 ha, Ella Kukk

Olustvere vald

17. Aimla küla, Kivistiku, 14,5 ha, Aimla küla, Kivistiku, 0,9 ha, Erna Aru

18. Jaska küla, Peedi, 24,8 ha, Selma Puhu

19. Jaska küla, Peedihansu, 13,6 ha, Kurnuvere küla, Peedihansu, 13,7 ha, Selma Puhu

20. Kurnuvere küla, Kalmeti, 11,8 ha, Mäeküla küla, Kalmeti, 3,1 ha, Mäeküla küla, Kalmeti, 31,8 ha, Mäeküla küla, Kalmeti, 5,3 ha, Riiassaare küla, Kalmeti, 4,7 ha, Veera Sulg

21. Mudiste küla, Hundimäe, 12,3 ha, Anne Kikas

22. Olustvere alevik, Järve 17, 0,31 ha, Olustvere vald

23. Tääksi küla, Reinu, 0,37 ha, Olustvere vald

24. Tääksi küla, Tääksi järv, 5,6 ha, Olustvere vald

25. Tääksi küla, Tääksi Veskihoone, 0,51 ha, Olustvere vald

26. Ülde küla, Ooluhansu, 3,2 ha, Jüri Raudmets

Paistu vald

27. Intsu küla, Aasametsa, 21,4 ha, Olli Ikla

28. Kassi küla, Jaagu, 11,6 ha, Jaak Aid

29. Lolu küla, Viisuküla küla, Vasila-Sova, 25,5 ha, Lolu küla, Vasila-Sova, 24,3 ha, Üllar Asu

30. Pirmastu küla, Kannu, 9,9 ha, Ants Peep

31. Pirmastu küla, Mustapali küla, Kansi, 48,1 m 2, Margus Kõiv

32. Viisuküla küla, Amme, 3,1 ha, Hellen Randoja, Marianne Pärna

Pärsti vald

33. Savikoti küla, Lõhmuse, 1,9 ha, Toivo Lõhmus

34. Savikoti küla, Tiidu, 19 ha, Savikoti küla, Tiidu, 2,3 ha, Helga Koorits

35. Sinialliku küla, Kangro Jaan, 39,7 ha, Johan Pärtel, Ell Kärt

36. Vardi küla, Rohila, 9,2 ha, Vardi küla, Rohila, 1,3 ha, Turva küla, Rohila, 0,9 ha, Hilja Tiits, Helgi Liik

Suure-Jaani linn

37. Ringpuiestee 7, 1759 m2, Alvi Mikk

Suure-Jaani vald

38. Karjasoo küla, 7,88 ha, Ago Reila

39. Karjasoo küla, Metsaõue, 45 ha, Helvi Viilip

40. Kootsi küla, Liblika, 5,1 ha, Jälevere küla, Liblika, 23,7 ha, Põhjaka küla, Liblika, 11,3 ha, Põhjaka küla, Liblika, 9,8 ha, Jälevere küla, Liblika, 22,9 ha, Sirje Liblik

41. Põhjaka küla, Suureaia, 7,1 ha, Põhjaka küla, Suureaia, 6,3 ha, Rääka küla, Suureaia, 26,4 ha, Ago Reila

42. Võhmassaare küla, Märdi, 8,1 ha, Võhmassaare küla, Märdi, 25,1 ha, Anne Hajanen, Maire Vitvitska

Tarvastu vald

43. Jakobimõisa küla, Söödi, 18,5 ha, Tarvastu küla, Söödi, 0,6 ha, Anna Mirka

44. Järveküla küla, Arniku, 5,9 ha, Järveküla küla, Arniku, 4 ha, Maltsa küla, Arniku, 11,2 ha, Mati Napritson

45. Mustla alevik, Posti 38, 1835 m2, Endel Link, Feliks Link

46. Pahuvere küla, Maiste I, 13 ha, Pahuvere küla, Maiste I, 1,6 ha, Taavi Tuul

47. Pahuvere küla, Männiku II, 4,3 ha, Pahuvere küla, Männiku II, 26,5 ha, Elmar Lips

48. Raassilla küla, Panni, 45,8 ha, Elmar Lepik

49. Suislepa küla, Kamsi-I, 27,1 ha, Suislepa küla, Kamsi-I, 14,9 ha, Suislepa küla, Kamsi-I, 8,2 ha, Virve Matjus, Helju Rips

50. Suislepa küla, Karjamaa, 5,8 ha, Laur Speek, Mart Speek

51. Tarvastu küla, Kaarli, 1,7 ha, Armilda Kivi

52. Vanausse küla, Nõgese, 26,7 ha, Erna Vaher

53. Vanausse küla, Ülensi küla, Muressa, 9,4 ha, Aldo Purga

54. Villa küla, Lepiku, 1,1 ha, Vanausse küla, Lepiku, 7,9 ha, Villa küla, Lepiku, 0,6 ha, Arro Kala

55. Vooru küla, Lupe, 11,9 ha, Vooru küla, Lupe, 2,5 ha, Vaike Peterson

56. Ülensi küla, Ritsu I, 0,21 ha, Aldo Kuus

Viiratsi vald

57. Surva küla, Mursi, 66,7 ha, Jüri Kessa

Viljandi linn

58. Kalevi 32, 32a, 993 m2, Rein Saar

59. Leola 11, 2299 m2, Endel Kaalep

60. Lossi 23, 414 m2, Miriam Wanks, Helja Eitelberg

61. Vabriku 3, 3a, 3b, 2007 m2, Eino Vinnal

62. Vaksali 3, 801 m2, Eesti Vabariik, Lembit Kadalipp, Minna Reiljan, Rein Järvik

Võhma linn

63. Kalevi 2, 5287 m2, Eesti Vabariik, Liljane Kabanen, Reet Lindeberg, Võhma linn, Kuuno Tiitus, Aavo Roose, Leili Tults, Anneli Männik, Ilme Lints, Laine Vahtramäe, Aleksander Avikson, Luule Treier, Ain Ränkel, Valentina Männe, Jaan Mänd, Kiire Ohtla, Maie Iðpajeva, Vambola Luts, TVÜ Võhma Ekraan, Ainika Roosna, Lea Kuldmäe, Hiie Kaalep, Marge Koobas, Laine Laanvee, Hilja Parik, Jaan Mägin, Raissa Mikk, Margus Pukk, Iraida Otsman, Ülle Õige, Uudo Koppel, Nadeþda Jerðova, Liivi Tikko, Mare Aasna, Linda Pavlikova, Naima Kadakas, Maie Uibopuu, Taisia Akulina, Aleksandr Avakumov, Janus Savi, Jaanika Joost, Enn Loigo, Anne Uusna, Valli Kimmel, Marika Sarits, Karin Liivamägi, Tatjana Kostjukova, Liia Kuningas, Raivo Remmer, Ly Palu, Hans Lindepuu, Leida Püvi, Galina Orav, Katrin Ilves

64. Kalevi 4, 5488 m2, Elgi Potisep, Eesti Vabariik, Jaan Sitska, Toomas Särg, Jana Arjus, Ene Riik, Riina Remmer, Lemmi Leola, Vladimir Pavlov, Ilme Mägi, Laine Ots, Enn Tomson, Tiina Taal, Galina Merila, Vilhelmine Laaman, Kalle Teor, Tiiu Saar, Lea Avik, Ella Laks, Jaana Aruoja, Heljo Päeva, Elmet Kalda, Kalju Kattai, Leida Müürisepp, Leida Lehtla, Eha Hansen, Pjotr Morskoi, Aivar Lehtla, Ene Vister, Eino Kotsalainen, Alla Ginevica, Kristi Kadak, Koit Luts, Valentina Tiit, Allan Haljas, Ants Rannala, Maria Viir, Riina Pakane, Meelis Müür, Niina Roots, Lea Leon, Aksel Pikk, Ly Udikas, Aino Johanson, Elli Teinfeld, Piret Pirn, Mai Kallak, Mati Kärt, Elga-Rosalie Kõverik, Virve Markina, Tiit Loigu, Olev Peets, Tiia Järve, Viktor Jaanus, Mari-Anne Kalda, Reino Jents, Kaja Ilmjärv, Maila Meltsas, Lembit Vindi

65. Rukkilille 7, 1501 m2, Ago Adamson

66. Silla 9, 1436 m2, Leo Dapon

67. Veski 9, 4914 m2, Eesti Vabariik, Ain Taklaja, Võhma linn, AS TEB, Ants Loigu, Heli Ruusakink, Anne Laur, Salme Erm, Merilyn Oolo, Hans Vaaks, Leonarda Savrinovits, Tiina Karimova, Kaido Parm, Eve Kungla, Maie Põldma, Harri Tults, Allan Hausler, Svetlana Ðarsova, Valentina Lõhmus, Vilve-Reet Rudisaar, Milvi Leiten, Jaan Müür, Melinda-Armilde Riis, Edgar Kask, Aino Koort, Reinar Metsoja, Virve Luik, Eha Laanemets, Saime Arr, Margus Tuisk, Ülo Kandla, Sigrid Prokuda, Kalju Pind, Gustav Vernik, Valter Värnik, Janno Loo, Laine Kahu, Elena Haritova, Merike Mägi, Laine Timps, Kaja Mark, Sergei Sadejev, Vladimir Tðebotar, Maire Mäe, Ludmilla Denissova, Ivar Sarapuu, Marit Alliksaar, Endel Leemet, Annika Duritski, Veera Õunapuu, Helga Piiskop, Ilmar Volmer, Mihkel Salumaa, Allen Leiten, Aime Susi, Hilma Volter, Ants Sillat, Maie Pavelts, Rosalie Nõmmiksaar, Merle Soop

68. Väike 12a, 2649 m2, Eesti Vabariik, Anne Tabur, Tiina Ranne, Merike Vinter, Ants Orgusaar, Hille Aasa, Kalev Reinert, Vaiki Org, Varje Mustimets, Astrid Tavits, Jevgeni Kirpu, Nikolai Ameljuðenko, Silvi Tihane, Merike Ohno, Signe Maasalu, Aleksander Zalõbin, Anneli Hansen, Aino Ots, Võhma linn, Irina Farenjuk, Viigi Napits, Eha Liiv, Õie Sau, Lily Jürimäe, Sirje Variksoo, Kuuno Tiitus, Tarmo Kivi, Õie Altermann, AS TEB, Kalju Uibu, Terje Remmer, Lembit Sepp, Imbi Silla, Heli Lind, Viktor Tamm, Margus Karu, Heiki Nurk, Arvi Kotsar, Argo Teder, Vladimir Graverson, Maaja Kubjan, Annika Alliksaar, Kaja Bogdanov, Maia Kask, Tiina Ott, Andres Kaur, Mane Lutt, Kairi Ibrus, Maire Salur, Aide Maksimova, Reet Talma, Helle Treier, Liivi Serman, Lea Palksaar, Urve Siitam, Hilja Kõrb, Eda Ulk, Ellen Lints, Võhma linn, Urmas Feldmann

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Viljandi Maakohtu Kinnistusametile (Posti 22, 71020 Viljandi, tel 54 886, 54 887, faks 33 905, vastuvõtt T 13--17; K, N 9--13) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Võru Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Antsla vald

1. Roosiku küla, 6 ha, Roosiku küla, 0,8 ha, Juganis Ðmeiman

2. Savilöövi küla, 5,4 ha, Savilöövi küla, 3,4 ha, Peeter Lasting, Erna Neufeld

3. Ähijärve küla, 62,2 ha, Ähijärve küla, 9,3 ha, Harri Leosk

Haanja vald

4. Haanja küla, 0,5 ha, Haanja küla, 0,4 ha, Haanja küla, 9,1 ha, Haanja küla, 1,5 ha, Avo Rikas, Tiina Rikas

5. Kääraku küla, Mustahamba küla, 19,2 ha, Jaan Post

6. Külma küla, 1,6 ha, Ahto Kirsel

7. Luutsniku küla, 9,2 ha, Koit Kask

8. Lüütsepä küla, 23,3 ha, Hermilde Teas

9. Sarise küla, 5,2 ha, Sarise küla, 9,3 ha, Aime Luht

Lasva vald

10. Paidra küla, 1,4 ha, Valve Kaasik

Misso vald

11. Misso alevik, 0,34 ha, Aivar Paas

Mõniste vald

12. Saru küla, 4,2 ha, Teesi Bogdanova

13. Vastse-Roosa küla, 36,6 ha, Mõniste vald

Rõuge vald

14. Kokõmäe küla, 5,5 ha, Kokõmäe küla, 3,6 ha, Kokõmäe küla, 5,6 ha, Kokõmäe küla, 1,2 ha, Hardo Kriisa

15. Paaburissa küla, 7,7 ha, Alviine Jauk

16. Paaburissa küla, 8,2 ha, Paul Piirisild

17. Rebäsemõisa küla, 7,9 ha, Rebäsemõisa küla, 2 ha, Ilmar Ait

18. Sadramõtsa küla, 6,3 ha, Sadra-Kuuse talu

19. Sänna küla, 14,4 ha, Melanie Pettai

Sõmerpalu vald

20. Hargi küla, 35,9 ha, Evar Saar

Urvaste vald

21. Pihleni küla, 28,3 ha, Pihleni küla, 10 ha, Aita-Luule Kukk

22. Toku küla, 5,3 ha, Andres Lokk

23. Vaabina küla, 1,38 ha, Peep Puussaar

24. Vaabina küla, 2,11 ha, Nurmi Kunts

25. Vaabina küla, 47 ha, Ilme-Luule Puussaar

Varstu vald

26. Viru küla, 18,5 ha, Arvo Kõiv

27. Viru küla, 18,5 ha, Hille Mikita

Vastseliina vald

28. Kaagu küla, 6,7 ha, Sale-Maret Frosch

29. Pari küla, 12 ha, Hilja Kõiv

30. Perametsa küla, 19,6 ha, Aare Silm

31. Perametsa küla, 9,2 ha, Viktor Kikkas

32. Plessi küla, 21,62 ha, Julia Hani

33. Vana-Vastseliina küla, 7,2 ha, Feliks Lai

Võru vald

34. Kirumpää küla, 12 552 m2, Siina-Viktoria Elken

35. Kirumpää küla, 591 m2, Manfred Hermann

36. Kirumpää küla, 621 m2, Kaire Jakobson

37. Kirumpää küla, 624 m2, Anna Bogdanova

38. Kirumpää küla, 624 m2, Karl Truman

39. Kirumpää küla, 624 m2, Valter Haller

40. Kirumpää küla, 674 m2, Enno Keel

41. Kolepi küla, 1338 m2, Voldemar Teesalu

42. Kolepi küla, 1744 m2, Nikolai Uustalu

43. Kolepi küla, 3,6 ha, Aare Suss

44. Kolepi küla, 920 m2, Madis Meldre

45. Meeliku küla, 3,97 ha, Andres Kabun

46. Navi küla, 4,6 ha, Kaja Artemjeva

47. Parksepa alevik, 1760 m2, Elmar Pukk, Elmar Pääslane

48. Sika küla, 9503 m2, Enn Pumbo

49. Tagaküla küla, 49,8 ha, Sirje Mälton

50. Võrumõisa küla, 1014 m2, Margit Toom

51. Võrumõisa küla, 592 m2, Luule Mitt

52. Võrumõisa küla, 908 m2, Pavel Tcherkachine

53. Võrumõisa küla, 975 m2, Olev Sikaste

54. Väiso küla, 10,3 ha, Vambola Rätt

* * *

Võru linn

1. Kooli tee 3, 6054 m2, Alma Laev, Ida Kangro, Avo Saarva, Consuelo Laanemäe, Maret Aruvee, Aivo Ploom, Viive Linde, Suulo Nagel, Leida Pai, Margus Klaan, Valerjan Ossimov, Niina Soome, Asta Koppel, Helgi Lett, Ene Land, Helgi Hinn, Silja Eiche, Tiiu Rätsep, Elmi Mürkhain, Maire Otsus, Enno Keel, Aita Trolla, Mäidu Schmidt, Olvi Raudpuu, Anneli Ott, Silvi Labbi, Marju Raudsepp, Vladimir Juss, Valdeko Allas, Ando Hagel, Zinaida Aednik, Aita Hääl, Milvi Mursal, Merike Sirman, Tiiu Dolenko, Jüri Lang, Georgi Saar, Piret Valner, Gerta Hääl, Marek Uiga, Virve Kruuda, Andrus Hallimäe, Enn Laanemäe, Tiia Palo, Sven Valge, Natalia Galaðova, Eero Juss, Siiri Martinson, Elmine Sermat, Ain Klink, Mart Salomon, Maie Kõiv, Ruth Lambing, Mall Õun, OÜ ERA Võru

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Võru Maakohtu Kinnistusametile (Vabaduse 13, 65610 Võru) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


ABIELUVARAREGISTRI KANDETEATED

Tallinna Linnakohtu Kinnistusametile on esitatud järgmised abieluvararegistri kanded:

1. Lia Kõuhkna (isikukood 44508170223), elukoht Kiili vald;

Tiit Kõuhkna (isikukood 34207080238), elukoht Kiili vald.

Ühisvarast jääb kummagi poole lahusvaraks lepingu punktis 2.3., 2.4, 2.5., 2.6., 2.7., 2.8., 2.9., 2.10., 2.11., 2.12. nimetatud vara. Abikaasad kannavad ühist varalist vastutust ainult ühiselt võetud varaliste kohustuste eest vastavalt lepingu punktile 2.1.1.2.

Kummagi poole poolt soetatav vara on ühe või teise lahusvaraks (lepingu punkt 4.1.2).

2. Alina Undrits (isikukood 46808110294), elukoht Saku vald;

Peeter Undrits (isikukood 36105210236), elukoht Saku vald.

Abielu kestel tulevikus abikaasade poolt oma nimele omandatav ja registrites registreeritav vara on kummagi poole lahusvara. Abikaasad ei vastuta teise abikaasa võetud kohustuste eest.

Kanne on tehtud 1. märtsil 1999. a.


Ida-Viru Maakohtu Kinnistusameti abieluvararegistri kaardile nr 27 tehti 3. märtsil 1999. a järgmine kanne:

Jelena Kossenko (isikukood 46305072234) lahusvaraks jääb 2-toaline korter Kohtla-Järve linnas, Pavel Kossenko (sünd 5. augustil 1951) lahusvaraks jäävad ehitised ja rajatised Ida-Virumaal Jõhvi vallas Pajualuse külas.


Pärnu Maakohtu Kinnistusameti Pärnu linna kinnistusjaoskonna abieluvararegistri kaardile nr 37 tehti järgmine kanne:

Alo Rand, elukoht Pärnu linn;

Jana Rand, elukoht Pärnu linn.

29. jaanuari 1999. a abieluvaralepingu kohaselt Jana Rand'i ja Alo Rand'i abielu kestel soetatud vara jääb abikaasade lahusvaraks vastavalt käesoleva abieluvaralepingu punktidele 1 ja 2.

Kanne on tehtud 22. veebruaril 1999. a.


Võru Maakohtu Kinnistusametis on 3. märtsil 1999. a tehtud abieluvararegistri kaardile nr 20 järgmine kanne:

Mare Kalamees;

Janek Kalamees.

Abielu ajal omandatav kinnis- või vallasvara loetakse selle abikaasa lahusvaraks, kelle nimele see on registreeritud või kelle nimele see on kantud kinnistusraamatusse, samuti varalised õigused ja kohustused loetakse nende lahusvaraks.


Tallinna Linnakohtu Kinnistusametile on esitatud järgmine abieluvararegistri kanne:

Svetlana Kozlova (isikukood 46812290266), elukoht Tallinn;

Aleksei Kozlov (isikukood 36809010232), elukoht Tallinn.

Svetalana Kozlova lahusvaraks jääb korter nr 36, asukohaga Õismäe tee 137, Tallinn. Abielu kestel abikaasade poolt omandatav vara jääb kummagi poole lahusvaraks.

Kanne on tehtud 9. märtsil 1999. a.


MAA RIIGI OMANDISSE JÄTMISE TEATED

Keskkonnaministri 1. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 35 on jäetud riigi omandisse maaüksus Ilmajaama Rapla vallas Kuusiku alevikus pindalaga 1167 m2, sihtotstarve 0051 (üldmaa) vastavalt maaüksuse asendiplaanile.

Maa asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.


Keskkonnaministri 1. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 36 on jäetud riigi omandisse maaüksus Valga linnas J. Kuperjanovi 101a, suurusega 2700 m 2, sihtotstarve 0050 (sotsiaalmaa) vastavalt maaüksuse asendiplaanile.

Maa asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.


1. Keskkonnaministri 9. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 66 jäeti riigi omandisse Paide linnas Ringtee 4 asuv maaüksus pindalaga 6138 m 2, sihtotstarve 002. Ärimaa (Ä), vastavalt maa asendiplaanile.

Maaüksuse asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.

2. Keskkonnaministri 17. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 84 jäeti riigi omandisse Jõgeva maakonnas Pajusi vallas Arisvere külas asuv EMT Kõrkküla tugijaama maaüksus pindalaga 3569 m 2, sihtotstarve 002. Ärimaa (Ä), vastavalt maa asendiplaanile.

Maaüksuse asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.

3. Keskkonnaministri 17. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 83 jäeti riigi omandisse Lääne maakonnas Hanila vallas Kõmsi külas asuv EMT Kõmsi tugijaama maaüksus pindalaga 9023 m2 , sihtotstarve 002. Ärimaa (Ä), vastavalt maa asendiplaanile.

Maaüksuse asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.

4. Keskkonnaministri 17. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 82 jäeti riigi omandisse Lääne maakonnas Martna vallas Enivere külas asuv Masti maaüksus pindalaga 0,8 ha, sihtotstarve 002. Ärimaa (Ä), vastavalt maa asendiplaanile.

Maaüksuse asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.


Rahandusministri 26. jaanuari 1999. a käskkirjaga nr 21 jäeti riigi omandisse maaüksus asukohaga Tartu linnas Vitamiini 4a. Maaüksuse pindala on 630 m2, sihtotstarve riigikaitsemaa.

Eelnimetatud maaüksuse asendiplaaniga saab tutvuda Rahandusministeeriumis.


Siseministri 1. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 17 on jäetud riigi omandisse Päästeameti hoone alune ja seda teenindav maa Tallinnas Raua tänav 2 pindalaga 2297 m2, maakasutuse sihtotstarve riigikaitsemaa, katastritunnus 78401:103:0190.

Maaüksuse plaaniga saab tutvuda Politseiametis.


1. Siseministri 29. jaanuari 1999. a käskkirjaga nr 16 on jäetud riigi omandisse Piirivalveameti staabihoone alune ja seda teenindav maa Tallinnas Toompea 1 pindalaga 2552 m2, maakasutuse sihtotstarve riigikaitsemaa, katastritunnus 78401:101:2440.

2. Siseministri 3. veebruari 1999 a. käskkirjaga nr 20 on jäetud riigi omandisse piirivalvekooli hoonete alune ja neid teenindav maa Harku vallas Muraste külas pindalaga 22,1 ha, maakasutuse sihtotstarve riigikaitsemaa, katastritunnus 19801:001:2380.

3. Siseministri 3. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 21 on jäetud riigi omandisse Piirivalveameti hoonete alune ja neid teenindav maa Tallinnas Uus-Sadama 14 pindalaga 2793 m2, maakasutuse sihtotstarve riigikaitsemaa, katastritunnus 78401:114:1020.

4. Siseministri 3. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 23 on jäetud riigi omandisse Pärnu piirivalvepiirkonna Lilli piiripunkti piirilõigus asuv maa Viljandi maakonnas Karksi vallas Lilli külas pindalaga 2,12 ha, maakasutuse sihtotstarve riigikaitsemaa, katastritunnus 60002:004:0670.

Maaüksuste plaanidega saab tutvuda Piirivalveametis.


1. Teede- ja sideministri 4. märtsi 1999. a käskkirjaga nr 58 jäeti riigimaana Eesti Vabariigi omandisse Harju maakonnas Kõue vallas Maanteeameti Järva Teedevalitsuse valduses oleva riigimaantee T-2 Tallinn--Tartu--Võru--Luhamaa lõigu km 50,241 -- 60,246 alune ja seda teenindav maaüksus pindalaga 34,0 ha, maakasutuse sihtotstarve transpordimaa.

Nimetatud riigimaantee skeemiga saab tutvuda Maanteeametis.

2. Teede- ja sideministri 4. märtsi 1999. a käskkirjaga nr 59 jäeti riigimaana Eesti Vabariigi omandisse Lääne-Viru maakonnas Maanteeameti Lääne-Viru Teedevalitsuse kasutuses olevate rajatiste alune ja neid teenindav maa järgmiselt:

1) Vihula vallas Vainupea külas asuv Altpere liivakarjääri maaüksus pindalaga 2,70 ha, maakasutuse sihtotstarve karjääride maa;

2) Rägavere vallas Kantküla külas asuv Pikametsa karjääri II maaüksus pindalaga 0,21 ha ja Sõmeru vallas Rägavere külas asuv Pikametsa karjääri I maaüksus pindalaga 8,19 ha, maakasutuse sihtotstarve karjääride maa;

3) Rakvere vallas Veltsi külas asuv Veltsi karjääri maaüksus pindalaga 1,20 ha, maakasutuse sihtotstarve karjääride maa.

Eelnimetatud maaüksuste plaanidega saab tutvuda Maanteeametis.


Jõgeva maavanema 5. märtsi 1999. a korraldusega nr 353-M jäeti riigi omandisse Jõgeva Maavalitsuse valitsemisel olev Jõgeva maakonnas Jõgeva linnas Estakaadi 18 asuv viilhalli alune ning hoone teenindamiseks vajalik maa pindalaga 1000 m2, sihtotstarve riigikaitsemaa, vastavalt krundiplaanile.

Krundiplaaniga saab tutvuda Jõgeva Maavalitsuse maaosakonnas.

Riigi omandisse jäetaval maal kehtib kitsendus -- tagada tuleb juurdepääs maaüksust läbivate liinide ja trasside hooldus- ja remonttöödeks.


Jõgeva maavanema 5. märtsi 1999. a korraldusega nr 354-M jäeti riigi omandisse Jõgeva Maavalitsuse valitsemisel olev Jõgeva maakonnas Jõgeva linnas Aia 36 asuv Jõgevamaa Päästeteenistuse hoone alune ning hoone teenindamiseks vajalik maa pindalaga 8341 m2, sihtotstarve riigikaitsemaa, vastavalt krundiplaanile.

Krundiplaaniga saab tutvuda Jõgeva Maavalitsuse maaosakonnas.

Riigi omandisse jäetaval maal kehtib kitsendus -- tagada tuleb juurdepääs maaüksust läbivate elektri- ja sideliinide ning soojus- ja veetrasside hooldus- ja remonttöödeks.


MAA MUNITSIPAALOMANDISSE ANDMISE TEATED

Jõgeva maavanema 1. märtsi 1999. a korraldusega nr 324-m anti Jõgeva maakonnas Jõgeva linnas Lai 4 ja 4a asuvate Jõgeva linnale kuuluvate Jõgeva Linnaraamatukogu hoone ja keldri aluse ning neid teenindava maana Jõgeva linna munitsipaalomandisse 5064 m2 maad. Maa sihtotstarve on sotsiaalmaa.

Munitsipaalomandisse antaval maal kehtivad järgmised kitsendused: tagada juurdepääs elektri- ja sideliinide ning soojus- ja veetrasside hooldus- ja remonttöödeks.

Maa omandiõigus läheb Jõgeva linnale üle maaüksuse registreerimisest riigi maakatastris.

Munitsipaalomandisse antava maa asendiplaaniga saab tutvuda Jõgeva Maavalitsuse maaosakonnas.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 13. jaanuari 1998. a korraldusega nr 92 Tartu linna munitsipaalomandisse järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Lubja 7 pindalaga 2136 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

2) Tähe 103 pindalaga 24 019 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

3) Pepleri 27 pindalaga 1422 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

4) Mõisavahe 32 pindalaga 9909 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

5) Anne 9 pindalaga 8445 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

6) Pikk 63 pindalaga 334 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

7) Soola 3 pindalaga 6990 m2, sihtotstarve ärimaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 13. jaanuari 1998. a korraldusega nr 92 Nõo valla munitsipaalomandisse Nõo vallas Luke külas Luke keskuse maaüksuse pindalaga 0,24 ha, sihtotstarve 50% ühiskondlike hoonete maa ja 50% elamumaa.

Maaüksuste asendiplaanidega saab tutvuda Tartu Maavalitsuse maaosakonnas Riia 15, Tartu.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punktide 1 ja 5 alusel oma 5. veebruari 1998. a korraldusega nr 409 Luunja valla munitsipaalomandisse järgmised Luunja vallas asuvad maaüksused:

1) Muri külas asuv Saviaugu maaüksus pindalaga 2,7 ha, sihtotstarve jäätmehoidla maa;

2) Savikoja külas asuv Lennuraja maaüksus pindalaga 0,36 ha, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

3) Savikoja külas asuv Muuli-Aravuste tee maaüksus pindalaga 1,18 ha, sihtotstarve transpordimaa;

4) Savikoja külas asuv Põllutee maaüksus pindalaga 0,49 ha, sihtotstarve transpordimaa;

5) Kakumetsa külas asuv Ringraja tee maaüksus pindalaga 0,59 ha, sihtotstarve transpordimaa;

6) Kakumetsa külas asuv Ojaküla tee maaüksus pindalaga 0,75 ha, sihtotstarve transpordimaa;

7) Luunja alevikus asuv Alevi maaüksus pindalaga 27,51 ha, sihtotstarve maatulundusmaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 5. veebruari 1998. a korraldusega nr 409 Tartu linna munitsipaalomandisse järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Mäe 33 pindalaga 2614 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

2) Kalda tee 40 pindalaga 846 m2, sihtotstarve elamumaa;

3) Liiva 32, 34, 34a pindalaga 6015 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

4) J. Liivi 2a pindalaga 553 m2, sihtotstarve ärimaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 5. veebruari 1998. a korraldusega nr 409 Piirissaare valla munitsipaalomandisse Meeksi vallas Parapalu külas Laaksaare sadama maaüksuse pindalaga 2,1 ha, sihtotstarve transpordimaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 25 ja paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 18. veebruari 1998. a korraldusega nr 632 Tartu linna munitsipaalomandisse sihtotstarbega ühiskondlike hoonete maa järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Munga 12 pindalaga 3307 m2;

2) Tõnissoni 3 pindalaga 9143 m2;

3) Kooli 14 pindalaga 1974 m2;

4) Riia 25 pindalaga 4047 m2;

5) Riia 25a pindalaga 7779 m2;

6) Tamme pst 24a pindalaga 15 203 m2;

7) Aianduse 4 pindalaga 23 839 m2;

8) Lai 26, 28 pindalaga 2308 m2;

9) Kroonuaia 7 pindalaga 6680 m2;

10) Kaunase pst 68 pindalaga 23 927 m2;

11) Kaunase pst 68b pindalaga 14 148 m2;

12) Kesk 6 pindalaga 531 m2;

13) Tamme pst 43a pindalaga 4668 m2;

14) Aleksandri 10 pindalaga 5820 m2;

15) Akadeemia 2 pindalaga 6182 m2;

16) Kaunase pst 69 pindalaga 10 227 m2;

17) Lubja 14 pindalaga 2288 m2;

18) Ropka tee 25 pindalaga 12 124 m2;

19) Kalevi 52a pindalaga 6708 m2;

20) Ilmatsalu 24a pindalaga 6516 m2;

21) Vanemuise 28 pindalaga 4106 m2;

22) Ropka 34 pindalaga 10 888 m2;

23) Kaunase pst 67 pindalaga 11 952 m2;

24) Ravila 43 pindalaga 9862 m2;

25) Sepa 18 pindalaga 8768 m2;

26) Sõpruse pst 12 pindalaga 1999 m2;

27) Anne 67 pindalaga 10 969 m2;

28) Anne 69 pindalaga 10 413 m2;

29) Puusepa 10 pindalaga 13 267 m2;

30) Kaunase pst 22 pindalaga 11 179 m2;

31) A. H. Tammsaare 10 pindalaga 12 775 m2 ;

32) Aardla 138 pindalaga 9110 m2;

33) Ploomi 1 pindalaga 13 558 m2;

34) Uus 56 pindalaga 10 491 m2;

35) Lille 10 pindalaga 5699 m2.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 25 ja paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 18. veebuari 1998. a korraldusega nr 632 Elva linna munitsipaalomandisse Kesk 32 asuva maaüksuse pindalaga 11 773 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 25 ja paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 19. märtsi 1998. a korraldusega nr 1053 Tartu linna munitsipaalomandisse järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Lossi 28 pindalaga 2091 m2, sihtotstarve ärimaa;

2) K. E. von Baeri 2 pindalaga 299 m2, sihtotstarve ärimaa;

3) Jakobi 19 pindalaga 1209 m2, sihtotstarve 80% ärimaa ja 20% ühiskondlike hoonete maa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 25 ja paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 19. märtsi 1998. a korraldusega nr 1053 Peipsiääre valla munitsipaalomandisse Kolkja alevikus asuva Põlluäärse maaüksuse pindalaga 3659 m2, sihtotstarve elamumaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 31. augusti 1998. a korraldusega nr 4670 Tartu linna munitsipaalomandisse järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Raekoja plats 3 / Küüni 1 pindalaga 1035 m 2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

2) Anne 44 pindalaga 7829 m2, sihtotstarve ärimaa;

3) Aida 7 pindalaga 703 m2, sihtotstarve ärimaa;

4) Tiigi 11 pindalaga 2328 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

5) Gildi 8 pindalaga 1053 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

6) Kalevi 13, 15, 17, 17a pindalaga 7991 m 2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

7) Tähe 50 pindalaga 1215 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

8) Turu 18 pindalaga 23 232 m2, sihtotstarve tootmismaa;

9) Turu 23 pindalaga 4432 m2, sihtotstarve tootmismaa)


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punktide 1 alusel oma 31. augusti 1998. a korraldusega nr 4670 Nõo valla munitsipaalomandisse Unipiha külas asuv maaüksus pindalaga 4 ha, sihtotstarve üldmaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punktide 1 ja 7 alusel oma 5. veebruari 1999. a korraldusega nr 456 Tartu linna munitsipaalomandisse järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Riia 14 pindalaga 3040 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

2) Vanemuise 48 pindalaga 6449 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

3) Raekoja plats 6 / Rüütli 2 pindalaga 1047 m 2, sihtotstarve 40% ärimaa ja 60% ühiskondlike hoonete maa;

4) K. A. Hermanni 18 pindalaga 1295 m2 , sihtotstarve 50% ühiskondlike hoonete maa ja 50% elamumaa;

5)  Jaama 72 pindalaga 14 183 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

6) Ravila 80 pindalaga 4322 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

7) Jaama 14 pindalaga 8137 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

8) Kaunase pst 71 pindalaga 30 978 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

9) Anne 65 pindalaga 19 664 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

10) Puiestee 79 pindalaga 1138 m2, sihtotstarve elamumaa;

11) Vabaduse pst 4 pindalaga 219 m2, sihtotstarve 50% tootmismaa ja 50% ühiskondlike hoonete maa;

12) Kompanii 3/5 pindalaga 1864 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

13) Pika tänava, Kalda tee ja Emajõe vaheline maa-ala pindalaga 84,83 ha, sihtotstarve 75% üldmaa, 5% transpordimaa ja 20% veekogude maa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punktide 1 ja 7 alusel oma 5. veebruari 1999. a korraldusega nr 456 Nõo valla munitsipaalomandisse järgmised Nõo vallas asuvad maaüksused:

1) Luke külas Luke mõisa maaüksus pindalaga 9,3 ha, sihtotstarve üldmaa;

2) Nõo alevikus Oja 12 pindalaga 1389 m2, sihtotstarve tootmishoonete maa;

3) Nõo alevikus Kivi 6 pindalaga 9014 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

4) Nõo alevikus Tartu 14 pindalaga 1,56 ha, sihtotstarve üldmaa.

Maaüksuste asendiplaanidega saab tutvuda Tartu Maavalitsuse maaosakonnas Riia 15, Tartu.


RIIGIVARA VÕÕRANDAMISE TEATED

Vastavalt riigivara seaduse paragrahvi 32 lõikele 5 müüs Põllumajandusministeerium avalikul enampakkumisel järgmised objektid:

1) Harju maakonnas Nissi vallas Turba alevikus Lehetu tee 10a asuv kontorihoone varjendiga (reg nr 02010068) OÜ-le Cinderella hinnaga 100 000 krooni;

2) Harju maakonnas Nissi vallas Turba alevikus Lehetu tee 21 asuv saeraamihoone laoga (reg nr 02010080) AS-le ETT hinnaga 45 200 krooni.


Vastavalt Riigikogu majanduskomisjoni 22. septembri 1998. a otsusele nr 27-V võõrandas Põllumajandusministeerium tasuta alljärgnevad objektid:

1) Harju maakonnas Nissi vallas Turba alevikus Lehetu tee 3 asuv saun (reg nr 02010123) Nissi vallale;

2) Harju maakonnas Nissi vallas Turba alevikus Tööstuse 27 asuv lastepäevakodu juurdeehitus (reg nr 02010124) Nissi vallale;

3) Lääne-Viru maakonnas Rakvere linnas Tallinna 5a asuv kontorihoone (reg nr 02006299) ja selle juures olev garaaþ (reg nr 02006300) Rakvere linnale.


Vastavalt Riigikogu majanduskomisjoni 26. novembri 1998. a otsusele nr 38-RV võõrandas Põllumajandusministeerium tasuta Hiiu maakonnas Pühalepa vallas Suuremõisa külas asuva väetislao (reg nr 02008632).


Vastavalt Riigikogu majanduskomisjoni 22. septembri 1998. a otsusele nr 26-V ja 26. novembri 1998. a nr 37-V otsusele võõrandas Põllumajandusministeerium tasuta järgmised kinnistud:

1) Valga maakonnas Pühajärve vallas Nüpli külas ja Otepää linnas asuv Marguse õppepuhkebaas (reg nr 01000652);

2) Lääne-Virumaal Rakvere vallas Arkna külas asuv Arkna katsejaama maaüksus (reg nr 01000410).


Vastavalt Tartu maavanema 11. jaanuari 1999. a korraldusele nr 92 müüs Tartu Maavalitsus 17. veebruaril 1999. a avalikul suulisel enampakkumisel avariilise sõiduauto VAZ 21061, riigivara registri reg nr 33000276, väljalaskeaasta 1995, hind 5000 krooni. Ostja Helvis Nuuma.


Vastavalt Vabariigi Valitsuse 29. detsembri 1998. a korraldusele nr 1291-k (RT 1999, 1, 35) müüs Jõgeva Maavalitsus avalikul enampakkumisel Jõgeva maakonnas Jõgeva linnas Sauna 2a asuva garaaþi OÜ Riisom hinnaga 61 005 krooni.


ÜMBERKRUNTIMISTEADE

Lähtudes maakorraldusseaduse paragrahvi 19 lõikest 6, avaldab Martna Vallavalitsus Suure-Lähtru küla piirkonna ümberkruntimisteate.

Ümberkruntimise eesmärk on kinnisasja terviklikkuse tagamine, selgete piiride loomine ning kinnisasja kiildumise ja ribasuse vältimine.

Piirkond haarab järgmisi kinnistuid: Altmäe A-5, Olingu 86, Rehe A-31, Sauaste A-3, Tamme (kinnistu nr 45201:001:0562-0563).

Ümberkruntimise osaliste loetelu:

1. Hinda Klaanberg

2. Valeri Danilov

3. Elmar Leitsaar

4. Kalle Remmel

5. Teet Kuusemaa

Vastavalt maakorraldusseaduse paragrahvi 19 lõikele 7 on kõikidel isikutel, kelle õigusi või huve ümberkruntimine puudutab, õigus kahe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas esitada Martna Vallavalitsusesle vastavasisuline avaldus.


PANKROTITEATED

Tallinna Linnakohtu 1. märtsi 1999. a otsusega kuulutati välja OÜ Osmari Kauplus Rõivad (Narva mnt 90, reg nr 10036878, esindajad Marika Ossaar, Tiiu Maksan) pankrot. Pankrotihalduriks nimetati Kaupo Meier (Laki 14--201, Tallinn, tel 651 7762, GSM 8 250 67 151, halduritunnistus nr 91, isikukood 36804050246).

Esimene võlausaldajate üldkoosolek toimub 23. märtsil 1999. a kell 15.30 Tallinnas Liivalaia 24 I korrusel.

Nõudeid võlgniku vastu on õigus esitada pankrotihaldurile kahe kuu jooksul arvates teate ilmumisest, sama tähtaja kestel on kõik isikud kohustatud teatama haldurile nende käes olevast võlgnikule kuuluvast varast.


Tartu Linnakohtu 2. märtsi 1999. a kohtuotsusega rahuldati Scot Industries Inc (Suite 202, 101 Capitol Way North Olymia, WA 98501--1077, USA) avaldus OÜ A. V. Monitor (registrikood 10184900, asukoht Vitamiini 3, Tartu) pankroti väljakuulutamiseks ja kuulutati välja OÜ A. V. Monitor pankrot 2. märtsil 1999. a kell 16.00.

Kohtuotsus kuulub viivitamatule täitmisele.

Keelata OÜ A. V. Monitor pankrotihalduri nõusolekuta pankrotivara võõrandamine ja sellega kõikide tehingute tegemine, arestida kogu võlgniku vara ja teha võõrandamise keelumärked vararegistrites.

Nimetada OÜ A. V. Monitor pankrotihalduriks Siim Nõmmoja (OÜ Casus Juristibüroo, Emajõe 1a, Tartu, tel 27 390 666, 250 36 102, faks 27 390 688).

Võlausaldajate esimene üldkoosolek pidada 19. märtsil 1999. a algusega kell 15.00 OÜ Casus Juristibüroos Tartus Emajõe 1a.

Võlausaldajad on kohustatud kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nende tekkimise alusest ja nõude tähtajast. Sama tähtaja jooksul on kohustatud kõik isikud, kelle valduses on ükskõik mis alusel võlgniku vara, teatama sellest Siim Nõmmojale (OÜ Casus Juristibüroo, Emajõe 1a, Tartu).


Võru Maakohtu 5. märtsi 1999. a otsusega kuulutati välja Sihtasutuse Võru Linna Kultuurkapital (reg nr 90001279, asukoht Tartu 31, Võru, juhatuse liige Peeter Laurson, elukoht Uus 12, Võru, tel 250 58 757) pankrot.

Võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub 24. märtsil 1999. a kell 14.00 Võrus Tartu 48.

Võlausaldajad on kohustatud nõudeavaldusega hiljemalt kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nende tekkimise alusest ja nõude tähtajast. Sama tähtaja jooksul on kõik isikud kohustatud teatama haldurile ükskõik mis alusel nende valduses olevast võlgnikule kuuluvast varast, sealhulgas varalisest kohustusest võlgniku vastu.

Pankrotihalduriks nimetada Raivo Piirla, isikukood 35405310227, kontaktandmed tel 250 14 261, Õigusbüroo Edikte OÜ, Katusepapi 16, Tallinn, kuhu võlausaldajatel teatada ka nõudeavaldustest, Võru tel 278 21 654.


Ida-Viru Maakohtu 8. märtsi 1999. a otsusega kuulutati välja AS VR-Kaubandus (juriidiline aadress Pühaoru 4, Toila alevik, Toila vald, 41702 Ida-Viru maakond, ettevõtte registrikood 10177550, juhatuse liige Andres Peet) pankrot.

Pankrotihalduriks on nimetatud Toomas Moor (advokaadibüroo Alas ja Raudsik, Rüütli 18, 10130 Tallinn, tel 250 64 674, 26 313 946).

Võlausaldajad on kohustatud nõudeavaldusega hiljemalt kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu. Kõik isikud on kohustatud teatama haldurile sama tähtaja jooksul nende valduses olevast võlgniku varast, sealhulgas varalisest kohustusest võlgniku vastu.

Võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub 29. märtsil 1999. a kell 11.00 AS Viru Rand (pankrotis) ruumes aadressil Pühaoru 4, Toila alevik, Ida-Viru maakond.


Ida-Viru Maakohtu 4. märtsi 1999. a otsusega kuulutati välja AS Ware (juriidiline aadress Metsa 6a, Iisaku alevik, Iisaku vald, 41001 Ida-Viru maakond; ettevõtte registrikood 10160221, juhatuse liige Valeri Kabanen) pankrot.

Pankrotihalduriks on nimetatud Sirje Tael (õigusbüroo Artig, Tähe 91a--4, Tartu, tel 250 17 669).

Võlausaldajad on kohustatud nõudeavaldusega hiljemalt kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu. Kõik isikud on kohustatud teatama haldurile sama tähtaja jooksul nende valduses olevast võlgniku varast, sealhulgas varalisest kohustusest võlgniku vastu.

Võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub 1. aprillil 1999. a kell 12.00 õigusbüroo Artig ruumes aadressil Tähe 91a--4, Tartu.


Tallinna Linnakohus otsustas 9. märtsil 1999. a kuulutada välja SatexAuto AS-i (registrikood 10145975, asukoht Kadaka tee 72a, 12618 Tallinn, juhatuse liige Tarmo Noot) pankroti.

Nimetada pankrotihalduriks Uno Feldschmidt (isikukood 34108070266, OÜ UF Õigusbüroo, Põhja pst 27, 10415 Tallinn, tel 8 25 105 536, 6 440 220).

Korraldada võlausaldajate esimene üldkoosolek 5. aprillil 1999. a kell 16.00 Tallinna Linnakohtu saalis 202 (Liivalaia 24, 15034 Tallinn).

Võlausaldajad on kohustatud nõudeavaldusega hiljemalt kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nende tekkimise alusest ja nõude tähtajast.

Kõik isikud on kohustatud teatama haldurile kahe kuu jooksul ükskõik mis alusel nende valduses olevast võlgnikule kuuluvast varast, sealhulgas varalisest kohustusest võlgniku vastu.


Tartu Linnakohus rahuldas oma 8. märtsi 1999. a kohtuotsusega AS Tallus (likvideerimisel, reg nr 10050447, Oa 13, Tartu) pankrotiavalduse ja kuulutas välja AS-i Tallus pankroti 8. märtsil 1999. a kell 15.00. Kohtuotsus kuulub viivitamatult täitmisele.

Nimetada pankrotihalduriks Ivar Valtin (isikukood 36805252747, elukoht Ülikooli 1--12, Tartu, tel 8 250 50 919).

Võlausaldajate esimene üldkoosolek pidada 24. märtsil 1999. a kell 15.00 Tartus Kreutzwaldi 1 Eesti Loomakasvatuse ja Veterinaaria Teadusliku Uurimise Instituudi ruumes.

Võlausaldajad on kohustatud kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nende tekkimise alusest ja nõude tähtajast. Sama tähtaja jooksul on kohustatud kõik isikud, kelle valduses on ükskõik mis alusel võlgniku vara, teatama sellest haldurile aadressil Ülikooli 1--12, Tartu.


Põlva Maakohtu 9. märtsi 1999. a otsusega kuulutati välja AS Harrison (reg nr 54028325, registreeritud asukoht Piiri 6--34, Põlva, tegelik asukoht Ringtee 1, Põlva, tegevjuht ettevõtteregistri andmetel Urmas Koit) pankrot.

Pankrotihalduriks nimetati Ain Laansalu, Advokaadibüroo Bachmann ja Partnerid OÜ, aadress Raatuse 20, Tartu, tel 27 441 499, 256 460 606.

Võlausaldajad on kohustatud kahe kuu jooksul arvates käesoleva teate ilmumisest teatama pankrotihaldurile oma nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nende tekkimise alusest ja nõude tähtajast. Kõik isikud on kohustatud kahe kuu jooksul arvates kohtuotsuse teate ilmumise päevast teatama pankrotihaldurile ükskõik mis alusel nende valduses olevast võlgnikule kuuluvast varast.

Võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub 9. aprillil 1999. a algusega kell 16.00 Tallinnas Viljandi mnt 18b Riigimetsa Majandamise Keskuse saalis.


PANKROTIMENETLUSE LÕPETAMISE TEATED

Pärnu Linnakohtu 1. märtsi 1999. a määrusega kinnitati AS ETK Vikero (Jannseni 26/28, Pärnu, reg nr 18000756) lõpparuanne. Lõpetati AS ETK Vikero pankrotimenetlus ja vabastati Kalev Mägi pankrotihalduri kohustustest. Kinnitati võlausaldajate esimese üldkoosoleku otsus AS ETK Vikero likvideerimise kohta. Kohustati pankrotihalduril kustutama AS ETK Vikero registrist. AS ETK Vikero dokumentide hoidjaks määrati Eesti Tarbijate Keskühistu (Narva mnt 7, Tallinn).


Pärnu Linnakohtu 1. märtsi 1999. a määrusega lõpetati AS Salu (asukoht Tui 4a, Pärnu, reg nr 18009438) pankrotimenetlus pankrotti välja kuulutamata raugemise tõttu (võlgnikul puudub reaalne vara).


Tallinna Linnakohtu 22. veebruari 1999. a kohtumäärusega määrati:

1. Lõpetada AS MRP Tallinna Liinid pankrotimenetlus (reg nr 10162301, juhatuse liikmed Raivo Avango, Jari Henrik Hytönen) raugemise tõttu ja kustutada registrist.

2. Likvideeritud AS MRP Tallinna Liinid dokumendid anda hoiule kümneks aastaks Rein Vinnile (isikukood 34503110315).


Ida-Viru Maakohtu 5. märtsi 1999. a määrusega lõpetati OÜ VR-Pühaoru (reg nr 10337700, juriidiline aadress Ranna 3, Toila alevik, Toila vald, 41702 Ida-Virumaa, juhatuse liige Erkki Karja) pankrotimenetlus raugemise tõttu. OÜ VR-Pühaoru kuulub likvideerimisele ja äriregistrist kustutamisele nelja kuu jooksul aravates määruse jõustumise päevast.


LIKVIDEERIMISTEATED

OÜ Transreber (reg kood 10434076) likvideeritakse. Võlausaldajatel esitada nõuded nelja kuu jooksul pärast teate avaldamist aadressil Uus 22--8, 71007 Viljandi.


MTÜ Spordiklubi Äksi (reg nr 64822030) teatab, et vastavalt 16. jaanuari 1999. a üldkoosoleku otsusele (protokoll nr 1) kuulub spordiklubi likvideerimisele alates 1. veebruarist 1999. a.


ENAMPAKKUMISTEADE

AS Multisus korraldab 31. märtsil 1999. a kell 10.00 aadressil Mere pst 5, Tallinn, avaliku enampakkumise sõiduautole VOLVO 850 GLE, väljalaskeaasta 1995, alghind 130 000 krooni.

Enampakkumise pileti hind on 1300 krooni. Tagatisraha 10% ostusummast peab olema laekunud arveldusarvele nr 1120172464 Hansapangas, kood 767 või sularahas kassasse hiljemalt 30. märtsiks 1999. a kell 16.00, millega lõpeb ka registreerimine. Sõidukiga tutvumine kolm päeva enne oksjonit Tallinnas, Kolde pst 104a.

Info tel 6446 880 kella 10.00--16.00.


PEREMEHETUTE EHITISTE HÕIVAMISE TEADE

Raikküla Vallavalitsus teatab, et peremehetu ehitisena on Rapla maakonnas Raikküla vallas arvele võetud Koikse jaamahoone-elamu (suletud netopind 96,8 m2) ja selle juurde kuuluvad majandushoone (150,3 m2), kuur (31,2 m2) ning kasvuhoone (25,2 m2), mille endine omanik oli Balti raudtee. Viimane omanik pole teada.

Kõik juriidilised ja füüsilised isikud, kellel on vastuväiteid ehitise peremehetuse kohta, esitada need kahe kuu jooksul pärast teate ilmumist Riigi Teataja Lisas Raikküla Vallavalitsusele aadressil Tamme küla, Raikküla vald, 78403 Rapla maakond.


RTL 1999, 42 sisukord

KINNISTAMISTEATED

Hiiu Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Kärdla linn

1. Käina mnt 50, 2,8 ha, Johanna Kibuspuu

2. Marja 4, 8,066 m2, Aita Liiva

Emmaste vald

3. Õngu küla, Rohuniidu, 13,77 ha, Agu Takis

Kõrgessaare vald

4. Kalana ja Hirmuste küla, Heinamaa, 9,89 ha, Uibo Jõgi

5. Heistesoo küla, Heiste, 1,9 ha, Aino Küttim

6. Suureranna küla, Ranna, 3,9 ha, Aino Küttim

7. Heiste küla, Kuusiku, 0,66 ha, Heli Kuusik

8. Nõmme küla, Mardi, 10,19 ha, Vootele Mardi

9. Kiivera küla, Murru, 29,21 ha, Hans Kaljo 1/2, Aadi Salumaa 1/4, Reedi Valk 1/4

10. Paope küla, Nurme, 9,22 ha, Rutt Märtson 1/2, Rein Rool 1/2

Käina vald

11. Kassari küla, Roosi, 8,88 ha, Vilja Saar

12. Villemi küla ja Käina alevik, Vana-Vihura, 4,6 ha, Margo Liivo

13. Lelu küla, Tiina, 15,1 ha, Laine Kubja

14. Lelu küla, Maantee, 7,44 ha, Milvi Pius

15. Kleemu küla, Tellise, 4,66 ha, korteriomand: Maie Lepik, Ene Krimm

16. Käina alevik, Sõpruse 28, 1790 m2, korteriomand: Evelin Pärtel, Priit Kuusik, Kaido Tseller, Taivi Lõhmus, Arvi Tinits, Maret Teeääre, Helja Kaptein, Pille Kaups, Vilja-Ruth Pauk, Kristi Kaev, Malle Koor, Väino Laid, Margit Karras, Elmar Aksli, Aivar Kõrm

Pühalepa vald

17. Salinõmme küla, Lääne-Hanikatsi, 42,41 ha, Marju Hännile

18. Tubala küla, Uustalu, 14,9 ha, Avo Kibuspuu

19. Heltermaa küla, Pärtovi, 17,9 ha, Leili Saarnak

20. Soonlepa küla, Vapperi, 3,08 ha, Aino Vapper

21. Harju küla, Väike-Peedu, 1,00 ha, Artemi Heilo

22. Heltermaa küla, Tambi, 4,39 ha, Alma Leesma

23. Värssu küla, Vana-Uustalu, 14,1 ha, Taavi Hanikat

24. Tempa küla, Nauri, 2,24 ha, Ellen Naur

25. Tempa küla, Pärdi, 26,42 ha, Magda Elmi 339/625, Ellen Naur 286/625

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Hiiu Maakohtu Kinnistusametile (Põllu 17, 92414 Kärdla) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Ida-Viru Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Alajõe vald

1. Alajõe küla, Jõe 13, 2300 m2 , Paraskovja Frolova

2. Alajõe küla, Kooli 11, 495 m2  + 399 m2, Galina Borissova

3. Katase küla, SÜ Energia-4, 879 m2 , Tatjana Ertis

4. Katase küla, SÜ Energia-7, 490 m2 , Jevgeni Kuleðov

5. Uusküla küla, SÜ Puhkus, krunt nr 13, 1312 m 2, Dmitri Rudakov

6. Vasknarva küla, Vasknarva 31, 1013 m2, Nadeþda Kaasiku

Aseri vald

7. Aseri alevik, Roosi 4, 4974 m2, Villi Kalda

8. Aseriaru küla, 0,5 ha, Helmi Peuða

9. Kestla küla, 1,4 ha, Evald Siru

10. Koogu küla, 43,5 ha, Lembit Ojasalu

11. Avinurme alevik, Tööstuse 5, 2280 m2 , Lembit-Karl Aademets

Iisaku vald

12. Kuru küla, SÜ Kanarbik, krunt nr 5, 451 m 2, Helen Mast

13. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 12, 494 m 2, Endel Sepp

14. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 14, 1090 m 2, Rein Sild

15. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 9, 754 m 2, Elve Sillaste

Jõhvi linn

16. Marja 38, 600 m2, Ljudmila Dmitrijeva

17. Nooruse 7, 1892 m2, Uusapostlik Kirik Eestis

18. Rakvere 21, 1484 m2, Vladimir Ðmarjov

19. Soo 11, 728 m2, Vladimir Poluðtðenkov

Jõhvi vald

20. Puru küla, AÜ Kevadaeg, krunt nr 48, 772 m 2, Dmitri Petuhhov

21. Puru küla, AÜ Kevadaeg, krunt nr 44, 725 m 2, Nikolai Olland

Kohtla vald

22. Kohtla küla, 1403 m2, Alla Surkova

23. Saka küla, 5583 m2, Merje Salonen

24. Valaste küla, AÜ Servaääre, krunt nr 8, 1007 m 2, Niina Grigortðuk

Lohusuu vald

25. Lohusuu alevik, 12 462 m2, Madi Tamm

26. Piilsi küla, Jõemetsa küla, 20,4 ha, Kersti Kirss

27. Raadna küla, 53,4 ha, Raadna küla, 1,5 ha, Uno Tamm

Lüganuse vald

28. Jabara küla, 2,5 ha, Ilmar Roosimägi

29. Liimala küla, 1,04 ha, Alfred Rebane

30. Lüganuse alevik, 3,4 ha, Üllar Vent

31. Purtse küla, 3,16 ha, Kalle Koppel

Mäetaguse vald

32. Võide küla, 0,39 ha, Tadeuð-Jossif Pavlovitð

Sonda vald

33. Sonda alevik, Aseri tee 8, 1700 m2, Maria Gvozdkova

34. Sonda alevik, Depoo 2, 1200 m2, Anna Rebane

35. Sonda alevik, Depoo 7, 1300 m2, Valve Veskus

36. Sonda alevik, Depoo 6, 1300 m2, Niina Raznoguzova

37. Sonda alevik, Karja 3, 1300 m2, Rain Salk

38. Sonda alevik, Laane 3, 1500 m2, Asta Nilk

39. Sonda alevik, Lembitu 20b, 1500 m2, Endel Alvet

40. Sonda alevik, Lembitu 31, 3000 m2, Helle Kallikorm, Kaido Antik, Raivo Trummar

41. Sonda alevik, Lembitu 52, 2800 m2, Valve Rikas

42. Sonda alevik, Lembitu 22, 1100 m2, Andrei Gävgänen

43. Sonda alevik, Lembitu 21, 1900 m2, Irina Runga

44. Sonda alevik, Posti 11, 1300 m2, Kalju Pungas

45. Sonda alevik, Vahe 4, 1200 m2, Hilda Ivaine

46. Varinurme küla, 0,47 ha, Oleg Petlitski

47. Varinurme küla, 3,58 ha, Riina Frolova

Toila vald

48. Martsa küla, AÜ Martsa Rand, krunt nr 43, 888 m 2, Kapitalina Piir

49. Toila alevik, Liiva 20, 1355 m2, Helgi Mäetaga

50. Toila alevik, Pikk 27, 568 m2, Hilda Puss

51. Toila alevik, Pikk 42, 945 m2, Arvo Lossi

52. Toila alevik, Pikk 45, 985 m2, Hans Neiland

53. Toila alevik, Uus 24, 2510 m2, Endel-Robert Murd

54. Toila alevik, Õuna 5, 989 m2, Agnes Kalvet

55. Voka alevik, Narva mnt 10, 2799 m2, Aivar Lembit

Vaivara vald

56. Peeterristi küla, 13,5 ha, Peeterristi küla, 5,6 ha, Albert Levonti

57. Peeterristi küla, 2 ha, Endel Siig

58. Peeterristi küla, 2,16 ha, Anna Johannes

* * *

Kohtla-Järve linn

1. Ahtme linnaosa, Altserva 1a, 1428 m2, AS Lukoil Eesti

2. Ahtme linnaosa, Sõpruse 48-2, 600 m2, Nikolai Kunnumäe

3. Järve linnaosa, Ehitajate 50, 576 m2, Ain Kiviorg

4. Järve linnaosa, Järve põik 3, 580 m 2, Lembit Roosimäe

5. Järve linnaosa, Mõisa tee 32, 599 m2 , Vladimir Gontðarov

6. Järve linnaosa, Sakala 15, 600 m2, Juri Kisseljov

7. Kukruse linnaosa, Võsa 42, 1200 m2, Reinhold Äri

8. Sompa linnaosa, Terase 7, 1193 m2, Vjatðeslav Novikov

9. Sompa linnaosa, Tuule 9, 1474 m2, Aleksander Aav

Püssi linn

10. Hõbepaju 44, 1532 m2, Hilje-Johanna Murula

11. Metsa 26, 1726 m2, Anna Sviridova

* * *

Ida-Viru kinnistusjaoskond

Alajõe vald

1. Karjamaa küla, 6,8 ha, Juri Ahmedov, Vassili Ahmedov, Ljubov Letitskaja, Viktor Lütter, Niina Tamm

2. Katase küla, 0,5 ha, Vitali Lütter

3. Uusküla küla, 1 ha, Klavdia Lantova, Aleksandr Tverskoi, Vladimir Tverskoi

4. Uusküla küla, 1519 m2, Vladislav Plistkin

5. Uusküla küla, Uusküla küla 3, 2397 m 2, Marina Hunt

6. Vasknarva küla, 3,7 ha, Vasknarva küla, 8 ha, Vassili Lupanov

7. Vasknarva küla, Vasknarva küla nr 43a, 1275 m 2, Dina Sujarova

Aseri vald

8. Aseriaru küla, 0,4 ha, Jaan Riimanson

Avinurme vald

9. Avinurme alevik, Rakvere 22, 1489 m2, Leino Kukk

10. Paadenurme küla, 8,16 ha, Milvi Aabrams

Iisaku vald

11. Kuru küla, 1213 m2, Rudolf Kalm

12. Kuru küla, 1539 m2, Valentina Galeðeva, Galina Romanova

13. Kuru küla, 6466 m2, Ludmilla Sikkar

14. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 15, 1239 m 2, Helmut Metspalu

15. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 1, 1351 m 2, Marina Puzinas

16. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 6, 677 m 2, Linda Räitsak, Enno Räitsak, Raul Räitsak

17. Tärivere küla, 13 992 m2, Õie Antonov

Illuka vald

18. Karoli küla, 4154 m2, Tatjana Prihhodko

19. Konsu küla, 10,72 ha, AS Puhatu Turvas

Jõhvi linn

20. Kungla 13, 600 m2, Loreida-Maria Nõlvak

21. Lennuki 35, 680 m2, Harri Torn

22. Ploomi 4, 600 m2, Moonika Eero, Ermo Eero

23. Raudtee 49, 587 m2, Niina Boljutskaja

Kohtla vald

24. Roodu küla, 19 037 m2, Ardi Molodov

25. Valaste küla, 4737 m2, Roman Johanson

26. Valaste küla, Tuuletare-36, 1302 m2, Ivan Sotnik

Lohusuu vald

27. Lohusuu alevik, Avinurme tee 41, 1592 m2, Olga Sotnitðenko

28. Lohusuu alevik, Avinurme tee 45a, 7155 m2, Liidia Ðmõgarjova

29. Lohusuu alevik, Kingu 5, 1,55 ha, Eldur Uuspalu

30. Lohusuu alevik, Põllu 28, 3941 m2, Natalja Tumanova

31. Tammispää küla, 2637 m2, Ivo Kask

32. Tammispää küla, 4020 m2, Vladimir Jartðuk

33. Liimala küla, 1,19 ha, Liimala küla, Purtse, 6,16 ha, Purtse küla, 0,76 ha, Anne Uibopuu

34. Liimala küla, Purtse küla, 16,7 ha, Liimala küla, 5,9 ha, Artur Tori

35. Lüganuse alevik, 7,2 ha, Aare Vent

Maidla vald

36. Uniküla küla, 6688 m2, Heiki Laanemäe

Narva-Jõesuu linn

37. Karja 15, 1200 m2, Tatjana Verjovkina

38. Kudruküla 25, 898 m2, Agrafena Timofejeva, Pavel Petrað

39. Kudruküla 26, 1260 m2, Aleksandra Gaponova

40. L. Koidula 40b, 1200 m2, Veera Putan

41. Mäe 47, 972 m2, Inga Samusseva, Gennadi Müürsepp

42. Nurme 54, 1239 m2, Natalja Hents

43. Nurme 7a, 1113 m2, Milvia Johannes

Toila vald

44. Konju küla, Kalda 10, 2550 m2, Toivo Tünni

45. Martsa küla, AÜ Kaasiku, krunt nr 24, 1394 m 2, Endel Eglit

46. Martsa küla, AÜ Martsa, krunt nr 15, 1205 m 2, Jekaterina Toomik

47. Toila alevik, Liiva 24, 4908 m2, Maire Piibar

48. Toila alevik, Nõlva 5, 2350 m2, Harri Laas

49. Toila alevik, Pikk 19, 1646 m2, Endel Pilder

50. Toila alevik, Pikk 40a, 1455 m2, Alfred Aman

Tudulinna vald

51. Kellassaare küla, 2,31 ha, Kellassaare küla, 2,86 ha, Kellassaare küla, 1,1 ha, Kellassaare küla, 3,04 ha, Sahargu küla, 2,11 ha, Sahargu küla, 3,78 ha, Olev Oja

52. Oonurme küla, 10,15 ha, Oonurme küla, 13,26 ha, Oonurme küla, 4,8 ha, Oonurme küla, 3,25 ha, Oonurme küla, 2,07 ha, Liis Vahtra

53. Oonurme küla, 34,5 ha, Oonurme küla, 4,8 ha, Külli Teearu, Kalev Roosiväli, Ain Erik

54. Tudulinna alevik, Kooli 13, 5653 m2, Enno Lumila

Vaivara vald

55. Peeterristi küla, 15 ha, Albert Levonti

56. Peeterristi küla, 26,7 ha, Vassili Vonti

57. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt V4, 694 m 2, Ivan Glebov

58. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 205, 588 m 2, Mihhail Muhhin

59. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 91, 539 m 2, Vladimir Mironov

60. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 202, 492 m 2, Vladimir Smirnov

61. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 345, 623 m 2, Juri Komin

62. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 383, 570 m 2, Aleksandr Burjakov

63. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 48, 565 m 2, Vitali Tðervjuk

64. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt 68, 485 m 2, Valentin Fomin

Kohtla-Järve kinnistusjaoskond

Kiviõli linn

1. Kuuse 27, 794 m2, Aivo Kannikka

2. Laste 1--1, 26 m2, Vladimir Larin

3. Laste 1--3, 26 m2, Vello Sai

4. Lepa tee 49, 957 m2, Olev Oja

5. Metsa 4a--11, 25 m2, Hille Filippova

6. Metsa 4a--16, 22 m2, Arno Malleus

7. Metsa 4a--12, 31 m2, Maido Agur

8. Metsa 4a--18, 22 m2, Endel Kask

9. Metsa 4a--23, 24 m2, Eino Rokko

10. Metsa 4a--5, 48 m2, Kalju Priks

11. Papli 20, 711 m2, Harri Laur

12. Sambla 11, 1475 m2, Elsa Paikles, Veera Paikles

13. Ahtme linnaosa, Jaaniku 33a, 628 m2, Oleg Rõssakov

14. Ahtme linnaosa, Kaja 5, 909 m2, Arved Lillak

15. Ahtme linnaosa, Sõpruse 49g, 98 m2, Anatoli Vähejaus

16. Ahtme linnaosa, Sõpruse 79, 700 m2, Linda Klimov

17. Ahtme linnaosa, Sõpruse 81, 800 m2, Johannes Mandel

18. Järve linnaosa, Järve 15, 703 m2 , Vilma Siiman

19. Järve linnaosa, Järve 28, 705 m2 , Johannes Palu

20. Järve linnaosa, Õuna 33, 1528 m2 , Lembit Sibrits

21. Karja 17, 554 m2, Pavel Sergeev

22. Sompa linnaosa, Terase 3a, 964 m2, Valentina Fjodorova

23. Sõpruse 52, 1200 m2, Feliks Mägin

Narva kinnistusjaoskond

Narva linn

1. AÜ Mebelðtðik, Laastu 88, 713 m 2, Niina Malinovskaja

* * *

Ida-Viru kinnistusjaoskond

Alajõe vald

1. Katase küla, SÜ Energia-10, 543 m2 , Arvo Sirel

2. Uusküla küla, SÜ Honga 1, 1160 m 2, Alfred Seppenin

Iisaku vald

3. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 18, 941 m 2, Külli Kõlvald

4. Varesmetsa küla, 290 000 m2, Eesti Vabariik, Sulev Kortin

Illuka vald

5. Konsu küla 3, 1137 m2, Jekaterina Arhipova

Jõhvi linn

6. Oru 21, 600 m2, Frantið Filippovitð, Stanislav Filippovitð

Kohtla vald

7. Kohtla küla, 131,9 ha, Eesti Vabariik

Lüganuse vald

8. Aa küla, 5,3 ha, Aa küla, 2,8 ha, Urmas Seppik

9. Lüganuse alevik, 6018 m2, Tõnu Lont

10. Voorepera küla, 3,5 ha, Urmas Seppik

Mäetaguse vald

11. Mäetaguse alevik, 2537 m2, Esta Reigo

12. Pagari küla, 2,19 ha, Gennadi Gunt

Narva-Jõesuu linn

13. L. Koidula 48, 1206 m2, Galina Zjuzina, Vjatðeslav Zjuzin, Alla Dmitrijeva

14. Meriküla, SÜ Lõke, maatükk nr 12, 1481 m 2, Natalja Mamtðits

15. Õnne 15, 1154 m2, Antonina Põhtina, Valentina Petratðkova

Toila vald

16. Toila alevik, Liiva 4, 678 m2, Õie Veinberg

Tudulinna vald

17. Rannapungerja küla, 7886 m2, Ivan Sokol

Vaivara vald

18. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt nr V2A, 372 m 2, Ljubov Titus

19. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt nr 143, 470 m 2, Gennadi Maslov

20. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt nr 221, 566 m 2, Gleb Nedbalski

21. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt nr 98, 477 m 2, Iraida Kuprina

22. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt nr 435, 711 m 2, Antonina Goba, Inga Konovalova, Aleksandr Konovalov

Kohtla-Järve kinnistusjaoskond

Kohtla-Järve linn

1. Ahtme linnaosa, Altserva 3d, 39 m2, Valeri Pampus

2. Ahtme mnt 35 korteriühistu: 3520 m2, Mart Laaniste, Ljudmila Kriðtofor, Natalja Jakovleva, Valentina Pogorelova, Elsa Piirits, Maria Pankova, Vassili Krasnõhh, Natalja Ðevtðenko, Jelena Dvoretskaja, Ljudmilla Pärn, Aleksei Zahharenkov, Valeri Zavaliðin, Liilia Medvedeva, Vadim Vorobjov, Sergei Podatov, Tamara Voitehhovskaja, Ulve Värimäe, Janelle Vister, Svetlana Sveþova, Valentina Lukoðeiko, Valentina Þukova, Igor Ðiðkov, Svetlana Ojamaa, Evi Loit, Vladimir Astapov, Olga Potapova, Tatjana Razmõslova, Sergei Surkov, Galina Sadovskaja, Eesti Vabariik, Irina Lukatsevitð, Natalia Meþennja, Antonina Griðukevitð, Jelena Solomonova, Tatjana Seppenen, Aleksandr Novitðkov, Valeri Krivodonov, Svetlana Kisseljova, Valentina Dzivak, Vladimir Artjuhh, Veera Trofimova, Svetlana Zubanova, Svetlana Kirikova, Nikolai Kapitonov, Svetlana Beljankina, Tatjana Jevsejeva, Jacklyn Viik, Liidia Terial, Irina Mehh, Kohtla-Järve Linnavalitsus, Margarita Volkova, Hille Estna, Tamara Baraðkova, Valentine Barkova

3. Järve linnaosa, Pärna 44a, 43 m2, Valdimir Ðapiro

4. Sompa linnaosa, Betooni 40, 1193 m2, Juri Timofejev

5. Sompa linnaosa, Ereda 29, 1209 m2, Aleksander Markovski

Narva kinnistusjaoskond

Narva linn

1. 26. Juuli 23, 608 m2, Silva Kupper

2. Paemurru 14, 1197 m2, Tatjana Leðtðova

3. Hane 25, AÜ Olginski, 523 m2, Antonina Ðirokova

4. Udu 254, AÜ Baltika, 1422 m2, Vladimir Rodionov

5. Oja 88, AÜ Baltika, 864 m2, Galina Nikolina

6. Palavuse 55, AÜ Baltika, 950 m2, Zinaida Lukjanova

7. Palavuse 45, AÜ Baltika, 950 m2, Esteri Sannamees

8. Kaluri 21, AÜ Energeetik-1, 632 m2 , Niina Menðenina

9. Mesilase 42, AÜ Energeetik-1, 626 m2 , Aleksandra Presnova

10. Mesilase 45, AÜ Energeetik-1, 645 m2 , Tatjana Rostovtseva

11. Õlelille 149, AÜ Gvozdika, 947 m2 , Valentina Petrotðenko

12. Laastu 75, AÜ Mebelðtðik, 446 m 2, Natalja Raaga

13. Vesiroosi 15, AÜ Metsaonnid, 728 m2 , Agnia Gontðarova

14. Marja 3, AÜ Metsaonnid, 556 m2, Anatoli Suhovei

15. Mesika 8, AÜ Metsaonnid, 561 m2, Maie Nelis

16. Nirgi 71, AÜ Ogonjok, 509 m2, Galina Lebedeva

17. Karu 162, AÜ Ogonjok, 811 m2, Maria Antipina

18. Lõuna 71, AÜ Oktoober, 870 m2 , Galina Beljankina

19. Lõuna 9, AÜ Oktoober, 909 m2 , Valentina Markova

20. Põhja 127, AÜ Oktoober, 1142 m2 , Jevgeni Danilov

21. Põhja 111, AÜ Oktoober, 1101 m2 , Zinaida Urbans

22. Tedre 35, AÜ Olginski, 996 m2, Konstantin Ojala

23. Kotka 21, AÜ Olginski, 523 m2, Evi Suurkaev

24. Leevikese 2, AÜ Olginski, 545 m2 , Aleksandra Barkanova

25. Luige 12, AÜ Olginski, 593 m2, Liina Fjodorova

26. Luige 26, AÜ Olginski, 574 m2, Ljubov Vassiljako

27. Lõokese 30, 522 m2, Zinaida Leonova

28. Tedre 29, AÜ Olginski, 671 m2, Albina Kudrjavtseva

29. Tedre 18, AÜ Olginski, 451 m2, Dekabrina Filatova

30. Väikesaare 20, AÜ Retðnoi, 521 m 2, Stanislav Zemskov

31. Väikesaare 2, AÜ Retðnoi, 507 m 2, Galina Nikitina

32. Okka 735, AÜ Rjabinka, 813 m2, Irina Hrurina

33. Nädala 69, AÜ Solnetðnoe, 699 m 2, Antonina Kukk

34. Aasa 11, AÜ Solnetðnoe, 703 m2 , Tatjana Tsarjova

35. Aiandi 118, AÜ Svetofor, 981 m2, Sirve Orehhova

36. Kaupluse 275, AÜ Svetofor, 714 m2 , Juri Katðalov

37. Pikk 25, AÜ Svetofor, 903 m2, Sergei Balõkov

38. Pikk 38, AÜ Svetofor, 943 m2, Julia Tamm

39. Suvila 263, AÜ Svetofor, 1085 m2 , Ljubov Borissova

40. Sõnajala 2, AÜ Tervis, 927 m2 , Aleksandr Sorokin

41. Jõe põik 2, 628 m2, Galina Krõlova

42. Mängu 16, 659 m2, Tatjana Simonova

43. Oru 23, 1027 m2, Rufina Fersel

44. Oru 41, 728 m2, Ivan Postolenko

45. Pikse 9, 660 m2, Valentina Nadejeva

46. Rakvere 23, 715 m2, Jekaterina Koþajeva

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Ida-Viru Maakohtu Kinnistusametile (Narva mnt 11, 41598 Jõhvi) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Jõgeva Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Jõgeva linn

1. Tulika 1--2, 265 m2, Kirsti Soosaar

2. Roosi 1b, 202 m2, Aide Rand, Arnold Kivik

3. Rohu 3, 923 m2, Viivi Kuusik

4. Aia 5, 850 m2, Herbert Valdson, Kersti Toit

5. Tulika 1--4, 265 m2, Tiit Gailan

6. Roosi 3, 750 m2, Leida-Marie Riibak

Jõgeva vald

7. Paduvere küla, Laane, 19,70 ha, Maris Paas

8. Jõgeva alevik, Linnumetsa 14, 1506 m2, Juhan Danneberg

9. Jõgeva alevik, Muru 3, 465 m2, Anne Valdmaa

10. Kurista küla, Mesika, 1966 m2, Heldur Laumets

11. Pedja küla, Kuuse, 9,8 ha, Ants Kuusk

Kasepää vald

12. Raja alevik, Liiva 6, 1457 m2, Nikolai Melnikov

13. Raja alevik, Kalda 61, 1024 m2, Aime Püvi

Pajusi vald

14. Mõisaküla ja Mõrtsi küla, Laugi, 54,89 ha, Milvi Altvälja

Pala vald

15. Ranna ja Sääritsa küla, Mareki, 4796 m2  + 3,9 ha, Urve Vikat

16. Haavakivi küla, Annuka, 30,5 ha, Tiiu Kokka

17. Assikvere küla, Joosepi, 11,7 ha, Indrek Päll

18. Nõva küla, Lombi, 19,6 ha, Anne Freienthal

19. Nõva küla, Kivistiku, 12,5 ha, Karl Mäe

Puurmani vald

20. Tammiku küla, Vana-Kaave, 26,3 ha, Karl-Raoul Põldmaa

21. Pikknurme küla, Peedo, 33,2 ha, Endel Peedo

22. Härjanurme küla, Tiidu, 5,33 ha, Marja Matsi

23. Jõune küla, Vene, 38,90 ha, Ülo Kuuskmäe

Saare vald

24. Tuulavere küla, Juhani-Eliase, 20 051 m2 , Karl-August Martin

Tabivere vald

25. Tabivere alevik, Voldi ja Valgma küla, Vabaduse, 43,66 ha, Eevi Aru

26. Koogi küla, Kirsi, 19,7 ha, Vaike Ratman

27. Valgma ja Õvanurme küla, Lombi, 17,2 ha, Urve Ernits, Merike Õunma

28. Pataste küla, Saburi IV, 15,4 ha, Valve Kadaja

29. Raigastvere küla, Kõlu, 2,48 ha, Tiiu Sarv

Torma vald

30. Sadala alevik, Sepa, 9020 m2, Koidula Sepa

* * *

Jõgeva linn

1. Mustvee mnt 4, 2890 m2, Aino Karusoo

2. Jaama 3, 1222 m2, Aino Karusoo

Mustvee linn

3. Narva 80, Jõe, 2883 m2, Mihhail Jerðov

4. Metsa tn, krunt 80, 33 237 m2, Kalle Lindvere

Põltsamaa linn

5. Põhja-Kaare 5, 1264 m2, Ülo Terep

6. Tuleviku põik 4, 553 m2, Elmine Meijel

7. Tamme 16, 2740 m2, Helga Kimmel

8. Lossi 51, 2111 m2, Maire Nevdubskaja

9. Kaare 26, 1316 m2, Lembit Velling

10. Käo 4, 1315 m2, Leo Mölder

11. Tallinna mnt 18, 3325 m2, Paul Reha

12. Tamme 7, 2022 m2, Elsa Pent, Leida Veermann

13. Kuperjanovi 12, 620 m2, AS Melior

14. K. A. Hermanni 25, 675 m2, Merike Moora

15. Pikk 53, 700 m2, Ülo Loik

16. Tamme 5, 1188 m2, Ene Läänesaar

17. Tehnika 12, 2009 m2, Neeme Hansschmidt, Raivo Lomp

18. Ringtee 1a/14, 51 m2, Vambola-Heldur Kasemets

19. Ringtee 1a/3, 101 m2, Rein Mäll

20. Lembitu 4, 711 m2, Milvi Vahul

21. Ringtee 1c/24, 54 m2, Endel Pajumägi

Jõgeva vald

22. Liivoja küla, Linnumetsa 33, 1670 m2, Tõnu Männik

23. Siimusti alevik, Siimusti 43, 1588 m2, Georgi Kopas

24. Mooritsa küla, Kase, 1,1 ha, Madis Mölder

Kasepää vald

25. Raja küla, Kalda 105, 1979 m2, Svetlana Fedina

Pajusi vald

26. Tõivere küla, Andrese, 14,15 ha, Endla Luigand

27. Tapiku küla, Katku, 26,61 ha, Valdik Laanemets

28. Pajusi küla, Trumbi, 12,5 ha, Ene Põder

Palamuse vald

29. Visusti küla, Lombi, 3,11 ha, Mati Vihtol

30. Rahivere küla, Virtsa, 16,0 ha, Valter Bloom

31. Visusti küla, Andrese, 2,33 ha, Andres Kaldoja

32. Palamuse alevik, Kalmistu 14, 3,57 ha, Kaido Veske

Puurmani vald

33. Puurmani alevik, Kalmuse, 1500 m2, Heljo Kalmus

34. Altnurga küla, Audoja, 1,5 ha, Hilja Randoja

35. Tõrve küla, Marguse, 6,2 ha, Harri Jalakas

Põltsamaa vald

36. Pauastvere küla, Aleksi, 0,99 ha, Niina Ellissaar, Vladimir Porkanen

37. Puduküla küla, Piibu I, 34,28 ha, Vello Kaselo

Saare vald

38. Odivere küla, Kambsu, 472 889 m2, Aino Orrak

39. Tarakvere küla, Lepa, 17,9 ha, Ellen Kuslap

Tabivere vald

40. Kaitsemõisa küla, Kivistiku, 4,74 ha, Maria Ðmutova

41. Kaiavere küla, Veski, 3,45 ha, Tõnu Keskküla

42. Valgma küla, Nukati, 3,82 ha, Lembit Tõnnov

Torma vald

43. Tõikvere ja Sätsuvere küla, Simo, 22,4 ha, Janek Einling

Saare ja Kasepää vald

44. Tarakvere küla ja Raja alevik, 3,7 ha, 2146 m 2, Pjotr Jodkin

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Jõgeva Maakohtu Kinnistusametile (Pargi 1, 48306 Jõgeva) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Järva Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Paide linn

1. Karja 6, 630 m2, Silvia Klimenjuk

2. Kastani 11, 1128 m2, Peeter Beet

3. Raudtee 12, 818 m2, Hilja Sirotina

4. Vainu 29, 803 m2, Eevi Merilo

5. Vainu 35, 653 m2, Ester Vooremäe

6. Väike-Aia 30, 4948 m2, korteriomandid: Leili Lepp, Pille Uusjärv, Arved Halg, Aime-Liis Sääsk, Liidia Villik, Pille Lehemets, Meeme Rummi, Irma Pentla, Klarissa Langenbraun, Arvo Jokst, Maimu Liplap, Rutt Mihkelson, Kristiina Herodes, Elle Tikker, Liidia Moleva, Helga Maasikas, Taima Andruse, Aino Teder, Jüri Kuusmann, Sirje Ainjärv, Matti Orumaa, Peet Kaljuste, Leo Schkiperov, Elfriede-Marie Ivanova, Elbe Metsatalu, Hendrik Vahter, Ellen Aarde, Kai Mesikepp, Õie Vaalu, Anne Uustalu, Martin Aasa, Hannes Aasa, Alma Kuusvald, Asta Mandel, Urve Urb, Halfin Magsum, Elmo Tischler, Rein Seire, Dimitri Golovkov, Maire Ott, Aili Rebas, Virve Punapart, Rein Vaher, Urmas Allas, Siina Trutin, Monika-Aino Jõesaar, Hilda Teral, Leo Korva, Ivo Nurklik, Anu Salandi, Anne Pajupuu, Mihail Kekkonen, Arvi Kaasik, Liina Molotovskaja, Milvi Laanemets, Lembit Haavasalu, Hindrek Krabi, Marju Sklave, Kalle Kriisa, Adele Massa, Valentina Persidski, Helmut Oja, Lii Linnamäe, Eveli Jaksi, Jaan Timmermann, Linda Saarik, Virko Lepmets, Marje Niinep, Marta Videl, Aime Allorg, Aksel Sõnajalg, Valve Sikut, Asta Raag, Sirje Jõgi, Liina Herem, Maimu Vantsi, Edvi Kruuse, Aleksandr Aleksejev, Grete Kallas, Aliide Raidma, Evi Enno, Milvi Tuimann, Asta Susi, Meeta Ilves, Leeve Koobas

Türi linn

7. Kastani 13, 595 m2, Toivo Porval

8. Kastani 15, 685 m2, Arvo Otsason

9. Kastani 17, 698 m2, Paavo Raidal

10. Marjamaa põik 28, 1376 m2, Viktor Mundi

11. Metsa 12, 697 m2, Külli Muruväli

12. Nooruse 8, 1170 m2, Lembit Pall

13. Puiestee 11, 1245 m2, Lidia Lillak

14. Puiestee 11a, 1238 m2, Aksenia Sipria

15. Vainu 4, 1945 m2, Aino Kaev

16. Viljandi 72, 887 m2, Saima Mäesalu

Albu vald

17. Ahula küla, Volli, 0,18 ha, Edith Räni

18. Järva-Madise küla, Korva, 4,6 ha, Sirje Ugam

19. Peedu küla, Kreisbergi, 1,8 ha, Eve Kreisberg

Ambla vald

20. Mägise küla, Tooma, 19 975 m2, Kalju Toomas

21. Reinevere küla, Mardi, 50 ha, Mart Older

Imavere vald

22. Imavere küla, Konna, 0,64 ha, Annely Rull

23. Imavere küla, Tuti, 0,38 ha, Adele Lettens

Koeru vald

24. Vao küla, Õuna, 0,48 ha, Õilme Määrmann

Koigi vald

25. Vaali küla, Asko, 44,1 ha, Raivo Pajuman

26. Ülejõe küla, Söödi, 10,9 ha, Elvi Roosi

Oisu vald

27. Oisu alevik, Põllu 5, 0,16 ha, Kalju Kuldkepp

28. Retla küla, Eilase, 8,93 ha, Maksim Laev

29. Retla küla, Vahe, 7,51 ha, Ants Kaiv

30. Saareotsa küla, Kooli, 35,7 ha, Linda Lengert

31. Saareotsa küla, Oru, 7,8 ha, Maimo Rang

32. Väljaotsa küla, Muruvälja, 49,6 ha, Ilmar Surva

Paide vald

33. Sargvere küla, Sõstra, 0,34 ha, Elfriede Pannel

34. Viraksaare küla, Saare 32, 1011 m2, Maria Tchouikina

Väätsa vald

35. Aasuvälja küla, Idmari, 7,44 ha, Aili Varbe

36. Aasuvälja küla, Kõrgemäe, 0,81 ha, Oskar Rajasalu

37. Lõõla küla, Kuuse, 1,4 ha, Jelena Poremskaja

38. Lõõla küla, Miitjani, 2,1 ha, Maria Miitjan

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Järva Maakohtu Kinnistusametile (Pärnu 58, 72712 Paide) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Lääne Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Haapsalu linn

1. Holmi-Kallas 20, 5446 m2, AS Lääne Kalur

2. Jaama 11, 1490 m2, AS Lääne Kalur

3. Jalaka 106, 605 m2, Toivo Aardemaa

4. Kaluri 5, 697 m2, Silva Siil

5. Kaluri 21, 269 m2, AS Lääne Kalur

6. Kaluri 28, 1340 m2, AS Lääne Kalur

7. Koidula 28, 502 m2, Malle Päri

8. Lembitu 4, 730 m2, August Einaste

9. Tamme 10a, 872 m2, AS Haapsalu EPT

10. Turu 11, 1803 m2, AS Svejo Carpets 1/3, OÜ PVMP-EX 2/3

11. Ungru tee 2, 1967 m2, Silvi Tarang

12. Uus 9/11, 922 m2, Hülme Saag 2/5, Heljo Teppor 3/5

13. Westmeri 2, 2470 m2, AS Lääne Kalur

14. Westmeri 3, 2343 m2, AS Lääne Kalur

15. Õpetaja 3a, 594 m2, Aime Edasi 1/2, Eimar Edasi 1/2

Hanila vald

16. Nehatu küla, Jaagu, 8,4 ha, Marje Tiido 1/2, Evi Vister 1/2

Kullamaa vald

17. Kullamaa küla, Rohuaia I, 2715 m2, Janno Lepalaan

18. Kullamaa küla, Metsaääre, 6,2 ha, Ilmar Soodla

19. Liivi küla, Selja I, 50,0 ha, Valdek Leht

20. Liivi küla, Kasemäe, 49,5 ha, Virve Leht

21. Silla küla, Lepiku, 6,3 ha, Ants Kriisa

Lihula linn

22. Pioneeri 22, 3140 m2, Vaike Teesaar

23. Vee 16, 2592 m2, Aivar Rehe

Martna vald

24. Väike-Lähtru küla, Kirikumõisa elamu, 0,62 ha, Enno Rüütel

Noarootsi vald

25. Dirhami küla, Liivalahe, 2,8 ha, Ulla Pauline Urefalk

26. Elbiku küla, Jaani, 0,3 ha, Jaan Piberman

27. Höbringi küla, Kasemetsa, 5,3 ha, Margus Lehmus

28. Väike-Nõmmküla küla, Vahtra, 3,8 ha, Selma-Edna Kõiv

29. Österby küla, Ambos, 51,7 ha, Harry Laanemets

Nõva vald

30. Hindaste küla, Keldri, 14,5 ha, Lea Erit

31. Nõva küla, Kissa, 0,62 ha, Helju Sääma

32. Peraküla küla, Laanemetsa, 5,9 ha, Tiit Randla

33. Variku küla, Undisoo, 3,6 ha, Tiiu Unt

Oru vald

34. Ingküla küla, Söödi, 2,0 ha, Reet Heinmets

35. Salajõe küla, Juhani, 0,34 ha, Adele Kreek

36. Salajõe küla, Tooma, 1,78 ha, Aune Meelind

37. Uugla küla, Aida, 1,72 ha, Harda Einlo

Ridala vald

38. Herjava küla, Looduse V-15, 0,15 ha, Valentin Budraitis

39. Herjava küla, Valteri, 0,1 ha, Valter Puda

40. Herjava küla, Redis-3, 1550 m2, Helga Ainsoo

41. Kiideva küla, Lugusta, 0,56 ha, Sirje Kala 1/2, Tarmo Korp 1/2

42. Kiideva küla, Kopaniidu, 2,8 ha, Feliks Spuul

43. Kolila küla, Tale, 1,17 ha, Miralda Mihkelson

44. Kolila küla, Noksi, 43,6 ha, Helju-Silvija Kruusmäe

45. Lannuste küla, Jaanimäe, 2,5 ha, Urve Kabel

46. Mäeküla küla, Puraviku-10, 0,19 ha, Janne Tüür

47. Mäeküla küla, Puraviku-20, 0,14 ha, Janno Lepalaan

48. Paralepa alevik, Ööbiku-7, 730 m2, Sergei Potapov

49. Puiatu küla, Pootsi, 11,1 ha, Aita Oks

50. Puise küla, Vahevälja, 6,9 ha, Harri Karjane

51. Pusku küla, Tormilind-8, 1180 m2, Kalju Kais

52. Rohuküla küla, Hallika, 32,8 ha, Maie Bergman 1/3, Enno Hallek 1/3, Heino Hallek 1/3

53. Rohuküla küla, Rohuküla-3, 0,52 ha, Ljubov Melnikova

54. Tanska küla, Uue-Mihkli, 2,0 ha, Ilvi Mets

55. Topu küla, Sirmik-9, 1583 m2, Üllar Anni

56. Saardu küla, Välja, 42,3 ha, Linda Haarjõe 1/3, Avo Männik 1/3, Kaie Trepp 1/3

57. Sinalepa küla, Vaduma, 4,0 ha, Tiiu Kurisman

58. Vilkla küla, Mõtsi, 12,8 ha, Adeele Prignits

59. Võnnu küla, Hiiemäe, 1,5 ha, Adeele Roes

Risti vald

60. Jaakna küla, Männiku, 12,4 ha, Mare Raba

61. Jaakna küla, Hindreku, 86,9 ha, Andrus Reinsoo

62. Kuijõe küla, Nõmme, 24,9 ha, Sirje Leppmaa

63. Risti alevik, Jaama 3, 1,21 ha, Heldi Edela 1/3, Nele Silagava 1/3, Ela Tudeberg 1/3

64. Risti alevik, Paldiski mnt 2, 0,92 ha, Heldi Edela 1/3, Nele Silagava 1/3, Ela Tudeberg 1/3

Vormsi vald

65. Diby küla, Kadaka, 0,77 ha, AS Eesti Talleks

66. Norrby küla, Bertas, 3,31 ha, Heldur Soeson

67. Norrby küla, Mans, 7,94 ha, Alfred Soeson

* * *

Haapsalu linn

Pargi 2/2, 2998 m2, korteriomandid:

1. Elvi Heinorg

2. Erna Idla

3. Karl Eriks

4. Ameeta Allmere

5. Kristina Ruhno

6. Tiina Kõiv

7. Endel Toomsalu

8. Helgi Medell

* * *

Haapsalu linn

1. Jaama 26, 247 m2, Ats Notton

2. Kopli 21, 1134 m2, Rein Nurk

3. Niine 6, 2011 m2, OÜ PVMP-EX

4. Nurme 1, 3980 m2, OÜ PVMP-EX

Kullamaa vald

5. Kullamaa küla, Paepealse, 1,0 ha, Tiia Topper

6. Liivi küla, Liiamaa, 20,2 ha, Vello Tohter

Lihula linn

7. Karja 6, 2006 m2, Ants Urb

Lihula vald

8. Alaküla küla, Pärna, 0,7 ha, Peeter Vjatkin

Martna vald

9. Suure-Lähtru küla, Keldri, 3,8 ha, Enno Mölder

Noarootsi vald

10. Dirhami küla, Reinu, 0,22 ha, Rein Megel

11. Elbiku küla, Prosta, 1,0 ha, Leonard Teral

12. Tahu küla, Mere, 12,4 ha, Toomas Loik

Oru vald

13. Oru küla, Männi I, 13,5 ha, Kalju Maide

14. Saunja küla, Mangu, 8,8 ha, Helene-Benita Kaup

15. Seljaküla küla, Kopli, 31,07 ha, Mihkel Likk

Ridala vald

16. Haeska küla, Lauda, 0,77 ha, Vello Pruul 1/2, Eino Valgemäe 1/2

17. Haeska küla, Tomba, 7,9 ha, Anne Andrejeva

18. Haeska küla, Palli II, 14,0 ha, Heindri Victerpal

19. Haeska küla, Uustalu, 4,9 ha, Vilve Vichterpal

20. Kiideva küla, Põldemäe, 5,6 ha, Urve-Vilma Randma

21. Kiviküla küla, Tooma-Jaani, 0,67 ha, Alma Lamp

22. Kiviküla küla, Tooma, 20,5 ha, Alma Lamp 2/9, Elvo Lamp 2/9, Erich Lamp 2/9, Valdo Luisk 2/9, Endel Maripuu 1/9

23. Puise küla, Pruuli I, 0,4 ha, Aino Aarniste 3/4, Maaja Küüra 1/4

24. Puise küla, Pruuli II, 16,9 ha, Maaja Küüra 1/2, Salme Laande 1/2

25. Pusku küla, Tormilind-19, 750 m2, Iivi Tamm

26. Tanska küla, Kadaka-12, 0,39 ha, Enn Lepistu

27. Topu küla, Viigi-21, 2071 m2, Kalle Tiisma

28. Uuemõisa küla, Tammemetsa, 1,8 ha, Hindrik Vahter

Taebla vald

29. Kedre küla, Uuetoa, 0,6 ha, Karin Merilo

30. Koela küla, Tõnu I, 11,6 ha, Ain Prangel

31. Palivere alevik, Haapsalu mnt 6a-10, 940 m2 , Ahto Sats

32. Palivere alevik, Põllu 10a, 644 m2, Jüri Hiiesalu 1/10, Toivo Kelkka 1/10, Aime Kuusemäe 1/10, Ivar Kääramees 1/10, Kuno Laug 1/10, Gennadi Levoðkin 1/10, Kaarel Ots 1/10, Eduard Rätsep 1/10, Nadeþda Ðtðerbakova 1/10, OÜ Audiitorbüroo Roosimaa ja Soots 1/10

* * *

Haapsalu linn

1. Võnnu 36, 1047 m2, korteriomand: Aleksandra Karatsentseva, Galina Kanivets, Kaja Rand, Maire Gilden

2. Lembitu 14, 1514 m2, korteriomand: Leili-Therese Boitðenko, Ellen Kurisman, Ivika Ots, Sulev Ummus, Tiit Saar, Tamara Kulabuhhova, Vello Vaistla, Linda Viiberg, Toomas Tee

3. Niine põik 2, 1093 m2, korteriomand: Silvi-Ellen Õismaa, Aleksander Selge, Kaljo Silde, Alide Sirensky, Elvi Anni, Einart Seeman, Maili Eero, Natalia Särg, Sergei Savtðenko

4. Tamme 23, 1120 m2, korteriomand: Tarmo Niinemets, Galina Tee, Harri Tau, Kairit Krikk, Viktor Poretðenski, Rita Hein, Helve Uustalu, Mati Tooma, Merike Köösel, Aino Krikk, Vello Nõupuu, Vladimir Parbus

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Lääne Maakohtu Kinnistusametile (Sadama 21, Haapsalu) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Lääne-Viru Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Avanduse vald

1. Avanduse küla, 3,29 ha, Harry Peil

Haljala vald

2. Auküla küla, 42,97 ha, Auküla küla, 2,17 ha, Maire Leetberg

3. Essu küla, 0,77 ha, Heinar Aasumäe

4. Essu küla, 6,49 ha, Ilmar Tõnurist

5. Haljala alevik, 0,69 ha, Raivo Luukas

6. Haljala alevik, 1767 m2, Marika Sootaga

7. Haljala alevik, 2,14 ha, Ivo Vainola

8. Kõldu küla, 4,96 ha, Sirje Veerme

9. Liiguste küla, 7,34 ha, Anne Põrm

10. Põdruse küla, 0,42 ha, Asta Meekler

11. Põdruse küla, 3,7 ha, Elfrida Tamm

12. Sauste küla, 2,97 ha, Sauste küla, 3,74 ha, Albert Pakkonen

Kadrina vald

13. Ridaküla küla, 7,54 ha, Helgi Mooses

Rakvere linn

14. Eha 2, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 815 m 2, Illar Kukk

15. Kõrre 3, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 940 m 2, Peep Kärp

16. Mäe 23, 879 m2, Marta Bankova

17. Rägavere tee 73a, 902 m2, Silver Vaade

18. Vahtra pst 39, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 587 m 2, Elju Floren

19. Vahtra pst 35, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 591 m 2, Arvi Partonen

20. Õli 18, 1073 m2, Elfride Ojamets

Rägavere vald

21. Kantküla küla, 0,47 ha, Ellen-Marie Võtti

22. Viru-Kabala küla, 0,17 ha, Kalju Võtti

Vihula vald

23. Lauli küla, 2,62 ha, Juhan Muttika

Vinni vald

24. Kadila küla, 48,93 ha, Valdur Janno

25. Kakumäe küla, 0,25 ha, Kakumäe küla, 0,27 ha, Lembit Kilm

26. Kakumäe küla, 0,93 ha, Aare Ust

27. Kakumäe küla, 1,11 ha, Kalju Urban

Võsu vald

28. Võsu alevik, Mere 53, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 2670 m 2, Andre Polt, Silver Polt, Edgar Polt

29. Võsu alevik, Mere 60, 875 m2, Annely Märtin, Agnes Märtin

Väike-Maarja vald

30. Kiltsi alevik, Uuemõisa küla, 11,64 ha, Toomas Erikson

* * *

Haljala vald

1. Kavastu küla, 1,04 ha, Erich Põldoja

2. Liiguste küla, 0,61 ha, Leonid Fiveger

Kadrina vald

3. Ama küla, 19,1 ha, Endel Maamägi

4. Loobu küla, 10,22 ha, Ene Pihol

5. Ridaküla küla, 41,68 ha, Lembit Müntser

6. Ridaküla küla, 5 ha, Indrek Taal

7. Vandu küla, 49,05 ha, Andres Lindam

Laekvere vald

8. Rahkla küla, 0,38 ha, Urmas Siim

9. Rahkla küla, 10,29 ha, Tõnu Sibolt

10. Rahkla küla, 10,67 ha, Urmas Siim

Rakvere linn

11. Kauri 21, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 900 m 2, Igor Hudik

12. Lubja 6, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 860 m 2, Juhan Ambus

13. Lääne 4, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 820 m 2, Ralf Kobin

14. Mäe 25, 895 m2, Ille Laks

Rakvere vald

15. Päide küla, 2 ha, Askor Vasiljev

Rägavere vald

16. Kõrma küla, 15,01 ha, Üllar Inno

17. Nurkse küla, 27,24 ha, Viivi Jõgiste

18. Viru-Kabala küla, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 2,1 ha, Stanislav Simonenko

Saksi vald

19. Saksi küla, 31,6 ha, Eino Kirsch

Sõmeru vald

20. Sõmeru alevik, Luha 6, 1938 m2, Rein Hussar

Vihula vald

21. Rutja küla, 9,15 ha, Malle Palm

22. Vergi küla, 2,4 ha, Pihlaspea küla, 1,9 ha, Vergi küla, 2,5 ha, Vergi küla, 3,1 ha, Lalli Randoja

Vinni vald

23. Kadila küla, 2,32 ha, Kalmer Mets

24. Kakumäe küla, 0,39 ha, Kakumäe küla, 0,48 ha, Krista Afanasjeva

25. Kehala küla, 9,39 ha, Jakko Kuldmaa

26. Tudu alevik, 16,2 ha, Tudu alevik, 8,1 ha, Kaukvere küla, 13 ha, Olev Põdersalu

27. Veadla küla, 6,69 ha, Tiit Raatma

Viru-Nigula vald

28. Pada küla, 1,57 ha, Jaanus Soolep

Võsu vald

29. Võsu alevik, Pargi 1, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 750 m 2, Silvi Eenmaa, Aivar Eenmaa

Väike-Maarja vald

30. Vorsti küla, 1,26 ha, Õie Midt

* * *

Haljala vald

1. Essu küla, 1,41 ha, Jaanus Põld

2. Haljala alevik, Uus 4, 1838 m2, Tõnu Lutter

3. Haljala alevik, Võsu mnt 21, 2084 m2, Elle Salak

4. Kavastu küla, 1,04 ha, Nikolai Jenajev

5. Kavastu küla, 5,36 ha, Eini Kilk

6. Lihulõpe küla, 3,6 ha, Lihulõpe küla, 13 ha, Kisuvere küla, 14 ha, Anton Maiblum

7. Liiguste küla, 5,14 ha, Liiguste küla, 5,41 ha, Anne Põrm

Rägavere vald

8. Põlula küla, 8,16 ha, Aasuvälja küla, 1,61 ha, Põlula küla, 2,41 ha, Alf Vakker

9. Ulvi küla, 3,21 ha, Ulvi küla, 3,54 ha, Ulvi küla, 0,89 ha, Ants Allikma

Saksi vald

10. Saiakopli küla, 18,43 ha, Arvo Ojasoo

11. Saiakopli küla, 4,18 ha, Saiakopli küla, 2,36 ha, Helga Kallau

Tamsalu linn

12. Tehnika 2, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 39 107 m 2, Tamsalu EPT AS

Tamsalu vald

13. Assamalla küla, 11,45 ha, Assamalla küla, 26,31 ha, Leo Lindre

14. Uudeküla küla, 4,42 ha, Jüri Uudeküll, Ants Uudeküll

Vinni vald

15. Tudu alevik, 32,3 ha, Jaagup Põdersalu

* * *

Avanduse vald

1. Kärsa küla, 23,72 ha, Tiit Vahter

2. Käru küla, 42,93 ha, Valter Vaarik

Laekvere vald

3. Muuga küla, 4,54 ha, Muuga küla, 7,6 ha, Rajaküla küla, 19,06 ha, Maria Luise Frese

4. Muuga küla, 7,54 ha, Edgar Tikk

5. Rajaküla küla, 9,95 ha, Manivalde Õis

6. Sootaguse küla, 8,91 ha, Sootaguse küla, 4,24 ha, Helle Lavone

Rakvere linn

7. Kaevu 3, 602 m2, Aime Herne

8. Kesk 19, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 822 m 2, Valve Rulli

9. Kivi 8, 583 m2, Eesi Herne

10. Rähni 22, 875 m2, Priit Pegonen

11. Vahtra pst 6, 598 m2, Virve Hüüs

12. Võidu 59, 1565 m2, Kalle Roostik

Rägavere vald

13. Nõmmise küla, 1,37 ha, Riho Koppel

Sõmeru vald

14. Rahkla küla, 29,27 ha, Mati Errild

15. Uhtna küla, 0,57 ha, Richard Upsi

Tapa linn

16. Hommiku pst 8, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 600 m 2, Enda Midt

17. Jaani 38, 948 m2, Eduard Serk

18. Kalda 3, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1480 m 2, Natalja Safronova

19. Paide mnt 48, 721 m2, Nikolai Aldybaev

20. Piiri 5, 1597 m2, Aili Valdaru

21. Pikk 39, 1836 m2, Linda-Elisabeth Laanemets, Magda-Vilhelmine Mätlik

Vihula vald

22. Annikvere küla, 1314 m2, Madis Rossmann

Vinni vald

23. Kakumäe küla, 1,36 ha, Eldur Undrest

24. Kannastiku küla, 1,97 ha, Eila Viilup

25. Kaukvere küla, 13,59 ha, Tiit Kelk

26. Mõdriku küla, 6408 m2, Aksel Noormägi

27. Suigu küla, 66,34 ha, Ants Lill

28. Vetiku ja Piira küla, 31,54 ha, Mati Rohtsalu

29. Paasküla küla, 0,25 ha, Villu Säkk

Võsu vald

30. Võsu alevik, Laine 5, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1200 m 2, Tõnu Leppik

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Lääne-Viru Maakohtu Kinnistusametile (Tallinna 21, 44308 Rakvere, tel 232 25 900, faks 232 25 902, vastuvõtuajad T, K, N 9--13) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Põlva Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Kanepi vald

1. Kaagvere küla, 17 ha, Kaagvere küla, 1,2 ha, Aresi Metsma, Ilmar Metsma

2. Kanepi alevik, 1853 m2, Kanepi alevik, 225 m 2, Laine Jalas

3. Karste küla, 1,5 ha, Karste küla, 9,6 ha, Karste küla, 2,7 ha, Elle Kroon

4. Peetrimõisa küla, 4,7 ha, Peetrimõisa küla, 0,2 ha, Vambola Allas

5. Piigandi küla, 24 561 m2, Jaan Ansmann

Kõlleste vald

6. Ihamaru küla, 25 536 m2, Imbi Heinla

Mikitamäe vald

7. Kahkva küla, 12,1 ha, Ruute Arna, Lilli Piksööt, Luule Zirk

8. Selise küla, 0,73 ha, Maria Parksepp

Mooste vald

9. Jaanimõisa küla, 3 ha, Jaanimõisa küla, 2,2 ha, Jaanimõisa küla, 4,9 ha, Jaanimõisa küla, 1,4 ha, Rainer Siitoja

10. Jaanimõisa küla, 3,6 ha, Kauksi küla, 6,2 ha, Kauksi küla, 0,9 ha, Urmas Sillamäe

11. Jaanimõisa küla, 4,5 ha, Jaanimõisa küla, 5,2 ha, Jaanimõisa küla, 2,9 ha, Rutt Nutt

12. Kaaru küla, 22 440 m2, Helju-Miralda Järv

13. Kadaja küla, 12,7 ha, Kadaja küla, 6,5 ha, Milvi Elmik, Malle Kurusk

14. Laho küla, 12,9 ha, Terepi küla, 4,2 ha, Tiit Rämmar

15. Säässaare küla, 8,3 ha, Viive Tiirik

Orava vald

16. Kliima küla, 13,4 ha, Heino Katte

Põlva linn

17. Kesk 21, 2402 m2, Põlva linn

18. Kesk 25, 28 565 m2, Põlva linn

19. Kesk 8, 710 m2, Põlva linn

20. Põllu 8, 1175 m2, Loore-Silvia Elias

21. Kesk 3, 1171 m2, Põlva linn

22. Kesk 5, 1249 m2, Põlva linn

23. Uus 3, 2529 m2, Põlva linn

24. Võru 1, 2032 m2, Põlva linn

Põlva vald

25. Adiste küla, 4,07 ha, Adiste küla, 17,2 ha, Adiste küla, 2,3 ha, Eoste küla, 3,6 ha, Taimi Peets

26. Eoste küla, 3,6 ha, Taimi Peets

27. Himmaste küla, 11 251 m2, Himmaste küla, 1235 m2, Abel Käis

28. Lutsu küla, 10 ha, Lutsu küla, 5,3 ha, Lutsu küla, 7,1 ha, Kalju Tobreluts

29. Lutsu küla, 10 818 m2, Kalmer Lina

30. Mammaste küla, 1384 m2, Maria Kergand

31. Mammaste küla, 15,4 ha, Mammaste küla, 11,6 ha, Isolde Männiste

32. Meemaste küla, 8,8 ha, Meemaste küla, 6,7 ha, Meemaste küla, 3 ha, Helju Saarepuu

33. Metste küla, 7168 m2, Sulev Maltsar

34. Tromsi küla, 318 424 m2, Aivar Kuusik

Räpina linn

35. Põllu 8, 1117 m2, Karl Feller

36. Tamme 3, 1839 m2, Lembit Oksar

Veriora vald

37. Jõeveere küla, 11,8 ha, Heldur Saag, Valve Saag

38. Pahtpää küla, 0,2 ha, AS Eesti Gaas

39. Väike-Veersku küla, 28,5 ha, Maret Häidesk, Erich Udumäe

Värska vald

40. Nedsaja küla, 54 581 m2, Malle Aigro, Matti Alve

41. Nedsaja küla, 94 882 m2, Malle Aigro, Matti Alve

42. Pattina küla, 4,9 ha, Volli Sarv

43. Väike-Rõsna küla, 6,3 ha, Väike-Rõsna küla, 1,6 ha, Kalju Otsaru

44. Väike-Rõsna küla, 3,2 ha, Maria Saarde

* * *

Kõlleste vald

1. Veski küla, 17 324 m2, Margarita Majak

Laheda vald

2. Mustajõe küla, 5 ha, Lembit Kusma

3. Naruski küla, 1,8 ha, Naruski küla, 1,2 ha, Emilie Koskoja

Mikitamäe vald

4. Mikitamäe küla, 0,62 ha, Aare Laaneots, Elmar Teresk

Mooste vald

5. Kauksi küla, 22 993 m2, Kaie Suits

Orava vald

6. Jantra küla, 18,3 ha, Roland Rauba

7. Kamnitsa küla, 11,2 ha, Kamnitsa küla, 19 ha, Olar Järvloo

8. Kliima küla, 2,2 ha, Kliima küla, 5,7 ha, Kliima küla, 2,3 ha, Kliima küla, 4,6 ha, Raini Pahkla, Kalevi Sillaots

9. Lepassaare küla, 18,8 ha, Lepassaare küla, 1,4 ha, Hella-Galja Luik

10. Orava küla, 12,1 ha, Avo Helk

11. Rõssa küla, 14,5 ha, Värska vald, Nedsaja küla, 9,8 ha, Evald Pähn

12. Tamme küla, 5,4 ha, Elvine Klaas

Põlva linn

13. Jaama 3, 546 m2, Aino-Agate Juks

14. Kesk 17, 1740 m2, OÜ Haapsalu Kodukaup

Põlva vald

15. Eoste küla, 1,9 ha, Vanaküla küla, 1,6 ha, Vanaküla küla, 9,8 ha, Tiit Matson

16. Himmaste küla, 4,1 ha, Himmaste küla, 9 ha, Lidia Hurt

17. Lutsu küla, 94 751 m2, Õie Sing

18. Metste küla, 13,5 ha, Metste küla, 6,2 ha, Melaine Jaaska

19. Soesaare küla, 2,3 ha, Soesaare küla, 3,5 ha, Ivar Hämelane

20. Soesaare küla, 90 963 m2, Soesaare küla, 63 753 m2, Helgi Teder

Räpina linn

21. Oja 12, 1114 m2, Jegor Vassiljev

22. Oja 29, 3779 m2, Mart Plakso

23. Raigla mnt 15, 1383 m2, Aimer Zirk

24. Sireli 8, 1698 m2, Roland Salomon, Jaan Oja, Eha Solman, Jana Puistaja

25. Võõpsu mnt 2, 1781 m2, Valentine Uibo

Räpina vald

26. Pindi küla, 1,8 ha, Pindi küla, 4,7 ha, Elar Ivanov

27. Pindi küla, 3 ha, Pindi küla, 2,6 ha, Manni Ojakivi

28. Pindi küla, 3,9 ha, Ants Rahe, Villem Rahe

29. Pääsna küla, 5,4 ha, Pääsna küla, 46,6 ha, Ilmar Kivisild

30. Raigla küla, 11 936 m2, Heivi Soidla

31. Sillapää küla, 1609 m2, Valentina Narruskberg

32. Sillapää küla, 2687 m2, Kaie Matson

33. Suure-Veerksu küla, 14,6 ha, Suure-Veerksu küla, 4,6 ha, Suure-Veerksu küla, 14,4 ha, Väino Zupsmann

34. Võõpsu alevik, 1125 m2, Leo Utter

Valgjärve vald

35. Saverna küla, 12 355 ha, Andres Meitsar

36. Sirvaste küla, 3,8 ha, Veera Proos

Vastse-Kuuste vald

37. Padari küla, 2,6 ha, Ljubov Linnamägi

38. Padari küla, 7,6 ha, Vello Kana

Veriora vald

39. Veriora alevik, 1927 m2, Heino Mähar

Värska vald

40. Kolodavitsa küla, 9 ha, Kolodavitsa küla, 27,3 ha, Kolodavitsa küla, 2,6 ha, Kolodavitsa küla, 3 ha, Kolodavitsa küla, 1,9 ha, Heino Katte

41. Litvina küla, 2,5 ha, Ulitina küla, 25,4 ha, Villu Perve

42. Nedsaja küla, 3 ha, Nedsaja küla, 9,5 ha, Nedsaja küla, 15,5 ha, Anna Säro, Volli Säro

43. Saabolda küla, 1 ha, Pattina küla, 1,6 ha, Pattina küla, 8,3 ha, Maria Martihina

44. Saabolda küla, 12,1 ha, Saabolda küla, 10,8 ha, Stepan Kullasaar, Nikolai Kullasaar

45. Saabolda küla, 2,8 ha, Nadezda Laimets

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Lääne-Viru Maakohtu Kinnistusametile (Tallinna 21, 44308 Rakvere, tel 232 25 900, faks 232 25 902, vastuvõtuajad T, K, N 9--13) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Rapla Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Juuru vald

1. Hõreda küla, Kasemäe I, 6,5 ha, Kehtna vald, Ingliste küla, Kasemäe I, 14 ha, Rapla vald, Oola küla, Kasemäe I, 6,4 ha, Andres Pärn

Järvakandi vald

2. Järvakandi alev, Nõlva 18a, 1916 m2 , Meelis Tomson, Ahti Arak

Kaiu vald

3. Suurekivi küla, Kuuse, 9,2 ha, Anti Kullap

4. Tamsi küla, Kamarahansu, 3,7 ha, Henno Parker

Kehtna vald

5. Eidapere alevik, Männi 11, 1525 m2, Enno Bender

6. Kalbu küla, Kohtra, 0,5 ha, Evald Vaikna

7. Kastna küla, Mihkli-Hansu, 26,8 ha, Kastna küla, Mihkli-Hansu, 1,2 ha, Kastna küla, Mihkli-Hansu, 8,3 ha, Anton Kaal

8. Kõrbja küla, Päri, 61 ha, Olev Juurik

9. Laeste küla, Viljandi, 9,2 ha, Laeste küla, Viljandi, 2,8 ha, Laeste küla, Viljandi, 4,7 ha, Laeste küla, Viljandi, 4,7 ha, Ahekõnnu küla, Viljandi, 12,4 ha, Atko Heinsalu

10. Lelle alevik, Rohu 8, 6119 m2, Leida Ehala

11. Lelle alevik, Sputniku 28, 3222 m2, Ilmar-Arved Künnapuu

12. Linnaaluste küla, Hangu, 15,1 ha, Linnaaluste küla, Hangu, 1,9 ha, Liisi Pettai

13. Paluküla küla, Sepahindreku, 24 ha, Saarepõllu küla, Sepahindreku, 5,6 ha, Armilde Valner

Kohila vald

14. Adila küla, Rohuallika II, 0,8 ha, Armont Sunni

15. Aespa küla, AÜ Ikarus, krunt nr 37, 983 m2 , Endel Parts

16. Aespa küla, Metsavaikus-65, 1103 m2, Eduard Kondraðev

17. Lohu küla, Pihlaka, 0,6 ha, Lohu küla, Pihlaka, 20,4 ha, Kadri Ellervee

18. Lümandu küla, Ulja, 12,7 ha, Lümandu küla, Ulja, 17,8 ha, Sutlema küla, Ulja, 14,5 ha, Mati Schleicher

19. Pihali küla, Matsoni, 12,3 ha, Pihali küla, Matsoni, 18,7 ha, Mati Reidma, Raido Reidma

20. Urge küla, Sadam-57, 1288 m2, Valeri Ossipov

Käru vald

21. Kullimaa küla, Suurehaua, 1,5 ha, Valentina Kontsova

22. Kõdu küla, Turumetsa, 31,7 ha, Rein Pari

23. Kädva küla, Karjavälja, 28,1 ha, Meelis Vist

24. Kädva küla, Paju, 20,3 ha, Asta Vääranen

25. Kädva küla, Remmelga, 2,7 ha, Kändliku küla, Remmelga, 7,8 ha, Rein Gross

26. Kändliku küla, Järve, 2,5 ha, Jugan Kauler

27. Käru alevik, Aia 5, 1495 m2, Aare Saia, Külli Saia

28. Käru alevik, Jaama 16, 4659 m2, Jüri Palling

29. Käru alevik, Jõe 15, 1620 m2, Lilian Kadakas

Loodna vald

30. Luiste küla, Moisina, 6,2 ha, Luiste küla, Moisina, 5,5 ha, Aili Kukk

31. Teenuse küla, Ohtla Oja, 3,6 ha, Raido Saul

Märjamaa vald

32. Tolli küla, Allika, 10,4 ha, Juhan Malmberg

33. Vaimõisa küla, Taga-Õisva II, 18 140 m 2, Igor Tðegurov

Raikküla vald

34. Keo küla, Sobli, 17,8 ha, Erich Võrahanso

35. Nõmmemetsa küla, Neeme, 4,8 ha, Ants Siniallik

36. Pühatu küla, Pärna, 28 ha, Hilda Taal

37. Raikküla küla, Haljema, 3,8 ha, Hillar Riisalu

38. Raikküla küla, Kuusemäe, 8,6 ha, Raikküla küla, Kuusemäe, 8,64 ha, Raikküla küla, Kuusemäe, 3,09 m2, Matti Riisna

Rapla linn

39. Kevade 2, 5519 m2, Kevade 4a, 4013 m 2, Õilme Kaal

40. Koidu 11a--4, 38 m2, Aivar Susi

41. Muruplatsi 6, 570 m2, Toomas Tiitso

42. Side 12, 1602 m2, Riho Jakobson

43. Viljandi mnt 5, 1682 m2, Boris Bõstrov

44. Välja 36, 1930 m2, Richard Lang

Rapla vald

45. Kalevi küla, Kalda, 11,1 ha, Sikeldi küla, Kalda, 6,3 ha, Maie Ilumäe

46. Kuusiku-Nõmme küla, Altsaare, 28,7 ha, Kuusiku-Nõmme küla, Altsaare, 16,2 ha, Kuusiku-Nõmme küla, Altsaare, 4,9 ha, Kalju Rannamäe

47. Oola küla, Kruusiaugu, 3,4 ha, Lenne Vahtmäe

* * *

Juuru vald

1. Atla küla, Karskemäe, 8,5 ha, Atla küla, Karskemäe, 4,5 ha, Leo Rüütalu

Kaiu vald

2. Karitsa küla, Alttoa, 7,1 ha, Karitsa küla, Alttoa, 9,6 ha, Karitsa küla, Alttoa, 6,7 ha, Karitsa küla, Alttoa, 2,4 ha, Helmut Nurk

3. Suurekivi küla, Uuepargi, 20,2 ha, Suurekivi küla, Uuepargi, 11,9 ha, Rein Pekkermann

4. Tamsi küla, Alt-Hansu, 16,8 ha, Tamsi küla, Alt-Hansu, 16 ha, Tamsi küla, Alt-Hansu, 7,3 ha, Tamsi küla, Alt-Hansu, 5,9 ha, Helene Hea

Kehtna vald

5. Eidapere alevik, Tuule tee 1, 1531 m2, Maia Pajula

6. Haakla küla, Kõrgemäe, 25,8 ha, Haakla küla, Kõrgemäe, 17,5 ha, Vootele Hansen

7. Ingliste küla, Jõekalda, 4007 m2, Heino Linamägi

8. Kaerepere küla, Uus-Liivaku, 3024 m2, Urmas Päärma

9. Koogiste küla, Tootsi, 43 ha, Kai Võigemast

10. Lelle alevik, Sputniku 10, 1582 m2, Maie Neemelo, Valve Osolainen

11. Lokuta küla, Kaasiku, 25,5 ha, Arne Lips

12. Mukri küla, Vanaõue, 22,3 ha, Oskar Reinaus

13. Pae küla, Lame, 7,8 ha, Pae küla, Lame, 23,3 ha, Mati Radiko

14. Reonda küla, Karupahna, 28,2 ha, Reonda küla, Karupahna, 7,6 ha, Elmar Pertel

Kohila vald

15. Aespa küla, AÜ Rosinka-4, 9530 m2, Ljudmilla Salijeva

16. Aespa küla, Metsavaikus-24, 1453 m2, Margarita Belaja

17. Rabivere küla, Vana-Kumla, 6 ha, Urmas Kukk

18. Urge küla, Sadam-49, 1105 m2, Nikolai Sarviro

19. Vilivere küla, Siimu II, 2,7 ha, Heini Haljasorg

Loodna vald

20. Laukna küla, Mini-Priit 10, 4826 m2, Saima Kuusberg

21. Laukna küla, Mini-Priit 11, 2911 m2, Eve Kuld

22. Maidla küla, Sipelga, 16,4 ha, Ago Kirsipuu

Märjamaa vald

23. Märjamaa alev, Lauluväljaku 7, 1190 m2, Heljo Visnu, Jüri Visnu, Kalju Visnu, Tiiu Veske

24. Märjamaa alev, Nurme 10, 1192 m2, Signe Burmeister, Erik Kiisa

25. Märjamaa alev, Nurme 14, 306 m2, Ado Tomingas

26. Märjamaa alev, Pikk 1, 1200 m2, Hugo Lukas

27. Kasti küla, elamu nr 7, 4491 m2, Märt Arula, Mai Kantsik, Katrin Mitt, Heino Oja, Linda Kullassaar, Riina Roosioja, Heli Lehto, Olev Kütt

28. Lümandu küla, Allika, 5098 m2, Meida Toomesaar

Rapla linn

29. Kastani 14, 50 m2, OÜ Rapla Termo

30. Kastani 3a, 6891 m2 + 76 m 2, OÜ Rapla Termo

31. Koidu 20a, 229 m2, OÜ Rapla Termo

32. Lepiku 19, 3926 m2, OÜ Rapla Termo

33. Metsapargi 1a, 99 m2, OÜ Rapla Termo

34. Metsapargi 3, 100 m2, OÜ Rapla Termo

35. Metsapargi 4, 5614 m2, Ellen Kaluhina, Andrus Volga, Tiia Susi, Viivi Tomingas, Moonika Kutser, Svjatoslav Ðkarlatjuk, Ene Tamsalu, Vladimir Starikov, Koit Soots, Toivo Ert, Raissa Borissova, Raivo Rebane, Astrid Schutting, Heli-Laine Luikmäe, Ruslan Münt, Mare Leega, Ülo Viru, Urmas Poola, Heljo Klaas, Taivo Kutser, Rein Sirel, Anne Soomre, Ülle Raidma, Rein Pajunurm

36. Viljandi mnt 68, 1196 m2, Jaanus Mõttus

Rapla vald

37. Oela küla, Kolimuse, 24,4 ha, Oela küla, Kolimuse, 10,6 ha, Oela küla, Kolimuse, 10,2 ha, Oela küla, Kolimuse, 8,3 ha, Enn Rosenthal

38. Uusküla küla, Kivi 10, 1217 m2, Maimu Pihlak

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Rapla Maakohtu Kinnistusametile (Tallinna mnt 14, 79513 Rapla, tel 248 94 409, faks 248 94 409, vastuvõtuajad T, K 9--13; N 9--13, 14--16) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Saare Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Kaarma vald

1. Jõe küla, Kaasiku, 15,5 ha, Jõe küla, Kaasiku, 15,2 ha, Jõe küla, Kaasiku, 0,82 ha, Clara Neggo

2. Tahula küla, Tassi, 28,77 ha, Tahula küla, Tassi, 5,38 ha, Aare-Hillar Tass

Kihelkonna vald

3. Kallaste küla, Jõgede, 9651 m2, Arteemi Väärtnõu

4. Kihelkonna alevik, Valla 8, 13 066 m2, Kalju Algo

5. Lätiniidi küla, Viiu, 5,68 ha, Lätiniidi küla, Viiu, 5,85 ha, Elga Kester

6. Rootsiküla küla, Metsa I, 17,42 ha, Rootsiküla küla, Metsa I, 5,5 ha, Rootsiküla küla, Metsa I, 6,09 ha, Kaljo Metsmaa, Olev Metsmaa, Sulev Metsmaa, Ants Metsmaa

7. Rootsiküla küla, Saare, 14,01 ha, Enno Tahk

8. Tagamõisa küla, Kanarohu, 8,67 ha, Linda-Rosine Meri

9. Viki küla, Hendriku I, 2,08 ha, Rein Sepp

Kuressaare linn

10. Kalevi 11, 1014 m2, Rein Tiitma

11. Kelluka 2, 1022 m2, Meelis Lonn

12. Kevade 26, 811 m2, Helle Kiil

13. Koidu 15, 1695 m2, Hilda Vesik

14. Kullerkupu 1, 1116 m2, Õnne Kane

15. Pärna 9, 912 m2, Vello Räim

16. Saue 6a, 905 m2, Udo Kremm

17. Traktori 11, 594 m2, Aino Opp

18. Uus-Roomassaare 35a, 4715 m2, AS Espak

Kuressaare vald

19. Aste alevik, AÜ Õun, krunt nr 14, 1040 m 2, Toomas Janu

20. Lahe küla, Marise, 775 m2, Lahe küla, Marise, 238 m2, Aare Reinmaa

21. Laheküla küla, Koplimäe, 1018 m2 , Peeter Kao

22. Mändjala küla, AÜ Metsa, krunt nr 17, 1152 m 2, Tiit Aua

23. Mändajala küla, AÜ Metsa, krunt nr 8, 0,15 ha, Lembit Murd

24. Mändjala küla, Raa, 663 m2, Lea Lumiste

25. Viira küla, Konnamätta, 0,9 ha, Marta Vakk

Leisi vald

26. Angla küla, Vähitiigi, 3,5 ha, Jaan Ärmus

27. Murika küla, Tuhkana-Ranna, 6,28 ha, Pöitse küla, Tuhkana-Ranna, 5,59 ha, Härta Ollerma

Lümanda vald

28. Kotlandi küla, Härjamaa II, 19,16 ha, Kotlandi küla, Härjamaa II, 7 ha, Ivi Pihlakas

Muhu vald

29. Kallaste küla, Kauniaugu, 5,24 ha, Oskar Saarkoppel

30. Koguva küla, Jaagu, 1,39 ha, Hilja Tüür

31. Koguva küla, Väljamihkli, 0,91 ha, Koguva küla, Väljamihkli, 5,03 ha, Koguva küla, Väljamihkli, 9,02 ha, Luule Karlsson, Lea Schmuul, Matti Schmuul, Ilme Schmuul Paulin

32. Laheküla, küla, Lauri II, 7,09 ha, Tambet Randmets, Sulev Randmets, Anne Randmets, Kaljo Randmets

33. Levalõpme küla, Eriko, 7,59 ha, Toomas Mikkor

34. Pärase küla, Jüri, 6,38 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 6,09 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 2,55 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 0,09 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 5,09 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 10,57 ha, Vanamõisa küla, Jüri, 12,12 ha, Laheküla küla, Jüri, 7,79 ha, Nurme küla, Jüri, 1,2 ha, Kalvin Jürjestaust

35. Pärase küla, Seljamaa, 2,11 ha, Vanamõisa küla, Seljamaa, 4,68 ha, Vanamõisa küla, Seljamaa, 3,25 ha, Vanamõisa küla, Seljamaa, 3,05 ha, Kaljo Randmets

36. Vahtraste küla, Uielõo, 6594 m2, Enn Roose

37. Vanamõisa küla, Lauri, 0,54 ha, Vanamõisa küla, Lauri, 4,38 ha, Vanamõisa küla, Lauri, 2,54 ha, Vanamõisa küla, Lauri, 3,01 ha, Anne Randmets

38. Vanamõisa küla, Matsi-Laasu, 9,76 ha, Vanamõisa küla, Matsi-Laasu, 19,34 ha, Vanamõisa küla, Matsi-Laasu, 9,08 ha, Laheküla küla, Matsi-Laasu, 7,15 ha, Jüri Ling

39. Vanamõisa küla, Randla, 5,54 ha, Vanamõisa küla, Randla, 1,07 ha, Vanamõisa küla, Randla, 3,06 ha, Vanamõisa küla, Randla, 3,02 ha, Sulev Randmets

40. Vanamõisa küla, Ranna, 3,64 ha, Vanamõisa küla, Ranna, 3,21 ha, Vanamõisa küla, Ranna, 3,03 ha, Tambet Randmets

41. Vanamõisa küla, Silla, 0,68 ha, Vanamõisa küla, Silla, 0,57 ha, Kati Saaremäel

42. Vanamõisa küla, Tähvena, 19,15 ha, Vanamõisa küla, Tähvena, 7,97 ha, Laheküla küla, Tähvena, 2,41 ha, Aima Tuust

43. Vanamõisa küla, Vana-Silla, 7,04 ha, Vanamõisa küla, Vana-Silla, 4,03 ha, Laheküla küla, Vana-Silla, 2,08 ha, Valve Väärtnõu, Orm Kirikal

Mustjala vald

44. Ninase küla, Seebi, 2 ha, Ninase küla, Seebi, 0,42 ha, Salme Harjus

45. Võhma küla, Lembri, 0,9 ha, Võhma küla, Lembri, 4 ha, Võhma küla, Lembri, 6,7 ha, Harald Kallas

Orissaare vald

46. Orissaare alevik, Rahu 9, 1198 m2, Jaanus Väin

Pihtla vald

47. Kailuka küla, Lauda, 12 184 m2, Kailuka küla, Lauda, 6741 m2, Maimi Raudsepp

48. Reo küla, Lepiku, 14,9 ha, Reo küla, Lepiku, 2,5 ha, Reo küla, Lepiku, 3,3 ha, Villi Lepik

Pöide vald

49. Muraja küla, Puinuma, 8,99 ha, Muraja küla, Puinuma, 0,42 ha, Eimar Sepp

Salme vald

50. Möldri küla, Pärnpõllu, 8,55 ha, Möldri küla, Pärnpõllu, 2,97 ha, Möldri küla, Pärnpõllu, 0,66 ha, Möldri küla, Pärnpõllu, 0,21 ha, Elfi Valge

Valjala vald

51. Kallemäe küla, Kalda, 7,47 ha, Margus Kald

52. Kõnnu küla, Raadi-Reinu, 6,1 ha, Vilidu küla, Raadi-Reinu, 11,15 ha, Lööne küla, Raadi-Reinu, 10,09 ha, Kõnnu küla, Raadi-Reinu, 2,55 ha, Helgi Sirel

53. Rannaküla küla, Lõugu-Niidi, 6,35 ha, Aime Janhunen

54. Siiksaare küla, Jaagu, 17,16 ha, Siiksaare küla, Jaagu, 10,01 ha, Siiksaare küla, Jaagu, 7,38 ha, Siiksaare küla, Jaagu, 0,76 ha, Siiksaare küla, Jaagu, 3,84 ha, Siiksaare küla, Jaagu, 0,25 ha, Alkmar Tõnisots

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Saare Maakohtu Kinnistusametile (pk 241, Lossi 4a, 93802 Kuressaare, tel 245 33 075, faks 245 53 424, vastuvõtuajad T, N 9--13; K 13--17) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Tallinna Linnakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Anija vald

1. Raudoja küla, 2694 m2, Heli Kõmmus

2. Vikipalu küla, 1008 m2, Signe Arras

3. Vikipalu küla, 1020 m2, Oleg Bosenko

4. Vikipalu küla, 1024 m2, Aune Vilkre

Harku vald

5. Naage küla, 1106 m2, Harri Ellart

6. Rannamõisa küla, 1341 m2, Triin Soone

7. Suurupi küla, 1075 m2, Reinhard Kristiansen

8. Suurupi küla, 1590 m2, Valentina Tðernõðeva

9. Suurupi küla, 693 m2, Olga Jüristo

10. Suurupi küla, 972 m2, Irina Lukaðevitð

11. Türisalu küla, 1153 m2, Erna Mering

12. Vääna-Jõesuu küla, 1118 m2, Raissa Solovjova

Jõelähtme vald

13. Haapse küla, 1054 m2, Toivo Viidemann

14. Iru küla, 1503 m2, Natalja Sedova

15. Uusküla küla, 1310 m2, Mati Mathiesen

16. Uusküla küla, 915 m2, Eha Kurvits

Keila linn

17. Kase 3, 668 m2, Vello Mänd

18. Koidu 59, 600 m2, Kaie Baum

19. Oksa 3, 547 m2, Uno Puusepp

20. Teaduse 18, 1115 m2, Virve-Lende Ellert

Keila vald

21. Käesalu küla, 1013 m2, Illar Rannik

22. Käesalu küla, 1115 m2, Igor Krjukov

23. Laulasmaa küla, 2196 m2, Marina Trapido

24. Laulasmaa küla, 2500 m2, Sirje Maiväli

25. Laulasmaa küla, 2716 m2, Sergei Aleksejev

26. Nahkjala küla, 9884 m2, Evi Sõstramäe

27. Niitvälja küla, 4525 m2, August Part

28. Tuulna küla, 1315 m2, Vello Lugna

29. Valkse küla, 2195 m2, Tõnu Tibbing

Kernu vald

30. Kaasiku küla, 1227 m2, Helju Suurkask

31. Kibuna küla, 1162 m2, Ingrid-Aurelie Koka

32. Kibuna küla, 1163 m2, Valeri Hirvone

33. Kibuna küla, 872 m2, Vjatðeslav Ohotnik

34. Laitse küla, 740 m2, Viktor Sadovnikov

Kiili vald

35. Kiili alevik, Sausti tee 1, 5028 m2, Annely Mõttus

36. Luige küla, 1622 ha, Velda Varimõis

37. Luige küla, 1855 m2, Nadezda Krõlova-Muraðova

38. Luige küla, 3673 m2, Anne-Marie Kirsimäe

39. Luige küla, 875 m2, Vadim Semikine (Vadim Semikin)

Kuusalu vald

40. Vahastu küla, 1665 m2, Sergei Meluzov

Loksa linn

41. Lõuna 9, 2352 m2, Aivar Jürimets

Maardu linn

42. Karikakra tee 54 / Lõikheina tee 9, 1103 m 2, Taissija Pepenova

43. Karitsa 32, 1109 m2, Galina Andilevko

44. Kivilille 9, 1010 m2, Larissa Geller

45. Liivakivi 14, 940 m2, Irina Kalutskih

46. Lõikheina tee 7, 1070 m2, Votele Tõsine

47. Ohaka tee 3, 818 m2, Elsa Kütt

48. Oravasaba tee 19, 849 m2, Astra Veeäär

49. Pirnipuu põik 6, 856 m2, Alevtina Kudrjavtseva

50. Porrulaugu 12, 1037 m2, Galina Ðmitkova

51. Raudkivi 4, 949 m2, Irina Chelepouguina

52. Ränikivi 5, 1015 m2, Tiia Siir

53. Sõõrkakra põik 19, 857 m2, Einar Viikmaa

54. Uus-Muuga pst 21, 991 m2, Veniamin Danilin

55. Veehoidla 22, 1001 m2, Nadeþda Zlobina

56. Viljapuu pst 17, 780 m2, Väino Koppel

57. Võra tee 4, 834 m2, Ivan Ðapoval

58. Väriheina tee 3, 856 m2, Natalja Gerassenkova

Raasiku vald

59. Aruküla alevik, 2948 m2, Renee Peegel

60. Aruküla alevik, 3912 m2, Vaike-Veelaine Mättas

61. Aruküla alevik, 5173 m2, Vaike-Veelaine Mättas

62. Aruküla alevik, 5491 m2, Vaike-Veelaine Mättas

63. Raasiku alevik, Jaama 9, 1540 m2, Toivo Tänover

Rae vald

64. Aaviku küla, 1761 m2, Jüri Kraam

65. Kadaka küla, 3,94 ha, Margit Hanni, Heino Uusaed

66. Patika küla, 1462 m2, Tõnu Hirsik

67. Vaskjala küla, 1705 m2, Irja Ivarinen

68. Vaskjala küla, 712 m2, Nina Alimova

Saue linn

69. Sooja 6, 2650 m2, AS Sauko

70. Töö pst 27, 839 m2, Maksim Jefimtðuk

Saue vald

71. Laagri alevik, 1568 m2, Erich-Johannes Klamp

72. Maidla küla, Jõe 5, 1758 m2  + 878 m2, Helmut Reiss

73. Vatsla küla, 998 m2, Sirje Luik

Vasalemma vald

74. Vasalemma alevik, 1200 m2, Lembit Lahi

Viimsi vald

75. Miiduranna küla, Lahe tee 12, 1575 m2, Helju Tuulmets

76. Muuga küla, 849 m2, Antonina Stepanova

77. Pringi küla, 1043 m2, Vello Meristo

78. Püünsi küla, 1103 m2, Ilma Tiedemann

79. Püünsi küla, 1265 m2, Taimi Kuuskaru

80. Püünsi küla, 1326 m2, Heino-Aleksander Heinassaar

81. Randvere küla, 1007 m2, Eduard Rebane

82. Randvere küla, 1032 m2, Kulla Ring

83. Randvere küla, 1046 m2, Maido Põder

84. Randvere küla, 1066 m2, Heljo Adelbert

85. Randvere küla, 1184 m2, Nelly Puudist

86. Randvere küla, 1221 m2, Urmas Vain

87. Randvere küla, 1277 m2, Peet Sulg

88. Randvere küla, 867 m2, Ellen Sternhofn

* * *

Tallinn

1. Aasa 2, 564 m2, Asta Loopere, Marten Loopere

2. Astangu 29c, 1961 m2, Gert Klaaser, Eda Kosenkranius Sikkemäe

3. Haava 14, 822 m2, Evi-Lea Saumaa

4. Harku 16, 1376 m2, Kaido Berting, Lia-Marie Berting, Georg Seim

5. Hõimu 11a, 593 m2, Silvia Zilbert

6. Ilmarise 43, 600 m2, Ahti Sillat, Linda Sillat

7. Järveotsa tee 14a, 11 648 m2, Aita Aule

8. Kaevu 19 / Haava 37, 1901 m2 , Salme Tellas

9. Kakumäe tee 27, 2395 m2, Maret Klaamas

10. Keemia 27b, 1342 m2, Rita Viitmann, Veljo Viitmann

11. Kohtu 6, 1731 m2, Eesti Vabariik

12. Laane 6 / Lauliku 39, 1832 m2 , Ants-Enni Rõõmusoks, Arvo Rõõmusoks

13. Laulu 7, 2807 m2, Helgi Gustafsson, Anne Ilves

14. Mäekalda 7, 1735 m2, Jaan Kurusoo

15. Männiku tee 50 / Kaitse 7, 922 m 2, Aino Joa, Anneli Raudvee

16. Neeme 2, 680 m2, Ants Joorits, Aino Pärnits

17. Olevi 15, 1846 m2, Fred-Ivar Reikop

18. Purde 16 / Jaaniku 12, 899 m2 , Vello Pikkoja

19. Põllu 80, 594 m2, Peeter Þagel

20. Pärnu mnt 388a, 20 515 m2, Hiiu Kaubahoovi OÜ

21. Pärnu mnt 388, 4384 m2, OÜ Lektrol, OÜ Rekton Invest

22. Salu tee 8, 1367 m2, Aime Kreis

23. Sirge 6, 1200 m2, Helle Klanberg

24. Tartu mnt 53, 1246 m2, Kiirlaenude & Kinnisvara AS

25. Vabaduse pst 14, 1844 m2, Helgi Liin, Ants Kotkas

* * *

Aegviidu vald

1. Aegviidu alev, 1200 m2, Vilma Keller

2. Aegviidu alev, 2880 m2, Urmas Keller

Anija vald

3. Ülejõe küla, 3312 m2, Vello Niilo

Harku vald

4. Muraste küla, 1125 m2, Leonid Aunapu

5. Muraste küla, 966 m2, Tiit-Guido Koppel

6. Suurupi küla, 2836 m2, Jüri Rimmel

7. Viti küla, 1201 m2, Ivar Nurste

Jõelähtme vald

8. Iru küla, 1251 m2, Endrik Aardemäe

Kernu vald

9. Kabila küla, 2021 m2, Rene Tunga

10. Kibuna küla, 1079 m2, Regina Panina

11. Metsanurga küla, 1503 m2, Vadim Ignatjev

Kiili vald

12. Kiili alevik, 1493 m2, Aavo Roodla

13. Luige küla, 1097 m2, Olev Kalle

14. Luige küla, 1266 m2, Juta Arikainen

15. Luige küla, 1697 m2, Villem Laas

16. Luige küla, 3380 m2, Aino Ivkov

Kuusalu vald

17. Salmistu küla, 10 622 m2, Leida Maipuu, Mait Maipuu

18. Salmistu küla, 1171 m2, Urmas Viirmaa

19. Sigula küla, 0,3 ha, Dina Jefanova

Maardu linn

20. Liivakivi 13, 730 m2, Ljudmila Filinkova

21. Uus-Muuga pst 56, 972 m2, Astra-Dagmar Lukk

22. Viljapuu pst 61, 850 m2, Arnold Reinik

Tallinn

23. Lehola 23a, 908 m2, Erki Tint, Kätlin Tint

Padise vald

24. Alliklepa küla, 8,8 ha, Alliklepa küla, 10,6 ha, Lehte Heyman, Viia Edholm, Agda Söderström

Rae vald

25. Patika küla, 1379 m2, Lauri Värk

Saku vald

26. Metsanurme küla, 0,25 ha, Alo Sirp, Ivar Sirp

27. Metsanurme küla, 0,28 ha, Lui Sirp

28. Metsanurme küla, 0,29 ha, Alo Sirp, Ivar Sirp

29. Metsanurme küla, 0,3 ha, Alo Sirp, Ivar Sirp, Lui Sirp

30. Metsanurme küla, 0,36 ha, Lui Sirp

31. Metsanurme küla, 2,31 ha, Alo Sirp, Ivar Sirp, Lui Sirp

32. Metsanurme küla, 9789 m2, Alo Sirp, Ivar Sirp, Lui Sirp

33. Rahula küla, 24,54 ha, Juhan Tarve

Saue vald

34. Vatsla küla, 1176 m2, Svetlana Kuzmuk

35. Vatsla küla, 982 m2, Viktor Zahharov

Viimsi vald

36. Haabneeme alevik, 1662 m2, Natalja Sokoluhina

37. Haabneeme alevik, 991 m2, Andrus Möllits

38. Metsakasti küla, 1140 m2, Raili Hüür

39. Pringi küla, 1380 m2, Vambola Kivisaar

40. Pringi küla, 1727 m2, Sulev Alas

41. Pringi küla, 1881 m2, Edgar Aguraiuja

42. Pringi küla, Tuule tee 10, 1170 m2, Kai Timmusk, Kristel Timmusk, Tanel Timmusk

43. Randvere küla, 1014 m2, Anu Kruus

44. Randvere küla, 1169 m2, Irina Hamidullina

45. Randvere küla, 874 m2, Meeta Mägi

46. Randvere küla, 936 m2, Galina Potepalova

47. Randvere küla, 952 m2, Tiina Talijärv

48. Randvere küla, 974 m2, Eha Rikberg, Eve Kümnik

* * *

Tallinn

1. Aate 10, 600 m2, Heido Ots, Heli Ots

2. E. Vilde tee 155a, 3032 m2, AS Temiir

3. Ehitajate tee 2, 1848 m2, Eesti Vabariik

4. Hiiu 8a, 839 m2, Aune Jürisoo

5. Kadaka pst 14 / Lõo 9, 595 m2 , Maie Tarma, Raul Tarma

6. Kastani 21 / Päikese pst 26a, 599 m 2, Herbert Lass

7. Keeru tee 16 / Nõo tee 22, 883 m 2, Niina Miðtðenko

8. Kressi tee 31, 600 m2, Viktor Jaakman

9. Kumalase 3, 591 m2, Hugo Reiman

10. Köömne 30, 781 m2, Therje Prohorova, Konstantin Prohhorov

11. Maikellukese 46a, 1345 m2, Regina Glebova

12. Mängu 2 / Kirde 6, 1751 m2 , Guido Rajalo

13. Niidu tee 22, 1079 m2, Lembit Liivo

14. Nurme 29a, 630 m2, Toomas Lepasaar

15. Põllu 104, 1150 m2, Gersti Soopõld

16. Pärnunt 458 / Õitse 2a, 2093 m 2, Voldemar Reiman

Raasiku vald

17. Matka tee 22, 1032 m2, Aino Koch

18. Vanemuise 77, 824 m2, Viive Nigu

Tallinn

19. Rahumäe tee 11, 1441 m2, Kaisa Puustak

20. Rao 10, 599 m2, Rein Tulver

21. Rebase 29a, 472 m2, Viktor Klaus

22. Rohula 13a, 1099 m2, Paavo Juga

23. Sihi 137, 2596 m2, Leili Messimas

24. Sisaski 76, 887 m2, Maris Marandi

25. Tanuma 18, 599 m2, Sirje Karu, Tiit Karu

26. Tähetorni 3, 916 m2, Heino Lõo, Helgi Toom

27. Vabaduse pst 143a / Laulu 1, 1689 m 2, Anne Roosipõld

28. Vabarna tee 56, 600 m2, Linda Kubber

29. Vabaõhukooli tee 56, 3268 m2, Yves Kapper

30. Vabriku 27 / Graniidi 29, 935 m2 , Elsa-Alfrida Roos

31. Vahe 8, 1126 m2, Vivi Kaleviste, Karin Oja

32. Valgevase 1, 549 m2, Astra Andreller, Maie Andreller, Lea Reino, Eva Valksaar

33. Vana-Mustamäe tn, 1944 m2, Helve Pehme, Jüri Pehme, Regina Sild

34. Vääna 10, 1078 m2, Ilmar Kroonmann, Aita Prodo

35. Vääna 32, 894 m2, Lehte-Õie Pärtma

* * *

Tallinn

1. Arnika tee 41, 600 m2, Heljo-Liili Kaivo

2. Kaasiku 10, 1166 m2, Edgar Niinepuu, Maie Koks

3. Kummeli tee 6, 600 m2, Mari Pakosta

4. Kuremarja 4 / Mahla 46, 599 m2 , Hilda Ruusmaa, Anu Ruusmaa

5. Kõivu tee 16, 600 m2, Taivo Sillar

6. Lemmiku 20, 1196 m2, Mare Lipping

7. Mooni 107, 3279 m2, Arne-Andres Lokko

8. Pärnu mnt 181a, 67 m2, Jaan Rohtla

9. Pärnu mnt 342, 1253 m2, Peeter Tõnurist

10. Rästa 17, 1804 m2, Rudolf Matt

11. Tolmuka tee 24 / Aianduse tee 29, 600 m 2, Evald Brenner

12. Tähe 10, 567 m2, Toomas Klementi

13. Tüve 17, 600 m2, Heino-Ulrich Tammemäe

14. Tüve 29/7, 381 m2, Nikolai Korosteljov

15. Tüve 29/4, 274 m2, Raivo Reigam

16. Vana-Kalamaja 9a, 2511 m2, AS TTP

17. Vuti 53, 615 m2, Vladimir Barsuk

* * *

Aegviidu vald

1. Aegviidu alev, 2891 m2, Elviira Vaas, Elvi Kalvi

Anija vald

2. Lükati küla, 9,53 ha, Karli Seermaa

3. Raudoja küla, 16 ha, Ljubov Kütimaa

4. Uuearu küla, 9,97 ha, Vilme Einsok

Harku vald

5. Rannamõisa küla, 1116 m2, George Treier

6. Vääna-Jõesuu küla, 0,37 ha, Edit Maria Hints

Jõelähtme vald

7. Iru küla, 1455 m2, Kusta Reinsoo

8. Kaberneeme küla, 0,4746 ha, Rein Liik

9. Uusküla küla, 1078 m2, Valentina Musinova

Kehra linn

10. Lõhmuse 6, 1679 m2, Sirje Kikkas

Keila vald

11. Käesalu küla, 1791 m2, Peeter Siniväli

Kernu vald

12. Kaasiku küla, 1083 m2, Kaie Mets

13. Kaasiku küla, 256 m2, Kaasiku küla, 389 m 2, Irina Ploðtðadnaja

14. Kaasiku küla, 485 m2, Kaasiku küla, 591 m 2, Georgi Teras

15. Kibuna küla, 1058 m2, Marina Kamenskaja

16. Kibuna küla, 1359 m2, Igor Ogloblin

17. Laitse küla, 747 m2, Nikolai Mihhailjuk

18. Laitse küla, 975 m2, Nikolai Basalõga

Kiili vald

19. Luige küla, 1347 m2, Lioudmila Koukouchkina (Ljudmila Kukuðkina)

Kõue vald

20. Ardu küla, 4084 m2, Kalle Roomet

Loksa linn

21. Pargi tn 16, 904 m2, Taaso-Toomas Eintrei

Padise vald

22. Padise küla, 569 m2, Rein Kiviorg

23. Vintse küla, 11,39 ha, Meelis Vetevool

Rae vald

24. Patika küla, 1213 m2, Rozalia Klimson

25. Patika küla, 2103 m2, Sergei Ovtðinnikov

26. Urvaste küla, 6000 m2, Tigran Sarkisjan

27. Vaskjala küla, 678 m2, Niina Suðtðenko

Viimsi vald

28. Metsakasti küla, 905 m2, Anatoli Zurkov

29. Randvere küla, 1035 m2, Viktor Golinski

30. Randvere küla, 966 m2, Andres Lõo

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Tallinna Linnakohtu Kinnistusametile (Endla 10, EE0001 Tallinn, tel 610 3100, faks 610 3150, vastuvõtuajad T, N 9--13; K 14--18) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Tartu Linnakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Tartu linn

1. Aardla 49, 1020 m2, Oili Suvi

2. Aasa 15, 1046 m2, Elmar Kivaste

3. Aruküla tee 44, 1686 m2, Ivan Bersenev

4. E. Wiiralti 19, 566 m2, Jevgenia Goidina

5. Fr. R. Kreutzwaldi 38, 3897 m2, Eesti Vabariik, Toivo Uue, Tõnu Sooaru, Elmar-Ants Valdmann, Urmas Lombiots, Irene Laur, Mati Mölder, Arvi Olkonen, Jaan Parts, Tullike Vaasa, Andres Valdmann, Asta-Regina Idarand, Valter Pilv, Evald Pedak, Olev Vutt

6. H. Mugasto 12, 896 m2, Olev Truija

7. Ihaste tee 8, 1548 m2, Lilian Reemets

8. Jalaka 5, 765 m2, Egert Ärmann

9. Kesa 6, 953 m2, Edgar Nagel, Indrek Nagel

10. Kruusamäe 29, 994 m2, Inge Kääp

11. Kruusamäe 63, 679 m2, Riina Kallas

12. Leevikese 15, 661 m2, Elgi Vaikmäe

13. Liivakuru 2, 420 m2, Kalle Merioja

14. Linnu 33, 710 m2, Ülo Keir

15. Luigelahe 26, 1370 m2, Milvi Laas

16. Puiestee 99, 571 m2, Anne Lilleorg, Margus Puusepp

17. Ranna pst 11, 927 m2, Elgi Raba

18. Ranna pst 20, 1599 m2, Elfriede Aasamäe

19. Ravila 40, 2911 m2, Eesti Vabariik, Kristiina Rannikmäe, Mari Roostalu, Ljudmila Voitehovskaja, Sergei Voitehovski, Elfriide Peterson, Helmuth Rehelem, Aida Rehelem, Mare Kont, Salme Rõhu, Tiit Odjak, Eva Otter, Ene Sinisaar, Külli Rohtmets, Viivi Klaup, Ljudmila Hüneva, Anatoli Artjuhhov, Alo Varula, Maire Sikk, Elmar Sikk, Tõnu Peetsmann, Iriina Peetsmann, Tatjana Miðina, Nadeþda Koljazina, Sergei Koljazin, Zinaida Borisjuk, Jossif Borisjuk, Ülo Jürgenson, Natalja Jürgenson, Liidia Krasnopolskaja, Asta Lepik, Heino Anni, Imbi Keisk, Sirje Muhhina, Siim Pärtel, Raaja Saksa, Lii Jaanus, Evi Vähi, Kalev Karuoja, Kersti Kübar, Galina Ðlenduhhova, Dmitri Ðlenduhhov, Ene Käo, Tarmo Käo, Silva Palgi, Margus Limberg, Üllar Kuusik, Marika Kuusik, Natalja Ivanenko, Viktor Ivanenko, Allan Vuori, Jekaterina Ritari, Katrin Võro, Eha Ojamets, Arvo Kukkes, Raivo Otter, Milja Tätte, Milvi Vaiksaar, Jaan Tammsalu

20. Roosi 6, 730 m2, Heiko Sammul

21. Soinaste 50, 2882 m2, Villu Timma

22. Soinaste 25, 999 m2, Aleksandra Huul

23. Taara pst 22, 1276 m2, Piret Laumets, Peet-Henn Kingisepp

24. Tungla 4, 664 m2, Heldi Palu

25. Vaarika 13, 4240 m2, Eesti Vabariik, Heini Narusk, Jaak Paulson, Ravu Ivask, Merle Allik, Einar Saar, Heino Võsu, Valter Keis, Jüri Suuroja, Urmas Peetsu, Tõnu Kassarits

26. Vainu 2, 348 m2, Peep Västrik

27. Võru 142a, 681 m2, Virve Lillemets, Ursula Marga

Alatskivi vald

28. Nina küla, 2687 m2, Maila Väljaste

29. Nina küla, 3,4 ha, Aleksandra Aljoðkina, Tatjana Aljoðkina, Georgi Aljoðkin

30. Torila küla, 2,7 ha, Laine Anderson

Elva linn

31. Liiva 5, 811 m2, Leili Palusoo

Haaslava vald

32. Aardla küla, 6205 m2, Milvi Silm

33. Aardlapalu küla, 12 581 m2, Toivo Karusion

34. Kriimani küla, 1066 m2, Elmar Vares

35. Mõra küla, 2653 m2, Tarmo Kivisik

Kambja vald

36. Paali küla, 2,38 ha, Kammeri küla, 8,86 ha, Aavo Toom

37. Sipe küla, 4,46 ha, Elmar Koosa

38. Sulu küla, 3750 m2, Reet Lepa

Konguta vald

39. Annikoru küla, 50 510 m2, Meelis Ajaots

40. Külaaseme küla, 2,32 ha, Karl Rebane

41. Metsalaane küla, 28,31 ha, Ivar Lepp

42. Metsalaane küla, 3,28 ha, Eino Lepp

43. Pööritsa küla, 32 244 m2, Lea Truus

Laeva vald

44. Siniküla küla, 4210 m2, Antonina Õunap

Luunja vald

45. Luunja alevik, 0,3 ha, Ruben Pärn

Meeksi vald

46. Aravu küla, 0,83 ha, Aivar Truuts

47. Meerapalu küla, 19 162 m2, Urve Juht, Ilmar Voog, Ilmi Tammekun

Mäksa vald

48. Kaagvere küla, 35 333 m2, Tõnis Kala

49. Tammevaldma küla, 0,31 ha, Tammevaldma küla, 1,93 ha, Elsa Viia

50. Tammevaldma küla, 3,83 ha, Tea Palgi

51. Veskimäe küla, 6452 m2, Arvo Suik

Nõo vald

52. Aiamaa küla, 6,57 ha, Aiamaa küla, 6,24 ha, Meedy Männiste

53. Vissi küla, 708 m2, Riina Rekand

Rõngu vald

54. Koruste küla, 0,7 ha, Erika-Armilde Peterson

55. Kõduküla küla, 8006 m2, Kõduküla küla, 11 450 m2, Aino Voog

56. Rõngu alevik, Viljandi mnt 6, 4781 m2, Eesti Vabariik, Elvi Hinrikus, Anna Hainsalu, Vaike Paurson, Heiki Juus, Enn Urbmets, Tõnu Tomingas, Riin Raie, Andres Lensin, Erna Teder, Aare Tops, Mare Lamp, Urve Kasemets

Tartu vald

57. Aovere küla, 1261 m2, Aniise Tammetalu

58. Aovere küla, 6,3 ha, Eesti Vabariik, Ain Rammo

59. Erala küla, 2747 m2, Kiur Räppo

60. Vasula küla, 0,85 ha, Vasula küla, 6,88 ha, Mai Mihhailova

Tähtvere vald

61. Haage küla, 2793 m2, Karel Rüütli

Vara vald

62. Matjama küla, 25 359 m2, Eda Raud

Võnnu vald

63. Ahunapalu küla, 94 926 m2, Jaan Jõepera

64. Lääniste küla, 3075 m2, Linda Otti

65. Lääniste küla, 3741 m2, Julius Jakson

Ülenurme vald

66. Külitse küla, 1385 m2, Tiit Paas

67. Külitse küla, 1444 m2, Harald Rüütel

68. Külitse küla, 789 m2, Alexandre Dolgov

69. Tõrvandi alevik, 114 m2, Endel Velt

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Tartu Linnakohtu Kinnistusametile (Vanemuise 21, 51014 Tartu) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Valga Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Helme vald

1. Ala küla, 20,9 ha, Maimu Jaaksoo ja Magda Tammemägi

2. Holdre küla, 39,3 ha, Viljam Kabanen

3. Karjatnurme küla, 50,7 ha, Üllar Mölder

4. Möldre küla, 64,4 ha, Tiiu Sumberg

5. Patküla küla, 6,4 ha, Enn Kurg

6. Patküla küla, 3,3 ha, Virve Oja

7. Pilpa küla, 16,9 ha, Rein Saarniit

Hummuli vald

8. Alamõisa küla, 14,3 ha, Reet Nikkanen

9. Jeti küla, 1,73 ha, AS Valga GOMAB Mööbel

Karula vald

10. Kaagjärve küla, 28,0 ha, Karula vald

11. Rebasemõisa küla, 19,2 ha, Melania Madal

12. Purgitsa küla, 44,7 ha, Enn Tiirak

Otepää linn

13. Kastani 3, 656 m2, Heino Mõttus

14. Kirsi 8, 756 m2, Elvi Pärli

15. Kirsi 9, 1030 m2, Signe Metsla

16. Kolga tee 4, 1345 m2, Maia Mirme

17. Kolga tee 12a, 1545 m2, Rein Urbmets

18. Piiri 8, 1180 m2, Ilmar Kasemets

19. Pikk 3, 720 m2, Milla-Tresenni Kutsar

20. Tamme pst 14, 1034 m2, Harry Ilves

21. Tamme pst 16, 897 m2, Jaan Ilves

22. Tamme pst 20, 1015 m2, Lembit Hõrak

23. Vahe 1, 595 m2, Selma Raud

24. Vahe 6, 599 m2, Rein Hani

25. Vahe 10, 600 m2, Hele-Mall Konno

26. Vahe 12, 600 m2, Harry Jalajas

Palupera vald

27. Lutike küla, 15,3 ha, Tõnu Tiisler

28. Neeruti küla, 20,4 ha, Harald Mägi

Puka vald

29. Puka alevik, 30 711 m2, AS Valga GOMAB Mööbel

Põdrala vald

30. Rulli küla, 0,50 ha, Ants Tamm

31. Voorbahi küla, 13,26 ha, Erna Kailas

Pühajärve vald

32. Kaurutootsi küla, 11,6 ha ja Vidrike küla, 10,9 ha, Aare Sisask

33. Nüpli küla, 2,0 ha, Aavo Ossip

34. Tõutsi küla, 29,2 ha, Riina Kaha

Sangaste vald

35. Kurevere küla, 4,20 ha, Riho Falkenberg

Taheva vald

36. Kalliküla küla, 14,1 ha, Rein Varik

37. Lutsu küla, 19,5 ha, Enno Tuvikene

38. Sooblase küla, 2,5 ha, Anna Mikkal

Tõlliste vald

39. Supa küla, 3,89 ha, Verner Teder

40. Tsirguliina alevik, 2,31 ha, Volli Ukkur

Tõrva linn

41. Aasa 4, 1030 m2, Maie Jaago

Valga linn

42. Allika 4, 3897 m2, korteriomandid: Meelis Säinas, Anna Krivoðejeva, Elina Kopteva, Jevgenija Teplikova, Oleg Matvejev, Valeri Novitski, Tatjana Ciritis, Anatoli Haritonov, Valga linn, Þanetta Solodkova, Jekaterina Mospan, Vjatðeslav Lepman, Elle Märtinson, Merje Puusalu, Eve Liiv, Urmas Sillari, Margit Otsa, Tatjana Babahanova, Irina Ðulþenko, Karin Kängsepp, Emilie Ilula, Natalia Tolotðko, Natalja Behtir, Jelena Tðaplõgina, Maria Kolomiets, Maret Kaasik, Irina Drutskaja, Tõnu Kürsa, Marina Smurova, Metðislav Gutovski, Raissa Plumite, Veera Drutskaja, Airi Lõhmus, Niina Aleksejeva, Anna Kondrat, Nelja Gabbassova, Maria Zimak, Eesti Vabariik, Egon Raudheiding, Tiiu Hain, Haidar Gainullin, Ljubov Kornejeva, Niina Vesselõhh, Aleksander Voss, Tiit Rebane, Jevdokia Horm, Lidia Plotnikova, Ljudmila Petrova, Antonina Koleðenova, Tatjana Kull, Tiiu Ratassepp, Siiri Nael, Aleksandr Mateljonok, Helju Ruusmäe, Valentina Tverdoljubova, Tamara Udovenko, Ilona Pärnaku, Jekaterina Tðihal, Eve Liiv, AS Valga Elamu

43. Lembitu 6, 1905 m2, Joann Helletäht

44. Roosi 11a, 2440 m2, korteriomandid: Liivia Mäerand, Veera Käis, Enn Simson, Anne-Marii Kaur, Malle Salusaar, Evi Pindma, Viktor Kulða, Merike Salumäe, Aime Kukk, Kert Möldre, Olev Kustavus, Juta Koop, Maie Muraðova, Arved Raudvee, Kairi Braun, Leida Oja, Olav Kahr, Evelin Mihailov, Merike Hiiemäe, Andry Zaèek, Elviira Härg, Enno Põldsaar, Nadezda Matsujeva, Rene Kuzmin

Õru vald

45. Õru alevik, 3511 m2, Ljudmilla Jurjeva

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Valga Maakohtu Kinnistusametile (Vabaduse 5, 68204 Valga, vastuvõtuajad T 13--16; K, N 9--13) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Viljandi Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Abja vald

1. Kamara küla, Tiru Enn, 23,5 ha, Kamara küla, Tiru Enn, 22,1 ha, Davy Jakobson

2. Lasari küla, Nõgese, 60,2 ha, Jüri Edur

3. Põlde küla, Kõrgemäe, 4,7 ha, Saate küla, Kõrgemäe, 3,2 ha, Urmas Laidvee

4. Sarja küla, Männiku, 75,4 ha, Sarja küla, Männiku, 7,6 ha, Jaan Kollist

5. Veelikse küla, Sillaotsa, Toomas, 0,6 ha, Veelikse küla, Sillaotsa Toomas, 4,1 ha, Veelikse küla, Sillaotsa Toomas, 16,7 ha, Anna Kiin

Halliste vald

6. Maru küla, Lätinurme, 12 ha, Vjatðeslav Oissar

7. Maru küla, Nõlvaku, 7,4 ha, Maru küla, Nõlvaku, 33 ha, Peeter Kuuse

Karksi vald

8. Lilli küla, Luha-1, 10,5 ha, Hillevi-Kärt Muska

Kolga-Jaani vald

9. Järtsaare küla, Otsa, 13,4 ha, Valdo Mölter

10. Kaavere küla, Käo, 19,3 ha, Kaavere küla, Käo, 28,1 ha, Kaavere küla, Käo, 2,1 ha, Meleski küla, Käo, 6,4 ha, Viiratsi vald, Jõeküla küla, Käo, 1,4 ha, Oleg Akopjan

11. Lätkalu küla, Jaagu I, 1,4 ha, Lätkalu küla, Jaagu I, 1,9 ha, Lätkalu küla, Jaagu I, 4,5 ha, Lätkalu küla, Jaagu I, 1,9 ha, Meleski küla, Jaagu I, 2 ha, Lalsi küla, Jaagu I, 2,1 ha, Vaibla küla, Jaagu I, 1,6 ha, Vaibla küla, Jaagu I, 2,1 ha, Vaibla küla, Jaagu I, 1,9 ha, Liidia Tuudak

12. Lätkalu küla, Jaagu, 13,7 ha, Lätkalu küla, Jaagu, 4,7 ha, Liidia Tuudak

13. Vissuvere küla, Jaani, 4,9 ha, Vissuvere küla, Jaani, 26 ha, Elmar Parm

Kõo vald

14. Loopre küla, Adu, 23,2 ha, Valter Evard

Kõpu vald

15. Kõpu alevik, Viljandi mnt 5, 0,48 ha, Elmar Põder

16. Uia küla, Kuke, 16,3 ha, Ella Kukk

Olustvere vald

17. Aimla küla, Kivistiku, 14,5 ha, Aimla küla, Kivistiku, 0,9 ha, Erna Aru

18. Jaska küla, Peedi, 24,8 ha, Selma Puhu

19. Jaska küla, Peedihansu, 13,6 ha, Kurnuvere küla, Peedihansu, 13,7 ha, Selma Puhu

20. Kurnuvere küla, Kalmeti, 11,8 ha, Mäeküla küla, Kalmeti, 3,1 ha, Mäeküla küla, Kalmeti, 31,8 ha, Mäeküla küla, Kalmeti, 5,3 ha, Riiassaare küla, Kalmeti, 4,7 ha, Veera Sulg

21. Mudiste küla, Hundimäe, 12,3 ha, Anne Kikas

22. Olustvere alevik, Järve 17, 0,31 ha, Olustvere vald

23. Tääksi küla, Reinu, 0,37 ha, Olustvere vald

24. Tääksi küla, Tääksi järv, 5,6 ha, Olustvere vald

25. Tääksi küla, Tääksi Veskihoone, 0,51 ha, Olustvere vald

26. Ülde küla, Ooluhansu, 3,2 ha, Jüri Raudmets

Paistu vald

27. Intsu küla, Aasametsa, 21,4 ha, Olli Ikla

28. Kassi küla, Jaagu, 11,6 ha, Jaak Aid

29. Lolu küla, Viisuküla küla, Vasila-Sova, 25,5 ha, Lolu küla, Vasila-Sova, 24,3 ha, Üllar Asu

30. Pirmastu küla, Kannu, 9,9 ha, Ants Peep

31. Pirmastu küla, Mustapali küla, Kansi, 48,1 m 2, Margus Kõiv

32. Viisuküla küla, Amme, 3,1 ha, Hellen Randoja, Marianne Pärna

Pärsti vald

33. Savikoti küla, Lõhmuse, 1,9 ha, Toivo Lõhmus

34. Savikoti küla, Tiidu, 19 ha, Savikoti küla, Tiidu, 2,3 ha, Helga Koorits

35. Sinialliku küla, Kangro Jaan, 39,7 ha, Johan Pärtel, Ell Kärt

36. Vardi küla, Rohila, 9,2 ha, Vardi küla, Rohila, 1,3 ha, Turva küla, Rohila, 0,9 ha, Hilja Tiits, Helgi Liik

Suure-Jaani linn

37. Ringpuiestee 7, 1759 m2, Alvi Mikk

Suure-Jaani vald

38. Karjasoo küla, 7,88 ha, Ago Reila

39. Karjasoo küla, Metsaõue, 45 ha, Helvi Viilip

40. Kootsi küla, Liblika, 5,1 ha, Jälevere küla, Liblika, 23,7 ha, Põhjaka küla, Liblika, 11,3 ha, Põhjaka küla, Liblika, 9,8 ha, Jälevere küla, Liblika, 22,9 ha, Sirje Liblik

41. Põhjaka küla, Suureaia, 7,1 ha, Põhjaka küla, Suureaia, 6,3 ha, Rääka küla, Suureaia, 26,4 ha, Ago Reila

42. Võhmassaare küla, Märdi, 8,1 ha, Võhmassaare küla, Märdi, 25,1 ha, Anne Hajanen, Maire Vitvitska

Tarvastu vald

43. Jakobimõisa küla, Söödi, 18,5 ha, Tarvastu küla, Söödi, 0,6 ha, Anna Mirka

44. Järveküla küla, Arniku, 5,9 ha, Järveküla küla, Arniku, 4 ha, Maltsa küla, Arniku, 11,2 ha, Mati Napritson

45. Mustla alevik, Posti 38, 1835 m2, Endel Link, Feliks Link

46. Pahuvere küla, Maiste I, 13 ha, Pahuvere küla, Maiste I, 1,6 ha, Taavi Tuul

47. Pahuvere küla, Männiku II, 4,3 ha, Pahuvere küla, Männiku II, 26,5 ha, Elmar Lips

48. Raassilla küla, Panni, 45,8 ha, Elmar Lepik

49. Suislepa küla, Kamsi-I, 27,1 ha, Suislepa küla, Kamsi-I, 14,9 ha, Suislepa küla, Kamsi-I, 8,2 ha, Virve Matjus, Helju Rips

50. Suislepa küla, Karjamaa, 5,8 ha, Laur Speek, Mart Speek

51. Tarvastu küla, Kaarli, 1,7 ha, Armilda Kivi

52. Vanausse küla, Nõgese, 26,7 ha, Erna Vaher

53. Vanausse küla, Ülensi küla, Muressa, 9,4 ha, Aldo Purga

54. Villa küla, Lepiku, 1,1 ha, Vanausse küla, Lepiku, 7,9 ha, Villa küla, Lepiku, 0,6 ha, Arro Kala

55. Vooru küla, Lupe, 11,9 ha, Vooru küla, Lupe, 2,5 ha, Vaike Peterson

56. Ülensi küla, Ritsu I, 0,21 ha, Aldo Kuus

Viiratsi vald

57. Surva küla, Mursi, 66,7 ha, Jüri Kessa

Viljandi linn

58. Kalevi 32, 32a, 993 m2, Rein Saar

59. Leola 11, 2299 m2, Endel Kaalep

60. Lossi 23, 414 m2, Miriam Wanks, Helja Eitelberg

61. Vabriku 3, 3a, 3b, 2007 m2, Eino Vinnal

62. Vaksali 3, 801 m2, Eesti Vabariik, Lembit Kadalipp, Minna Reiljan, Rein Järvik

Võhma linn

63. Kalevi 2, 5287 m2, Eesti Vabariik, Liljane Kabanen, Reet Lindeberg, Võhma linn, Kuuno Tiitus, Aavo Roose, Leili Tults, Anneli Männik, Ilme Lints, Laine Vahtramäe, Aleksander Avikson, Luule Treier, Ain Ränkel, Valentina Männe, Jaan Mänd, Kiire Ohtla, Maie Iðpajeva, Vambola Luts, TVÜ Võhma Ekraan, Ainika Roosna, Lea Kuldmäe, Hiie Kaalep, Marge Koobas, Laine Laanvee, Hilja Parik, Jaan Mägin, Raissa Mikk, Margus Pukk, Iraida Otsman, Ülle Õige, Uudo Koppel, Nadeþda Jerðova, Liivi Tikko, Mare Aasna, Linda Pavlikova, Naima Kadakas, Maie Uibopuu, Taisia Akulina, Aleksandr Avakumov, Janus Savi, Jaanika Joost, Enn Loigo, Anne Uusna, Valli Kimmel, Marika Sarits, Karin Liivamägi, Tatjana Kostjukova, Liia Kuningas, Raivo Remmer, Ly Palu, Hans Lindepuu, Leida Püvi, Galina Orav, Katrin Ilves

64. Kalevi 4, 5488 m2, Elgi Potisep, Eesti Vabariik, Jaan Sitska, Toomas Särg, Jana Arjus, Ene Riik, Riina Remmer, Lemmi Leola, Vladimir Pavlov, Ilme Mägi, Laine Ots, Enn Tomson, Tiina Taal, Galina Merila, Vilhelmine Laaman, Kalle Teor, Tiiu Saar, Lea Avik, Ella Laks, Jaana Aruoja, Heljo Päeva, Elmet Kalda, Kalju Kattai, Leida Müürisepp, Leida Lehtla, Eha Hansen, Pjotr Morskoi, Aivar Lehtla, Ene Vister, Eino Kotsalainen, Alla Ginevica, Kristi Kadak, Koit Luts, Valentina Tiit, Allan Haljas, Ants Rannala, Maria Viir, Riina Pakane, Meelis Müür, Niina Roots, Lea Leon, Aksel Pikk, Ly Udikas, Aino Johanson, Elli Teinfeld, Piret Pirn, Mai Kallak, Mati Kärt, Elga-Rosalie Kõverik, Virve Markina, Tiit Loigu, Olev Peets, Tiia Järve, Viktor Jaanus, Mari-Anne Kalda, Reino Jents, Kaja Ilmjärv, Maila Meltsas, Lembit Vindi

65. Rukkilille 7, 1501 m2, Ago Adamson

66. Silla 9, 1436 m2, Leo Dapon

67. Veski 9, 4914 m2, Eesti Vabariik, Ain Taklaja, Võhma linn, AS TEB, Ants Loigu, Heli Ruusakink, Anne Laur, Salme Erm, Merilyn Oolo, Hans Vaaks, Leonarda Savrinovits, Tiina Karimova, Kaido Parm, Eve Kungla, Maie Põldma, Harri Tults, Allan Hausler, Svetlana Ðarsova, Valentina Lõhmus, Vilve-Reet Rudisaar, Milvi Leiten, Jaan Müür, Melinda-Armilde Riis, Edgar Kask, Aino Koort, Reinar Metsoja, Virve Luik, Eha Laanemets, Saime Arr, Margus Tuisk, Ülo Kandla, Sigrid Prokuda, Kalju Pind, Gustav Vernik, Valter Värnik, Janno Loo, Laine Kahu, Elena Haritova, Merike Mägi, Laine Timps, Kaja Mark, Sergei Sadejev, Vladimir Tðebotar, Maire Mäe, Ludmilla Denissova, Ivar Sarapuu, Marit Alliksaar, Endel Leemet, Annika Duritski, Veera Õunapuu, Helga Piiskop, Ilmar Volmer, Mihkel Salumaa, Allen Leiten, Aime Susi, Hilma Volter, Ants Sillat, Maie Pavelts, Rosalie Nõmmiksaar, Merle Soop

68. Väike 12a, 2649 m2, Eesti Vabariik, Anne Tabur, Tiina Ranne, Merike Vinter, Ants Orgusaar, Hille Aasa, Kalev Reinert, Vaiki Org, Varje Mustimets, Astrid Tavits, Jevgeni Kirpu, Nikolai Ameljuðenko, Silvi Tihane, Merike Ohno, Signe Maasalu, Aleksander Zalõbin, Anneli Hansen, Aino Ots, Võhma linn, Irina Farenjuk, Viigi Napits, Eha Liiv, Õie Sau, Lily Jürimäe, Sirje Variksoo, Kuuno Tiitus, Tarmo Kivi, Õie Altermann, AS TEB, Kalju Uibu, Terje Remmer, Lembit Sepp, Imbi Silla, Heli Lind, Viktor Tamm, Margus Karu, Heiki Nurk, Arvi Kotsar, Argo Teder, Vladimir Graverson, Maaja Kubjan, Annika Alliksaar, Kaja Bogdanov, Maia Kask, Tiina Ott, Andres Kaur, Mane Lutt, Kairi Ibrus, Maire Salur, Aide Maksimova, Reet Talma, Helle Treier, Liivi Serman, Lea Palksaar, Urve Siitam, Hilja Kõrb, Eda Ulk, Ellen Lints, Võhma linn, Urmas Feldmann

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Viljandi Maakohtu Kinnistusametile (Posti 22, 71020 Viljandi, tel 54 886, 54 887, faks 33 905, vastuvõtt T 13--17; K, N 9--13) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Võru Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Antsla vald

1. Roosiku küla, 6 ha, Roosiku küla, 0,8 ha, Juganis Ðmeiman

2. Savilöövi küla, 5,4 ha, Savilöövi küla, 3,4 ha, Peeter Lasting, Erna Neufeld

3. Ähijärve küla, 62,2 ha, Ähijärve küla, 9,3 ha, Harri Leosk

Haanja vald

4. Haanja küla, 0,5 ha, Haanja küla, 0,4 ha, Haanja küla, 9,1 ha, Haanja küla, 1,5 ha, Avo Rikas, Tiina Rikas

5. Kääraku küla, Mustahamba küla, 19,2 ha, Jaan Post

6. Külma küla, 1,6 ha, Ahto Kirsel

7. Luutsniku küla, 9,2 ha, Koit Kask

8. Lüütsepä küla, 23,3 ha, Hermilde Teas

9. Sarise küla, 5,2 ha, Sarise küla, 9,3 ha, Aime Luht

Lasva vald

10. Paidra küla, 1,4 ha, Valve Kaasik

Misso vald

11. Misso alevik, 0,34 ha, Aivar Paas

Mõniste vald

12. Saru küla, 4,2 ha, Teesi Bogdanova

13. Vastse-Roosa küla, 36,6 ha, Mõniste vald

Rõuge vald

14. Kokõmäe küla, 5,5 ha, Kokõmäe küla, 3,6 ha, Kokõmäe küla, 5,6 ha, Kokõmäe küla, 1,2 ha, Hardo Kriisa

15. Paaburissa küla, 7,7 ha, Alviine Jauk

16. Paaburissa küla, 8,2 ha, Paul Piirisild

17. Rebäsemõisa küla, 7,9 ha, Rebäsemõisa küla, 2 ha, Ilmar Ait

18. Sadramõtsa küla, 6,3 ha, Sadra-Kuuse talu

19. Sänna küla, 14,4 ha, Melanie Pettai

Sõmerpalu vald

20. Hargi küla, 35,9 ha, Evar Saar

Urvaste vald

21. Pihleni küla, 28,3 ha, Pihleni küla, 10 ha, Aita-Luule Kukk

22. Toku küla, 5,3 ha, Andres Lokk

23. Vaabina küla, 1,38 ha, Peep Puussaar

24. Vaabina küla, 2,11 ha, Nurmi Kunts

25. Vaabina küla, 47 ha, Ilme-Luule Puussaar

Varstu vald

26. Viru küla, 18,5 ha, Arvo Kõiv

27. Viru küla, 18,5 ha, Hille Mikita

Vastseliina vald

28. Kaagu küla, 6,7 ha, Sale-Maret Frosch

29. Pari küla, 12 ha, Hilja Kõiv

30. Perametsa küla, 19,6 ha, Aare Silm

31. Perametsa küla, 9,2 ha, Viktor Kikkas

32. Plessi küla, 21,62 ha, Julia Hani

33. Vana-Vastseliina küla, 7,2 ha, Feliks Lai

Võru vald

34. Kirumpää küla, 12 552 m2, Siina-Viktoria Elken

35. Kirumpää küla, 591 m2, Manfred Hermann

36. Kirumpää küla, 621 m2, Kaire Jakobson

37. Kirumpää küla, 624 m2, Anna Bogdanova

38. Kirumpää küla, 624 m2, Karl Truman

39. Kirumpää küla, 624 m2, Valter Haller

40. Kirumpää küla, 674 m2, Enno Keel

41. Kolepi küla, 1338 m2, Voldemar Teesalu

42. Kolepi küla, 1744 m2, Nikolai Uustalu

43. Kolepi küla, 3,6 ha, Aare Suss

44. Kolepi küla, 920 m2, Madis Meldre

45. Meeliku küla, 3,97 ha, Andres Kabun

46. Navi küla, 4,6 ha, Kaja Artemjeva

47. Parksepa alevik, 1760 m2, Elmar Pukk, Elmar Pääslane

48. Sika küla, 9503 m2, Enn Pumbo

49. Tagaküla küla, 49,8 ha, Sirje Mälton

50. Võrumõisa küla, 1014 m2, Margit Toom

51. Võrumõisa küla, 592 m2, Luule Mitt

52. Võrumõisa küla, 908 m2, Pavel Tcherkachine

53. Võrumõisa küla, 975 m2, Olev Sikaste

54. Väiso küla, 10,3 ha, Vambola Rätt

* * *

Võru linn

1. Kooli tee 3, 6054 m2, Alma Laev, Ida Kangro, Avo Saarva, Consuelo Laanemäe, Maret Aruvee, Aivo Ploom, Viive Linde, Suulo Nagel, Leida Pai, Margus Klaan, Valerjan Ossimov, Niina Soome, Asta Koppel, Helgi Lett, Ene Land, Helgi Hinn, Silja Eiche, Tiiu Rätsep, Elmi Mürkhain, Maire Otsus, Enno Keel, Aita Trolla, Mäidu Schmidt, Olvi Raudpuu, Anneli Ott, Silvi Labbi, Marju Raudsepp, Vladimir Juss, Valdeko Allas, Ando Hagel, Zinaida Aednik, Aita Hääl, Milvi Mursal, Merike Sirman, Tiiu Dolenko, Jüri Lang, Georgi Saar, Piret Valner, Gerta Hääl, Marek Uiga, Virve Kruuda, Andrus Hallimäe, Enn Laanemäe, Tiia Palo, Sven Valge, Natalia Galaðova, Eero Juss, Siiri Martinson, Elmine Sermat, Ain Klink, Mart Salomon, Maie Kõiv, Ruth Lambing, Mall Õun, OÜ ERA Võru

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Võru Maakohtu Kinnistusametile (Vabaduse 13, 65610 Võru) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


ABIELUVARAREGISTRI KANDETEATED

Tallinna Linnakohtu Kinnistusametile on esitatud järgmised abieluvararegistri kanded:

1. Lia Kõuhkna (isikukood 44508170223), elukoht Kiili vald;

Tiit Kõuhkna (isikukood 34207080238), elukoht Kiili vald.

Ühisvarast jääb kummagi poole lahusvaraks lepingu punktis 2.3., 2.4, 2.5., 2.6., 2.7., 2.8., 2.9., 2.10., 2.11., 2.12. nimetatud vara. Abikaasad kannavad ühist varalist vastutust ainult ühiselt võetud varaliste kohustuste eest vastavalt lepingu punktile 2.1.1.2.

Kummagi poole poolt soetatav vara on ühe või teise lahusvaraks (lepingu punkt 4.1.2).

Kanne on tehtud 26. veebruaril 1999. a.

2. Alina Undrits (isikukood 46808110294), elukoht Saku vald;

Peeter Undrits (isikukood 36105210236), elukoht Saku vald.

Abielu kestel tulevikus abikaasade poolt oma nimele omandatav ja registrites registreeritav vara on kummagi poole lahusvara. Abikaasad ei vastuta teise abikaasa võetud kohustuste eest.

Kanne on tehtud 1. märtsil 1999. a.


Ida-Viru Maakohtu Kinnistusameti abieluvararegistri kaardile nr 27 tehti 3. märtsil 1999. a järgmine kanne:

Jelena Kossenko (isikukood 46305072234) lahusvaraks jääb 2-toaline korter Kohtla-Järve linnas, Pavel Kossenko (sünd 5. augustil 1951) lahusvaraks jäävad ehitised ja rajatised Ida-Virumaal Jõhvi vallas Pajualuse külas.


Pärnu Maakohtu Kinnistusameti Pärnu linna kinnistusjaoskonna abieluvararegistri kaardile nr 37 tehti järgmine kanne:

Alo Rand, elukoht Pärnu linn;

Jana Rand, elukoht Pärnu linn.

29. jaanuari 1999. a abieluvaralepingu kohaselt Jana Rand'i ja Alo Rand'i abielu kestel soetatud vara jääb abikaasade lahusvaraks vastavalt käesoleva abieluvaralepingu punktidele 1 ja 2.

Kanne on tehtud 22. veebruaril 1999. a.


Võru Maakohtu Kinnistusametis on 3. märtsil 1999. a tehtud abieluvararegistri kaardile nr 20 järgmine kanne:

Mare Kalamees;

Janek Kalamees.

Abielu ajal omandatav kinnis- või vallasvara loetakse selle abikaasa lahusvaraks, kelle nimele see on registreeritud või kelle nimele see on kantud kinnistusraamatusse, samuti varalised õigused ja kohustused loetakse nende lahusvaraks.


Tallinna Linnakohtu Kinnistusametile on esitatud järgmine abieluvararegistri kanne:

Svetlana Kozlova (isikukood 46812290266), elukoht Tallinn;

Aleksei Kozlov (isikukood 36809010232), elukoht Tallinn.

Svetalana Kozlova lahusvaraks jääb korter nr 36, asukohaga Õismäe tee 137, Tallinn. Abielu kestel abikaasade poolt omandatav vara jääb kummagi poole lahusvaraks.

Kanne on tehtud 9. märtsil 1999. a.


MAA RIIGI OMANDISSE JÄTMISE TEATED

Keskkonnaministri 1. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 35 on jäetud riigi omandisse maaüksus Ilmajaama Rapla vallas Kuusiku alevikus pindalaga 1167 m2, sihtotstarve 0051 (üldmaa) vastavalt maaüksuse asendiplaanile.

Maa asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.


Keskkonnaministri 1. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 36 on jäetud riigi omandisse maaüksus Valga linnas J. Kuperjanovi 101a, suurusega 2700 m 2, sihtotstarve 0050 (sotsiaalmaa) vastavalt maaüksuse asendiplaanile.

Maa asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.


1. Keskkonnaministri 9. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 66 jäeti riigi omandisse Paide linnas Ringtee 4 asuv maaüksus pindalaga 6138 m 2, sihtotstarve 002. Ärimaa (Ä), vastavalt maa asendiplaanile.

Maaüksuse asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.

2. Keskkonnaministri 17. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 84 jäeti riigi omandisse Jõgeva maakonnas Pajusi vallas Arisvere külas asuv EMT Kõrkküla tugijaama maaüksus pindalaga 3569 m 2, sihtotstarve 002. Ärimaa (Ä), vastavalt maa asendiplaanile.

Maaüksuse asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.

3. Keskkonnaministri 17. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 83 jäeti riigi omandisse Lääne maakonnas Hanila vallas Kõmsi külas asuv EMT Kõmsi tugijaama maaüksus pindalaga 9023 m2 , sihtotstarve 002. Ärimaa (Ä), vastavalt maa asendiplaanile.

Maaüksuse asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.

4. Keskkonnaministri 17. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 82 jäeti riigi omandisse Lääne maakonnas Martna vallas Enivere külas asuv Masti maaüksus pindalaga 0,8 ha, sihtotstarve 002. Ärimaa (Ä), vastavalt maa asendiplaanile.

Maaüksuse asendiplaaniga saab tutvuda Keskkonnaministeeriumis.


Rahandusministri 26. jaanuari 1999. a käskkirjaga nr 21 jäeti riigi omandisse maaüksus asukohaga Tartu linnas Vitamiini 4a. Maaüksuse pindala on 630 m2, sihtotstarve riigikaitsemaa.

Eelnimetatud maaüksuse asendiplaaniga saab tutvuda Rahandusministeeriumis.


Siseministri 1. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 17 on jäetud riigi omandisse Päästeameti hoone alune ja seda teenindav maa Tallinnas Raua tänav 2 pindalaga 2297 m2, maakasutuse sihtotstarve riigikaitsemaa, katastritunnus 78401:103:0190.

Maaüksuse plaaniga saab tutvuda Politseiametis.


1. Siseministri 29. jaanuari 1999. a käskkirjaga nr 16 on jäetud riigi omandisse Piirivalveameti staabihoone alune ja seda teenindav maa Tallinnas Toompea 1 pindalaga 2552 m2, maakasutuse sihtotstarve riigikaitsemaa, katastritunnus 78401:101:2440.

2. Siseministri 3. veebruari 1999 a. käskkirjaga nr 20 on jäetud riigi omandisse piirivalvekooli hoonete alune ja neid teenindav maa Harku vallas Muraste külas pindalaga 22,1 ha, maakasutuse sihtotstarve riigikaitsemaa, katastritunnus 19801:001:2380.

3. Siseministri 3. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 21 on jäetud riigi omandisse Piirivalveameti hoonete alune ja neid teenindav maa Tallinnas Uus-Sadama 14 pindalaga 2793 m2, maakasutuse sihtotstarve riigikaitsemaa, katastritunnus 78401:114:1020.

4. Siseministri 3. veebruari 1999. a käskkirjaga nr 23 on jäetud riigi omandisse Pärnu piirivalvepiirkonna Lilli piiripunkti piirilõigus asuv maa Viljandi maakonnas Karksi vallas Lilli külas pindalaga 2,12 ha, maakasutuse sihtotstarve riigikaitsemaa, katastritunnus 60002:004:0670.

Maaüksuste plaanidega saab tutvuda Piirivalveametis.


1. Teede- ja sideministri 4. märtsi 1999. a käskkirjaga nr 58 jäeti riigimaana Eesti Vabariigi omandisse Harju maakonnas Kõue vallas Maanteeameti Järva Teedevalitsuse valduses oleva riigimaantee T-2 Tallinn--Tartu--Võru--Luhamaa lõigu km 50,241 -- 60,246 alune ja seda teenindav maaüksus pindalaga 34,0 ha, maakasutuse sihtotstarve transpordimaa.

Nimetatud riigimaantee skeemiga saab tutvuda Maanteeametis.

2. Teede- ja sideministri 4. märtsi 1999. a käskkirjaga nr 59 jäeti riigimaana Eesti Vabariigi omandisse Lääne-Viru maakonnas Maanteeameti Lääne-Viru Teedevalitsuse kasutuses olevate rajatiste alune ja neid teenindav maa järgmiselt:

1) Vihula vallas Vainupea külas asuv Altpere liivakarjääri maaüksus pindalaga 2,70 ha, maakasutuse sihtotstarve karjääride maa;

2) Rägavere vallas Kantküla külas asuv Pikametsa karjääri II maaüksus pindalaga 0,21 ha ja Sõmeru vallas Rägavere külas asuv Pikametsa karjääri I maaüksus pindalaga 8,19 ha, maakasutuse sihtotstarve karjääride maa;

3) Rakvere vallas Veltsi külas asuv Veltsi karjääri maaüksus pindalaga 1,20 ha, maakasutuse sihtotstarve karjääride maa.

Eelnimetatud maaüksuste plaanidega saab tutvuda Maanteeametis.


Jõgeva maavanema 5. märtsi 1999. a korraldusega nr 353-M jäeti riigi omandisse Jõgeva Maavalitsuse valitsemisel olev Jõgeva maakonnas Jõgeva linnas Estakaadi 18 asuv viilhalli alune ning hoone teenindamiseks vajalik maa pindalaga 1000 m2, sihtotstarve riigikaitsemaa, vastavalt krundiplaanile.

Krundiplaaniga saab tutvuda Jõgeva Maavalitsuse maaosakonnas.

Riigi omandisse jäetaval maal kehtib kitsendus -- tagada tuleb juurdepääs maaüksust läbivate liinide ja trasside hooldus- ja remonttöödeks.


Jõgeva maavanema 5. märtsi 1999. a korraldusega nr 354-M jäeti riigi omandisse Jõgeva Maavalitsuse valitsemisel olev Jõgeva maakonnas Jõgeva linnas Aia 36 asuv Jõgevamaa Päästeteenistuse hoone alune ning hoone teenindamiseks vajalik maa pindalaga 8341 m2, sihtotstarve riigikaitsemaa, vastavalt krundiplaanile.

Krundiplaaniga saab tutvuda Jõgeva Maavalitsuse maaosakonnas.

Riigi omandisse jäetaval maal kehtib kitsendus -- tagada tuleb juurdepääs maaüksust läbivate elektri- ja sideliinide ning soojus- ja veetrasside hooldus- ja remonttöödeks.


MAA MUNITSIPAALOMANDISSE ANDMISE TEATED

Jõgeva maavanema 1. märtsi 1999. a korraldusega nr 324-m anti Jõgeva maakonnas Jõgeva linnas Lai 4 ja 4a asuvate Jõgeva linnale kuuluvate Jõgeva Linnaraamatukogu hoone ja keldri aluse ning neid teenindava maana Jõgeva linna munitsipaalomandisse 5064 m2 maad. Maa sihtotstarve on sotsiaalmaa.

Munitsipaalomandisse antaval maal kehtivad järgmised kitsendused: tagada juurdepääs elektri- ja sideliinide ning soojus- ja veetrasside hooldus- ja remonttöödeks.

Maa omandiõigus läheb Jõgeva linnale üle maaüksuse registreerimisest riigi maakatastris.

Munitsipaalomandisse antava maa asendiplaaniga saab tutvuda Jõgeva Maavalitsuse maaosakonnas.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 13. jaanuari 1998. a korraldusega nr 92 Tartu linna munitsipaalomandisse järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Lubja 7 pindalaga 2136 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

2) Tähe 103 pindalaga 24 019 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

3) Pepleri 27 pindalaga 1422 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

4) Mõisavahe 32 pindalaga 9909 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

5) Anne 9 pindalaga 8445 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

6) Pikk 63 pindalaga 334 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

7) Soola 3 pindalaga 6990 m2, sihtotstarve ärimaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 13. jaanuari 1998. a korraldusega nr 92 Nõo valla munitsipaalomandisse Nõo vallas Luke külas Luke keskuse maaüksuse pindalaga 0,24 ha, sihtotstarve 50% ühiskondlike hoonete maa ja 50% elamumaa.

Maaüksuste asendiplaanidega saab tutvuda Tartu Maavalitsuse maaosakonnas Riia 15, Tartu.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punktide 1 ja 5 alusel oma 5. veebruari 1998. a korraldusega nr 409 Luunja valla munitsipaalomandisse järgmised Luunja vallas asuvad maaüksused:

1) Muri külas asuv Saviaugu maaüksus pindalaga 2,7 ha, sihtotstarve jäätmehoidla maa;

2) Savikoja külas asuv Lennuraja maaüksus pindalaga 0,36 ha, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

3) Savikoja külas asuv Muuli-Aravuste tee maaüksus pindalaga 1,18 ha, sihtotstarve transpordimaa;

4) Savikoja külas asuv Põllutee maaüksus pindalaga 0,49 ha, sihtotstarve transpordimaa;

5) Kakumetsa külas asuv Ringraja tee maaüksus pindalaga 0,59 ha, sihtotstarve transpordimaa;

6) Kakumetsa külas asuv Ojaküla tee maaüksus pindalaga 0,75 ha, sihtotstarve transpordimaa;

7) Luunja alevikus asuv Alevi maaüksus pindalaga 27,51 ha, sihtotstarve maatulundusmaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 5. veebruari 1998. a korraldusega nr 409 Tartu linna munitsipaalomandisse järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Mäe 33 pindalaga 2614 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

2) Kalda tee 40 pindalaga 846 m2, sihtotstarve elamumaa;

3) Liiva 32, 34, 34a pindalaga 6015 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

4) J. Liivi 2a pindalaga 553 m2, sihtotstarve ärimaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 5. veebruari 1998. a korraldusega nr 409 Piirissaare valla munitsipaalomandisse Meeksi vallas Parapalu külas Laaksaare sadama maaüksuse pindalaga 2,1 ha, sihtotstarve transpordimaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 25 ja paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 18. veebruari 1998. a korraldusega nr 632 Tartu linna munitsipaalomandisse sihtotstarbega ühiskondlike hoonete maa järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Munga 12 pindalaga 3307 m2;

2) Tõnissoni 3 pindalaga 9143 m2;

3) Kooli 14 pindalaga 1974 m2;

4) Riia 25 pindalaga 4047 m2;

5) Riia 25a pindalaga 7779 m2;

6) Tamme pst 24a pindalaga 15 203 m2;

7) Aianduse 4 pindalaga 23 839 m2;

8) Lai 26, 28 pindalaga 2308 m2;

9) Kroonuaia 7 pindalaga 6680 m2;

10) Kaunase pst 68 pindalaga 23 927 m2;

11) Kaunase pst 68b pindalaga 14 148 m2;

12) Kesk 6 pindalaga 531 m2;

13) Tamme pst 43a pindalaga 4668 m2;

14) Aleksandri 10 pindalaga 5820 m2;

15) Akadeemia 2 pindalaga 6182 m2;

16) Kaunase pst 69 pindalaga 10 227 m2;

17) Lubja 14 pindalaga 2288 m2;

18) Ropka tee 25 pindalaga 12 124 m2;

19) Kalevi 52a pindalaga 6708 m2;

20) Ilmatsalu 24a pindalaga 6516 m2;

21) Vanemuise 28 pindalaga 4106 m2;

22) Ropka 34 pindalaga 10 888 m2;

23) Kaunase pst 67 pindalaga 11 952 m2;

24) Ravila 43 pindalaga 9862 m2;

25) Sepa 18 pindalaga 8768 m2;

26) Sõpruse pst 12 pindalaga 1999 m2;

27) Anne 67 pindalaga 10 969 m2;

28) Anne 69 pindalaga 10 413 m2;

29) Puusepa 10 pindalaga 13 267 m2;

30) Kaunase pst 22 pindalaga 11 179 m2;

31) A. H. Tammsaare 10 pindalaga 12 775 m2 ;

32) Aardla 138 pindalaga 9110 m2;

33) Ploomi 1 pindalaga 13 558 m2;

34) Uus 56 pindalaga 10 491 m2;

35) Lille 10 pindalaga 5699 m2.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 25 ja paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 18. veebuari 1998. a korraldusega nr 632 Elva linna munitsipaalomandisse Kesk 32 asuva maaüksuse pindalaga 11 773 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 25 ja paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 19. märtsi 1998. a korraldusega nr 1053 Tartu linna munitsipaalomandisse järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Lossi 28 pindalaga 2091 m2, sihtotstarve ärimaa;

2) K. E. von Baeri 2 pindalaga 299 m2, sihtotstarve ärimaa;

3) Jakobi 19 pindalaga 1209 m2, sihtotstarve 80% ärimaa ja 20% ühiskondlike hoonete maa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 25 ja paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 19. märtsi 1998. a korraldusega nr 1053 Peipsiääre valla munitsipaalomandisse Kolkja alevikus asuva Põlluäärse maaüksuse pindalaga 3659 m2, sihtotstarve elamumaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punkti 1 alusel oma 31. augusti 1998. a korraldusega nr 4670 Tartu linna munitsipaalomandisse järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Raekoja plats 3 / Küüni 1 pindalaga 1035 m 2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

2) Anne 44 pindalaga 7829 m2, sihtotstarve ärimaa;

3) Aida 7 pindalaga 703 m2, sihtotstarve ärimaa;

4) Tiigi 11 pindalaga 2328 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

5) Gildi 8 pindalaga 1053 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

6) Kalevi 13, 15, 17, 17a pindalaga 7991 m 2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

7) Tähe 50 pindalaga 1215 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

8) Turu 18 pindalaga 23 232 m2, sihtotstarve tootmismaa;

9) Turu 23 pindalaga 4432 m2, sihtotstarve tootmismaa)


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punktide 1 alusel oma 31. augusti 1998. a korraldusega nr 4670 Nõo valla munitsipaalomandisse Unipiha külas asuv maaüksus pindalaga 4 ha, sihtotstarve üldmaa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punktide 1 ja 7 alusel oma 5. veebruari 1999. a korraldusega nr 456 Tartu linna munitsipaalomandisse järgmised Tartu linnas asuvad maaüksused:

1) Riia 14 pindalaga 3040 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

2) Vanemuise 48 pindalaga 6449 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

3) Raekoja plats 6 / Rüütli 2 pindalaga 1047 m 2, sihtotstarve 40% ärimaa ja 60% ühiskondlike hoonete maa;

4) K. A. Hermanni 18 pindalaga 1295 m2 , sihtotstarve 50% ühiskondlike hoonete maa ja 50% elamumaa;

5)  Jaama 72 pindalaga 14 183 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

6) Ravila 80 pindalaga 4322 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

7) Jaama 14 pindalaga 8137 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

8) Kaunase pst 71 pindalaga 30 978 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

9) Anne 65 pindalaga 19 664 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

10) Puiestee 79 pindalaga 1138 m2, sihtotstarve elamumaa;

11) Vabaduse pst 4 pindalaga 219 m2, sihtotstarve 50% tootmismaa ja 50% ühiskondlike hoonete maa;

12) Kompanii 3/5 pindalaga 1864 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

13) Pika tänava, Kalda tee ja Emajõe vaheline maa-ala pindalaga 84,83 ha, sihtotstarve 75% üldmaa, 5% transpordimaa ja 20% veekogude maa.


Tartu maavanem andis maareformi seaduse paragrahvi 28 lõike 1 punktide 1 ja 7 alusel oma 5. veebruari 1999. a korraldusega nr 456 Nõo valla munitsipaalomandisse järgmised Nõo vallas asuvad maaüksused:

1) Luke külas Luke mõisa maaüksus pindalaga 9,3 ha, sihtotstarve üldmaa;

2) Nõo alevikus Oja 12 pindalaga 1389 m2, sihtotstarve tootmishoonete maa;

3) Nõo alevikus Kivi 6 pindalaga 9014 m2, sihtotstarve ühiskondlike hoonete maa;

4) Nõo alevikus Tartu 14 pindalaga 1,56 ha, sihtotstarve üldmaa.

Maaüksuste asendiplaanidega saab tutvuda Tartu Maavalitsuse maaosakonnas Riia 15, Tartu.


RIIGIVARA VÕÕRANDAMISE TEATED

Vastavalt riigivara seaduse paragrahvi 32 lõikele 5 müüs Põllumajandusministeerium avalikul enampakkumisel järgmised objektid:

1) Harju maakonnas Nissi vallas Turba alevikus Lehetu tee 10a asuv kontorihoone varjendiga (reg nr 02010068) OÜ-le Cinderella hinnaga 100 000 krooni;

2) Harju maakonnas Nissi vallas Turba alevikus Lehetu tee 21 asuv saeraamihoone laoga (reg nr 02010080) AS-le ETT hinnaga 45 200 krooni.


Vastavalt Riigikogu majanduskomisjoni 22. septembri 1998. a otsusele nr 27-V võõrandas Põllumajandusministeerium tasuta alljärgnevad objektid:

1) Harju maakonnas Nissi vallas Turba alevikus Lehetu tee 3 asuv saun (reg nr 02010123) Nissi vallale;

2) Harju maakonnas Nissi vallas Turba alevikus Tööstuse 27 asuv lastepäevakodu juurdeehitus (reg nr 02010124) Nissi vallale;

3) Lääne-Viru maakonnas Rakvere linnas Tallinna 5a asuv kontorihoone (reg nr 02006299) ja selle juures olev garaaþ (reg nr 02006300) Rakvere linnale.


Vastavalt Riigikogu majanduskomisjoni 26. novembri 1998. a otsusele nr 38-RV võõrandas Põllumajandusministeerium tasuta Hiiu maakonnas Pühalepa vallas Suuremõisa külas asuva väetislao (reg nr 02008632).


Vastavalt Riigikogu majanduskomisjoni 22. septembri 1998. a otsusele nr 26-V ja 26. novembri 1998. a nr 37-V otsusele võõrandas Põllumajandusministeerium tasuta järgmised kinnistud:

1) Valga maakonnas Pühajärve vallas Nüpli külas ja Otepää linnas asuv Marguse õppepuhkebaas (reg nr 01000652);

2) Lääne-Virumaal Rakvere vallas Arkna külas asuv Arkna katsejaama maaüksus (reg nr 01000410).


Vastavalt Tartu maavanema 11. jaanuari 1999. a korraldusele nr 92 müüs Tartu Maavalitsus 17. veebruaril 1999. a avalikul suulisel enampakkumisel avariilise sõiduauto VAZ 21061, riigivara registri reg nr 33000276, väljalaskeaasta 1995, hind 5000 krooni. Ostja Helvis Nuuma.


Vastavalt Vabariigi Valitsuse 29. detsembri 1998. a korraldusele nr 1291-k (RT 1999, 1, 35) müüs Jõgeva Maavalitsus avalikul enampakkumisel Jõgeva maakonnas Jõgeva linnas Sauna 2a asuva garaaþi OÜ Riisom hinnaga 61 005 krooni.


ÜMBERKRUNTIMISTEADE

Lähtudes maakorraldusseaduse paragrahvi 19 lõikest 6, avaldab Martna Vallavalitsus Suure-Lähtru küla piirkonna ümberkruntimisteate.

Ümberkruntimise eesmärk on kinnisasja terviklikkuse tagamine, selgete piiride loomine ning kinnisasja kiildumise ja ribasuse vältimine.

Piirkond haarab järgmisi kinnistuid: Altmäe A-5, Olingu 86, Rehe A-31, Sauaste A-3, Tamme (kinnistu nr 45201:001:0562-0563).

Ümberkruntimise osaliste loetelu:

1. Hinda Klaanberg

2. Valeri Danilov

3. Elmar Leitsaar

4. Kalle Remmel

5. Teet Kuusemaa

Vastavalt maakorraldusseaduse paragrahvi 19 lõikele 7 on kõikidel isikutel, kelle õigusi või huve ümberkruntimine puudutab, õigus kahe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas esitada Martna Vallavalitsusesle vastavasisuline avaldus.


PANKROTITEATED

Tallinna Linnakohtu 1. märtsi 1999. a otsusega kuulutati välja OÜ Osmari Kauplus Rõivad (Narva mnt 90, reg nr 10036878, esindajad Marika Ossaar, Tiiu Maksan) pankrot. Pankrotihalduriks nimetati Kaupo Meier (Laki 14--201, Tallinn, tel 651 7762, GSM 8 250 67 151, halduritunnistus nr 91, isikukood 36804050246).

Esimene võlausaldajate üldkoosolek toimub 23. märtsil 1999. a kell 15.30 Tallinnas Liivalaia 24 I korrusel.

Nõudeid võlgniku vastu on õigus esitada pankrotihaldurile kahe kuu jooksul arvates teate ilmumisest, sama tähtaja kestel on kõik isikud kohustatud teatama haldurile nende käes olevast võlgnikule kuuluvast varast.


Tartu Linnakohtu 2. märtsi 1999. a kohtuotsusega rahuldati Scot Industries Inc (Suite 202, 101 Capitol Way North Olymia, WA 98501--1077, USA) avaldus OÜ A. V. Monitor (registrikood 10184900, asukoht Vitamiini 3, Tartu) pankroti väljakuulutamiseks ja kuulutati välja OÜ A. V. Monitor pankrot 2. märtsil 1999. a kell 16.00.

Kohtuotsus kuulub viivitamatule täitmisele.

Keelata OÜ A. V. Monitor pankrotihalduri nõusolekuta pankrotivara võõrandamine ja sellega kõikide tehingute tegemine, arestida kogu võlgniku vara ja teha võõrandamise keelumärked vararegistrites.

Nimetada OÜ A. V. Monitor pankrotihalduriks Siim Nõmmoja (OÜ Casus Juristibüroo, Emajõe 1a, Tartu, tel 27 390 666, 250 36 102, faks 27 390 688).

Võlausaldajate esimene üldkoosolek pidada 19. märtsil 1999. a algusega kell 15.00 OÜ Casus Juristibüroos Tartus Emajõe 1a.

Võlausaldajad on kohustatud kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nende tekkimise alusest ja nõude tähtajast. Sama tähtaja jooksul on kohustatud kõik isikud, kelle valduses on ükskõik mis alusel võlgniku vara, teatama sellest Siim Nõmmojale (OÜ Casus Juristibüroo, Emajõe 1a, Tartu).


Võru Maakohtu 5. märtsi 1999. a otsusega kuulutati välja Sihtasutuse Võru Linna Kultuurkapital (reg nr 90001279, asukoht Tartu 31, Võru, juhatuse liige Peeter Laurson, elukoht Uus 12, Võru, tel 250 58 757) pankrot.

Võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub 24. märtsil 1999. a kell 14.00 Võrus Tartu 48.

Võlausaldajad on kohustatud nõudeavaldusega hiljemalt kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nende tekkimise alusest ja nõude tähtajast. Sama tähtaja jooksul on kõik isikud kohustatud teatama haldurile ükskõik mis alusel nende valduses olevast võlgnikule kuuluvast varast, sealhulgas varalisest kohustusest võlgniku vastu.

Pankrotihalduriks nimetada Raivo Piirla, isikukood 35405310227, kontaktandmed tel 250 14 261, Õigusbüroo Edikte OÜ, Katusepapi 16, Tallinn, kuhu võlausaldajatel teatada ka nõudeavaldustest, Võru tel 278 21 654.


Ida-Viru Maakohtu 8. märtsi 1999. a otsusega kuulutati välja AS VR-Kaubandus (juriidiline aadress Pühaoru 4, Toila alevik, Toila vald, 41702 Ida-Viru maakond, ettevõtte registrikood 10177550, juhatuse liige Andres Peet) pankrot.

Pankrotihalduriks on nimetatud Toomas Moor (advokaadibüroo Alas ja Raudsik, Rüütli 18, 10130 Tallinn, tel 250 64 674, 26 313 946).

Võlausaldajad on kohustatud nõudeavaldusega hiljemalt kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu. Kõik isikud on kohustatud teatama haldurile sama tähtaja jooksul nende valduses olevast võlgniku varast, sealhulgas varalisest kohustusest võlgniku vastu.

Võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub 29. märtsil 1999. a kell 11.00 AS Viru Rand (pankrotis) ruumes aadressil Pühaoru 4, Toila alevik, Ida-Viru maakond.


Ida-Viru Maakohtu 4. märtsi 1999. a otsusega kuulutati välja AS Ware (juriidiline aadress Metsa 6a, Iisaku alevik, Iisaku vald, 41001 Ida-Viru maakond; ettevõtte registrikood 10160221, juhatuse liige Valeri Kabanen) pankrot.

Pankrotihalduriks on nimetatud Sirje Tael (õigusbüroo Artig, Tähe 91a--4, Tartu, tel 250 17 669).

Võlausaldajad on kohustatud nõudeavaldusega hiljemalt kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu. Kõik isikud on kohustatud teatama haldurile sama tähtaja jooksul nende valduses olevast võlgniku varast, sealhulgas varalisest kohustusest võlgniku vastu.

Võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub 1. aprillil 1999. a kell 12.00 õigusbüroo Artig ruumes aadressil Tähe 91a--4, Tartu.


Tallinna Linnakohus otsustas 9. märtsil 1999. a kuulutada välja SatexAuto AS-i (registrikood 10145975, asukoht Kadaka tee 72a, 12618 Tallinn, juhatuse liige Tarmo Noot) pankroti.

Nimetada pankrotihalduriks Uno Feldschmidt (isikukood 34108070266, OÜ UF Õigusbüroo, Põhja pst 27, 10415 Tallinn, tel 8 25 105 536, 6 440 220).

Korraldada võlausaldajate esimene üldkoosolek 5. aprillil 1999. a kell 16.00 Tallinna Linnakohtu saalis 202 (Liivalaia 24, 15034 Tallinn).

Võlausaldajad on kohustatud nõudeavaldusega hiljemalt kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nende tekkimise alusest ja nõude tähtajast.

Kõik isikud on kohustatud teatama haldurile kahe kuu jooksul ükskõik mis alusel nende valduses olevast võlgnikule kuuluvast varast, sealhulgas varalisest kohustusest võlgniku vastu.


Tartu Linnakohus rahuldas oma 8. märtsi 1999. a kohtuotsusega AS Tallus (likvideerimisel, reg nr 10050447, Oa 13, Tartu) pankrotiavalduse ja kuulutas välja AS-i Tallus pankroti 8. märtsil 1999. a kell 15.00. Kohtuotsus kuulub viivitamatult täitmisele.

Nimetada pankrotihalduriks Ivar Valtin (isikukood 36805252747, elukoht Ülikooli 1--12, Tartu, tel 8 250 50 919).

Võlausaldajate esimene üldkoosolek pidada 24. märtsil 1999. a kell 15.00 Tartus Kreutzwaldi 1 Eesti Loomakasvatuse ja Veterinaaria Teadusliku Uurimise Instituudi ruumes.

Võlausaldajad on kohustatud kahe kuu jooksul arvates pankrotiteate ilmumise päevast teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nende tekkimise alusest ja nõude tähtajast. Sama tähtaja jooksul on kohustatud kõik isikud, kelle valduses on ükskõik mis alusel võlgniku vara, teatama sellest haldurile aadressil Ülikooli 1--12, Tartu.


Põlva Maakohtu 9. märtsi 1999. a otsusega kuulutati välja AS Harrison (reg nr 54028325, registreeritud asukoht Piiri 6--34, Põlva, tegelik asukoht Ringtee 1, Põlva, tegevjuht ettevõtteregistri andmetel Urmas Koit) pankrot.

Pankrotihalduriks nimetati Ain Laansalu, Advokaadibüroo Bachmann ja Partnerid OÜ, aadress Raatuse 20, Tartu, tel 27 441 499, 256 460 606.

Võlausaldajad on kohustatud kahe kuu jooksul arvates käesoleva teate ilmumisest teatama pankrotihaldurile oma nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nende tekkimise alusest ja nõude tähtajast. Kõik isikud on kohustatud kahe kuu jooksul arvates kohtuotsuse teate ilmumise päevast teatama pankrotihaldurile ükskõik mis alusel nende valduses olevast võlgnikule kuuluvast varast.

Võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub 9. aprillil 1999. a algusega kell 16.00 Tallinnas Viljandi mnt 18b Riigimetsa Majandamise Keskuse saalis.


PANKROTIMENETLUSE LÕPETAMISE TEATED

Pärnu Linnakohtu 1. märtsi 1999. a määrusega kinnitati AS ETK Vikero (Jannseni 26/28, Pärnu, reg nr 18000756) lõpparuanne. Lõpetati AS ETK Vikero pankrotimenetlus ja vabastati Kalev Mägi pankrotihalduri kohustustest. Kinnitati võlausaldajate esimese üldkoosoleku otsus AS ETK Vikero likvideerimise kohta. Kohustati pankrotihalduril kustutama AS ETK Vikero registrist. AS ETK Vikero dokumentide hoidjaks määrati Eesti Tarbijate Keskühistu (Narva mnt 7, Tallinn).


Pärnu Linnakohtu 1. märtsi 1999. a määrusega lõpetati AS Salu (asukoht Tui 4a, Pärnu, reg nr 18009438) pankrotimenetlus pankrotti välja kuulutamata raugemise tõttu (võlgnikul puudub reaalne vara).


Tallinna Linnakohtu 22. veebruari 1999. a kohtumäärusega määrati:

1. Lõpetada AS MRP Tallinna Liinid pankrotimenetlus (reg nr 10162301, juhatuse liikmed Raivo Avango, Jari Henrik Hytönen) raugemise tõttu ja kustutada registrist.

2. Likvideeritud AS MRP Tallinna Liinid dokumendid anda hoiule kümneks aastaks Rein Vinnile (isikukood 34503110315).


Ida-Viru Maakohtu 5. märtsi 1999. a määrusega lõpetati OÜ VR-Pühaoru (reg nr 10337700, juriidiline aadress Ranna 3, Toila alevik, Toila vald, 41702 Ida-Virumaa, juhatuse liige Erkki Karja) pankrotimenetlus raugemise tõttu. OÜ VR-Pühaoru kuulub likvideerimisele ja äriregistrist kustutamisele nelja kuu jooksul aravates määruse jõustumise päevast.


LIKVIDEERIMISTEATED

OÜ Transreber (reg kood 10434076) likvideeritakse. Võlausaldajatel esitada nõuded nelja kuu jooksul pärast teate avaldamist aadressil Uus 22--8, 71007 Viljandi.


MTÜ Spordiklubi Äksi (reg nr 64822030) teatab, et vastavalt 16. jaanuari 1999. a üldkoosoleku otsusele (protokoll nr 1) kuulub spordiklubi likvideerimisele alates 1. veebruarist 1999. a.


ENAMPAKKUMISTEADE

AS Multisus korraldab 31. märtsil 1999. a kell 10.00 aadressil Mere pst 5, Tallinn, avaliku enampakkumise sõiduautole VOLVO 850 GLE, väljalaskeaasta 1995, alghind 130 000 krooni.

Enampakkumise pileti hind on 1300 krooni. Tagatisraha 10% ostusummast peab olema laekunud arveldusarvele nr 1120172464 Hansapangas, kood 767 või sularahas kassasse hiljemalt 30. märtsiks 1999. a kell 16.00, millega lõpeb ka registreerimine. Sõidukiga tutvumine kolm päeva enne oksjonit Tallinnas, Kolde pst 104a.

Info tel 6446 880 kella 10.00--16.00.


PEREMEHETUTE EHITISTE HÕIVAMISE TEADE

Raikküla Vallavalitsus teatab, et peremehetu ehitisena on Rapla maakonnas Raikküla vallas arvele võetud Koikse jaamahoone-elamu (suletud netopind 96,8 m2) ja selle juurde kuuluvad majandushoone (150,3 m2), kuur (31,2 m2) ning kasvuhoone (25,2 m2), mille endine omanik oli Balti raudtee. Viimane omanik pole teada.

Kõik juriidilised ja füüsilised isikud, kellel on vastuväiteid ehitise peremehetuse kohta, esitada need kahe kuu jooksul pärast teate ilmumist Riigi Teataja Lisas Raikküla Vallavalitsusele aadressil Tamme küla, Raikküla vald, 78403 Rapla maakond.