Teksti suurus:

Siseministri asendamine

Väljaandja:Peaminister
Akti liik:korraldus
Teksti liik:algtekst
Jõustumise kp:30.11.2005
Avaldamismärge:RTL 2005, 122, 1940

Siseministri asendamine

Vastu võetud 30.11.2005 nr 354

«Vabariigi Valitsuse seaduse» § 15 lõike 1 alusel ja lähtudes Vabariigi Valitsuse 11. juuni 1996. a määrusega nr 160 kinnitatud «Vabariigi Valitsuse reglemendist» ning Vabariigi Valitsuse 15. aprilli 2005. a korraldusega nr 197 kinnitatud «Ministrite asendamise skeemist», täidab siseminister Kalle Laaneti ülesandeid tema välislähetuses viibimise ajal 2. detsembril 2005. a alates kella 6.20-st kuni kella 23.10-ni regionaalminister Jaan Õunapuu.

Peaminister Andrus ANSIP

/otsingu_soovitused.json