Teksti suurus:

Sotsiaalministri puhkus ja asendamine

Väljaandja:Peaminister
Akti liik:korraldus
Teksti liik:algtekst
Jõustumise kp:22.12.2005
Avaldamismärge:RTL 2006, 3, 65

Sotsiaalministri puhkus ja asendamine

Vastu võetud 22.12.2005 nr 377

«Vabariigi Valitsuse seaduse» § 15 lõike 1 ja § 32 alusel ning lähtudes Vabariigi Valitsuse 11. juuni 1996. a määrusega nr 160 kinnitatud «Vabariigi Valitsuse reglemendist» ning Vabariigi Valitsuse 15. aprilli 2005. a korraldusega nr 197 kinnitatud «Ministrite asendamise skeemist»:

1. Lubada sotsiaalminister Jaak Aab puhkusele 27. detsembrist 2005. a kuni 3. jaanuarini 2006. a.

2. Sotsiaalministri ülesandeid täidab tema puhkuse ajal 27. detsembrist 2005. a kuni 3. jaanuarini 2006. a justiitsminister Rein Lang.

Peaminister Andrus ANSIP

/otsingu_soovitused.json