Teksti suurus:

Erandina elamisloa andmine

Lingimärkmikku lisamiseks pead olema MinuRT keskkonda sisse loginud

Väljaandja:Vabariigi Valitsus
Akti liik:korraldus
Teksti liik:algtekst
Avaldamismärge:RTL 1998, 218, 857

Erandina elamisloa andmine

Vastu võetud 02.07.1998 nr 608

1. Välismaalaste seaduse (RT I 1993, 44, 637; 1994, 41, 658; 1995, 57, 981; 1997, 19, 306; 53, 837; 73, 1202) paragrahvi 12 lõike 5 ja Vabariigi Valitsuse 14. mai 1996. a määrusega nr 130 (RT I 1996, 34, 693; 50, 960; 74, 1314; 88, 1561) kinnitatud «Välisriigi relvajõududes kaadrisõjaväelasena teeninud välismaalastele ja nende perekonnaliikmetele elamislubade andmise korra» punkti 1 alusel teha erand välismaalaste seaduse paragrahvi 12 lõike 4 punktidest 5 ja 7 ning anda:

1) tähtajaline elamisluba viieks aastaks Alexandre Bykovile (sünd 10.01.1922);

2) tähtajaline elamisluba neljaks aastaks Sergei Golopridovile (sünd 14.10.1923), Vladimir Ivanovile (sünd 15.03.1943), Zinaida Mikhalkovitchile (sünd 04.08.1929), Ilmar Seibele (sünd 07.09.1925);

3) tähtajaline elamisluba kolmeks aastaks käesoleva korralduse lisas 1 loetletud isikutele;

4) tähtajaline elamisluba kaheks aastaks käesoleva korralduse lisas 2 loetletud isikutele;

5) tähtajaline elamisluba üheks aastaks käesoleva korralduse lisas 3 loetletud isikutele;

6) tähtajaline elamisluba kuni 1. detsembrini 1998. a käesoleva korralduse lisas 4 loetletud isikutele.

2. Välismaalaste seaduse (RT I 1993, 44, 637; 1994, 41, 658; 1995, 57, 981; 1997, 19, 306; 53, 837; 73, 1202) paragrahvi 12 lõike 5 ja Vabariigi Valitsuse 14. mai 1996. a määrusega nr 130 ( RT I 1996, 34, 693; 50, 960; 74, 1314; 88, 1561) kinnitatud «Välisriigi relvajõududes kaadrisõjaväelasena teeninud välismaalastele ja nende perekonnaliikmetele elamislubade andmise korra» punkti 1 ning «Eesti Vabariigi ja Vene Föderatsiooni vahelise kokkuleppe Vene Föderatsiooni relvajõudude pensionäride sotsiaalsete tagatiste küsimustes Eesti Vabariigi territooriumil» (RT II 1995, 46, 203) artikli 2 punkti 1 alusel teha erand välismaalaste seaduse paragrahvi 12 lõike 4 punktidest 5 ja 7 ning anda:

1) tähtajaline elamisluba viieks aastaks Albert Khektorile (sünd 13.09.1945);

2) tähtajaline elamisluba neljaks aastaks Valter Kioummelile (sünd 03.01.1929);

3) tähtajaline elamisluba kolmeks aastaks käesoleva korralduse lisas 5 loetletud isikutele;

4) tähtajaline elamisluba kaheks aastaks käesoleva korralduse lisas 6 loetletud isikutele;

5) tähtajaline elamisluba üheks aastaks käesoleva korralduse lisas 7 loetletud isikutele;

6) tähtajaline elamisluba kuni 1. detsembrini 1998. a käesoleva korralduse lisas 8 loetletud isikutele.

3. Käesolev korraldus jõustub 12. juulil 1998. a.

Justiitsminister peaministri ülesannetes Paul VARUL

Riigikantselei peadirektor riigisekretäri ülesannetes Tarmo MÄND

Lisa 1
Vabariigi Valitsuse 2. juuli 1998. a korralduse nr 608-k juurde

Isikute loetelu, kellele antakse erandina tähtajaline elamisluba kolmeks aastaks

1. Valeri Boiko (sünd 09.01.1954)

2. Oxana Chmeleva (sünd 20.10.1934)

3. Glafira Enina (sünd 23.07.1947)

4. Nikolai Enine (sünd 29.07.1947)

5. Zaria Fichtchenko (sünd 11.06.1937)

6. Berta Ialivets (sünd 28.11.1936)

7. Nikolai Ioujakov (sünd 01.10.1922)

8. Aleksei Jerjomin (sünd 29.07.1952)

9. Jelena Jerjomina (sünd 27.12.1954)

10. Anna Kouznetsova (sünd 14.10.1924)

11. Valentina Lass (sünd 22.11.1928)

12. Grigori Molkov (sünd 26.04.1954)

13. Valentina Nikitina (sünd 13.06.1932)

14. Ninel Poddoubskaia (sünd 30.08.1927)

15. Rem Poddoubski (sünd 17.08.1924)

16. Tatiana Rebane (sünd 30.11.1943)

17. Zoia Samoguina (sünd 17.10.1927)

18. Arkadi Samoguine (sünd 22.03.1920)

19. Galina Smirnova (sünd 03.04.1924)

20. Maria Smirnova (sünd 14.07.1923)

21. Ekaterina Soutchkova (sünd 17.11.1925)

22. Alexandre Zverev (sünd 21.09.1916)

23. Boris Tchinarev (sünd 06.03.1929)

24. Valeri Tjagunov (sünd 24.04.1951)

25. Nina Vilhinskaj (sünd 01.07.1944)

26. Elena Vodopianova (sünd 06.11.1928)

Minister, välisriigi relvajõududes kaadrisõjaväelasena teeninud välismaalaste ja nende perekonnaliikmete poolt esitatud elamisloa taotluste läbivaatamiseks moodustatud valitsuskomisjoni esimees Andra VEIDEMANN

Lisa 2
Vabariigi Valitsuse 2. juuli 1998. a korralduse nr 608-k juurde

Isikute loetelu, kellele antakse erandina tähtajaline elamisluba kaheks aastaks

1. Gueorgui Bandakov (sünd 06.05.1924)

2. Pelagueia Belova (sünd 14.04.1920)

3. Valeri Berdnikov (sünd 22.01.1949)

4. Mikhail Bogdanov (sünd 15.11.1909)

5. Ekaterina Bogdanova (sünd 17.11.1916)

6. Anna Dergounova (sünd 21.01.1924)

7. Vladas Dirmeitis (sünd 06.01.1928)

8. Valeri Durdin (sünd 23.10.1949)

9. Viktor Erlih (sünd 14.11.1949)

10. Aleksandr Galanin (sünd 07.02.1952)

11. Aleksandr Garanin (sünd 25.12.1958)

12. Leonid Goussev (sünd 16.06.1928)

13. Valentina Gousseva (sünd 28.09.1929)

14. Elizaveta Gritsenko (sünd 11.06.1929)

15. Vladimir Iaroch (sünd 27.09.1958)

16. Nina Iatsenko (sünd 29.03.1940)

17. Georgii Ivanov (sünd 14.11.1922)

18. Tamara Ivanova (sünd 06.09.1947)

19. Levan Jefremov (sünd 06.11.1980)

20. Vladimir Jefremov (sünd 08.04.1960)

21. Rafil Khasnoutdinov (sünd 29.12.1933)

22. Anatoli Khlamkine (sünd 20.09.1927)

23. Salma Klimova (sünd 02.01.1923)

24. Natalia Kodak (sünd 01.02.1947)

25. Vassili Kostsov (sünd 25.01.1914)

26. Olga Kostsova (sünd 27.05.1914)

27. Leonid Kotelnikov (sünd 04.03.1937)

28. Larissa Kraskova (sünd 27.09.1952)

29. Raivo Leini (sünd 21.09.1960)

30. Rudolf Leppik (sünd 09.05.1922)

31. Boriss Matselepa (sünd 08.02.1955)

32. Galina Mikhailova (sünd 04.01.1953)

33. Natalia Mikhailova (sünd 20.02.1985)

34. Anna Nadouvaeva (sünd 08.06.1929)

35. Guenrikh Norden (sünd 03.01.1950)

36. Aleftina Novitskaia (sünd 04.01.1940)

37. Vladimir Novitski (sünd 25.09.1939)

38. Galina Oustinova (sünd 08.10.1949)

39. Galina Petrovskaia (sünd 13.08.1941)

40. Pavel Rochtchine (sünd 09.02.1915)

41. Polina Rotmistrova (sünd 16.05.1921)

42. Aleksandr Saija (sünd 19.05.1953)

43. Olga Saija (sünd 14.07.1953)

44. Juri Savinov (sünd 16.12.1950)

45. Alexandre Semeniouk (sünd 15.12.1961)

46. Victor Sepp (sünd 02.10.1951)

47. Vladislav Shadrin (sünd 12.12.1954)

48. Aleksei Siman (sünd 03.01.1985)

49. Galina Siman (sünd 18.06.1952)

50. Victor Siman (sünd 21.11.1949)

51. Valeri Simonov (sünd 02.11.1952)

52. Gennadi Smelov (sünd 28.10.1954)

53. Galina Stoudentsova (sünd 24.10.1932)

54. Aleksandr Ðevtðenko (sünd 21.04.1958)

55. Anatoli Zaitsev (sünd 19.09.1927)

56. Nelli Tðekranova (sünd 06.01.1934)

57. Svetlana Tsapko (sünd 30.10.1957)

58. Nina Tsvetkova (sünd 01.03.1955)

59. Sergei Tðebotarjov (sünd 06. 02.1957)

60. Sergei Usanov (sünd 09.02.1961)

61. Aleksandr Vilder (sünd 01.03.1962)

62. August Vinkman (sünd 02.08.1927)

63. Victor Volkov (sünd 03.09.1954)

64. Nina Volochina (sünd 30.01.1926)

65. Oleg Volovik (sünd 08.03.1962)

Minister, välisriigi relvajõududes kaadrisõjaväelasena teeninud välismaalaste ja nende perekonnaliikmete poolt esitatud elamisloa taotluste läbivaatamiseks moodustatud valitsuskomisjoni esimees Andra VEIDEMANN

Lisa 3
Vabariigi Valitsuse 2. juuli 1998. a korralduse nr 608-k juurde

Isikute loetelu, kellele antakse erandina tähtajaline elamisluba üheks aastaks

1. Lilia Abakoumova (sünd 26.06.1950)

2. Aleksandr Abaðin (sünd 19.08.1947)

3. Anna Alexachina (sünd 14.05.1930)

4. Vladimir Alexandrov (sünd 27.07.1923)

5. Lioudmila Alexandrova (sünd 08.08.1940)

6. Ivan Barabanov (sünd 25.12.1915)

7. Maria Barabanova (sünd 15.07.1913)

8. Valdis Biters (sünd 10.04.1959)

9. Victor Baboul (sünd 20.08.1954)

10. Arkadi Bourdylo (sünd 08.10.1959)

11. Liudmila Danilova (sünd 02.04.1927)

12. Inna Dmitrijeva (sünd 14.12.1957)

13. Olga Dobretsova (sünd 28.04.1944)

14. Raisa Dubova (sünd 14.01.1931)

15. Livia Efimofa (sünd 06.06.1942)

16. Nikolai Ermakov (sünd 10.02.1948)

17. Anatoli Fedotov (sünd 08.12.1930)

18. Viacheslav Fokin (sünd 17.04.1949)

19. Anna Glazkova (sünd 24.12.1921)

20. Vadim Godounov (sünd 31.10.1960)

21. Sergei Gorlov (sünd 03.08.1956)

22. Nionila Iakoucheva (sünd 08.11.1928)

23. Alimpiada Iakovleva (sünd 20.04.1949)

24. Olga Ignatova (sünd 22.08.1949)

25. Lidia Ivanova (sünd 17.09.1944)

26. Akim Jevora (sünd 21.12.1931)

27. Nina Jevora (sünd 25.07.1931)

28. Evgueni Karlikov (sünd 21.02.1920)

29. Nina Karlikova (sünd 06.11.1927)

30. Lidia Korytova (sünd 04.05.1924)

31. Albina Karpova (sünd 26.10.1936)

32. Antonina Kolistratova (sünd 09.06.1920)

33. Serguei Korsakov (sünd 21.02.1959)

34. Nina Kossova (sünd 10.03.1925)

35. Valeri Krutðinkin (sünd 26.12.1954)

36. Igor Krylov (sünd 15.09.1955)

37. Valerii Kudriavcev (sünd 17.09.1948)

38. Andrei Kustov (sünd 28.03.1961)

39. Leonhard Kägo (sünd 30.07.1949)

40. Raissa Lachina (sünd 27.09.1924)

41. Klavdia Levova (sünd 20.05.1924)

42. Iouri Loukachevitch (sünd 20.05.1963)

43. Nikolai Lyssenko (sünd 14.12.1957)

44. Elena Meos (sünd 12.06.1922)

45. Edouard Nevalins (sünd 27.03.1957)

46. Lidia Nikeeva (sünd 16.11.1935)

47. Vladimir Nikitin (sünd 17.03.1954)

48. Dina Nikitina (sünd 12.10.1926)

49. Alla Otto (sünd 21.09.1949)

50. Maria Petrova (sünd 11.01.1939)

51. Valentina Reinek (sünd 06.07.1942)

52. Vladimir Reinek (sünd 29.01.1925)

53. Juhannes Repson (sünd 23.06.1927)

54. Valeri Rodine (sünd 13.12.1950)

55. Anna Semenova (sünd 23.01.1922)

56. Igor Zazouline (sünd 14.02.1962)

57. Valeri Zentsov (sünd 31.08.1946)

58. Nina Zernova (sünd 15.05.1924)

59. Oleg Zinovkine (sünd 29.06.1962)

60. Tatjana Zvereva (sünd 06.01.1954)

61. Vadim Tark (sünd 20.03.1963)

62. Valentina Tavgen (sünd 16.04.1929)

63. Alexandra Tchejina (sünd 10.04.1925)

64. Kirill Tchoudakov (sünd 09.11.1980)

65. Pavel Tchoudakov (sünd 24.02.1988)

66. Serguei Tchoudakov (sünd 24.08.1953)

67. Olga Tchoudakova (sünd 24.01.1956)

68. Valeri Truljov (sünd 02.03.1953)

69. Nikolay Tsenno (sünd 22.05.1940)

70. Svetlana Tsenno (sünd 02.05.1939)

71. Andrei Tverdokhleb (sünd 02.07.1916)

72. Maria Tverdokhleb (sünd 30.03.1923)

73. Natalia Varchoukova (sünd 07.09.1951)

74. Alexandre Vassiliev (sünd 04.01.1942)

75. Nina Vassilieva (sünd 09.02.1947)

76. Serguei Vassioukov (sünd 11.11.1959)

77. Ivan Vedom (sünd 19.11.1932)

78. Pavel Viharev (sünd 25.06.1952)

79. Valentina Vinogradova (sünd 17.10.1930)

80. Tatiana Volkova (sünd 10.01.1922)

81. Vladimir Vorobiev (sünd 23.12.1948)

Minister, välisriigi relvajõududes kaadrisõjaväelasena teeninud välismaalaste ja nende perekonnaliikmete poolt esitatud elamisloa taotluste läbivaatamiseks moodustatud valitsuskomisjoni esimees Andra VEIDEMANN

Lisa 4
Vabariigi Valitsuse 2. juuli 1998. a korralduse nr 608-k juurde

Isikute loetelu, kellele antakse tähtajaline elamisluba kuni 1. detsembrini 1998. a

1. Nikolai Ahvinainen (sünd 09.10.1959)

2. Olga Ahvinainen (sünd 05.03.1955)

3. Ljudmilla Baranovskaja (sünd 01.06.1960)

4. Gennadi Baranovski (sünd 20.12.1959)

5. Valeri Bolboka (sünd 24.05.1965)

6. Natalia Boutchelovskaia (sünd 11.01.1960)

7. Serguei Boutchelovski (sünd 28.02.1959)

8. Vladimir Degtjarenko (sünd 18.08.1957)

9. Vassili Fedorov (sünd 10.02.1926)

10. Boris Frolov (sünd 17.10.1924)

11. Anna Frolova (sünd 31.07.1924)

12. Mikhail Golovanov (sünd 18.06.1955)

13. Yuriy Grigoriev (sünd 19.08.1955)

14. Andrei Gruzin (sünd 01.04.1957)

15. Vitalii Ivashin (sünd 26.01.1964)

16. Iouri Khlopkov (sünd 14.10.1959)

17. Sergei Kisseljov (sünd 31.05.1954)

18. Lialia Kolomenskaia (sünd 18.01.1948)

19. Serguei Kolomenski (sünd 14.11.1946)

20. Vladimir Kotoussenko (sünd 27.03.1939)

21. Juri Krupnov (sünd 24.02.1936)

22. Alla Krupnova (sünd 06.02.1939)

23. Anatolii Kupriianov (sünd 20.09.1957)

24. Aare Käära (sünd 09.12.1961)

25. Leonid Lapin (sünd 02.05.1954)

26. Andrei Lavrik (sünd 04.09.1957)

27. Tatjana Lavrik (sünd 21.12.1953)

28. Boris London (sünd 20.06.1933)

29. Inna Meltchakova (sünd 25.07.1938)

30. Valeri Moralov (sünd 16.06.1951)

31. Alexei Nekhorochkine (sünd 18.09.1952)

32. Petr Niakk (sünd 04.12.1958)

33. Vladimir Nikolaev (sünd 07.11.1951)

34. Olga Nikolaeva (sünd 17.02.1958)

35. Viacheslav Pasko (sünd 06.04.1951)

36. Antonina Poull (sünd 13.03.1922)

37. Serguei Teplykh (sünd 20.01.1954)

38. Valentina Torpan (sünd 15.10.1938)

39. Vladimir Tðistozvonov (sünd 27.03.1954)

Minister, välisriigi relvajõududes kaadrisõjaväelasena teeninud välismaalaste ja nende perekonnaliikmete poolt esitatud elamisloa taotluste läbivaatamiseks moodustatud valitsuskomisjoni esimees Andra VEIDEMANN

Lisa 5
Vabariigi Valitsuse 2. juuli 1998. a korralduse nr 608-k juurde

Isikute loetelu, kellele antakse erandina tähtajaline elamisluba kolmeks aastaks

1. Alfred Allekand (sünd 22.03.1923)

2. Boris Antonov (sünd 18.12.1927)

3. Petr Baidine (sünd 27.01.1920)

4. Maria Beikina (sünd 13.02.1923)

5. Anna Bekker (sünd 13.07.1919)

6. Violetta Boutovskaia (sünd 22.02.1935)

7. Viatcheslav Chvarev (sünd 23.10.1927)

8. Ivan Denissov (sünd 20.08.1928)

9. Vitali Haitov (sünd 21.11.1944)

10. Viardi Iarv (sünd 05.08.1924)

11. Caina Kiovtt (sünd 22.03.1945)

12. Viktor Kouritchev (sünd 05.07.1932)

13. Valentina Kourtcheva (sünd 07.05.1931)

14. Mai Kouznetsov (sünd 29.04.1927)

15. Mikhail Machine (sünd 14.09.1930)

16. Kristian Narouzbek (sünd 12.01.1914)

17. Margarita Nazarevskaia (sünd 14.11.1942)

18. Georgui Nikitine (sünd 07.12.1930)

19. Nikolai Nikouline (sünd 18.11.1941)

20. Lioudmilla Novikova (sünd 25.06.1947)

21. Robert Okna (sünd 10.02.1931)

22. Iurii Orlov (sünd 09.07.1917)

23. Veniamin Samilov (sünd 17.09.1915)

24. Erikh Siboul (sünd 24.10.1929)

25. Aleksandre Smirnov (sünd 19.10.1923)

26. Vera Smirnova (sünd 01.09.1921)

27. Petr Soutchkov (sünd 03.02.1911)

28. Vadim Zolotov (sünd 26.03.1913)

29. Lembi Tchinareva (sünd 12.04.1932)

30. Genrih Tearo (sünd 15.08.1936)

31. Anatoli Veiman (sünd 26.04.1944)

32. Aleksandre Viltchinski (sünd 23.02.1941)

33. Aleksandre Vodopianov (sünd 08.09.1926)

Minister, välisriigi relvajõududes kaadrisõjaväelasena teeninud välismaalaste ja nende perekonnaliikmete poolt esitatud elamisloa taotluste läbivaatamiseks moodustatud valitsuskomisjoni esimees Andra VEIDEMANN

Lisa 6
Vabariigi Valitsuse 2. juuli 1998. a korralduse nr 608-k juurde

Isikute loetelu, kellele antakse erandina tähtajaline elamisluba kaheks aastaks

1. Jüri Amelin (sünd 21.11.1939)

2. Aleksandre Azarov (sünd 23.05.1928)

3. Mikhail Belov (sünd 25.07.1917)

4. Leonid Borissov (sünd 23.09.1939)

5. Victor Chakalo (sünd 07.07.1951)

6. Vassili Dergounov (sünd 04.03.1921)

7. Oleksandr Domanin (sünd 27.03.1946)

8. Leonid Erchov (sünd 03.12.1933)

9. Mikhail Erobkine (sünd 15.11.1926)

10. Pavel Geritsenko (sünd 08.11.1923)

11. Iokhannes Ialakas (sünd 18.03.1927)

12. Igor Ilinski (sünd 21.00.1934)

13. Eleonora Illo (sünd 21.09.1932)

14. Ivan Issaenko (sünd 10.12.1935)

15. Edouard Ivanov (sünd 04.05.1932)

16. Vladimir Ivanov (sünd 29.11.1940)

17. Lioudmila Ivanova (sünd 28.03.1931)

18. Leonid Ivatchenko (sünd 04.12.1944)

19. Valentin Iazykov (sünd 14.06.1913)

20. Nikolai Iatsenko (sünd 15.06.1939)

21. Nikolai Iouvainen (sünd 16.09.1935)

22. Vadim Jefremov (sünd 08.03.1937)

23. Nikolai Johanson (sünd 22.01.1927)

24. Nikolai Klimov (sünd 29.07.1921)

25. Vladimir Kodak (sünd 04.01.1942)

26. Evgueni Kokine (sünd 18.10.1934)

27. Anatoli Kocharev (sünd 30.10.1942)

28. Nikolai Korytnikov (sünd 26.12.1948)

29. Avgoust Koull (sünd 20.11.1930)

30. Aleksandre Kouznetsov (sünd 11.02.1921)

31. Vladimir Lenkine (sünd 27.07.1950)

32. Vassili Nadouvaev (sünd 21.08.1924)

33. Oleg Olissov (sünd 19.08.1922)

34. Konstantin Oustinov (sünd 30.01.1947)

35. Arnold Pammer (sünd 23.08.1923)

36. Evald Pern (sünd 20.09.1927)

37. Anatoli Petrovskiy (sünd 26.07.1939)

38. Iouri Poliakov (sünd 06.04.1934)

39. Vladimir Pool (sünd 01.04.1939)

40. Vladimir Ringo (sünd 26.06.1915)

41. Mikhail Rotmistrov (sünd 12.11.1924)

42. Victor Sarnik (sünd 05.05.1921)

43. Linda Semakina (sünd 10.06.1950)

44. Valentin Soo (sünd 17.06.1928)

45. Ivan Stoudentsov (sünd 17.08.1924)

46. Aleksandr Strugaisov (sünd 19.09.1956)

47. Iouri Zouev (sünd 19.10.1926)

48. Vladimir Tchekranov (sünd 30.05.1933)

49. Robert Tchernetski (sünd 23.12.1941)

50. Petr Tchetchoulinski (sünd 07.01.1930)

51. Iouri Tsuetkov (sünd 24.01.1952)

52. Gennadi Tsõganov (sünd 07.05.1949)

53. Harald Tupits (sünd 08.03.1938)

54. Galina Veiman (sünd 20.10.1945)

Minister, välisriigi relvajõududes kaadrisõjaväelasena teeninud välismaalaste ja nende perekonnaliikmete poolt esitatud elamisloa taotluste läbivaatamiseks moodustatud valitsuskomisjoni esimees Andra VEIDEMANN

Lisa 7
Vabariigi Valitsuse 2. juuli 1998. a korralduse nr 608-k juurde

Isikute loetelu, kellele antakse erandina tähtajaline elamisluba üheks aastaks

1. Vitali Abakoumov (sünd 09.01.1950)

2. Fedor Alexachine (sünd 03.03.1929)

3. Vladilen Alexandrov (sünd 21.12.1935)

4. Lioudmila Alexandrova (sünd 28.09.1923)

5. Dmitrii Bashev (sünd 17.04.1948)

6. Vladimir Bouchlanov (sünd 14.09.1940)

7. Viktors Cvetkovs (sünd 22.06.1947)

8. Stanislav Danilov (sünd 26.01.1930)

9. Alexandre Dobretsov (sünd 11.08.1944)

10. Iouri Doubov (sünd 31.07.1939)

11. Leonid Efimov (sünd 17.09.1943)

12. Oleg Ermakov (sünd 29.03.1945)

13. Oleg Fokine (sünd 19.04.1931)

14. Alexandre Gaidai (sünd 28.08.1952)

15. Alexandr Glazkov (sünd 01.08.1913)

16. Nikolai Goulianski (sünd 03.12.1934)

17. Stepan Guiria (sünd 15.08.1916)

18. Valeri Horoshojenov (sünd 26.06.1940)

19. Alexandre Iakouchev (sünd 19.11.1927)

20. Valeri Iakovlev (sünd 01.01.1948)

21. Edouard Iasska (sünd 25.10.1924)

22. Valeri Ivanov (sünd 02.03.1941)

23. Marat Joukov (sünd 01.09.1930)

24. Iouri Karpov (sünd 29.10.1921)

25. Fedor Kalatchev (sünd 20.02.1916)

26. Elmar Karulas (sünd 07.10.1921)

27. Edouard Kikas (sünd 18.06.1923)

28. Nikolai Kolistratov (sünd 18.04.1925)

29. Valeri Kopiev (sünd 05.02.1948)

30. Guennadi Kossov (sünd 20.09.1925)

31. Petr Kotelnikov (sünd 17.03.1915)

32. Tiit Kirik (sünd 09.10.1926)

33. Boris Kulikov (sünd 18.02.1922)

34. Nikolai Lachine (sünd 07.05.1920)

35. Alexandre Levov (sünd 29.12.1920)

36. Boris Lokho (sünd 04.11.1918)

37. Valentin Lukianov (sünd 11.12.1919)

38. Fridrich Lätte (sünd 08.03.1916)

39. Alexandre Makarenkov (sünd 01.09.1945)

40. Oleg Markov (sünd 17.05.1938)

41. Guennadi Matrossov (sünd 02.07.1947)

42. Boris Mednikov (sünd 10.07.1920)

43. Alexandra Mednikova (sünd 31.12.1919)

44. Feliks Meiner (sünd 30.01.1930)

45. Edouard Mechkov (sünd 15.02.1940)

46. Voldemar Neos (sünd 22.03.1927)

47. Nikolai Mikhailov (sünd 24.08.1940)

48. Albert Molok(sünd 05.02.1925)

49. Anatoliy Morozov (sünd 03.08.1940)

50. Alexei Movtchan (sünd 27.11.1984)

51. Janna Movtchan (sünd 03.01.1957)

52. Boris Naboka (sünd 15.05.1930)

53. Stepan Nikeev (sünd 23.09.1924)

54. Leonid Nikitin (sünd 21.05.1924)

55. Grigori Onufriev (sünd 30.11.1920)

56. Ervin Oras (sünd 07.04.1948)

57. Aleksei Otto (sünd 29.10.1948)

58. Vladimir Penart (sünd 10.12.1925)

59. Serguei Petrov (sünd 02.09.1937)

60. Fedor Potekhine (sünd 28.02.1914)

61. Pavel Raoud (sünd 01.07.1925)

62. Anatoli Samorukov (sünd 28.05.1925)

63. Dmitri Seledkov (sünd 16.02.1924)

64. Mikhail Semenov (sünd 25.09.1914)

65. Mikhail Silkine (sünd 05.07.1923)

66. Ivan Smirnov (sünd 03.03.1914)

67. Anatolijs Solovovs (sünd 08.09.1950)

68. Oleg Starchov (sünd 11.05.1942)

69. Iouri Stepanov (sünd 01.06.1926)

70. Alexandre Zernov (sünd 09.02.1918)

71. Konstantin Zverev (sünd 15.08.1952)

72. Petr Tarassov (sünd 13.08.1949)

73. Roman Tavguen (sünd 20.11.1934)

74. Anatoli Tchejine (sünd 23.12.1924)

75. Valeri Tootsman (sünd 13.02.1949)

76. Evgueni Varchoukov (sünd 28.07.1952)

77. Stanislav Vinogradov (sünd 04.08.1931)

78. Oleg Voinov (sünd 14.09.1946)

Minister, välisriigi relvajõududes kaadrisõjaväelasena teeninud välismaalaste ja nende perekonnaliikmete poolt esitatud elamisloa taotluste läbivaatamiseks moodustatud valitsuskomisjoni esimees Andra VEIDEMANN

Lisa 8
Vabariigi Valitsuse 2. juuli 1998. a korralduse nr 608-k juurde

Isikute loetelu, kellele antakse erandina tähtajaline elamisluba kuni 1. detsembrini 1998. a

1. Vassili Beskov (sünd 15.07.1918)

2. Juri Bulgakov (sünd 13.11.1953)

3. Alexandre Chichmintsev (sünd 14.02.1942)

4. Nikolai Danilko (sünd 20.12.1945)

5. Ivan Guelfond (sünd 25.09.1915)

6. Eduard Ilves (sünd 11.06.1949)

7. Serguei Ivanitchkine (sünd 15.07.1913)

8. Victor Khaline (sünd 19.08.1936)

9. Alexandre Komarov (sünd 13.08.1950)

10. Vladimir Kourkov (sünd 28.08.1928)

11. Vladimir Kurt (sünd 28.04.1916)

12. Igor Meltðakov (sünd 22.05.1938)

13. Evgueni Mikhailov (sünd 21.08.1939)

14. Nikolai Mikhailov (sünd 03.12.1949)

15. Alexandre Mokeev (sünd 27.06.1937)

16. Oleg Molok (sünd 03.09.1952)

17. Vladimir Novikov (sünd 28.07.1922)

18. Alfred Poull (sünd 06.06.1920)

19. Iouri Roters (sünd 03.02.1928)

20. Adolf Torpan (sünd 10.07.1928)

21. Boris Velts (sünd 06.06.1947)

22. Robert Villemson (sünd 25.08.1937)

Minister, välisriigi relvajõududes kaadrisõjaväelasena teeninud välismaalaste ja nende perekonnaliikmete poolt esitatud elamisloa taotluste läbivaatamiseks moodustatud valitsuskomisjoni esimees Andra VEIDEMANN