Teksti suurus:

Majandus- ja kommunikatsiooniministri asendamine

Väljaandja:Peaminister
Akti liik:korraldus
Teksti liik:algtekst
Jõustumise kp:30.11.2005
Avaldamismärge:RTL 2005, 122, 1938

Majandus- ja kommunikatsiooniministri asendamine

Vastu võetud 30.11.2005 nr 352

«Vabariigi Valitsuse seaduse» § 15 lõike 1 alusel ja lähtudes Vabariigi Valitsuse 11. juuni 1996. a määrusega nr 160 kinnitatud «Vabariigi Valitsuse reglemendist» ning Vabariigi Valitsuse 15. aprilli 2005. a korraldusega nr 197 kinnitatud «Ministrite asendamise skeemist», täidab majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaare ülesandeid tema välislähetuses viibimise ajal 1. detsembril 2005. a alates kella 6.15-st kuni kella 16.40-ni põllumajandusminister Ester Tuiksoo ja 1. detsembril 2005. a alates kella 16.41-st kuni kella 22.35-ni rahandusminister Aivar Sõerd.

Peaminister Andrus ANSIP

/otsingu_soovitused.json