Teksti suurus:

Teadaanded

Väljaandja:Ametlikud Teadaanded
Akti liik:teadaanne
Teksti liik:algtekst
Avaldamismärge:RTL 1999, 80,

Teadaanded

Vastu võetud 30.04.1999

KINNISTAMISTEATED

Ida-Viru Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Ida-Viru kinnistusjaoskond

Alajõe vald

1. Alajõe küla, 3183 m2, Aivo Jukka, Vjatðeslav Vinogradov

2. Alajõe küla, Jõe 1, 4131 m2, Arkadi Petrovitski, Irina Sinitskaja, Rene Herkül

3. Alajõe küla, Kanarbiku 14, 2293 m2 , Aleksander Pakk

4. Karjamaa küla 24, 3325 m2, Aleksander Terjoðin

5. Smolnitsa küla, 1 ha, Smolnitsa küla, 2 ha, Nikolai Voronkov

6. Uusküla küla, 16,8 ha, Sergei Ðtðeberin

7. Uusküla küla, SÜ Puhkus, krunt nr 11, 923 m 2, Liidia Raja

8. Uusküla küla, SÜ Puhkus, krunt nr 2, 1031 m 2, Ljudmila Ladanjuk

9. Vasknarva küla, Vasknarva küla 3, 1633 m2 , Aleksander Roze

10. Vasknarva küla, Vasknarva küla 95, 591 m2 , Ivan Zautin

Aseri vald

11. Aseriaru küla, 2,1 ha, Elvi Mets

12. Kestla küla, 9,72 ha, Margus Tori, Marek Tori, Veiko Tori

13. Oru küla, 13,13 ha, Koogu küla, 2,27 ha, Aivar Neero

14. Oru küla, 15,43 ha, Krista Raigla

15. Oru küla, 4,6 ha, Raivo Pihlak

16. Oru küla, 5,67 ha, Jüri Kimsen

17. Oru küla, Rannu küla, Kraavi, 3,56 ha, Enno Klauks

18. Oru küla, Rannu küla, Sillaotsa, 12,05 ha, Koogu küla, 6,34 ha, Ants Kalvet, Raivo Kalvet

19. Rannu küla, 9,21 ha, Rannu küla, 3,15 ha, Lille Reesi

Avinurme vald

20. Avinurme alevik, Põllu 19, 2408 m2, AS Aviko Auto

21. Avinurme alevik, Tööstuse 6, 3363 m2, AS Aviko Auto

22. Avinurme alevik, Tööstuse 7, 2686 m2 , Margit Jaska

23. Avinurme alevik, Võidu 28a, 220 m2, Hans Mõttus

24. Avinurme alevik, Ülejõe 9, 9566 m2, Arnold Lepasepp

25. Avinurme alevik, Ülejõe 3, 16 087 m 2, Jaan Pärn

26. Paadenurme küla, 7341 m2, Maire Kirspuu

27. Ulvi küla, 4000 m2, AS Aviko Auto

Iisaku vald

28. Kuru küla, 1976 m2, Valter Zazubovitð

29. Kuru küla, 5460 m2, Niina Morozova

30. Kuru küla, SÜ Kanarbik, krunt nr 6a, 498 m 2, Margus Laager

31. Kuru küla, SÜ Kanarbik, krunt nr 10, 518 m 2, Sirje Raap

32. Kuru küla, SÜ Kanarbik, krunt nr 9, 761 m 2, Kaarel Aare

33. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 10, 914 m 2, Kalle Kudi, Malle Kudi

34. Kuru küla, SÜ Kooperaator, krunt nr 11, 471 m 2, Ave Lüüs, Maris Niine, Valve Vadi

35. Kuru küla, SÜ Kuru, krunt nr 16, 1352 m 2, Ilor Teeväli

36. Kuru küla, SÜ Kuru, krunt nr 21, 1564 m 2, Viktor Tomband

37. Varesmetsa küla, 290 000 m2, Sulev Kortin, Eesti Vabariik

Illuka vald

38. Jaama küla, 1998 m2, Irina Jakovleva

39. Jaama küla, 5,1 ha, Nikolai Voronkov

40. Konsu küla, Konsu küla 6, 1707 m2, Niina Sedova

41. Kuningaküla küla, 7,91 ha, Jelena Golubeva

42. Permisküla küla, 0,37 ha, Permisküla küla, 17,63 ha, Anastassia Solovjova

43. Permisküla küla, 1,03 ha, Permisküla küla, 2,72 ha, Igor Solodov, Vjatðeslav Solodov

44. Permisküla küla, 3123 m2, Arkadi Bassov

45. Permisküla külla, 4178 m2, Galina Lembinen

46. Permisküla küla, 6,04 ha, Permisküla küla, 35,71 ha, Galina Lembinen

Jõhvi linn

47. A. H. Tammsaare 31, 1200 m2, Salme Laud

48. A. H. Tammsaare 48, 663 m2, Aleksandr Rjabuðenko

49. AÜ Juubeli, krunt nr 5, 659 m2, Liidia Novozilova

50. Aiandusühistu nr 1, krunt nr 18, 432 m 2, Margarita Ðilova

51. Aiandusühistu nr 1, krunt nr 20, 480 m2 , Alla Rõtova

52. AÜ Juubeli 7, 679 m2, Valentina Seliðtðeva

53. AÜ Juubeli, krunt nr 19, 617 m2, Elmar Moora

54. AÜ Juubeli, krunt nr 37, 626 m2, Lilja Pertel

55. AÜ Juubeli, krunt nr 59, 717 m2, Oksana Avdeeva

56. AÜ Jõhvi Sõprus, krunt nr 23, 1003 m 2, Valentina Ðarapova

57. AÜ Jõhvi Sõprus, krunt nr 5, 548 m 2, Eino Kaljumäe

58. AÜ Jõhvi Sõprus, krunt nr 27, 583 m 2, Vello Rohilaid

59. Kirde 8, 600 m2, Valeri Hlebnikov

60. Linda 10, 1119 m2, Elsa Aspel

61. Mäe 13, 781 m2, Vladimir Petðenev

62. Narva mnt 25, 1958 m2, Eesti Vabariik, Nadezda Pojarkova, Ljudmila Tarassevitð, Gelena Denisova, Loa Anderspuk, Juri Zavjalov, Dianna Vinogradova, Aleksander Kovnerev, Anatoli Semeikin, Valentin Ruzavin, Marina Guskova, Vjatðeslav Jegorov, Vassili Ivanov, Valentina Ropanitð, Valentina Stepanova, Oleg Gurejev, Jevgenia Kalinina, Anneli Papp, Marjan Tðaikovski, Pjotr Komtðatnikov, Tatjana Vahter, Tatjana Martðuk, Viktor Jefimov, Anele Þoluniene, Ene-Eha Urbala, llja Zenkin, Vladimir Hodakovski, Jelena Stolbova, Mart Hallik, Villu Verrev, Niina Müttü, Ahto Tisler, Marianne Paladjuk, Jüri Meier, Valter Sildnik, Olga Solovjova

63. Narva mnt 28, 3754 m2, Eesti Vabariik, Meinhard Toome, Olga Akulðina, Vassili Krutðkov, Pille Lindeberg, Veera Podlesnaja, Karina Kukemelk, Malle Kollo, Gulþihan Ivanova, Miila Kotelevskaja, Sergei Ðeinikov, Sergei Vakulenko, Juzefa Mikulenas, Helga Hallik, Valentina Artemenkova, Ivan Semaðkevitð, Kazimir Kevlitð, Filipp Ðulgin, Helgi Järvepera, Ilijonjus-Petras Saldukas, Valeri Hlebnikov, Valentina Kolmõkova, Veera Girðovitð, Jelizaveta Kazantseva, Maia Belova, Tiiu Vungo, Inna Fjodorova, Tiiu Lepik, Valentina Neðumajeva, Raissa Nikolajeva, Nikolai Brjantsev, Natalia Buinovskaja, Anna Koljada, Pjotr Eljas, Galina Filipovitð, Vadim Kalinin, Ilma Ofitserova, Ivo Ustal, Linda Remmelgas, Valentina Zaðtðerinskaja, Avo Valge, Grigori Kondratenkov, Tõnu Aasmaa, Vivi Tõnisson, Nadia Tjurina, Mari Rajasaar

64. Narva mnt 29, 4626 m2, Aleksandr Dragun, Veera Golovenko, Maria Vjaltseva, Erika Vassiljeva, Vjatðeslav Kurkin, Zoja Saltõkova, Aleksander Ljamtjugin, Sergei Anissov, Anna Bõkova, Argo Bachfeldt, Ljudia Rassadina, Niina Hunt, Mihhail Pligunov, Nikolai Neþenets, Vladimir Koverin, Inga Guðtðina, Ene Hõbemäe, Vello Kuzmin, Natalja Krotova, Sergei Aleksejev, Viktor Nikolai, Dmitri Volkov, Galina Bundt, Aleksandra Vaivala, Ulvi Anissimova, Roman Boltov, Ljubov Zavjalova, Valentina Gilina, Larissa Tðelobittðikova, Vaike Veiram, Olga Heistonen, Ljudmila Sabanova, Pelageja Bogdanova, Igor Väginen, Alevtina Ðaðkova, Jevgeni Kolpakov, Niina Igonina, Bronislav Ravoit, Tamara Zavjalova, Galina Serjogina, Maiu Brück, Mihhail Karasjov, Vassili Gavrilov, Jelena Denissenko, Sergei Sabanov, Sergei Nikandrov, Laine Tkatðenko, Mihhail Raud, Vjatðeslav Suholet, Heinar Kattago, Irina Belomestnaja, Julia Kovðina, Anatoli Tulski, Vladislav Suhalet, Vjatðeslav Afanasjev, Marina Pugatðova, Jelena Dovþenko, Maria Grigorjev

65. Narva mnt 39, 2697 m2, Erna Ziljova, Eesti Vabariik, Raissa Jakovleva, Kaarin Veinbergs, Helmi Veinbergs, Nadezda Gaitðuk, Olga Mogilainen, Antonina Hrustaljova, Karin Sokolova, Valeri Ivanov, Valentin Korkus, Valeri Sozdajev, Anna Pogudina, Ilse Seppa, Vladimir Vjugin, Larissa Sozdajeva, Lilia Sadovskaja, Heli Moosel, Tarmo Reest, Nikolai Derbnjov, Ljudmilla Jemeljanova, Vladimir Horev, Rimma Ivanova, Marina Petrova, Galina Mitjuðina, Aili Sillar, Valentina Oksanen, Margarita Grüning, Valeri Poljakov, Olivia Ilves, Rael Tamm, Niina Dmitrijeva, Erik Uustal, Svetlana Tint, Zinaida Jermolovitð, Vassili Gorelov, Lembit Paläk, Galina Tðaikaurova, Pjotr Belomestnõi, Ljudmila Tðernikova, Jevgenia Jazõkova, Argo Villers, Maire Sullakatko, Vladimir Gorodkov, Aime Aps, Niina Bubnovitð

66. Pargi 33a, 1674 m2, Laima Kirkopa, Tiina Pajula, Marina Rannula, Endel Toomsalu, Hulda Kullik, Varvara Vinnal, Kaljo Aia, Sirje Karlep, Heldur Paumere, Johannes Sildnik, Ulve Sildnik, Aire Soosaar, Ado Alumets, Aide Suutre, Ahto Leitud, Eesti Vabariik, Jõhvi Tarbijate Ühistu, Korteriühistu Pargi 33a, Uno Uueküla, Tiiu Pärn, Ene Leitud, Silvi Grigorovitð, Liivi Preis, Igor Rogatð, Viktor Bakajev, Jelena Daðdamirova, Olav Kurnikov, Hillar Liba, Tiina Ernest, Heini Landra, Lembit Lillemäe, Kaljo Liiv, Malle Noole, Irina Lapp, Anatoli Lobatðevski, Vaike Suuban, Ruth Pinna, Helve Guðtðina

67. Rahu 37, 617 m2, Adolf Hupponen

68. Uus-Võsa 10, 721 m2, Jelena Russakova

69. Vaarika 3, 916 m2, Kaljo Soosaar

Jõhvi vald

70. Kahula küla, 12,03 ha, Kahula küla, 3,63 ha, Karla Purgats

71. Kahula küla, 26 ha, Kahula küla, 1,2 ha, Elmet Truupõld

72. Kahula küla, 3 ha, Jaak Jäger

73. Kahula küla, 4,1 ha, Kahula küla, 5,6 ha, Mati Kaasik

74. Kotinuka küla, AÜ Terviseaed, krunt 16, 856 m 2, Anna Paðtðenkova

75. Puru küla, AÜ Kevadaeg, krunt nr 36, 772 m 2, Boriss Kuzenin

76. Puru küla, AÜ Kevadaeg, krunt nr 21, 669 m 2, Niina Djatðuk

77. Tammiku alevik, 1,9 ha, Ella Bostõnets

78. Tammiku alevik, 2,6 ha, Mihkel Kaljurand

Kohtla vald

79. Amula küla, 4,2 ha, Heljo-Julie Vent

80. Kaasikvälja küla, 6,3 ha, Aleksander Alas

81. Ontika küla, 14,75 ha, Ontika küla, 9,99 ha, Marge Niinlaup

82. Ontika küla, 14 243 m2, Erich Tülp

83. Peeri küla, 2,55 ha, Heljo-Miralda Mae

84. Peeri küla, 854 m2, Aabu Olt

85. Roodu küla, 3,9 ha, Harry Normak

86. Valaste küla, 0,23 ha, Andres Arge, Tiiu Arge

87. Valaste küla, 20 ha, Tiit Toomel

Kohtla-Nõmme vald

88. Jaama 15, 1804 m2, Raido Rüütel, Ülo Reimaa

89. Tähe 5, 1879 m2, Aivar Tamme, Toomas Saariste

Lohusuu vald

90. Kärasi küla, 6,84 ha, Enn Haav

91. Lohusuu alevik, 10 157 m2, Lohusuu alevik, 14 201 m2, Ants Mägi

92. Lohusuu alevik, Avinurme tee 45, 6568 m2, Dmitri Vesselov

93. Lohusuu alevik, Jõe 18, 4769 m2, Meila Reinhold

94. Lohusuu alevik, Põllu 20, 1895 m2, Vladimir Sobolev

95. Vilusi küla, 6976 m2, Lev Slavski, Anu Are

Lüganuse vald

96. Irvala küla, 2,1 ha, Arnold Talsi

97. Liimala küla, 2,1 ha, Liimala küla, 2,8 ha, Liimala küla, 0,2 ha, Pilvi Kõluvere, Eve Proos, Jaan Kuusmik

98. Lüganuse alevik, 2,83 ha, Ellen Liinak

99. Lüganuse alevik, 4,41 ha, Vello Ojaäär

100. Lüganuse alevik, 49,91 ha, OÜ Lüganuse PMS, Eesti Vabariik

101. Lüganuse alevik, 5,9 ha, Lüganuse alevik, 1 ha, Harry Normak

102. Matka küla, 4,27 ha, Helbe Muda

103. Matka küla, 5,24 ha, Endla Vilpuu

104. Moldova küla, 4,85 ha, Moldova küla, 3,88 ha, Heljo Piip

105. Purtse küla, 1,7 ha, Maie Hammel

106. Purtse küla, 7,29 ha, Anu Pääro

107. Purtse küla, 9,85 ha, Urve Purre

108. Varja küla, 0,45 ha, OÜ Saka Era

109. Varja küla, 48,95 ha, OÜ Saka Era

110. Varja küla, 4898 m2, Hans Roosipuu

111. Voorepera küla, 0,48 ha, OÜ Saka Era

112. Voorepera küla, 4,1 ha, OÜ Saka Era

113. Voorepera küla, 49,83 ha, OÜ Saka Era

114. Voorepera küla, 49,86 ha, OÜ Saka Era

115. Voorepera küla, 1, 10,48 ha, Aime Olvik

Maidla vald

116. Maidla küla, 2879 m2, Eesti Vabariik

117. Maidla küla, 4,71 ha, Küllike Pleskovski

118. Mehide küla, 11,38 ha, Mehide küla, 3,77 ha, Viive Anton, Marta Rego

119. Rebu küla, 2,79 ha, Rebu küla, 1,89 ha, Elmo Kasela

Mäetaguse vald

120. Pagari küla, 2,22 ha, Tonilde Kukk

Narva-Jõesuu linn

121. E. Vilde 22, 1113 m2, Alla Allik, Irina Allik

122. Ed. Vilde 26, 1866 m2, Halidja Baloi

123. Kalevi 13a, 1038 m2, Aleksei Rastorgujev, Viktor Rastorgujev

124. L. Koidula 50a, 1200 m2, Andrei Sokolov, Vassili Rumjantsev, Larissa Volkova

125. Nurme 50, 1009 m2, Georgi Kruglov, Roman Kruglov

126. Sulevi 26, 1171 m2, Tatjana Ivanova

Sonda vald

127. Erra alevik, 0,49 ha, Jevgeni Ivanon

128. Koljala küla, 0,24 ha, Jelena Belozjorova

129. Koljala küla, AÜ Kiviõli Kaevur 10, 1082 m 2, Aleksander Sarri

130. Koljala küla, Kiviõli Kaevur 36, 917 m2 , Pjotr Oleinik

131. Satsu küla, 15,95 ha, Avo Kullat

132. Satsu küla, Jõe 10, 0,46 ha, Tatjana Uus

Toila vald

133. Altküla küla, 4518 m2, Vaike Kool

134. Martsa küla, AÜ Kaasiku, krunt nr 10, 987 m 2, Eeri Oras

135. Martsa küla, AÜ Kaasiku, krunt nr 36, 956 m 2, Alli Ossipova

136. Martsa küla, AÜ Kaasiku, krunt nr 43, 880 m 2, Ennu Kirsimaa

137. Toila alevik, 1114 m2, Valter Kütt

138. Toila alevik, Merepuiestee 8, 3799 m2, Kalev Markus, Mait Markus

139. Toila alevik, Ranna 10, 2633 m2, Eldor Matt

140. Toila alevik, Uus 1, 1887 m2, Linda Vatt

141. Vaivina küla, 2525 m2, Sirje Koitmets

Tudulinna vald

142. Kellassaare küla, 13,73 ha, Hanno Saaremets

143. Kellassaare küla, 4,98 ha, Vambola Õunapuu

Vaivara vald

144. Puhkova küla, 7342 m2, Helju Käsk

145. Tõrvajõe küla, AÜ Energeetik-2, krunt nr 13, 531 m 2, Andrei Leontijev

Kohtla-Järve kinnistusjaoskond

Kohtla-Järve linn

1. Ahtme linnaosa, Ahtme mnt 51, 6259 m2, Urve Trilljärv, Eesti Vabariik, Akulina Paðenina, Tatjana Sobol, Olga Kolossovskaja, Svetlana Krutova, Ilmar Kalvet, Aleksei Ðterman, Marina Aleksejeva, Viivi Staub, Alla Kozma, Irina Klimenkova, Aleksei Semaðkevits, Praskovja Kams, Tiia Oras, Niina Vojevodina, Vladislav Kropatðev, Valentin Tðetðet, Valentina Lapko, Irina Krasnobajeva, Tamara Markelova, Jevgenia Ponkratova, Natalja Abramova, Olga Soon, Jüri Salnikov, Jekaterina Borovkova, Nadeþda Gorðanova, Jekaterina Kruglova, Veronika Kulikova, Jekaterina Kruglova, Ljudmila Davõdova, Natalja Larina, Sergei Freimanis, Marina Jerðova, Oleg Hokkanen, Natalia Smolina, Zinaida Jakubovitð, Valentina Modina, Ljudmila Staðkevitð, Valeri Korb, Jelena Muhhina, Viktor Maslov, Vladimir Karpinen, Niina Skorohhodova, Viktor Kolesen, Rein Einiste, Jelena Merkurjeva, Aleksandr Serebrjakov, Raissa Riiman, Anatoli Pineþko, Galina Dobõkina, Vikenti Gaikovitð, Svetlana Semikova, Anatoli Tiðko, Niina Tokar, Julia Krupa

2. Ahtme linnaosa, Kastani 4, 814 m2, Ilmar Tsopp

3. Ahtme linnaosa, Kiige 5/6, 210 m2, Aleksandr Volin

4. Ahtme linnaosa, Kiige 5/4, 210 m2, Stella Beljajeva

5. Järve linnaosa, Ehitajate 49, 709 m2, Ljubov Krehhova

6. Järve linnaosa, Järve 30, 701 m2, Veera Pogossjan

7. Järve linnaosa, Järve põik 10, 677 m 2, Ida-Virumaa Kalastaja klubi

8. Järve linnaosa, Pärna 44b, 36 m2, Nikolai Koþemjakin

9. Järve linnaosa, Sakala 16, 578 m2, Erich Treial

10. Kukruse linnaosa, Põhja 59, 1216 m2, Ellen Suuder

11. Sompa linnaosa, Tuule 11, 1200 m2, Endla Hallik, Linda Hallik

12. Sompa linnaosa, Ülase 3b, 1350 m2, Valentina Maðevskaja

Narva kinnistusjaoskond

Narva linn

1. AÜ Baltika, Merevaigu 298, 1187 m2, Joel Janis

2. AÜ Baltika, Palavuse 38, 959 m2, Alla Kovalevskaja

3. AÜ Jubileinõi, Pinna 90, 566 m2 , Valeri Katkov

4. AÜ Ogonjok, Karu 155, 404 m2, Julia Tohver

5. AÜ Olginski, Tihase 26, 536 m2, Aleksandr Kuzmin

6. AÜ Retðnoi, Väikesaare 8, 534 m 2, Maria Küttis

7. AÜ Retðnoi, Väikesaare 9, 602 m 2, Liidia Habarova

8. AÜ Svetofor, Suvila 262, 1121 m2, Larissa Þitina

9. AÜ Tðaika, Laane 26, 731 m2, Galina Kalanik

10. Kudruküla linnaosa, AÜ Tðaika, Laane 17, 560 m 2, Zinaida Þuravljova

11. Kudruküla linnaosa, AÜ Landõð, Osja 62, 981 m 2, Vladimir Ðebarðov

12. Savi 2, 1065 m2, Jevdokia Samoljotova

Sillamäe kinnistusjaoskond

Sillamäe linn

1. Ranna 45a, 9078 m2, Garaaþiühistu Þiguli-Sillamäe, Eesti Vabariik

2. Tallinna mnt 1/3, 7058 m2, Garaaþiühistu Viraaz-Sillamäe

3. Tallinna mnt 1/3, 7058 m2, Garaaþiühistu Viraaz-Sillamäe

4. Tðkalovi 3, 1951 m2, OÜ Sillamäe apteek Kannike

5. Viru pst 22/1b, 458 m2, OÜ Sillamäe apteek Kannike

Isikutel, kelle õigusi nimetatud katastriüksuste kinnistusraamatusse kandmine riivab, teatada oma vastuväidetest kirjalikult Ida-Viru Maakohtu Kinnistusametile (Narva mnt 11, 41598 Jõhvi) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Lääne-Viru Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Haljala vald

1. Haljala alevik, Tallinna mnt 18, 1696 m2, Elle-Malle Toomikas, Indrek Toomikas, Kati Toomikas

2. Haljala alevik, Uus 3, 1713 m2, Meeri Martinson

3. Sauste küla, 25,64 ha, Artur Prok

Kadrina vald

4. Kadrina alevik, Pikk 47, 7048 m2, Ülla Kirs

Rakvere linn

5. Kauri 8, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 863 m 2, Ain Lehtla

6. Tammiku 30, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 917 m 2, Hans Lepp

Sõmeru vald

7. Näpi küla, 18 354 m2, OÜ Rakvere KEK

8. Ubja küla, 13,04 ha, Svetlana Heino

Tamsalu vald

9. Porkuni küla, 2,01 ha, Ülo Toom

Vinni vald

10. Mõdriku küla, 17,27 ha, Arvet Tuisk, Tarmo Tuisk

11. Piira küla, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 0,25 ha, Raigo Moik

12. Vinni alevik, 1319 m2, Vassili Piontik

Võsu vald

13. Võsu alevik, Kalda 2a, 701 m2, OÜ Võsu Parking

Väike-Maarja vald

14. Avispea küla, 5,04 ha, Toomas Tedro

15. Väike-Maarja alevik, Põhja 11, 1398 m2 , Helena Talbonen

* * *

Kadrina vald

1. Mäo küla, 1,99 ha, Errart-Ardo Gross

Laekvere vald

2. Muuga küla, 3,38 ha, Heino Kristmann

3. Muuga küla, 4,36 ha, Gunnar Freiental

4. Paasvere küla, 10,58 ha, Maire Tamm

5. Sirevere küla, 49,86 ha, Tõnu Krooben

Rakke vald

6. Rakke alevik, Kooli 1, 1163 m2, Ennu Tint

Rakvere linn

7. Kesk 8, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 755 m 2, Anne-Liisa Unterverk

8. Kunderi 23, 657 m2, Inge Kangur

9. Lille põik 3, 1008 m2, Sirje Liivak

10. Murru 7, 1107 m2, Piret Kaasik

11. Uus 7b, 1407 m2, Mati Tekkel

Rakvere vald

12. Levala küla, 49,74 ha, Tõnu Saapar

13. Taaravainu küla, 0,18 ha, Ellen Aros

14. Tõrma küla, 0,19 ha, Uldo Vogt

Sõmeru vald

15. Arkna tee 28a, 1498 m2, Marina Levtðenko

16. Sämi küla, 2,88 ha, Sämi küla, 1,6 ha, Aivar Tammoja

17. Ubja küla, 0,33 ha, Asta Arula, Anatoli Borovkov

Tamsalu linn

18. Rahu 19, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 2219 m 2, Merike Rõuk

Vihula vald

19. Kakuvälja küla, 1,95 ha, Rein Tammemäe

20. Vergi küla, 0,21 ha, Maimu Ojala

21. Vergi küla, 583 m2, Tõnu Männik

22. Võhma küla, 1,4 ha, Esper Raudla

Vinni vald

23. Kulina küla, 14,6 ha, Enn Saar

24. Roela alevik, Mäekalda 9, 1,03 ha, Valdu Saega

25. Vetiku küla, 0,27 ha, Mare Põldma

Viru-Nigula vald

26. Koila küla, 6,39 ha, Malle Reimer

27. Kutsala küla, 14,53 ha, Kutsala küla, 8,82 ha, Nikolai Orlov

Võsu vald

28. Võsu, 943 m2, Rein Traus

Väike-Maarja vald

29. Aburi küla, 23,15 ha, Natalja Jalakas

30. Avispea küla, 15,63 ha, Avispea küla, 0,08 ha, Alar Puusta

* * *

Avanduse vald

1. Simuna alevik, Pikk 4, 2001 m2, Riina Liim

Kadrina vald

2. Võduvere küla, 15,89 ha, Alvi Kikas

Kunda linn

3. Võidu 11, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1011 m 2, Anne-Mall Aron

Laekvere vald

4. Rahkla küla, 0,12 ha, Laekvere Tarbijate Ühistu

Rakke vald

5. Lasinurme küla, 1,57 ha, Evi Malm

Rakvere linn

6. Kastani pst 11, 2267 m2, Kaljo Orlov, Aino Pihkva

7. Kevade 19, 969 m2, Marta Rosenbaum

8. Lai 14, 3677 m2, korteriomand: Eesti Vabariik, Balti Kindlustuse AS, Milvi Heidov, Rein Egeder, Tõnu Etverk, Jaanus Orm, Uno Laur, Ants Argos, Valentina Purgats, Vello Vaska, Mari Veevers, Maimu Baumann, Avo Kivirand, Alvar Unuks, Maie Metsatalu, Aime Viita, Priit Videvik, Ülle Kuusemäe, Kaili Kivirand, Eevi Laprik, Ljubov Guljavina, Eha Jakobson, Helbe Maasik, Kristel Vedro, Vambola Järvala, Hilja Köhler, Raudo Sapar, Mariina Lätt, Helgi-Inola Pikkmaa, Lidia Kondel, Margus-Voldemar Trakmann, Tamara Demjanova, Anna Vool, Heino Köss, Astrid Krupp, Lia Vainlo, Elju Raidla, Erika Varik, Leonhard Juhanson, Maria Agurejeva, Rein Sööt, Tõnu Kranich, Ain Nemvalts, Peeter Tammik, Marek Süda, Heino Pundi, Tatajana Kempi, Tiiu-Rosalie Tärnov, Aleksandr Vladimirov, Arved Kristel, Oleg Kekkonen, Helja Heidov, Anne-Liisa Iva, Heino Aurik, Marek Maasi, Uno-Rene Liis, Olev Nurmsaar, Toivo Keva, Galina Parviste, Mihhail Jeskin, Valentina Fjodorova, Laos Lepik, Eino Viikoja

9. Pikk 53, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1780 m 2, Elfi Lindmaa, Lea Aasmets

Vihula vald

10. Vihula küla, 0,54 ha, Peeter Pool

Vinni vald

11. Aruküla küla, 32,79 ha, Aruküla küla, 5,03 ha, Enn Kullamaa

12. Karkuse küla, 0,47 ha, Helgi Reisenbuk

13. Vana-Vinni küla, 7,14 ha, Vana-Vinni küla, 41,26 ha, Kalev Ivaste

Väike-Maarja vald

14. Avispea küla, 24 ha, Avispea küla, 12,1 ha, Evi Pringi

15. Äntu küla, 21,37 ha, Paul Kalapüüdja

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Lääne-Viru Maakohtu Kinnistusametile (Tallinna 21, 44308 Rakvere, tel 232 25 900, faks 232 25 902, vastuvõtuajad T, K, N 9--13) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Tallinna Linnakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Anija vald

1. Lehtmetsa küla, 9237 m2, Ene Veeber, Eha Vilde

Harku vald

2. Türisalu küla, 953 m2, Uno Kaljurand

Jõelähtme vald

3. Maardu küla, 1,8924 ha, Heino-Engelhard Taimsaar

Keila linn

4. Koidu 10a, 600 m2, Salme Kimmel

5. Koidu 8, 600 m2, Valdo Brandt

6. Koidu 95, 600 m2, Bernhard Vuller

Keila vald

7. Laulasmaa küla, 803 m2, Mare Kindel

8. Laulasmaa küla, 810 m2, Erich Vallmann

9. Tuulna küla, 1894 m2, Eeva Kann

Kernu vald

10. Kibuna küla, 1402 m2, Svetlana Ðarapova

Kuusalu vald

11. Aru küla, 19,38 ha, Adolf Morladt

12. Kuusalu alevik, 1200 m2, Elle Landberg, Tiia Muru, Sirje Sammelselg, Ülle Roosipuu

13. Sõitme küla, 8 ha, Lukreetsia Saks

14. Uuri küla, 9365 m2, Endel Parijõgi

15. Valkla küla, 2475 m2, Mati Utkin

Kõue vald

16. Alansi küla, 2,2 ha, Vilma Sumla

Maardu linn

17. Peedi tee 7, 1009 m2, Aleftina Veprikova

Padise vald

18. Laane küla, 32 100 m2, Häli Linroos

Viimsi vald

19. Randvere küla, 2308 m2, Lemme Martin

20. Tammneeme küla, 1359 m2, Ivar Aedla

21. Viimsi alevik, 2088 m2, Arnold Värbu

* * *

Keila linn

1. Paldiski mnt 32, 1156 m2, Aili Tops, Lea Part, Aime Tassa, Endel Sokk, Helju Lutt, Tatjana Tarassenko, Svetlana Raamat, Taimi Pärnamägi, Aleksandr Fokin, Mart Kaljas, Ivo Torm, Sergei Ragozin

* * *

Tallinn

1. Arnika tee 8, 605 m2, Enn Uusküla

2. Betooni 7a, 35 885 m2, Tallinna linn

3. Halla 8, 600 m2, Anne Tirs

4. Hiie 3, 1632 m2, Melanie Jakobs

5. Hiie 3a, 596 m2, Raimond Jakobs

6. Idakaare 17, 831 m2, Malle Trostnikova, Anne Uus

7. J. V. Jannseni 35b, 835 m2, Aare Kilp

8. Kadaka tee 153, 22 585 m2, Tallinna linn

9. Kolde pst 104a, 5180 m2, Tallinna linn

10. Kraavi 70, 1000 m2, Aleksander Kasatkin

11. Kummeli tee 85, 668 m2, Tatjana Vaakmann

12. Kõivu tee 29, 599 m2, Ilmar Toomsoo

13. Käo 80 / Sule 10, 569 m2 , Viive Metsamaa, Ele Mägi

14. Käokannu tee 10, 876 m2, Andrei Vassiliev

15. Lauliku 21, 421 m2, Viive Pajuri, Laine Jäälaid, Tõnu Kuhi

16. Leina 11 / Pidu 3, 933 m2, Vilma Kiris, Laine Türnpuu

17. Liikuri 8a, 3425 m2, Tallinna linn

18. Liivaranna tee 22, 800 m2, Veiko Räbbin

19. Lossi 7, 1246 m2, Anatoli Rodionov

20. Magdaleena 6, 5372 m2, Tallinna linn

21. Mõtuse 6, 1380 m2, Õie Tarve

22. Männiku tee 39, 909 m2, Üllar Karu, Heiki Karu

23. Männimetsa tee 41, 1200 m2, Jüri Toomas

24. Olevi põik 5, 2620 m2, Raivo Oder

25. Olevimägi 12, 14 / Vene 33, 35, 37, 1665 m 2, Tallinna linn

26. Pakase 23, 860 m2, Nikolai Uibomäe

27. Pilviku 6, 888 m2, Evi Hamer, Vambola Hamer

28. Purde 31a, 11 840 m2, Tallinna linn

29. Puusepa 4a, 600 m2, Viive Küla, Leena Küla, Hillar Küla

30. Päikese pst 75 / Õitse 31a, 884 m 2, Einar Pilvet

31. Pärnu mnt 452, 1763 m2, Ene Märtson, Tiina Roosimaa

32. Rannamõisa tee 16c, 6635 m2, Vega Vallas

33. Rännaku pst 45, 1779 m2, Katriin Visamaa

34. Rännaku pst 56a, 693 m2, Tiiu Osula

35. Rästa 7/5, 397 m2, Uno Abru

36. Salme 27/29, 1710 m2, Ingrid Paalma, Talvi Varret, Ivar Vilde

37. Sipelga 4, 1316 m2, Lidia Viljanskaja

38. Suislepa tee 2 / Kupra tee 1, 603 m 2, Mati Somp

39. Suvila 33, 1814 m2, Jüri Rebane

40. Sõle 42, 2830 m2, Tallinna linn

41. Särje 39, 1367 m2, Villu Sinivee

42. Talve 6, 930 m2, Charles-Villem Vallmann

43. Toome pst 84, 2551 m2, Inge Busen

44. Toome pst 86a, 1577 m2, Inge Busen

45. Trummi 40/1, 309 m2, Ehtel Murakas

46. Tuulemaa 20, 8310 m2, Tallinna linn

47. Tööstuse 46, 978 m2, AS Vaggen

48. Vaablase 40, 850 m2, Katrin Nool

49. Vabaduse pst 177, 900 m2, Urmas Eljas

50. Vabaduse pst 64, 2434 m2, Ülle Lauton, Linda Roots

51. Vabarna tee 61, 607 m2, Tõnu Kapsta

52. Vabaõhumuuseumi tee 39a / Hälli 2a, 850 m 2, Endel Toomei

53. Varbola 7, 1224 m2, Mart Merelaine

54. Varsaallika 32, 824 m2, Mati Paas

55. Viimsi tee 24, 1004 m2, Feliks Krabi

56. Viljandi mnt 3, 3119 m2, Georgi Orm

57. Vuti 9, 997 m2, Mati Kutser

58. Võidu 21a, 765 m2, Kalju Aint

59. Võidu 32, 2549 m2, Peeter Simson, Mall Torop

* * *

Tallinn

1. Jasmiini tee 120, 583 m2, Õilme Krell

2. Kressi tee 94, 600 m2, Ants Soode

3. Kummeli tee 36, 600 m2, Margit Rütkinen

4. Kummeli tee 65b / Astla tee 6, 920 m 2, Valter Kontaveit

5. Lille 23, 937 m2, Enn Saabas

6. Linnu tee 25 / Käo 41, 599 m2 , Erkki Rüsse

7. Pärnamäe tee 84, 660 m2, Vello Koha

8. Pärnu mnt 130, 1361 m2, Aktsiaselts Petra

9. Randvere tee 160, 748 m2, Vello Jürisaar

10. Sõbra põik 4a, 513 m2, Eesti Haiglate Liit

11. Toome pst 56, 600 m2, Ild Rahn, Gunnar Roosimaa

12. Vabaduse pst 114a, 617 m2, Ilmar Rooni, Evi Rooni

13. Vabaõhukooli tee 11 I, 614 m2, Liina Linsi

14. Võra tee 12a, 603 m2, Evi Friedrichs

* * *

Anija vald

1. Anija küla, 13 234 m2, Aarne Piigert

2. Soodla küla, 2783 m2, Endel Ojango

3. Vikipalu küla, 1030 m2, Eduard Langinen

4. Vikipalu küla, 1042 m2, Tõnu Pedaru

5. Vikipalu küla, 1258 m2, Juri Fjodorov

Harku vald

6. Muraste küla, 13 134 m2, Suvilaühistu Lee

7. Muraste küla, 1564 m2, Henno Toiger

8. Muraste küla, 17,35 ha, Eesti Vabariik

9. Suurupi küla, 1077 m2, Konstantin Aleksejev

10. Suurupi küla, 750 m2, Harald-Endel Kuusemäe

11. Türisalu küla, 976 m2, Heldur Järvelaid

12. Viti küla, 1019 m2, Natalja Golikova

13. Vääna-Jõesuu küla, 1813 m2, Engelard Vaas

Jõelähtme vald

14. Ihasalu küla, 19 543 m2, Martin Luhaäär

15. Kaberneeme küla, 4527 m2, Hillar Kosk

16. Kallavere küla, 1839 m2, Jekaterina Nikulina

17. Saha küla, 10 670 m2, Rea Kuldkepp

Keila linn

18. Jõe 15a, 719 m2, Siiri Metsniit

Keila vald

19. Keila-Joa alevik, 1188 m2, Tiit Pensa

20. Laulasmaa küla, 1007 m2, Aleksei Zintðenko

21. Laulasmaa küla, 1018 m2, Günter Pentjärv

22. Laulasmaa küla, 895 m2, Ardo Neeme

Kernu vald

23. Kaasiku küla, 1193 m2, Lioubov Mikhailova (Ljubov Mihhailova)

24. Kaasiku küla, 262 m2, Kaasiku küla, 425 m 2, Valentin Märs

25. Kaasiku küla, 845 m2, Ilja Vovk

26. Kibuna küla, 1052 m2, Jelena Kozõreva

Kose vald

27. Kose alevik, 1200 m2, Imbi Kannukene

28. Kose alevik, 1413 m2, Elviira Saadi

29. Kose alevik, 1493 m2, Harry Saadi

30. Kose alevik, 1631 m2, Jaan Marcinkevicz

31. Kose alevik, 1689 m2, Argo Prits

32. Kose alevik, 3567 m2, Sirje Alas

33. Kose-Uuemõisa alevik, 3938 m2, Linda Lumiste, Eela Velström, Eero Leedmaa, Anu Malmi

Kuusalu vald

34. Kuusalu alevik, 1729 m2, Veronika Lootus

35. Saunja küla, 47,58 ha, Reet Kalamets

Kõue vald

36. Paunküla küla, 3518 m2, Eesti Vabariik

37. Paunküla küla, 96 124 m2, Eesti Vabariik

Maardu linn

38. Küüslaugu 4, 1007 m2, Rein Männipuu

39. Liivakivi 28, 1012 m2, Georg Nopasson

40. Maltsa tee 12, 874 m2, Edgar Truumaa

41. Murulaugu 2 / Porrulaugu 2, 1013 m 2, Nikolai Kiyatkin

42. Orasheina tee 24, 829 m2, Jevgeni Kuþin

43. Rõikheina tee 33, 1143 m2, Ludmilla Burdel

44. Sookase 3, 1012 m2, Aare Jürgenson

45. Tähtpea tee 3b, 598 m2, Agate Sillamaa

Nissi vald

46. Riisipere alevik, 1198 m2, Hans Kruusemaa

Padise vald

47. Padise küla, 2,62 ha, Asta Veetamm

48. Pedase küla, 15 121 m2, Artur Rasva

Paldiski linn

49. Sadama 39, 10 140 m2, Eesti Vabariik

Raasiku vald

50. Raasiku alevik, 7999 m2, Andres Riso

51. Tõhelgi küla, 4,94 ha, Helmi-Irene Luts

Rae vald

52. Aaviku küla, 19 275 m2, Tarmo Vesberg

53. Jüri alevik, 1316 m2, Sirje Rääk

54. Patika küla, 1876 m2, Inna Averina

55. Patika küla, 3116 m2, Lea Peramets

56. Vaskjala küla, 1188 m2, Raissa Borovik

Saue linn

57. Tammepargi 6, 1123 m2, Ego Kaseorg

Saue vald

58. Laagri alevik, 1195 m2, Linda Värav

59. Laagri alevik, 1198 m2, Aado Vendla

60. Laagri alevik, 1500 m2, Raimond Helmdorf

Viimsi vald

61. Haabneeme alevik, 1003 m2, Valdar Tõnisson

62. Haabneeme alevik, 1196 m2, Loona Voites

63. Haabneeme alevik, 811 m2, Irina Gurvitð

64. Muuga küla, 752 m2, Ivan Kapitan

65. Pringi küla, 991 m2, Milvi Teesalu

66. Püünsi küla, 1502 m2, Eve Viiburg

67. Püünsi küla, 1504 m2, Eve Viiburg

68. Püünsi küla, 4433 m2, Lee Paal

69. Püünsi küla, 902 m2, Ants Rask

70. Püünsi küla, 917 m2, Aasa Kais

71. Randvere küla, 1186 m2, Liivi Pardla

72. Rohuneeme küla, 2,12 ha, Lee Paal

* * *

Aegviidu vald

1. Aegviidu alev, 1208 m2, Aivar Tämmo

Anija vald

2. Kaunissaare küla, 2,07 ha, Anne Velli-Eenlo

Harku vald

3. Ilmandu küla, 160 m2, Margus Saare, Aarne Timusk

4. Ilmandu küla, 338 m2, Kaur Köök, Jaanus Mumma, Rein Koit

5. Suurupi küla, 1,25 ha, Toomas Truuvert

6. Suurupi küla, 1,33 ha, Toomas Truuvert

7. Suurupi küla, 1455 m2, Tiina Napa

8. Suurupi küla, 2,29 ha, Toomas Truuvert

9. Suurupi küla, 2,97 ha, Toomas Truuvert

10. Suurupi küla, 3,77 ha, Toomas Truuvert

11. Suurupi küla, 688 m2, Rein Sarapuu

12. Türisalu küla, 1383 m2, Valev Aluvee

13. Türisalu küla, 996 m2, Silvi Kallion

Keila linn

14. Aia 27, 600 m2, Reine Ader

15. Koidu 120, 600 m2, Robert Podburtnõi

16. Vaikne 10a, 552 m2, Reino Rammus

Keila vald

17. Keila-Joa alevik, 964 m2, Valerian Jasnev

18. Kloogaranna küla, 954 m2, Viktor Sergejev

19. Laulasmaa küla, 18 721 m2, Aino Klesment

20. Lohusalu küla, 2834 m2, Enn Kunila

21. Tuulna küla, 1079 m2, Üllar Pauklin

Kernu vald

22. Kaasiku küla, 985 m2, Aleksandr Aru

23. Kibuna küla, 1274 m2, Pjotor Kosmina

24. Kibuna küla, 1395 m2, Krista Vallner

Kiili vald

25. Sookaera küla, 0,5 ha, Sille Kapper

26. Sookaera küla, 25,03 ha, Alviine Koppel

27. Vaela küla, 10,3 ha, Silvia Siimon

28. Vaela küla, 10,57 ha, Valve Järv

Kuusalu vald

29. Andineeme küla, 685 m2, Ene Junti

30. Haavakannu küla, 8,5 ha, Jüri Amur, Tõnu Amur

31. Kuusalu alevik, 992 m2, Urmas Adrat

32. Pudisoo küla, 3,2 ha, Riho Saidla

33. Vahastu küla, 14 225 m2, Vahastu küla, 325 m2, Vahastu küla, 334 m2, AÜ Vahastu

Maardu linn

34. Kassitatra tee 36, 823 m2, Lydia Aunapuu

35. Keerispea tee 24 / Aasnurmiku tee 36, 861 m2 , Silja Vahtel

36. Kuldvitsa tee 2 / Õunapuu pst 104, 898 m 2, Rain Tomingas

37. Kuuskheina tee 14, 845 m2, Arvo Radik

38. Kuuskheina tee 6, 854 m2, Jelena Aizenðtadt

39. Liivakivi 27, 1005 m2, Jelena Lebedeva

40. Murelipuu pst 60, 803 m2, Alevtina Kazintseva

41. Ploomipuu pst 114, 854 m2, Õie Sisask

42. Soosalu 3, 981 m2, Natalja Aleksejeva

43. Õnneheina tee 24, 984 m2, Natalia Lutðkina

44. Õnneheina tee 5, 880 m2, Reet Viita

45. Oravasaba 6, 845 m2, Elmi Kessel

Nissi vald

46. Tabara küla, 6631 m2, Aino Uuk

Padise vald

47. Pae küla, 3,59 ha, Tiia Sööt

48. Vilivalla küla, 10 ha, Eliise Avarsalu

Raasiku vald

49. Aruküla alevik, 1381 m2, Kaljo Atso

50. Aruküla alevik, 1391 m2, Aivar Võsar

51. Aruküla alevik, 2645 m2, Heidi Maastik

52. Aruküla alevik, 2691 m2, Avo Kuulma

53. Aruküla alevik, 571 m2, Vilmar Saks

54. Härma küla, 4953 m2, Kalvi Kanarbik, Meelis Moor, Aita Avarmaa, Ain Kadakas, Hansi Urban, Hele Valmet

55. Igavere küla, 2500 m2, Harri Aljasmäe

56. Kiviloo küla, 3695 m2, Nadija Leppänen

57. Kulli küla, 3,69 ha, Ann Peep

58. Pikavere küla, 26,35 ha, Olev Lagle

59. Pikavere küla, 6,2 ha, Linda Kirsip

60. Raasiku alevik, 1177 m2, Eerik Virgepuu

61. Raasiku alevik, 1200 m2, Endel Kuuskoja

62. Raasiku alevik, 1200 m2, Peeter Kirillov

63. Raasiku alevik, 1200 m2, Tiina Napp

64. Raasiku alevik, 1500 m2, Riho Huntsaar

Rae vald

65. Patika küla, 2217 m2, Victor Abaev (Viktor Abajev)

66. Vaskjala küla, 997 m2, Vaskjala küla, 737 m 2, Jüri Teppo

Saku vald

67. Kanama küla, 1988 m2, Toivo Roodla

68. Kiisa alevik, 1183 m2, Arnu Kruus

69. Kiisa alevik, 1186 m2, Are Jaama

70. Kiisa alevik, 1200 m2, Arvo Rander

71. Kiisa alevik, 1761 m2, Ants Pertelson

72. Kiisa alevik, 694 m2, Jüri Grünberg

73. Kirdalu küla, 8816 m2, Astrid Allese

74. Metsanurme küla, 1158 m2, Liivi Tasa

75. Metsanurme küla, 757 m2, Helgi Vesiallik

76. Metsanurme küla, 765 m2, Lembit Mikko

77. Metsanurme küla, 853 m2, Aivar Kasema

78. Metsanurme küla, 964 m2, Vello Lõoke

79. Metsanurme küla, 980 m2, Tamara Nõmm

80. Männiku küla, 4122 m2, Harry Sein

81. Roobuka küla, 711 m2, Liidia Küla

82. Roobuka küla, 757 m2, Olaf Saage

83. Roobuka küla, 918 m2, Inge Müürsalu

84. Roobuka küla, 929 m2, Viktor Griðin

85. Saku alevik, 1168 m2, Ivan Prõsjaþnjuk

86. Saku alevik, 1175 m2, Koidu Talli

87. Saku alevik, 1182 m2, Mall Slet

88. Saku alevik, 1190 m2, Jüri Zoova

89. Saku alevik, 1204 m2, Ene Zoova

90. Saku alevik, 1207 m2, Andrei Reznikov

91. Saku alevik, 1241 m2, Andrei Nassonov

92. Saku alevik, 1468 m2, Jaanika Kall

93. Saku alevik, 1554 m2, Sven Poots

94. Saku alevik, 3441 m2, Ülo-Manivald Käi

95. Saku alevik, 537 m2, Jüri Tsirna

96. Saku alevik, 578 m2, Ülle Urblepp

97. Saku alevik, 601 m2, Kunda Põldmaa

98. Saku alevik, 749 m2, Ain Kulland

99. Saku alevik, 804 m2, Mart Roostfeldt

100. Saku alevik, 812 m2, Anne-Ly Rappu

101. Saku alevik, Kuuse tee 169b, 609 m2, Natalja Loginova

Saue vald

102. Laagri alevik, 1197 m2, Ralf Kaljo

103. Pärinurme küla, 21,45 ha, Helle Loomus

Viimsi vald

104. Metsakasti küla, 896 m2, Ellen Ressar

105. Pringi küla, 1435 m2, Heiki Tang

106. Püünsi küla, 1357 m2, Anneli Kaasik

107. Randvere küla, 1016 m2, Vladimir Skrobot

108. Randvere küla, 1058 m2, Urve Mägi

109. Randvere küla, 1200 m2, Maie Salu

110. Randvere küla, 1218 m2, Jelena Liivak

111. Randvere küla, 1615 m2, Eduard Þdanovitð

112. Randvere küla, 870 m2, Uno Seenmaa

113. Randvere küla, 979 m2, Taisja Petrova

114. Viimsi alevik, 18 925 m2, Aiki Sepp

115. Viimsi alevik, Hämariku tee 8, 1400 m2 , Alma Kirtshalia

* * *

Aegviidu vald

1. Aegviidu alev, 1196 m2, Heinrich Suik, Linda Suik, Kristina Junnila

Anija vald

2. Rasivere küla, 16 482 m2, Tiiu Marga

3. Vikipalu küla, 1029 m2, Alla Isakova

Harku vald

4. Suurupi küla, 6009 m2, Endla Männik

5. Türisalu küla, 1089 m2, Ivo Sarapuu

6. Vääna-Jõesuu küla, 787 m2, Jekaterina Grigorjeva

Jõelähtme vald

7. Jägala küla, 9867 m2, Peedo Loopere

8. Kaberneeme küla, 1093 m2, Enda Kaljula, Ennu Kaljula, Leida Kaljula

9. Kaberneeme küla, 3018 m2, Enda Kaljula, Ennu Kaljula, Leida Kaljula

10. Kaberneeme küla, 3686 m2, Enda Kaljula, Ennu Kaljula

11. Kaberneeme küla, 4448 m2, Enda Kaljula, Ennu Kaljula, Leida Kaljula

12. Kaberneeme küla, 7586 m2, Enda Kaljula, Ennu Kaljula, Leida Kaljula

13. Kaberneeme küla, 9293 m2, Leida Kaljula

14. Koogi küla, 0,8 ha, Harri Tomp, Salme Tomp

15. Koogi küla, 18,3 ha, Koogi küla, 1,4 ha, Harri Tomp, Salme Tomp

16. Maardu küla, 7,4 ha, Helju Peekmann

Keila linn

17. Eha 17, 600 m2, Pjotr Tuhkanen, Maria Tuhkanen

18. Haapsalu mnt 36, 2216 m2, Peeter Seeblum

19. Heina 4, 1320 m2, Tiinu Mardiste

20. Jõe 45a, 945 m2, Ingrid Ojasalu

21. Kase 10, 1197 m2, Aili Aun, Helmi Toome

22. Koidu 31 / Ülesõidu 25, 600 m 2, Aurelie Mardiste

23. Sireli 8, 600 m2, Karl-Leonhard Kõreste

Keila vald

24. Laulasmaa küla, 3591 m2, Mati Vellesalu

25. Laulasmaa küla, 787 m2, Malle Kont

26. Laulasmaa küla, 796 m2, Kaljo Tiit

27. Laulasmaa küla, 798 m2, Ene Luht

Kernu vald

28. Kaasiku küla, 938 m2, Rein Roossaar

29. Kibuna küla, 1021 m2, Vladimir Bauman

30. Kibuna küla, 1026 m2, Ljubov Zazulina

31. Kibuna küla, 1139 m2, Leida Pungar

32. Kibuna küla, 772 m2, Svetlana Kulikovskaja

33. Kibuna küla, 829 m2, Ljubov Podtjaþkina

34. Laitse küla, 739 m2, Þanna Kuzmina

35. Ruila küla, 3055 m2, Armant Karupu

Kiili vald

36. Kiili alevik, 1500 m2, Aksella Liivak

37. Luige küla, 1256 m2, Gert Aleksejev

38. Vaela küla, 2,48 ha, Vaela küla, 2,15 ha, Raivo Toming

Kuusalu vald

39. Kolga küla, 4,5 ha, Peep Aasa

40. Suru küla, 57 ha, Endla Kesküla, Külli Hovi, Külli Root

Loksa vald

41. Kolgaküla küla, 2 ha, Hilja-Floreida Koonik, Piret Selge

Maardu linn

42. Hanerohu tee 8, 848 m2, Aili Martsep

43. Keerispea tee 11 / Hellerheina tee 21, 895 m 2, Paul Palutalu

44. Muuga tee 132, 870 m2, Harri Kalda

45. Oravasaba tee 6, 845 m2, Helmi Kessel

46. Ploomipuu pst 121 / Altmetsa tee 21, 1010 m 2, Luule Ojamäe

47. Porrulaugu 10, 1026 m2, Tiina Tauraite

48. Põldheina tee 14, 855 m2, Albert Suurväli

49. Ubalehe tee 21, 807 m2, Agur Nõmmik

50. Veehoidla 47, 1010 m2, Nadeþda Olðannikova

51. Veriheina tee 32a, 849 m2, Harri Park

Rae vald

52. Jüri alevik, 1383 m2, Alissa Ivanova

53. Peetri küla, 4,4289 ha, Aino Viinamägi

54. Vaida alevik, 6646 m2, Richard Teedla

55. Vaskjala küla, 2457 m2, Albert Rentel

Saku vald

56. Metsanurme küla, 1016 m2, Nikolai Ðtðennikov

57. Metsanurme küla, 1219 m2, Veera Komova

58. Metsanurme küla, 789 m2, Elsa Valentin

59. Metsanurme küla, 884 m2, Ivan Zaitsev

60. Metsanurme küla, 887 m2, Georg Bobrov

61. Männiku küla, 308 m2, Toomas Tava

62. Saku alevik, 1116 m2, Helga Davidjan

63. Saku alevik, 1189 m2, Andres Aro

64. Saku alevik, 1304 m2, Harri-Heino Puustükk

65. Saku alevik, 1672 m2, Alfred Vurm

Saue linn

66. Juure 8-1, 479 m2, Herman Simm

67. Juure 8-2, 367 m2, Maido Volber

Saue vald

68. Laagri alevik, 1147 m2, Lidia Dzorohohova

69. Laagri alevik, 1200 m2, Metha Pallu, Svetlana Otsalainen

70. Laagri alevik, 1440 m2, Maie Kullamägi

Vasalemma vald

71. Vasalemma alevik, 7248 m2, Veera Kapitan

72. Vasalemma alevik, 906 m2, Inge Smoljakova

Viimsi vald

73. Haabneeme alevik, 1092 m2, Hilda Aksiim

74. Haabneeme alevik, 1899 m2, Õie-Melanie Talbak

75. Miiduranna küla, 1487 m2, Õie Hellat

76. Muuga küla, 867 m2, Andrei Pärtelpoeg

77. Muuga küla, 879 m2, Alla Erbe

78. Muuga küla, Muuga tee 17, 2381 m2, Leida Ilus

79. Püünsi küla, 1001 m2, Evi Lipsmäe

80. Püünsi küla, 1093 m2, Jüri Marli

81. Püünsi küla, 1151 m2, Artur Kauge

82. Püünsi küla, 905 m2, Endel Valbet

83. Randvere küla, 1377 m2, Jelena Ðirokova

84. Randvere küla, 876 m2, Valdek Põld

85. Tammneeme küla, 4,804 ha, Enn Kleinot

86. Viimsi alevik, 1200 m2, Mart Reedi

87. Viimsi alevik, 2495 m2, Indrek Tuul

88. Viimsi alevik, Aiandi tee 19-1, 2593 m2, AS Viimsi Farmer

* * *

Tallinn

1. Alliksoo 4, 867 m2, Enn Vakrõõm

2. Elektri 5a, 300 m2, Kaupo Reedo

3. Harku 33, 875 m2, Lilia Moro

4. Hõbeda 6, 244 m2, Viktor Ðamarin

5. Kajaka 53, 600 m2, Heikki Holtsmeier

6. Kõdra tee 22 / Randvere tee 113, 623 m 2, Taimi Prei

7. Kõivu tee 14, 600 m2, Mari-Liis Ilves, Georg Ilves

8. Käokannu tee 8, 878 m2, Eduard Mahhov

9. Külvi 8, 2180 m2, Tiina Pille, Arvo Palm

10. Künnapuu 26, 689 m2, Arvi Laur

11. Künni 4, 599 m2, Noora Humal, Mart Humal

12. Leina 19, 529 m2, Arvo Keller

13. Lemmiku 14a, 1254 m2, Lea Vahula, Juta Soodla

14. Lilleherne tee 13, 876 m2, Mihhail Speranski

15. Linnu tee 41 / Kännu 56, 1078 m 2, Veera Salum, Liidia Klaas

16. Merivälja tee 11, 1313 m2, Katrin Liivak

17. Mesila 23a, 600 m2, Marko Eek

18. Näituse 18a, 600 m2, Anne Hõrrak

19. Puusepa 12, 1194 m2, Silvia Schmitt

20. Pärja 6, 1820 m2, Cornelius Tamm

21. Pärnamäe tee 124, 839 m2, Evald Kullamaa

22. Pärnu mnt 472, 599 m2, Lehte Lvova

23. Randvere tee 137, 839 m2, Liilia Marks

24. Randvere tee 54 / Keeru tee 11, 591 m 2, Evi Kiik, Karin Klaamas

25. Raudtee 120/2, 977 m2, Rudolf Allabert

26. Raudtee 65a / Rahu 20a, 574 m2 , Toomas Kaldasaun

27. Raudtee 87, 1122 m2, Gerda Saulep

28. Rändrahnu tee 2 / Ranniku tee 3, 571 m 2, Gertrud Mets

29. Saagi 17, 578 m2, Helju Rahula

30. Sulevi 4, 2654 m2, Kuido Väljaots

31. Tammede pst 15/11, 245 m2, Kalev Lass

32. Vabarna tee 76, 600 m2, Helve Liiv

33. Vanemuise 45, 600 m2, Anna Ivanova

* * *

Tallinn

1. A. Kapi 8, 726 m2, Tiitrich Bürger, Anne Kaljurand, Kristina Keinast, Meelike Keks, Hugo Mannapso, Mai Miss, Anna Nool, Kai Nõva-Kuum, Enn Tosso, Ira Nael

2. Aarde 29, 803 m2, Tiia Pajumäe, Hugo Pajumäe

3. Edu 3, 2113 m2, Sergei Jakimov

4. Haigru 16, 812 m2, Edgar Karelson

5. Hämariku 5, 3544 m2, Milvi-Renate Tael, Mait Tael

6. Kadaka pst 63, 980 m2, Hellen-Alice Laanemets

7. Kressi tee 40, 600 m2, Ülo Ründva

8. Kuldnoka 20, 1292 m2, Milvi Tamberg

9. Kõrkja tee 11, 813 m2, Ervin Kübar

10. Kõrkja tee 9, 1431 m2, Leegi Purje, Laine Ojap

11. Kännu 84, 768 m2, Armilda-Benita Jõgi

12. Käokannu tee 1, 832 m2, Larissa Ivanova

13. Lauliku 62, 1935 m2, Anne Jakobson

14. Lehola 7a, 1157 m2, Vello-Marcelli Tiido

15. Liilia tee 40, 719 m2, Kuno Mannov

16. Lõuna 43a, 659 m2, Tiit Palu

17. Lille 23, 937 m2, Leida Oit, Enn Saabas

18. Maikellukese tee 34, 790 m2, Naima Laar

19. Neeme 13, 3594 m2, Tiiu Puusalu

20. Nõmme põik 10, 600 m2, Aare Reinsalu

21. Oblika tee 80, 600 m2, Toomas Sova

22. P. Kerese 14, 1644 m2, Helle Kimmel, Helvi Männi

23. Paiste 7, 1805 m2, Vello Uusaed

24. Pardi 9, 1425 m2, Rein Plats

25. Põllu 99a, 600 m2, Ralf Entsen, Reet Männil

26. Pärja 23, 1826 m2, Raul Ranne

27. Pärnamäe tee 23, 1926 m2, Ene Raik

28. Pärnu mnt 397a, 597 m2, Juta Laukna

29. Saha 30, 600 m2, Alfi Põldmäe

30. Saviliiva tee 1, 1000 m2, Viktor Gricevicius

31. Seedri 6, 854 m2, Malle Annuste

32. Taara 6c, 600 m2, Anne Retsold, Osvald Soovik

33. Tedre põik 4, 590 m2, Ilse Hämarsalu

34. Tihase 38, 1354 m2, Renate Talts

35. Toome pst 16, 1823 m2, Tiina Krum

36. Vabaõhukooli tee 5a, 4441 m2, Olev Kaunismaa, Sulev Valdur Kaunismaa

37. Valdeku 47 / Vabaduse pst 59, 1986 m2, Vahur-Varrak Sirk

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, palume neist kirjalikult teatada Tallinna Linnakohtu Kinnistusametile (Endla 10, EE0001 Tallinn, telefon 610 3100, faks 610 3150, vastuvõtuajad T, N 9--13, K 14--18) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamist Riigi Teataja Lisas.


Viljandi Maakohtu Kinnistusametile on esitatud kinnistamiseks järgmised katastriüksused:

Abja vald

1. Lasari küla, Rähni, 2,3 ha, Endel Lend

2. Penuja küla, Pulga Peeter, 21,6 ha, Penuja küla, Pulga Peeter, 2,7 ha, Penuja küla, Pulga Peeter, 0,4 ha, Jack (Jaak) Teetsov, Ants Teetsov, Jan (Jaan) Teetsov, Enn Teetsov, Felix L. Erita, Lembit Erita, Eve J. Erita

3. Raamatu küla, Mardisaadu, 64,6 ha, Hans Puusepp

Abja-Paluoja linn

4. Toome 10, kvartal nr 6, krunt nr 6, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1188 m2, Helga Tamm

Halliste vald

5. Halliste alevik, Tiigi 3, 2,43 ha, Kärt Reva

6. Päidre küla, AÜ Rool, krunt nr 19, 989 m2, Jüri Sammul

7. Päidre küla, Nõel 1, 2427 m2, Maie Küttima

8. Päidre küla, Nõel 11, l527 m2, Koidu Paju

9. Päidre küla, Pähkel 5, 2176 m2, Jaan Soots

10. Päigiste küla, Saare, 42,8 ha, Marvi Reimann

11. Rimmu küla, Kaubioja, 23,4 ha, Aleksander Henno

12. Tilla küla, Kiigemäe II, 9,7 ha, Märt Teder

Karksi vald

13. Kõvaküla küla, Kruusaaugu, 1,39 ha, Eve Klimov

14. Mäeküla küla, Püksi II, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1,9 ha, Salme-Marie Viira

15. Sudiste küla, Kaelaste, 50 ha, Ljudmilla Vene

Kolga-Jaani vald

16. Järtsaare küla, Väljavahi I, 0,93 ha, Tiiu-Mall Lutsar

17. Leie küla, Pihlaka 25, 796 m2, Tiiu-Mall Lutsar

Kõpu vald

18. Vanaveski küla, Kasesalu, 12,7 ha, Elvi Bernhard

Olustvere vald

19. Kuhjavere küla, Perdi, 2,5 ha, Aire Käo

20. Olustvere alevik, Papioru 6, 2388 m2, Mai Parik

21. Olustvere alevik, Õpetajate 7, 0,31 ha, Evi Luiska

Paistu vald

22. Holstre küla, Pulleritsu küla, Tömbi küla, Nõlvaku, 17,4 ha, Johannes Mürk

23. Holstre küla, Väike-Pombre, 2,35 ha, Ernst Särits

24. Intsu küla, Kondi 23, 10 545 m2, Gerle Teidla

25. Paistu küla, Ingo-Nõo, 0,8 ha, Olga Leim

Pärsti vald

26. Heimtali küla, Kitsetare, 4 ha, Andres Allmann, Liina Halliste

27. Kookla küla, Õitsemäe, 23,2 ha, Kaljo Otsing

28. Pinska küla, Ehitaja 11, 1581 m2, Hele Kaugeranna

29. Pinska küla, Pinska I, 1,41 ha, Eesti Vabariik, Aare Mägi, Viktor Lebedev, Vassili Lebedev, Silvia-Vaike Sööt, Merike Kabanen

30. Päri küla, Energeetik 7-4, 0,14 ha, Endel Bernhardt

31. Sinialliku küla, Ojakalda 2, 1440 m2, Kaljo Komosko

32. Sinialliku küla, Ojakalda 4, 2062 m2, Ants Peips

33. Vardi küla, Rahetsema 114, 937 m2, Henno Arnim

34. Vardi küla, Rahetsema 118, 787 m2, Mati Pill

35. Vardi küla, Sabaku, 1,81 ha, Eino Tirmaste, Hilja Tirmaste

36. Väike-Kõpu küla, Sassaadu, 1,35 ha, Vaike Lepik

Saarepeedi vald

37. Tobraselja küla, Turbamäe, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 32,2 ha, Jüri Päiviste

Suure-Jaani vald

38. Epra küla, Kuusemäe, 7,4 ha, Epra küla, Kuusemäe, 39,7 ha, Linda Põldes

39. Kootsi küla, Aadi, 14 ha, Aare Lepik

40. Võhmassaare küla, Lepa, 4,5 ha, Lembit Kuik

Tarvastu vald

41. Maltsa küla, Uue-Kotsama, 14,3 ha, Harald Koor

42. Mustla alevik, Turuplats 4, katastriüksus moodustatud plaanimaterjali alusel, 1264 m2, Tiiu Tammik

43. Pahuvere küla, Teeääre, 1,05 ha, Ilmar Tamtik

44. Pahuvere küla, Tiigi, 12 ha, Urmas Aavik

45. Villa küla, Saare-Villa, 4,1 ha, Kalev Naelapea

Vastemõisa vald

46. Vastemõisa küla, Kalda, 4021 m2, Ago Saluste

Viiratsi vald

47. Mähma küla, Kase tee 11, 1427 m2, Mare Saar

48. Mähma küla, Nurme 14, 3218 m2, Sirje Kasemets

49. Mähma küla, Vesiroosi 40, 1107 m2, Riho Pikkor

50. Rebaste küla, Vähi, 2,13 ha, Tonio Tamra

51. Tõnuküla küla, Marjamaa, 20,9 ha, Helmi Orav, Eduard Orav

52. Tänassilma küla, Ärikoht-I, 1,13 ha, Elmar Kask

53. Uusna küla, Lohu, 12 ha, Tiina Oja

54. Uusna küla, Nurme, 8,9 ha, Aldo Kalam

55. Vana-Võidu küla, Vana-Võidu Pood, 594 m2, OÜ Kastan

56. Vardja küla, Tõnise, 2 ha, Merike Unt

57. Viiratsi alevik, Sakala 13, 1483 m2, Sirle Volt

58. Viiratsi alevik, Viibos, 3877 m2, Viibos OÜ

Viljandi linn

59. Kase 33, kvartal nr 216, krunt nr 33, 753 m2, Heino Moks

60. Kevade 1a, kvartal nr 71, krunt nr 5, 2252 m2, AS Saho

61. Kullamäe 4b, kvartal nr 56, krunt nr 14, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 600 m2, Helga Treeder

62. Õuna 15, kvartal nr 155b, krunt nr 76, 819 m2, Valli Paas

63. Kase 3, kvartal nr 216, krunt nr 3, 726 m2, Jaan Tabur

64. Kastani 3, kvartal nr 217, krunt nr 3, 606 m2, Tamara Susi

65. Terase 9, kvartal nr 41, krunt nr 7, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 885 m2, Johanna Kalamees, Johannes Simuste

66. Lembitu pst 32a, kvartal nr 54, krunt nr 10a, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 714 m2, Ott Uusberg, Linda Tõnurist

67. Valuoja pst 21, kvartal nr 84, krunt nr 3, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 940 m2, Aivo Siimon

68. Valuoja pst 49a, kvartal nr 94, krunt nr 20, 570 m2, Indrek Sitska

69. Kõrgemäe 8, kvartal nr 155, krunt nr 55b, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 722 m2, Elve Köhler

70. Leola 47a, kvartal nr 185, krunt nr 5, 72 m2, AS Eesti Mobiiltelefon

71. Lühike 5, kvartal nr 155b, krunt nr 19a, 700 m2 , Tiiu Koort, Peeter Koort

72. Põltsamaa tee 30, kvartal nr 213, krunt nr 22, 741 m2 , Silva Aas

73. Riia mnt 49a, 2136 m2, Aktsiaselts talu Viljandi

74. Tallinna 11/1, kvartal nr 141, krunt nr 13, 781 m2 , AS Eesti Post

75. Tartu 34, kvartal nr 163, krunt nr 4, 608 m2, Peeter Taalmaa, Tiia Kerner, Aime Luik, Silvi Tulp

Võhma linn

76. Pärna 11, kvartal nr 24, krunt nr 6, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1200 m2, Tiina Rohtla

77. Lille 9, kvartal nr 9, krunt nr 1, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1200 m2, Tõnis Kask

78. Tallinna 41, kvartal nr 5, krunt nr 11, 2206 m2, Lembit Pall

* * *

Abja vald

1. Abjaku küla, Pakli, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 50 ha, Villu Võsa

2. Põlde küla, Jõeääre, 6 ha, Põlde küla, Jõeääre, 4,8 ha, Kalju Reinbach

3. Põlde küla, Tammiku, 10,4 ha, Põlde küla, Tammiku, 3,5 ha, Piret Erg

Abja-Paluoja linn

4. Kangru 30, kvartal nr 19, krunt nr 30, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1587 m2, Raivo Aas

Halliste vald

5. Kalvre küla, Kalvre, 48,3 ha, Ene Maaten

6. Mulgi küla, Laeva, 2,3 ha, Üllar Kivilo

7. Ülemõisa küla, Künka, 16,3 ha, Elvi-Aurelia Pedak

Karksi vald

8. Ainja küla, krunt nr 2, 0,15 ha, Tanel Moosaar

9. Lilli küla, Metsa, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 2,8 ha, Ene Kukk

10. Metsaküla küla, Metsatare, 28,3 ha, Ester Toom

11. Mäeküla küla, Mäeküla Viira, 9,2 ha, Raimond Bergðtein

Kolga-Jaani vald

12. Järtsaare küla, Sambla, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 26,7 ha, Raivo Hermann

13. Kaavere küla, Tamme, 1,7 ha, Andrus Lorup

14. Leie küla, Pihlaka 13, 0,39 ha, Helbe Vahter

Kõo vald

15. Kirivere küla, Antsu, 4,2 ha, Magda-Aleksandra Soolo

Kõpu vald

16. Kõpu alevik, Kitse, 0,27 ha, Jüri Koorits

17. Kõpu alevik, Metsaveere, 0,44 ha, Argo Talts

18. Supsi küla, Rehe, 2 ha, Marianne Moora

Mõisaküla linn

19. Kivi 11, kvartal nr 11, krunt nr 11, 1765 m2, Martin Ilbak

20. Paju 2, kvartal nr 38, krunt nr 58, katasrtiüksus moodustatud plaani alusel, 4369 m2, Reete Reemann

21. Pärnu 35, kvartal nr 35, krunt nr 16, 3482 m2, Eesti Vabariik, Eldur Gerberson, Aleksandra Pärt, Niina Gevlja

Olustvere vald

22. Mudiste küla, Aua, 0,02 ha, Anna Aua

23. Olustvere alevik, Õpetajate 1, 2650 m2, Raivo Juurak

Paistu vald

24. Aidu küla, Veskimäe, 2,6 ha, Aidu küla, Veskimäe, 5,3 ha, Kalle Lill

25. Holstre küla, Tammemäe, 14,7 ha, Johan Lepa

26. Kassi küla, Pähkli, 49,8 ha, Tõnis Johannes

27. Sultsi küla, Vahtriku, 0,61 ha, Sirje Laar

28. Viisuküla küla, Moksi, 1,98 ha, Marju Svarval

Pärsti vald

29. Päri küla, Kevad 18, 977 m2, Rein Karus

30. Päri küla, Side 2/31, 725 m2, Helge Ponder

31. Vardi küla, Rahetsema 75, 1064 m2, Ants Liblikmaa

32. Väike-Kõpu küla, Kungla, 2,5 ha, Anneli Laretei, Marko Laretei

  Saarepeedi vald

33. Aindu küla, Velbaumi, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 2,5 ha, Arnold Velbaum

Suure-Jaani linn

34. Supeluse 16, kvartal nr 38, krunt nr B, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1249 m2, Villu Vare

Suure-Jaani vald

35. Võlli küla, Kulli, 12,2 ha, Erika Tetsmann

36. Võlli küla, Nõmme, 19,6 ha, Võlli küla, Nõmme, 9,1 ha, Hans Koodres

Tarvastu vald

37. Järveküla küla, Lohu I, 13,9 ha, Järveküla küla, Lohu I, 13,7 ha, Janek Laurits

38. Riuma küla, Lehtse, 14,9 ha, Hermann Kobak

39. Tinnikuru küla, Ämmuste küla, Toosi II, 41,6 ha, Enno Kookmaa

40. Unametsa küla, Lepa I, 16,1 ha, Hille-Marie Anton

Viiratsi vald

41. Mäeltküla küla, Väike-Reitle, 2,17 ha, Olaf Kimmel

42. Mähma küla, Nurme 3, 1171 m2, Toomas Aaskivi

43. Mähma küla, Vesiroosi 24, 1095 m2, Mihkel Kipper

44. Mähma küla, Väikekoht, 1,68 ha, Jaan Siirus

45. Tõnuküla küla, Juhkama Jaan, 6,3 ha, Rünno Õbenik

46. Tänassilma küla, Alvre, 8,51 ha, Kalev Milvek

47. Tänassilma küla, Soonurme, 3,2 ha, Tänassilma küla, Soonurme, 1,2 ha, Enn Soovik

48. Vanavälja küla, Luha, 3,9 ha, Erna Ludeks

49. Vanavälja küla, Veski, 2,27 ha, Silvi Lohk

50. Vardja küla, Arumetsa, 2,05 ha, Ilme Pool

51. Vardja küla, Genge, 14,5 ha, Elvi Põder

52. Vardja küla, Liivamäe, 26,9 ha, Ants Orav

53. Verilaske küla, Asu, 4,4 ha, Verilaske küla, Asu, 17,4 ha, Ruudiküla küla, Asu, 5,4 ha, Elvi Jalakas, Virgi Jalakas, Valdeko Jalakas

54. Verilaske küla, Siimu-I, 13,7 ha, Leonhard Sõra

55. Verilaske küla, Tagametsa, 1,99 ha, Mäido Jüris

Viljandi linn

56. Hariduse 3a, kvartal nr 137, krunt nr 1a, 659 m2, Maria Orula

57. Kase 35, kvartal nr 216, krunt nr 35, 707 m2, Alfred Kivi

58. Kodu 20, kvartal nr 90, krunt nr 1b, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 752 m2, Janek Alvela, Marek Tðernov

59. Kauge 32, kvartal nr 97, krunt nr 27, 4105 m2, Eesti Vabariik, Enn Kose, Asta Kurik, Eevi Lend, Otto Leesmäe, Irina Leon, Eveli Sarapuu, Mare Nõmm, Arvo Valme, Ene Roosileht, Aino Press, Heino Jõeluht, Koit Haavel, Pärt Puustusmaa, Margus Vaher, Imbi Johanson, Urve Kartau, Helgi-Viive Holst, Heidi Kurusk, Kaire Muuli, Maire Soasepp, Heiti Pääsik, Marta Vahter, Aleksander Mihhailov, Lusina Trudnova, Elsa Kaasik, Mare Laos, Reet Silvere, Johannes Tetsmann, Mare Jolkina, Eva-Liis Tuvi, Kristi Sillaots, Made Ilves, Hillar Villemson, Galina Kumukova, Anne Kask, Henno Raag, Andres Sereda, Anne Jakobson, Riina Luksepp, Angela Valner, Lea Madsen, Õie Kaarma, Küllike Korts, Ida Petsi, Tiina Ohtla, Maimo Siirus, Evy Piliste, Ludmilla Pähn, Riina Unt, Terje Roosi, Alar Ridamäe, Vilma Ressar, Jüri Kurg, Valentina Malaðenko, Irina Aland, Jelena Gussakovskaja, Nikolai Zujev, Inge Elmaste, Aime Ohtla, Kaie Kirch, Katrin Inso, Filmy Lükk, Antonina Vähi, Helle Sarnik, Age Ruul, Linda Sarapmaa, Maimu Roosimägi

60. Leola 22a, kvartal nr 2, krunt nr 13, 719 m2, Eesti Vabariik, Vaike Saar, Tiina Kuusemäe

61. Lõuna 7, kvartal nr 74, krunt nr 8, 2117 m2, Rita Arpo, Anna Org

62. Rehe 10, kvartal nr 92, krunt nr 21, 593 m2, Kaire Salur

63. Toome 3, kvartal nr 36, krunt nr 2, 1388 m2, Ruth Karma

64. Vilja 10, kvartal nr 119, krunt nr 5, katastriüksus moodustatud plaani alusel, 1960 m2, Valdek Põldmaa

* * *

Abja vald

1. Lasari küla, Pärna, 7,1 ha, Helju Haller

2. Lasari küla, Uue-Kiikre, 0,67 ha, Vjatðeslav Tamm

3. Lasari küla, Äärelinna, 0,6 ha, Lasari küla, Äärelinna, 6 ha, Elfride Kollist

Abja-Paluoja linn

4. Kastani 8, kvartal nr 27b, krunt nr 9, 1200 m2, Kaja Riesen, Eugen Samoson

Halliste vald

5. Päidre küla, AÜ Rool, krunt nr 24, 920 m2, Agur Müür

Karksi vald

6. Kõvaküla küla, Teedevalitsuse, 0,6 ha, Elmar Janke

7. Leeli küla, Mellini, 2,16 ha, Valeri Jaaksoo

8. Mäeküla küla, Liivamäe, 11,3 ha, Vladimir Jarusov

Karksi-Nuia linn

9. Arumäe 13, kvartal nr 38, krunt nr A-367, 3626 m2 , Mati Jassik

Kolga-Jaani vald

10. Kolga-Jaani alevik, W. Reimanni 28, 2,65 m2, Vaike Kullas

11. Odiste küla, Kaasiku II, 12,4 ha, Odiste küla, Kaasiku II, 3,7 ha, Odiste küla, Kaasiku II, 11,9 ha, Anatoli Jefimov

12. Parika küla, Vahesaare, 0,6 ha, Helle-Evi Simovart, Milvi Ehasalu

Kõo vald

13. Arussaare küla, Väikesevälja, 49,99 ha, Jaak Kulp

Kõpu vald

14. Kõpu alevik, Vananurme, 1,58 ha, Volli Kungla

15. Laane küla, Sarja, 2,3 ha, Eino Johanson

16. Seruküla küla, Tõrva-Sepa, 0,81 ha, Leida Roosi

17. Supsi küla, Jalaka, 9,6 ha, Linda-Johanna Raid

18. Uia küla, Valma-Tamme I, 17,7 ha, Hugo Rinaldi

Paistu vald

19. Luiga küla, Pulleritsu küla, Jaani, 10,8 ha, Jaan Tomson

Pärsti vald

20. Pinska küla, Ehitaja 21, 592 m2, Toivo Kasekänd

Tarvastu vald

21. Jakobimõisa küla, Reinu, 6,8 ha, Ene Paju

22. Järveküla küla, Kingu, 1,11 ha, Jüri Jalak

23. Koidu küla, Ronimuse, 31,51 ha, Armilde Saul

24. Mustla alevik, Karja 12, 1758 m2, Linda Kuld

25. Mustla alevik, Kevade 2, 3808 m2, Eino Vesterinen

26. Mustla alevik, Kuressaare 15, 6087 m2, Hans Allikas

27. Mustla alevik, Kuressaare 17, 3274 m2, Ingrid Tamm

28. Mustla alevik, Kuressaare 25, 514 m2, Danek-Enn Bohojavlenski

29. Mustla alevik, Liiva 3, 3585 m2, Andres Almre, Hanna-Liisa Almre

30. Mustla alevik, Liiva 6a, 3832 m2, Alo Almre

31. Mustla alevik, Liiva 9, 3790 m2, Väino Vesterinen

32. Mustla alevik, Pikk 9a, 1890 m2, Kalle Küla, Aivi Küla, Rain Küla

33. Mustla alevik, Posti 16, 1792 m2, Evald Sulb

34. Mustla alevik, Posti 45, 2925 m2, Ants Kobin

35. Mustla alevik, Uus 2, 3372 m2, Andrei Korol

36. Soe küla, Rüüsa II, 0,58 ha, Lembit Smitt

37. Suislepa küla, Kirikumäe I, 2,14 ha, Arved Lillak

38. Suislepa küla, Lepiku, 5,05 ha, Malle Kare

39. Tinnikuru küla, Reinsalu, 0,25 ha, Aare Reinsalu

40. Tinnikuru küla, Toomas 5, 0,25 ha, Richard Seppenen

41. Villa küla, Suti, 1,9 ha, Villa küla, Suti, 6,1 ha, Ilme Tiisler

Vastemõisa vald

42. Ivaski küla, Poolaka, 8,8 ha, Ivaski küla, Poolaka, 9,6 ha, Tiit Lilllend

43. Metsküla küla, Sauga, 2,9 ha, Vladimir Þeludev

Viiratsi vald

44. Vardja küla, Udumäe, 1,1 ha, Vardja küla, Udumäe, 3,9 ha, Ilmar Saar

Viljandi linn

45. Aasa 5, kvartal nr 6, krunt nr 1, 604 m2, Helle Sõmer

46. Kaalu 5a, kvartal nr 139, krunt nr 4, 38 m2, Albert Simon

47. Kase 10, kvartal nr 216, krunt nr 10, 769 m2, Malle Sähka

48. Külvi 10, kvartal nr 77, krunt nr 10a, 855 m2 , Tiina Viires

49. Looga 14, kvartal nr 5, krunt nr 6, 2430 m2, Kaljo Lomp

50. Niidu 5, kvartal nr 76, krunt nr 11, 961 m2, Tiina Tiitus

51. Suur-Kaare 90, kvartal nr 91, krunt nr 12, 733 m2 , Alfred Paju

52. Tartu 64, kvartal nr 65, krunt nr 1, 1013 m2, Voldemar Savik

Võhma linn

53. Pargi 20a, kvartal nr 14, krunt nr 15, 798 m2, Hilja Tikk

Kui esitatud andmetes on ebatäpsusi, teatada neist kirjalikult Viljandi Maakohtu Kinnistusametile (Posti 22, 71020 Viljandi, tel 54 886, faks 54 895, vastuvõtt T--R 9--12 ja 14--16) ühe kuu jooksul pärast teate avaldamise Riigi Teataja Lisas.


ABIELUVARAREGISTRI KANDETEATED

Tallinna Linnakohtu Kinnistusametile on esitatud järgmised abieluvararegistri kanded:

1. Tiiu Luikmel (isikukood 44110260272), elukoht Tallinn;

Jüri-Kustav Luikmel (isikukood 34109290297), elukoht Tallinn.

Pärast lepingu sõlmimist omandatav vara loetakse selle abikaasa lahusvaraks, kelle nimel see on registrites või kelle nimele see on kantud kinnistusraamatusse.

2. Jelena Lutsevitð (isikukood 46609030317), elukoht Tallinn;

Sergei Lutsevitð (isikukood 36509120258), elukoht Tallinn.

Jelena Lutsevitði lahusvaraks jääb abielu jooksul soetatud abieluvaralepingu punktides 1, 2 ja 3 loetletud vara, Sergei Lutsevitði lahusvaraks punktides 2 ja 3 loetletud vara.

Kanne on tehtud 4. mail 1999. a.


Viljandi Maakohtu Kinnistusametis kanti 3. mail 1999. a abikaasade Lembit Sangel ja Vilve Sangel abieluregistrikaardile järgmine kanne:

Vilve Sangel'i lahusvaraks jääb kinnistu Viljandi linnas.


RIIGIVARA RENDILE ANDMISE TEADE

Lääne-Viru Maavalitsus korraldab eelläbirääkimistega pakkumise LääneVirumaal Rakvere linnas Ordulinnuses (riigivara reg nr 06002026) asuva kohviku ruumide (pindala 68,9 m2) rendile andmiseks müügipunkti pidamiseks (toidukaupade müük lähtudes tervisekaitsetalituse nõuetest). Ruumid antakse rendile tähtajaga kuni 30. septembrini 1999. a.

Lisatingimused: linnuse õue korrashoid (ei hõlma üritusejärgset koristamist) ja lahtioleku tagamine Rakvere muuseumi lahtiolekuaegadel.

Osalemiseks esitada pakkumised kinnises ümbrikus Lääne-Viru Maavalitsuse kantseleisse Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere, märgusõna all «Linnuse kohviku ruumide rendile andmine» hiljemalt 2. juunil 1999. a kell 9.00, pakkumiste avamine kell 9.15 Lääne-Viru Maavalitsuse ruumis nr 3, Kreutzwaldi 5, Rakvere.

Enampakkumisest võivad osa võtta kõik füüsilised ja juriidilised isikud arvestades seaduses ettenähtud piiranguid.

Osavõtutasu 250 krooni tasuda maavalitsuse kassasse või Lääne-Viru Maavalitsuse arveldusarvele nr 10502017548001 Eesti Ühispangas, kood 401.

Pakkumine peab sisaldama:

1) füüsilise isiku puhul pakkuja nime, elu- või asukohta, passi koopiat;

2) juriidilise isiku puhul ärinime, registrikoodi, asukohta, kontakttelefoni;

3) avaldust vara rendile võtmiseks eelläbirääkimistega pakkumisel kehtestatud tingimustel;

4) juriidilise isiku pädeva juhtimisorgani otsust enampakkumises osalemise ja enampakkumise võitmise korral vara rendilevõtmise kohta;

5) numbrite ja sõnadega kirjutatud rendisummat (ühe kuu renditasu suurus) ja omapoolset kava müügipunkti pidamiseks;

6) maksekorralduse koopiat osavõtutasu tasumise kohta;

7) pakkumise tegemise kuupäeva, pakkumise esitaja allkirja, juriidilise ja füüsilise isiku esindaja puhul volikirja;

8) juriidilise isiku registreerimistunnistust või äriregistri B-kaardi originaali või notariaalselt tõestatud koopiat.

Pakkumise tulemuste kinnitamisel arvestatakse nii pakutava rendi suurust kui ka pakutavaid tingimusi teenuste osutamiseks.

Rendile antava vara ja rendilepingu tingimustega tutvumiseks leppida kokku tel 232 24 586; 232 43 019.