Teksti suurus:

Justiitsministri asendamine

Väljaandja:Peaminister
Akti liik:korraldus
Teksti liik:algtekst
Jõustumise kp:30.11.2005
Avaldamismärge:RTL 2005, 122, 1937

Justiitsministri asendamine

Vastu võetud 30.11.2005 nr 351

«Vabariigi Valitsuse seaduse» § 15 lõike 1 alusel ja lähtudes Vabariigi Valitsuse 11. juuni 1996. a määrusega nr 160 kinnitatud «Vabariigi Valitsuse reglemendist» ning Vabariigi Valitsuse 15. aprilli 2005. a korraldusega nr 197 kinnitatud «Ministrite asendamise skeemist», täidab justiitsminister Rein Langi ülesandeid tema välislähetuses viibimise ajal 30. novembri 2005. a kella 16.30-st kuni 2. detsembri 2005. a kella 6.19-ni siseminister Kalle Laanet ja 2. detsembril 2005. a alates kella 6.20-st kuni kella 23.10-ni kaitseminister Jürgen Ligi.

Peaminister Andrus ANSIP

/otsingu_soovitused.json