Teksti suurus:

Rahandusministri asendamine

Väljaandja:Peaminister
Akti liik:korraldus
Teksti liik:algtekst
Jõustumise kp:30.11.2005
Avaldamismärge:RTL 2005, 121, 1906

Rahandusministri asendamine

Vastu võetud 30.11.2005 nr 349

«Vabariigi Valitsuse seaduse» § 15 lõike 1 alusel ja lähtudes Vabariigi Valitsuse 11. juuni 1996. a määrusega nr 160 kinnitatud «Vabariigi Valitsuse reglemendist» ning Vabariigi Valitsuse 15. aprilli 2005. a korraldusega nr 197 kinnitatud «Ministrite asendamise skeemist», täidab rahandusminister Aivar Sõerdi ülesandeid tema välislähetuses viibimise ajal 27. novembri 2005. a kella 7.00-st kuni 28. novembri 2005. a kella 12.54-ni majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar, 28. novembri 2005. a kella 12.55-st kuni 29. novembri 2005. a kella 23.40-ni põllumajandusminister Ester Tuiksoo, 29. novembri 2005. a kella 23.41-st kuni 1. detsembri 2005. a kella 6.14-ni majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar ja 1. detsembril 2005. a alates kella 6.15-st kuni kella 16.40-ni põllumajandusminister Ester Tuiksoo.

Peaminister Andrus ANSIP

/otsingu_soovitused.json