Teksti suurus:

Põllumajandusministri asendamine

Lingimärkmikku lisamiseks pead olema MinuRT keskkonda sisse loginud

Väljaandja:Peaminister
Akti liik:korraldus
Teksti liik:algtekst
Jõustumise kp:21.12.2005
Avaldamismärge:RTL 2006, 1, 16

Põllumajandusministri asendamine

Vastu võetud 21.12.2005 nr 375

«Vabariigi Valitsuse seaduse» § 15 lõike 1 alusel ja lähtudes Vabariigi Valitsuse 11. juuni 1996. a määrusega nr 160 kinnitatud «Vabariigi Valitsuse reglemendist» ning Vabariigi Valitsuse 15. aprilli 2005. a korraldusega nr 197 kinnitatud «Ministrite asendamise skeemist», täidab põllumajandusminister Ester Tuiksoo ülesandeid tema välislähetuses viibimise ajal 20. detsembril 2005. a alates kella 6.15-st kuni kella 23.59-ni keskkonnaminister Villu Reiljan.

Peaminister Andrus ANSIP

/otsingu_soovitused.json