Teksti suurus:

Välisministri asendamine

Väljaandja:Peaminister
Akti liik:korraldus
Teksti liik:algtekst
Jõustumise kp:21.12.2005
Avaldamismärge:RTL 2006, 1, 15

Välisministri asendamine

Vastu võetud 21.12.2005 nr 374

«Vabariigi Valitsuse seaduse» § 15 lõike 1 alusel ja lähtudes Vabariigi Valitsuse 11. juuni 1996. a määrusega nr 160 kinnitatud «Vabariigi Valitsuse reglemendist» ning Vabariigi Valitsuse 15. aprilli 2005. a korraldusega nr 197 kinnitatud «Ministrite asendamise skeemist», täidab välisminister Urmas Paeti ülesandeid tema välislähetuses viibimise ajal 15. detsembri 2005. a kella 11.25-st kuni 17. detsembri 2005. a kella 17.00-ni kaitseminister Jürgen Ligi.

Peaminister Andrus ANSIP

/otsingu_soovitused.json