Kohtulahendite liigitus

Pealkiri Lahendi number Kohtulahendi kuupäev Avaldamise kuupäev
Vahetu sunni kasutamine kainenema toimetatud isiku suhtes1-17-1219/3911.10.201826.10.2018
Korduva vaide esitamise keeld3-18-32/1419.09.201827.09.2018
Kaebuses selge nõude formuleerimata jätmine3-18-65/2719.09.201820.09.2018
Kohtupädevus tervishoiuteenuse osutamisel kinnipidamisasutuses3-18-118018.09.201819.09.2018
Kinnipidamisasutuses suitsetamise keelamine3-17-2610/3207.06.201806.07.2018
Vanglas suitsetamise luba esialgse õiguskaitsena3-17-2610/2914.05.201818.05.2018
Kinnipidamiskambrite tingimused3-14-52649/8020.12.201725.01.2018
Kinnipeetavale suhtlemispiirangute kehtestamine3-14-51567/5531.10.201718.12.2017
Distsiplinaarkaristus kinnipeetavale töökorralduse täitmata jätmisel3-15-3133/2910.10.201730.11.2017
Suitsetamise keelamine vangla territooriumil3-17-749/2425.10.201730.11.2017
Kinnipidamisasutuses tervishoiuteenuse osutamisel tekkiv õigussuhe3-17-1076/3025.09.201729.09.2017
Apellatsioonkaebuselt riigilõivu tasumine3-3-1-25-1729.06.201711.07.2017
Vangla tekitatud mittevaraline kahju3-3-1-9-1727.06.201711.07.2017
Kambripind kinnipeetava kohta3-3-1-95-1621.06.201711.07.2017
Kahju hüvitamise nõude esitamise tähtaeg3-3-1-15-1714.06.201706.07.2017
Määruskaebuse taotluse lahendamata jätmine3-3-1-81-1626.05.201707.06.2017
Kambri põrandapind kinnipeetava kohta3-3-1-14-1724.05.201707.06.2017

Kokku: 17| Näitan: 1- 17|Näita kõiki

  • Esimene
  • Eelmine
  • 1
  • Viimane